Zabrze.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
pykman

Postautor: pykman » 03 paź 2010, 18:51

Ewa_p pisze:Nigdy nie miałam okazji usłyszeć ,,Gdy na was patrze" na koncercie, więc bardzo zazdroszczę tym, którzy byli :)

LovinQ pisze:Zazdroszcze piosenki "gdy na was patrze" uwielbiam ja i szczerze brakuje mi jej na koncertach .. ;p

Akurat w przypadku tej piosenki to AŻ tak bardzo nie żałujcie! To była raczej "próba" jej zaśpiewania. Trochę gitar, trochę słów. Ale niestety nie cały utwór.
Awatar użytkownika
ola2162

Postautor: ola2162 » 03 paź 2010, 19:07

A jak wyszło ''Jesteś szalona'' w wyk. Łez ;> bo rozumiem że chłopaki to zagrali... czy tylko Ania śpiewała ? ;)
''Jak złote ziarenka piasku rozsypuję się na wszystkie strony świata''
Awatar użytkownika
rozczochrany
Członek FFC

Postautor: rozczochrany » 03 paź 2010, 19:26

ola2162 pisze:A jak wyszło ''Jesteś szalona'' w wyk. Łez ;> bo rozumiem że chłopaki to zagrali... czy tylko Ania śpiewała ? ;)

Wyszło całkiem fajnie. ;)
Chłopcy nie grali. Ania śpiewała z publicznością. Powiedziała chyba "jesteś" potem ktoś krzyknął szalona i zaczęła śpiewać. ;)
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 03 paź 2010, 21:06

czytając wasze opisy, też b.żałuję że nie mogłam tam być, ale niestety nie można mieć wszystkiego.
Moim ostatnim koncertem był Człuchów, który był również świetnie zagrany.

Zespół starał się zawsze dać z siebie wszystko - i zawsze miał dobry kontakt z publicznością, co udowodnili w Zabrzu.
- Popatrzcie na komentarze ludzi, którzy nie należą do FFC, -one mówią same za siebie.......

Szkoda że .... .
" Życie wychodzi bo to nie poezja! A wiesz dlaczego? Bo nie poddaje się krytyce!"
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 03 paź 2010, 21:34

pykman pisze:
Ewa_p pisze:Nigdy nie miałam okazji usłyszeć ,,Gdy na was patrze" na koncercie, więc bardzo zazdroszczę tym, którzy byli :)

LovinQ pisze:Zazdroszcze piosenki "gdy na was patrze" uwielbiam ja i szczerze brakuje mi jej na koncertach .. ;p

Akurat w przypadku tej piosenki to AŻ tak bardzo nie żałujcie! To była raczej "próba" jej zaśpiewania. Trochę gitar, trochę słów. Ale niestety nie cały utwór.

Właśnie. Żeby była jasność - część wymienianych przez nas kawałków, to były naprawdę czasem tylko kilkusekundowe fragmenty ("Gdy na was patrzę", "Zabij się, zabij"), a część była w całości, jak np. "Czy to grzech? Łabędź" ;)

Postaram się na dniach napisać obszerniejszą relację z Zabrza (no i z Poznania też) ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 06 paź 2010, 12:10

To gratuluję i pozazdrościć..
Czekam na jakieś nagranie jeśli macie....
Awatar użytkownika
jennifer
Członek FFC

Postautor: jennifer » 06 paź 2010, 16:53

..koncert jak dla mnie spontaniczny i wyjątkowy....bisy, atmosfera, nastrój..ahh...naprawdę na medal- zespół daje z siebie naprawdę wszystko!!! Dla takich chwil aż chce się jeździć na koncerty i pokonywać różne przeszkody i niedogodności. Wielkie dzięki, że jesteście:D :D
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 06 paź 2010, 23:47

Na koncert w Zabrzu jechałem lekko zniechęcony, bo zdecydowanie wolę koncerty elektryczne, ale ten wyjazd był naprawdę dobrą decyzją, bo taki koncert nie zdarza się często. Wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju koncert. Już w zasadzie pisałem jakie kawałki zespół wykonywał, więc nie będę się powtarzał, generalnie jeden z najlepszych koncertów Łez, na jakich byłem, a na pewno najlepszy koncert akustyczny. Szczególnie rozwalił mnie kawałek "Czy to grzech? Łabędź" wykonany w całości i dodatkowo jeszcze ostatni refren zagrany trochę mocniej niż w oryginale, te fragmenty wokalne "Ja-samotna" i "Gdy na was patrzę", nieplanowane pełne wersje akustyczne "Westchnień i szeptów bezwstydnych", "Jesteś", "Słońca dla Ciebie"... można by wymieniać i wymieniać.
Koncert mistrzostwo świata. Kontakt z publicznością świetny, atmosfera na scenie i pod sceną spontaniczna, radosna, pozytywna.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś przeżyję taki koncert :)

