Świętoszów

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 13 gru 2008, 22:22

Crane pisze: "Jakie bilety? Wstęp wolny!". I tak też było.

:P

Crane pisze:doszło do kolejnego dziwnego zdarzenia. Nagle zgasło kilka świateł i... zaczął wyć alarm. Głośno, piskliwie...

Szkoda, że nie było Nas na tym koncercie, byłoby śmiesznie ;D

Crane pisze:I kolejna niespodzianka - "Last Christmas" w wykonaniu Łez. Bardzo miłe zaskoczenie:D

Ania śpiewała już swojego czasu "Kolędę dwóch serc", czyli polską wersję tego kawałka. Na koncercie było po polsku czy angielsku?

Crane pisze:Sklepik nie sprzedawał płyt innych niż The Best Of, ja zaopatrzyłam się w plakat.

Ostatnio w sklepiku można kupić tylko TBO. A kto stał za ladą? :P

Dziękuję bardzo Andzi za niespodziewane i zajebiste "Słońce" ;*
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
o-lk-a

Postautor: o-lk-a » 14 gru 2008, 10:02

Nemo pisze:Ania śpiewała już swojego czasu "Kolędę dwóch serc", czyli polską wersję tego kawałka. Na koncercie było po polsku czy angielsku?

Po angielsku, dlatego właśnie byłam tak zaskoczona :D

Nemo pisze:Ostatnio w sklepiku można kupić tylko TBO. A kto stał za ladą? :P

Nie znam, jakaś kobieta...

Zapomniałam dodać, że moim zdaniem cytatem koncertu jest tekst bardzo miłego pana, który dawał zespołowi upominki.
Gdy Ania dostała koszulkę promującą wojsko, powiedziała , że teraz brakuje jej już tylko karabinu. Na co ten pan: "Pani, to by i bez karabinu niejedną armię rozwaliła!"
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 14 gru 2008, 10:50

Nagrał ktoś może "Last Christmas"? chciałbym to usłyszeć :wink:
Obrazek
o-lk-a

Postautor: o-lk-a » 14 gru 2008, 11:15

Mam nagranie dźwięku, jakość taka sobie, ale da się posłuchać:)

http://files.filefront.com/Last+christmaswav/;12650187;/fileinfo.html

Edit:

Dodaję jeszcze zdjęcia :)

http://files.filefront.com/346wi281toszw+fotyrar/;12650457;/fileinfo.html
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 14 gru 2008, 13:53

Crane pisze:Mam nagranie dźwięku, jakość taka sobie, ale da się posłuchać:)

http://files.filefront.com/Last+christmaswav/;12650187;/fileinfo.html

Dziękuje :*
wrzuć jeszcze jakieś dźwięki :P jak masz :wink:
Obrazek
o-lk-a

Postautor: o-lk-a » 14 gru 2008, 16:48

Mam, całkiem sporo:)

Spis:

Wróciłam
Puste słowa
Boys don't cry
Szczęścia smak
Przepraszam Cię
Anastazja
Słońce dla ciebie
Agnieszka
Jestem jaka jestem
Twoja ot tak
Narcyz
Oczy szeroko zamknięte

Link: http://files.filefront.com/Nagraniarar/;12652529;/fileinfo.html
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 14 gru 2008, 17:10

To są tylko nagrania czy filmiki ??

ładne fotki :)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
o-lk-a

Postautor: o-lk-a » 14 gru 2008, 17:33

Sam dźwięk niestety.
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 14 gru 2008, 17:36

