Tychy.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 10 sty 2005, 19:14

No wszystko wszystkim, ale ja chcę porządne relacje - to tradycja tego forum - do klawiszy i pisać
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 10 sty 2005, 19:29

Oj Marek... ja nie mam siły pisać...
Może innym razem zamieszczę relację...
Ale tym razem to do tej pory jestem słaba jeszcze :D
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 10 sty 2005, 20:22

Foch - ja piszę relacje po powrocie z koncertu bezpośrednio, a dziś niczego się nie mogę dowiedzieć :P
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 12 sty 2005, 14:00

Dobra ja sprubuje napisac relacje ale nie bedzie tak dluga jak zawsze bo jestem w Cafei :P
A wiec na koncerta jechalem z qmplami i qmpelkami-ogolnie jechalismy dwoma samochodami :D Wyjechalismy jak zwykle spoznieni (tym razem to nie moja wina tylko qmpla ktory zostal wujkiem :D ) i przyjechalismy rowno o 18 do Tych. Wlasnie zaczal grac juz Jeden Osiem L.,ale poniewaz pilismy juz w drodze browarki zachcialo nam sie sikuuuuu i dlugo szukalismy odpowiedniego miejsca. Wogole nie wyobrazalem sobie ze bedzie az tak duzo ludzi (a bylo ich ze kilkadziesiat tysiecy :P) i do sceny ciezko (czyt.niemozliwe) bylo sie dostac gdy gral Jeden Osiem L. wiec z moja ekipa (ktora jeszcze wczesniej sie pogubila wsrod tlumu) sluchalismy tego z daleka. 18L. gral z 40 minut, pozniej poszlismy szukac sklepu by kupic browara.W jednym ze sklepow zobaczylem Slaaaawka (tzn.on mnie zauwazyl :P) i razem stalismy w dluuuugiej kolejce w sklepie po tam cenny trunek (uuuu chyba z 15 minut :P) a gdy juz doliszmy do lady okazalo sie ze za duzego wyboru nie bylo bo wszystko wykupione wiec musielismy sie zadowolisc tym czym bylo :)
Pozniej wypilismy browarki i poszlismy w okolice sceny bo bylo juz kole 20-tej, zaczal grac jaki taki zespol (jazzowy?? chyba jazzowy :P) a w nim spiewala taka laska-jak zapowiedzieli ją "Teraz zaspiewa Primadonna" :lol: ale nawet byla very sexi heh :-) Dzwoniliem do Joli czy by nas nie wpuscila przed barierki (bo nawet nasze legitymacje FFC nie pomogly nam wejsc tym razem bo trzeba bylo miec specjalne identyfikatory z WOSP) ale Jola powiedziala ze nie da rady :? wiec dopchalismy sie z moja ekipa i Slaaawka z prawej strony sceny i tak stalismy. Wczesniej jeszcze przywitalismy sie z Arkiem i Ace (tak to sie pisze :?: do dzis nie wiem :P) ktory gral za Adama.
Rowno o 20 bylo Swiatelko Do Nieba przy muzyce "What a wonderful world" i powiem szczerze ze robilo to wrazenie :D Po swiatelku zaczely sie Lzy rozgrzewac, jakoz ze nie bylo nikogo wiecej z FFC (celowo pisze te slowo !! :P) zaczelismy z Slaaawkiem i reszta mobilizowac zespol "Lezki, Lezki " :P no i zaczal sie koncert. Zaczeli od "Dla Milosci Warto" wiec praktycznie grali "po staremu", I chce jeszcze dodac ze mimo wczesniejszych czyichs zapowiedzi (ta osoba wie ze o niej teraz pisze :P ) ZESPOL GRAL NA ZYWO A NIE Z PLAYBACKU i CALY KONCERT konczac "Modlitwa"-Na bis bylo tylko "JJJ" bo jak mowila potem Jola miala byc o 22 cisza a i tam koncert sie skonczyl przed 23. Publicznosc prawie cala bawila sie wspaniale, tylko emeryci troche byli zszkowani jak zaczelismy skakac :lol: Na koncercie krzyczelismy "Tak sie bawi,tak sie bawi F F C " (tak-FFC a nie jakies pionki z FC Slonca ktorzy se moga listy pisac :P). Po koncercie juz legalnie na legitki FFC weszlismy za scene do zespolu i gadalismy ze wszystkimi-moi znajomi byli haappy ze widza zespol, Ania weszla po koncercie do samochodu sie ogrzac potem dawala moim qmplom autografy,doszla potem do nas Sylwiaaaa, pogadalismy troche z Jola,ktora stwierdzila ze FFC jest (hmmm no cos w tym jest :P) i szybko sie zebralismy bo bylo juz pozno a w poniedzialek trzeba wczas wstawac :-)

Teraz uwagi i podziekowania:

-) dzieki mojej ekipie ze moglem tam byc :-)
-)dzieki Slaaawkowi i jego ekipie ze byli-przynajmniej sie dobrze bawilismy :D
-) teraz opierdziel: fajnie ze TYLE OSOB JEST ZE SLASKA, ok.Katowic i ze bylem tylko ja, Slaaaawek i Sylwiaaa + osoby ktore wogole sie z nami nie widzialy-przeciez moglo nas byc wiecej no nie??
-)opierdziel nr.2 (lekki heh): Po co podawalem moj numer fona tu?? Zeby kto jedzie sie skontaktowal by sie razem bawic a tu se Dzela osobno bawila,Sylwiaa a nie razniej byloby razem??:)

