Choszczno.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 16 sie 2004, 16:24

Dodałam jeszcze 2 zdjecia :D Benka dredy i jeszcze takie fajne zdjecie na ktorym jest Rafał i ja (tłumaczy ze nie zgubił płyty :D) :D nr 18 i 19 :D Kasia dzieki :* :wink:
Ostatnio zmieniony 16 sie 2004, 16:45 przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Birdus

Postautor: Birdus » 16 sie 2004, 16:29

Dzięki Elly za zdjęcia. Są naprawde super.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 16 sie 2004, 16:31

<-- to zdjecie jest rewelacyjne :D Benek jakie ty masz dłuuugie dredy :mrgreen:
-

-
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 16 sie 2004, 17:07

fajne zdjecia elly :mrgreen:

Cieniu, zapomnialas dodac, ze od tych ciasteczek sliwki strasznie przytylas, ha!! ;P
Awatar użytkownika
lena_14

Postautor: lena_14 » 16 sie 2004, 17:19

Koncert w Choszcznie był super!! Szkoda tylko, że w najbliższym czasie Łez nie bedzie w moim miescie czyli Choszcznie :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 16 sie 2004, 18:08

dobra, napisze teraz taka mini, chociaz powinnam sie pakowac bo za godzine wyjezdzam ;P ale w czwartek wracam.. a w piatek ognisko :mrgreen: ('tak, nie, tak, nie, tak, nie' ;P) i nie bedzie znowu kiedy bo w nd znowu wyjezdzam ;P [ale namieszalam:P] no. to od poczatku. zajechalismy na dworzec, gdzie za 5 minut mial przyjechachac pociag ze sliwka i cieniem. poszlam na peron i widzialam od tylu je, jak wysiadaja z pociagu ale po drugiej stronie torow. zaczelam krzyczec "sliiiiiwkaaaaaaa" [moj tata to slyszal na lawce, przed dworcem:P] ale nie slyszaly mnie. wrocilam do taty i powiedzialam, ze one chyba poszly inna strona, i ze wysle im smsa. ale moj tata nie chcial sie zgodzic i kazal mi wsiadac do busa. wchodze, a z tylu co (kto ;P)? cien i sliwka ;D no i byly przywitania ;> jak sie witalam ze sliwka to z busa 'wylecialysmy'. zajechalismy na miejsce koncertu. sliwce chcialo sie siku ale bala sie isc do toi toi'a bo byly przy lesie, a przeciez tam KTOS mogl na nia czychac ;P Poszlysmy od tylu sceny, gdzie przywitalysmy sie z technicznym Michalem. Potem przyszedl Adi, ktoremu Kasia dala jakiestamrzeczy ;P Poszlysmy przed scene bo koncert mial juz sie zaczynac. Po drodze zostawilysmy rzeczy u p. Czesia ;> Publicznosc byla wrecz wspaniala ;P Znalazlysmy Marka, a obok niego reszte. Koncert sie zaczal (nie bylo pana Rambo ;( ).. kolejnosci piosenek opisywac nie bede bo kazdy wie ;) Ania pozdrowila 'znajome twarze'. Na Ance rzucila kwiatki: polowe w lewo, druga w prawo. Na Przeboju zeszla do publicznosci:) Gdy rozpoczynala sie Agnieszka, jakies tam panienki, ktore staly za mna i Kasia: AAA! Ania, Ania! A kiedy zagraja Agnieszke?! Ania, ania! Obok nas, przy barierkach stala jakas grubababa ale na szczescie potem se gdzies polazla ;P wrr. a! i kiedys czytala w relacji vampi ;*, ze widziala cmy na 'oczach'. no, to ja tez staralam sie wypatrzyc jakies, ale tylko komary widzialam ;( ;P no. koncert sie skonczyl. poszlysmy z Kasia i sliwka po rzeczy do p. Czesia. Potem przysli jacys dwaj faceci. Sliwka koniecznie musiala wyrzucic paierek do kosza na smieci, ktorego pozniej szukala:P przyszla Jola i wpuscila nas przed barierki (chcialam napisac 'frajerki' ;P) Rozpoczely sie sesje zdjeciowe, zbieranie podpisow itd.;) Mam autograf Adiego na rece ;P Dostalam uzywana paleczke z podpisem od vonsa ;D Potem poszlam poprosic ace'go o zdjecie:
ja - mozna zdjecie? :>
ace- pewnie. gusiaa?
ja- gusia ;P jak smakowala ryba w stargardzie?
ace- pyszna ;D
Sliwka wytarla o mnie "sliny":P Wyszla Ania, ale nie dala sie namowic na 'labedzia' ;/ Kasia dala AnCe (;P) plyte ze starymi piosenkami. Ania zaspiewala kawalek jakiejs tam piosenki Abby :> Zaczelysmy ze sliwka walczyc tak jakby na paleczki (to byla proba przed obrona przed... ;D) i przypadkowo uderzylam ja w palec.. sorry ;*. tata elly robil nam zdjecia z zespolem:) nastepnie nawiazala sie rozmowa co do WSPANIALEGO miasta Poznan ;D Poszlysmy (kasia i ja) sobie zrobic z p. czesiem, ktoremu przypadkowo ucielam reke ;P ale jedna wiecej, czy mniej:P usiadlysmy w trojke (sliwka, Cien Aniola i ja) na trawie. Bylo widac piekne gwiazdki ;>~~ i tak powstal trojkat naukowy:P bo ja mowilam cos tam o gwiazdach, cien o tym, ze jak ziemie sie przetnie to cos tam, piramida bedzie na srodku, a sliwka nie chciala sie zgodzic i mowila, ze ona bedzie na srodku, o:P Kasia nam zrobila zdjecie (z paleczka:P), po ktorym sie przewrocilysmy ;P i Ania zaczela sie krzyczec czy smiac, a wszyscy z FFC i Arek odwrocili sie i zapanowala cisza;P Potem chodzil nas pijany pan ochroniarz, co myslal chyba, ze mu zdjecie chcemy zrobic ;P Bursztyn podeszla do nas i powiedziala: Nie chce nic mowic, ale wygladacie jakbyscie cos palily:P Sliwka przeprowadzala wywiady nt. wystpeu M. Wisniewskiego.. ale i tak lukis lepszy :mrgreen: trzeba bylo wstac bo elly, benek i tata juz jechali ;( pozegnania itp. Poszlysmy do reszty FFC i Arka, ktory z nimi rozmawial. Potem stwierdzilysmy ze sliwka, ze idziemy na spacer czy cos ;P I poszlysmy kawalek dalej gdzie byl taki jakby stopien, ktore uznalysmy za scene ;P i slifka spiewala wakacyjne przeboje ;D zaczelysmy wolac kasie, zeby przysla, ale ta nie reagowala ani na "CIEEEN!! CIEN ANIOLA!, KATARZYNA SOJKA!! KASIA!! glucha, sasasa ;P Zaszlysmy z Ania do busa.. wrocilismy i musialam sie juz zegnac ;( po kolei z kazdym, a na koncu z frajerkami:P :***

