Opole.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 02 cze 2004, 19:05

a ja sie z wami nie zgodze w tym momęcie.. byłm na probach i wiem że piosenki były spiewane na żywca..a artyści (nie bję sie użyć tego słowa :twisted: ) mieli tylko mini dyski.. czyli słuchawke w uchu..
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 02 cze 2004, 22:00

To może tylko na próbach śpiewali na żywo :wink: bo mi jakoś nadal się wydaje, że Ania śpiewała z playbacku :roll: W każdym razie spróbuję rozwiać swoje i Wasze wątpliwości...jak się dowiem, to Was poinformuję :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 02 cze 2004, 22:59

Łukaszo pisze:TAK WYGLĄDA CAŁY RYNEK MUZYCZNY NIESTETY...ARTYŚCI CIUPIA Z PLAYBACKÓW, FANI KUPUJĄ PIRACKIE PŁYTY I WSZYSCY SA "HAPPY"...

ŁUKASZO, ZDANIE ROKU JAK DLA MNIE... :lol: ... GRATULUJĘ TRAFNOŚCI ... :) ... Z tą tylko uwagą, iż na to, że fani kupują pirackie płyty jest wytłumaczenie.... Po prostu nas nie stać na oryginały.... Szczególnie CD zespołów z zagranicy... :(
Ostatnio zmieniony 03 cze 2004, 10:00 przez Syriel, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Yahgooda

Postautor: Yahgooda » 02 cze 2004, 23:10

hmm...a juz myslalam ze moja wypowiedz zostala usunieta..:)przepraszam za wszelkie posadzenia o manipulacje:))
rzeczywiscie tak dzieje sie na calym swiecie, ale na szczescie zauwazam to tylko w rejonie muzyki pop..:)
myslalam ze Łzy to nie ten typ muzyki...teraz wiem ze sie mylilam..
to straszne kto teraz spiewa i jest na topie!
wazne sa tylko uklady ,kasa i plecy !
skandalem jest system glosowania poprzez smsy!
ludzie opamietajcie sie! czego wy sluchacie!
albo raczej:co wam sie wydaje ze sluchacie!bo co patrze na koncert w tv polskich gwiazdeczek to widze i slysze :plejbek i plejbek..
obracam sie w klimatach w ktorych gdyby ktos tak zrobil zostalby obesmiany od a do z!koniec kropka!
i nie ma ze boli!sadze ze ni sprzedaliby sie w opolu jak co niektorzy(chociaz nawet moj idol wojtek pilichowski tak zrobil - zmyje mu za to glowe - obiecuje..:)).
pozdrawiam
pograzona w smutku,lecz pokladajaca nadzieje w ludziach ktorzy jeszcze troche znaja sie na muzyce...

p.s. wierz mi Malgorzato, pare osob naprawde tylko strzelalo "karpia" do mikrofonu:)miedzy innymi Anna W.:)
...kim zatem jesteś?Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 02 cze 2004, 23:54

Yahgooda a czy ja napisałam, że Ania śpiewała na żywo? :roll: Przeczytaj uważnie tego mojego posta......

Yahgooda pisze:ludzie opamietajcie sie! czego wy sluchacie!
albo raczej:co wam sie wydaje ze sluchacie!bo co patrze na koncert w tv polskich gwiazdeczek to widze i slysze :plejbek i plejbek..