Podsumowujac bylo zajebiscie, fajnie sie pobawic na koncercie po pol rocznej przerwie i uwazam ze byl to jeden z lepszych koncertow LEZ a ci co jechali na APO (zdrajcy :P) do Krakowa niech Z A L U J A :twisted:

...kurde dlugie wyszlo....
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 12 sty 2005, 14:54

iwan pisze: ale nie bedzie tak dluga jak zawsze

P....unkt dla Iwana! :!: :)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 12 sty 2005, 18:33

Nie żałuję.. bo w Krakowie też było fajnie :) Lipnicka i Porter jak zwykle byli zaje.. fajni:) Ale czekam na jakiś koncert Łez na śląsku... Mam nadzieję, że jeszcze coś będzie 8) Dawno nie byłem i nooo..... noo... ztęskniłem się :oops: :twisted:
...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 12 sty 2005, 20:49

Mam nadzieje ze relacja uszla w tlumie. I mam nadzieje ze osoby ktore byly w Krakowie a nie byly w Tychach nastepnym razem wybiorą Lzy i spotkomy sie razem na koncerciku i wypijymy cos (bo to najwazniejsze) heh :D zekom tesh na relacje pozostalych osob co byly w Tychach-nie lenic sie-pisac :DC
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 13 sty 2005, 19:42

iwan pisze:

-)opierdziel nr.2 (lekki heh): Po co podawalem moj numer fona tu?? Zeby kto jedzie sie skontaktowal by sie razem bawic a tu se Dzela osobno bawila,Sylwiaa a nie razniej byloby razem??:)

Iwan... wiesz ja byłam z koleżanką z klasy... tą do której na kawke wszyscy mieli iść...ona mieszkała akurat tam na ostatnim piętrze... i jeszcze z jedną osobą z forum...ale jak was zobaczyliśmy nie miało już sensu się przeciskać...
tel. 794-968-977
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 14 sty 2005, 15:24

Ja tam tez niezaluje bo dzien wczesniej hasalem w Pszowie na Kulciku i bylo byczo :twisted:
Fajna relacja Iwanos :wink:
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 14 sty 2005, 16:33

JA BYŁEM W KRAKOWIE...BO TAK SIE SKŁADA, ZE CODZIENNIE TU JESTEM :D TEZ BYŁO FAJNIE, CHOC ŁEZ TAK DAWNO NIESŁYSZAŁEM NA ZYWO, ZE JUZ MNIE TRAFIA!!! MUSZE WRESZCIE GDZIES JECHAC NA KONCERT. BYCMOZE KIELCE :D
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 14 sty 2005, 22:07

Relacja moze byc :P:P I sorry ale te wyrzuty moglbys zachowac dla siebie... ja akurat nie jestem w nastroju..... a na koncert mialam jechac... a ze nie pojechalam to moja osobista sprawa... zreszta kto ma ten wie ..... Bede na innym... po maturze ;/ Bye

Do Sylwii : to przeciskanie zawsze ma sens :P::P:P A Ty len jestes :D

Dzienks Sławkowi za tel i Dzeli :P
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 15 sty 2005, 15:54

tynka pisze:
Dzienks Sławkowi za tel i Dzeli :P

hmmmm kto to jest ta dzela ??? :wink:

Ja wspaniale sie bawiłam pomimo że niemogłam dojżeć nikogo z forum oprócz Sylwi :wink: i bawiłam sie w gronie ludzi z Giszowca centrum świata :twisted: a jeśli chodzi o relajce nie napisałam bo cały czas prawie zbierałam kase :/ no oprócz czasu poświęconego tylko Łezką :twisted: szkoda żę wogóle było malutko osóbek z fyfycy no ale wszystko da sie nadrobić...
"...Życie to wyprawa na którą musisz iść..."

dzola88@tlen.pl

GG: 5036880
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 15 sty 2005, 16:25

mar-r pisze:No wszystko wszystkim, ale ja chcę porządne relacje - to tradycja tego forum - do klawiszy i pisać

Ha! A ja też nie pisałam relacji... tylko, że z koncertu z Zabrza... A Marek powiedział, że jak nie napiszę to singielka nie dostanę, a i tak dostałam :P

Teraz tożeśmy się już tak rozleniwili, że relacji nie będziemy pisać o! :P

Z poważaniem...
Zarząd leniów :P
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 15 sty 2005, 16:58

Proszę o zwrot singla
:twisted:
A poważnie - to ja z przyjemnością czytam/piszę relacje i jest mi miło jeśli inni się dołączają. W końcu od relacji Gryfina zacząłem istnieć na forum :)
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 16 sty 2005, 0:36

Dżola gdzie ty stałaś na Łezkach :?:
Bo ja Cię na nich nie widziałam ani po nich... :roll:
tel. 794-968-977

Wróć do „Koncerty”