Podziękowania (takie krótkie i zwięzłe, ale nie mam czasu na rozpisywanie się, a bez sensu pisać te relacje nie wiadomo ile dni po koncercie):
Martuś i Ewcia - za kolejny wspólny udany wyjazd :*
Ewela - za umożliwienie dotarcia na koncert :)
Sylwia - za przygarnięcie nas z wyżywieniem na kilka godzin :P
Tynka - za spotkanie po latach :)
Ewcyk, jennifer + Anita - za poznanie :)
Specjalnie podziękowania dla piotrawielkiego (dzięki za piwo) i dla Pana Krzysztofa, który dotrzymał nam towarzystwa na dworcu i w pociągu ;)
I najspecjalniejsze (:P) podziękowania dla zespołu za koncert marzeń :)

PS. Już wkrótce wszyscy będziecie mieli okazję usłyszeć co działo się na tym koncercie...

-

-

Awatar użytkownika
pykman

Postautor: pykman » 07 paź 2010, 10:12

Nemo pisze:PS. Już wkrótce wszyscy będziecie mieli okazję usłyszeć co działo się na tym koncercie...

Taaaaak ja już nie mogę doczekać na bootleg z koncertu :twisted:
Awatar użytkownika
piotrwielki

Postautor: piotrwielki » 08 paź 2010, 21:04

Cześć.
Ja również dorzucę kilka słów wspomnień o koncercie Łez w Zabrzu.

Tyle relacji już zostało przedstawionych przez osoby, które były na koncercie naszego zespołu, że mogę tylko potwierdzić, że koncert był wspaniały, spontaniczny, pełen zaskakujacych zwrotów akcji a nawet nazwałbym go koncertem życzeń.
Ania wraz zespołem urządzili koncert wspomnień na życzenie publicznośći , a stało się to już po rozpczęciu bisów - miała to być nagroda dla mieszkanców śląska za ich wspólny rodowód z zespołem Łzy.
Jedna zabawna sytuacja zdarzya się podczas koncertu, kiedy zespół na życzenie jakiejś osoby z publicznośći zaczął już grać piosenkę, ludzie śpiewali pod sceną, a Ania zastanawiała się jaka to melodia.
I na koniec wazelina czyli lista podziękowań.
- dziękuję czlonkom FFC za życzliwe przyjęcie przed koncertem i po jego zakończeniu:
w szgółności podziękowania dla Nemo za pomoc w kupnie biletów na koncert , dziękuję również za spotkanie z Martuś, Ewelą , Sylwią , Tynką, Ewą.
- nie zdążyłem poznać pozostałych członkow FFC, ale również ich pozdrawiam !
- Jeniffer również pozdrawiam i jestem pod wrażeniem, że tak szybko pojawiają się na koncertach młodzi fani zespołu Łzy.
- zespołowi Łzy dziękuję za zagranie pięknego koncertu dla swoich fanów.

Niech Moc będzie z Wami !. :D :D :D
Życie to kilka chwil które warto przeżyć.
Awatar użytkownika
Ewcyk
Członek FFC

Postautor: Ewcyk » 08 paź 2010, 22:01

Teraz przyszła pora na mnie by coś tu napisać...:)
Koncert jak dla mnie rewelacja, bez wahania mogę stwierdzić, że był to najlepszy akustyk na jakim byłam :) Część nieoficjalna koncertu była cudowna...aż miło słuchało się tych "starych" utworów po tak długiej przerwie... :D

P.S. Dziękuje zespołowi oraz FFC za wspaniały koncert :)
Do zobaczenia kiedyś tam!
Awatar użytkownika
dariusz7

Postautor: dariusz7 » 13 paź 2010, 7:04

hej
czy posiada ktos jakies fajne zdjecia z tego koncertu w wiatraku??
potrzebujemy jakis fajnych fotek do wykorzystania na okladce bootlegu
jezeli komus udalo sie zrobic fajne fotki - podzielcie sie nimi ;)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 13 paź 2010, 9:13

Ja za Zabrza mam tylko te
http://picasaweb.google.co.uk/JaworskaE ... 010Zabrze#

Jak na złość nie chciało mi się robić zdjęć :roll:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 16 paź 2010, 12:57

No i jak tam ten bootleg? :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 16 paź 2010, 22:47

Spokojnie, jeszcze trochę cierpliwości - na pewno się opłaci ;)

-

-

Wróć do „Koncerty”