Pozwolisz może, że sami będziemy decydować o tym czego słuchamy :? Zresztą.....to, że akurat słuchamy Łez nie oznacza, że zamykamy się tylko na Nich :roll:

Poza tym.....dla mnie liczy się muzyka.....i praktycznie koncerty a jak wiemy na koncertach nie grają z playbacku....
Do występów w TV już się przyzwyczaiłam......i już mi nie przeszkadza fakt, że są z playbacku
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 03 cze 2004, 14:48

Ja też uważam, że Ania w Opolu z playbacku śpiewała i naprawde tego nie rozumiem, bo przeciez z głosem problemów nie miała :roll: A najciekawsze jest to, że nie wszystcy śpiewali z playbacku, weźmy na przykład Myslovitz... szanuję ich za to !! Pamietam jak 2 lata temu Łzy występowały z utworem "Jestem jaka jestem" i Ania śpiewała wtedy na żywo, ale przez to, że strasznie biegała po całej scenie, to zasapała się i nie wyszło jej zbytnio to śpiewanie....no ale kurde....przeciez zespół powinien na żywo grać...To siara z playbacku grać :?
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 03 cze 2004, 20:34

widze że dalej twiedzisz że aryści spiewali z playbacku.. zneguje to poraz kolejny i dam ci przykład..Krzysztofa Cugowskiego.. niewiem czy ktoś to zauważyła ale on w piosence "takie tango" zapomniał tekstu i mruczał tylko cos pod nosem w sylu "tamtararam"!! a zplaybacku może szedł tylko podkład muzyczny..
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 03 cze 2004, 22:42

Coma^ pisze:To siara z playbacku grać :?

TU SIĘ ZGADZAM W 100% :!: :!: :!: WEDŁUG MNIE JEST TO WYRAZ BRAKU SZACUNKU DLA FANÓW I TOTALNA OLEWKA LUDZI, KTÓRZY ZAPŁACILI ZA BILET...A NAWET JESLI NIE PŁACILI, TO PRZYSZLI ABY POSŁUCHAC MUZYKI "NA ZYWO", A NIE POOGLADAC SOBIE VIP-ÓW :!: ... A GRANIEM Z PLAYBACKU ZADEN ZESPOL NIEZASKARBI SOBIE SZACUNKU I SYMPATII...
A JEŚLI CHODZI O PROGRAMY TV, TO PRZY ODROBINI ECHECI, DA SIE ZAGRAC NA ŻYWO...A JEŚLI (MIMO STARAŃ) SIĘ TO NIEUDA, TO ZAWSZE MOZNA SIE NA TAKĄ TELEWIZJĘ WYPIĄĆ I NIEGRAĆ WCALE :!: :!: :!: NIECH NA PRZYSZŁOŚC REALIZUJA PROGRAM W PORZĄDNYM STUDIU, A NIE W JAKIEJŚ DZIURZE...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 04 cze 2004, 13:52

Ale AGNIESZKO przeciez swoją wypowiedzią Ty niczego nie negujesz.. To, że Cugowski śpiewał na żywo -- to fakt... i co z tego ? My tu o Łzach mówimy... Fakt jest taki, że niektórzy artyści śpiewali na żywo (np. Myslovitz) a niektórzy nie (Łzy). Pytanie brzmi : dlaczego Łzy nie śpiewały na żywo ?? Nie mogą się teraz głupio wytłumaczyć, że nie mogli , bo ... mogli jak widać na przykładzie innych zespołów. A to, że Łzy śpiewały z playbacku jest pewne jak nie wiem co... nie wiem, moze ktoś kto Łez nie słuchał tak czesto jak ja, nie byłby w stanie tego stwierdzić, ale moje ucho doskonale wychwyciło bardzo znane podkłady wokalne, które w róznych programach są identyczne...a "Oczy szeroko..." Ania "śpiewała" żywcem z podkładu z płyty... Ehhh :?
Awatar użytkownika
Yahgooda

Postautor: Yahgooda » 04 cze 2004, 23:12

Łukaszo pisze:
Coma^ pisze:To siara z playbacku grać :?