Dzięki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
AndziaD
Członek FFC

Postautor: AndziaD » 14 gru 2008, 17:41

Nemo pisze:Dziękuję bardzo Andzi za niespodziewane i zajebiste "Słońce" ;*

Spoko :D

To teraz ja coś napiszę:)
Na początku pojechałam z Zielonej do Żar, gdzie czekała na mnie Ola i jej dziadek, aby następnie udać się do Świętoszowa. Gdyby nie jej dziadek, nie miałabym transportu, ponieważ do tej wioski autobusy jeżdzą tylko od poniedziałku do piątku:P dlatego od razu dziękuję za transport:) po krótkiej, bo 35 minutowej podrózy samochodem Oli dziadka dotarłysmy na miejsce:] Klub w którym był koncert znalazłyśmy szybko i w sumie przypadkiem:) Jak juz wcześniej Ola pisała, pierwsze co to poszłysmy po bilety...których nie było:D Na początku wydało nam sie to dziwne, dlatego zapytałyśmy jakąś dziewczynkę i owa młoda dama potwierdziła, iż koncert jest darmowy:) Trafiłysmy na próbe Łez, a dokładniej na 'twoją, ot tak' więc troche posłuchałyśmy (całe 2 minuty :D ) a potem juz tylko stałyśmy na końcu wielkiej sali, w której to odbywać sie miał koncert. W tym czasie podeszła do nas starsza pani i opowiadała o tym klubie, że była tam DODA, cała rodzina Kiepskich i wiele, wiele gwiazd. Mówiła też, że była na koncercie Łez w Lubrzy i że Ania jest fajna :wink: Wspomniała również, że bardzo podoba jej sie piosenka 'soft'...ale to taka dygresja :wink: . Stałyśmy tam sobie i czekałyśmy cierpilwie aż podszedł do nas pan prowadzący impreze i powiedział ' Witam Panie z fanclubu, jesteście tu bardzo mile widziane, wszystko było uzgodnione z managerem dlatego zapraszam tam do przodu, proszę zająć miejsca" wiec my, na początku troche zmieszane, ale mile zaskoczone poszłyśmy i usiadłyśmy w 4 rzędzie, gdyż pierwsze 3 były zarezerwowane :wink: I tak posiedziałyśmy 0,5h, w między czasie widownia zapełniła się głównie dzieciakami:| tyyle dzieciaków na koncercie Łez jeszcze nigdy nie widziałam:| Czułam się staro tam -_-'. O 17.00 zaczął grać zespół 'the twister' (chyba się tak nazywał:>) i musze powiedzieć, że nawet fajnie chłopcy grali. Wokalista miał świetny głos:) Pograli 40 minut i poszli sobie :wink: No i wtedy zaczęli przygotowywać scene do koncetu Łez, aż tu nagle coś strzeliło i zaczął wyć (jak już Ola pisała) alarm...straszny był :D ale powył, powył i przestał:] Ale przez ten wczesniej wspomniany 'strzał' koncert opóźnił się o 10 minut, bo jakieś tam zwarcie było, czy coś tam. Tak więc koncert zaczął się o 18.10 'niebieską sukienką' . Po 1 piosence Ania jak zwykle zaprosiła pod scenę, toteż te milion dzieciaków podbiegło. My kulturalnie podeszłyśmy:D Obok mnie stały 2 dziewczynki w wieku nie więcej niż 5 lat:| Ogólnie było widać przerażanie chłopców patrzących na taką publikę:D W pewnym momencie jedna dziewczynka (4 latka moze miała) połozyła się na scenie tuż przed Arkiem...na widok jego miny pękałam ze śmiechu:D Koncert Ogólnie bardzo fajny, Ania jak zwykle miała świetny kontakt z publiką, a chłopcy mieli dużo śmiechu:) Ja osobiście najfajniej bawiłam się na JJJ (bo tak troszkę podskakiwałam) a poza tym podobało mi się jak zwykle 'słońce' 'anastazja' i 'aniele mój'. Dużą niespodzienkę Ania zrobiła z tym 'last christmas'. Takie bardzo 'proste' wykonanie, ponieważ tylko Rafał grał i Ania śpiewała. Podobało mi się to, fajna niespodzianka na święta:) Po koncercie stała sie kolejna niecodzinna rzecz, a mianowicie Pan prowadzący zaprosił cały zespół na scenę, wtedy kilku żołnierzy zaczęło dziękować Zespołowi:) Dali Ani różę i buziaka:P i coś tam powiedzieli. Wtedy Pan prowadzący zaprosił DYZIA i dał mu kompas i jakieś tam ulutki dotyczące jednostki. I na końcu Ania i Chłopaki obdarowani zostali koszulkami. Generalnie nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak dziękował naszym za koncert:D Po koncercie oczywiście rozdawali autografy a my czekając aż skonczą znów gadałyśmy z ww starszą panią, tym razem o Maryli Rodowicz oraz o Feel'u:P Na końcu zrobiłyśmy sobie fotki z chłopcami, a potem oni się zmyli, tylko Ania została. Mówiła o tym, że niedługo pojawi się lista z kolejnymi 28 koncertami, tylko muszą terminy dograć. Wspominała o tym, że czasem bedą grac 2 dziennie, toteż te koncerty będą krótsze. I tam jeszcze z nią pogadałysmy chwilkę i w końcu zebrałyśmy się do wyjścia:] Koncert uważam za bardzo udany, fajnie było po roku znów pójść na akustyka:) Tylko najgorsze, że zgubiłam swój beret...:( ale trudno;)