no, do zobaczenia mam nadzieje na ognisku ;*

Pozdrowienia:
slifki, cienia bo w sumie to z wami spedzilam najwiecej czasu i w ogole no.. no, wiecie, no ;P no ;****
tom, bursztynka, mar-r, ewely, benka, elly - za to ze przyjechali, ze bylo tak fajnie, za zdjecia rozmowy itd.:) :*

koniec!!! ;P

Ps. sorry za bledy jesli jakies sa i ze tak krotko ale nie chce mi sie sprawdzac i wiecej pisac bo zaraz jade ;P
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 16 sie 2004, 18:22

Benek co ty z siebie zrobiles :roll: takie ladne wlosy miales a teraz taki zajebisty bober z tylu wisi :P
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 16 sie 2004, 18:37

Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 16 sie 2004, 18:50

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 16 sie 2004, 19:20

Mój 13 koncert zaczął się dość dziwnie.... do teraz nie moge sobie zdać sprawy jak się tam znalazłem.... Ogólnie nie minął tydzień po koncercie w Tczewie a ja sie już znalazłem na nastepnym koncercie.... zaczne od samego początku.... Niedziela rano postanowiem z rodzicami wyjechać do babci na wspolny obiad :D... była godz. 12 a ja bylem ok 20 km od Torunia w kierunku na Gdańsk... Jadąc samochodem zadzwonił telefon i kto dzwonił... Tata Elly... "Jedziemy do Choszczna... jedziesz z nami? Odebrali bysmy Ciebie z Poznania... koncert jest na 22..." Trochę zaskoczony kazałem się tacie zatrzymac i pytam czy dadzą mi pieniadze na ten koncert ale usłyszałem odmowe i pojechalismy dalej.... Ale nie Był bym soba gdybym nie kombinował... Kazałem koledze sprawdzić pociągi do Poznania... A sam wziąłem samochód od rodziców i pojechałem do drugiej babci... i pożyczyłem pieniadz... Wsiadłem w PKS pojechałem do Torunia i an dworzec PKP i do Poznania.... Napisałem jeszcze sms do Elly żeby czekali na mnie w Poznaniu o 17:25 na dworcu i pojechałem w świat... nie mialem nic przy sobie... ani koszulki FFC... ani glanów ogolnie nie wygladałem jak bym jechał na koncert rockowy... Jakoś dojechałem do tego Poznania nie wiedząc nawet jak się poprawnie mówi na miejscowość do której jedziemy ani nawet nie wiedząc gdzie to jest.... Dopiero w samochodzi się dowiedziałem... Na miejscu byliśmy o godz 20 czyli 2 h przed koncertem... od razu zobaczylismy jak za scena na trawie spoczywają Marek, Miśka, Dagmara, Jacek ?,... ogólne powitania.... Poczekaliśmy troche z nadzieją że uda nam się dostać przed barierki... tut mir leid nie udało się... po chwili spotkaliśmy Ewele i jej "kolegę" ale nie pamiętam imienia ani nicku... no i poszliśmy pod scenę a tam szok... pod barierkami 3 kobiety lat ok 20... do setki... naprawde... tak po 1h czekania pytam się grzecznie (misia mi kazała) czy panie tak zamierzaja stac na koncercie i że może sie cos stac .. One mi na to "Dlaczego mamy iść spać???"