A JEŚLI CHODZI O PROGRAMY TV, TO PRZY ODROBINI ECHECI, DA SIE ZAGRAC NA ŻYWO...A JEŚLI (MIMO STARAŃ) SIĘ TO NIEUDA, TO ZAWSZE MOZNA SIE NA TAKĄ TELEWIZJĘ WYPIĄĆ I NIEGRAĆ WCALE :!: :!: :!: NIECH NA PRZYSZŁOŚC REALIZUJA PROGRAM W PORZĄDNYM STUDIU, A NIE W JAKIEJŚ DZIURZE...

i o to mi wlasnie chodzi a nie o jakies tam antypatie czy sympatie do jakiegos zespolu.:))juz cie Łukaszo lubie:)
wydaje mi sie ze granie z plejbeku bylo spowodowane brakiem czasu(a nie pieniedzy:))na ustawianie gratow kazdemu zespolowi z osobna..
a to ze ania udawala ze spiewa..:) no coz..kazdy wie jak,co i kiedy potrafi zrobic:) moze miala gorszy dzien.:)

bynajmniej moj glos odniosl zamierzony skutek:)bylam ciekawa czy ludzie maja uszy (i oczy) i wiedza jak sie odbywaja takie spedy:)
i jaki jest szacunek do sluchaczy(heh w tym przypadku widzow;pomyslcie i przypomnijcie sobie jak ktos wam opowiadal o koncercie:"widziales jak grali?"-tak zwykle mowia.tylko nieliczni naprawde sluchaja....)wwzystkich po kolei:organizatorow,mediow,wykonawcow(wciaz boje sie uzyc slowa:artystow:))
co do tego ze nalezalo by sie wypiac...jezeli komus nie zalezy na KASIE i UKŁADACH to spokojnie moze sie wypinac.tylko ze ten swiatek jest bardzo maly i hermetyczny:bedzie tak-"oni wypieli sie w opolu!nie bierzcie ich do sopotu"(czy gdzie tam cos mialoby sie dziac).tak to dziala:)
bynajmniej w/w zasada nie dotyczy wszystkich:niektorzy moga sobie na to pozwolic..

pozdrownienia 4 all!!!

p.s. przepraszam Malgorzato:)pomylilam twoj wpis z Aganieszka:)
co do tego ze chodzisz na koncerty..POSLUCHAJ jak sie gra, NIE PATRZ! chociaz blyskanie lampkami to tez czesc wystepu..:)
dla mnie jezeli kapela nie brzmi w calosci, to slucham jak graja pozczegolni wykonawcy.jezeli nie ma perelek-wychodze.:)
chociaz mam zboczenie na punkcie instrumentalizmu:))
...kim zatem jesteś?Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 04 cze 2004, 23:19

Yahgooda pisze:co do tego ze chodzisz na koncerty..POSLUCHAJ jak sie gra, NIE PATRZ! chociaz blyskanie lampkami to tez czesc wystepu..:)

Spokojnie.......uszy to ja mam szeroko otwarte....podobnie jak oczy 8) a na lampki nie patrze.....bo mnie rażą na koncercie :twisted:
Awatar użytkownika
Yahgooda

Postautor: Yahgooda » 07 cze 2004, 19:07

Małgorzata pisze: już się przyzwyczaiłam......i już mi nie przeszkadza fakt, że są z playbacku

Acha...Rzeczywiście uszy i oczy i co tylko masz otwarte...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 07 cze 2004, 20:30

Watpisz w to, że mam oczy i uszy szeroko otwarte :?: No niestety kochana...co Ty możesz wiedzieć.... :roll:

A do TV się przyzwyczaiłam......bo tam przeważnie grają z playbacku......zresztą dla mnie występ Łez to przede wszystkim koncert.....a tam grają na żywo....występy w TV mnie mało obchodzą.....bo są sztuczne :twisted:

Zresztą mogłaś uważniej mnie zacytować...wyraźnie napisałam, ze się przyzwyczaiłam do playbacku W TV a nie ogólnie do playbacku :roll:
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 17 kwie 2007, 17:43

2007-04-28 OPOLE Klub Protector - Wybiera się ktoś?
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 17 kwie 2007, 18:31

o ile się nie mylę to dicho w Ostrowie tak samo się nazywa. co to za moda? :P

Wróć do „Koncerty”