Dziękuję:
Crane-noo...za wszystko :wink:
Dyzio- Za pomoc i fotkę :D
Adi i Rafał - za fotkę, krótką rozmowę i koncert
Ania- za koncert, rozmowę, fotki
Dawid, Adam - za kolejny fajny koncert
Arek -za humor na scenie i koncert
Daria- za pomoc i chęć pomocy :D
próżny człowieku, pamiętaj o próżności
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 14 gru 2008, 22:51

AndziaD pisze:Stałyśmy tam sobie i czekałyśmy cierpilwie aż podszedł do nas pan prowadzący impreze i powiedział ' Witam Panie z fanclubu, jesteście tu bardzo mile widziane, wszystko było uzgodnione z managerem dlatego zapraszam tam do przodu, proszę zająć miejsca"

\m/

AndziaD pisze:W pewnym momencie jedna dziewczynka (4 latka moze miała) połozyła się na scenie tuż przed Arkiem...na widok jego miny pękałam ze śmiechu:D

Szkoda, że nie ma zdjęć ;>

AndziaD pisze:Dużą niespodzienkę Ania zrobiła z tym 'last christmas'. Takie bardzo 'proste' wykonanie, ponieważ tylko Rafał grał i Ania śpiewała.

A to na bis czy kiedy? Pewnie po świętach już tego nie będą grać, więc nie usłyszę na żywo :P

AndziaD pisze:Mówiła o tym, że niedługo pojawi się lista z kolejnymi 28 koncertami, tylko muszą terminy dograć.

No ja czekam i czekam :P

AndziaD pisze:Tylko najgorsze, że zgubiłam swój beret...:( ale trudno;)

Moherowy? :P

Nagrania nie są najlepszej jakości, ale dzięki Crane ;) Za zdjęcia też ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
AndziaD
Członek FFC

Postautor: AndziaD » 14 gru 2008, 23:46

Nemo pisze:
AndziaD pisze:W pewnym momencie jedna dziewczynka (4 latka moze miała) połozyła się na scenie tuż przed Arkiem...na widok jego miny pękałam ze śmiechu:D

Szkoda, że nie ma zdjęć ;>

no niestety nie zrobiłam...

Nemo pisze:
AndziaD pisze:Dużą niespodzienkę Ania zrobiła z tym 'last christmas'. Takie bardzo 'proste' wykonanie, ponieważ tylko Rafał grał i Ania śpiewała.

A to na bis czy kiedy? Pewnie po świętach już tego nie będą grać, więc nie usłyszę na żywo :P

Na bis. Jako pierwsza :wink:

Nemo pisze:
AndziaD pisze:Tylko najgorsze, że zgubiłam swój beret...:( ale trudno;)

Moherowy? :P

dokładnie\m/
próżny człowieku, pamiętaj o próżności
Awatar użytkownika
kamilek3

Re: Świętoszów

Postautor: kamilek3 » 05 mar 2019, 9:59

Ten wątek na pewno jest bardzo ciekawy.Moim zdaniem bardzo dużo osób tym wątkiem w przyszłości na pewno się zainteresuje.

Wróć do „Koncerty”