... człowiek stara się być uprzejmy a wychodzi na chamskiego typa... ahhh ta Polska... :D W koncu panie powiedzialy że jak przeszkadzają to już sobie pojda... (to nic że stały 1,5h pod barierkami)... koncert rozpoczął się z 15 minutowym spoznieniem (dziwnym nie jest)... no i tradycyjnie "Tańcz...".. i reszta.... już zdazyłem się nauczyć co w jakiej kolejności leci na koncercie... Koncer w Choszcznie nie był biletowany ale co mnie zaskoczyło bardzo mile publika była bardzo fajna... Nawet widziałem dziewczyne która śpiewała "Aniele mój", Słońce"... pierwszy raz widziałem że na koncercie ktoś z poza FFC zna tą piosenkę... miłe zaskoczenie... Ludzie o dziwo siebardzo nie pchali... pierwszy raz od dawna miałem spokój... Ania na Pzeboju zeszła na dół do ludzi co moim zdaniem nie było super pomysłem bo ludzie zaczęli sie bardzo pchać ale potem wrócili do poprzedniej formacji :D... Oczywiście z Miśka nie zapomnielismy zrobic Hip-hopowego gestu podczas koncertu :D... aha na poczatku koncert jeszcze spotkalismy Cienia, Śliwkę, Gusie,,,, Chyba sie troche zdziwliły jak mnie zobaczyły... Ogołnie zjechała się cała północna Polska oprócz Bydgoszczy (szkoda... był Szczecin, Wlkp., Kuj-Pom (Torun), jednak koncert szybko się skończył... jak zawsze... zagrali oczywiście 3 bisy... nie bede pisał ze bylo Fantastycznie, fenomenalnie, cudownie... bo kazdy to pisze.... Był to mój 8 koncer w tym roku... i było fajnie... spotakałem sie znowu z pomorskim FFC... Musiałem się im pokazac bo by mnie zapomnieli... mam lepsze wspomnienie niż po Tczewie,... po koncercie poszliśmy pod sklepik i Jola nas wpuściła bardzo zybko... czekaliśmy ok 5 minut.... fajnie bardzo że tak szybko... pgadaliśmy najpierw z Adim... (fajna była rozmowa o żużlu.. wiesz o co chodzi :P)... potem z Vonsem... o moich dredach...dobre rady sie przydadzą, Anią, która bartdzo się ucieszyła z prezentu od Cienia (płyta z ich starymi piosenkami koncertowymi i nie tylko) Rafałem... Który twierdzi że nie zgubił płyty ze zdjęciami tylko nie może jej znależć... Acem z którym po raz kolejny świetnie się gadało... Arkiem który powiedział... "kiedyś miał być koncert w JG".My... "Już był..."...Arek..."Był?? na zdrowie..."... to było dobre.. po ok 1,5h nadeszly pozegnania... niestety najgorszy punkt koncertu... pożegnaliśmy sie i ruszyliśmy do domy.. w Poznaniu byłem o 3:00 a pociąg miałem o 4:00 wieć poszedłem do cafe pogadałem chwile z Ciachem i markiem i do domu... w domu byłem ok 8:00.... więc wyprawa na grila do babci skończyła się w Choszcznie... nawet nie wiedziałem ze tam jest koncert.... narazie koncze z koncertami chodz bardzo mnie kusza niektorzy na ogniska ale raczej szybko sie nie zobaczymy... ale tak samo mowilem po Tczewie a jednak tydzień pózniej znalazłem sie w Choszcnie...

Podziękowania:

Tata--- Specjalne podziekowania, bez Pana by mnie tam njie było... za ten telefon dający szczęście,,, za wspólną podróż, za pomoc z powrotem do domu.... Wielkie DZIĘKUJE!!!!
Elly--- za kolejny koncer razem 6 chyba... za kolejne przygody... za wszsytko...
Marek--- za kolejne spotkanie kolejne fajne spotkanie.....
Bursztyn--- za kolejne spotkanie.. tak fajnie było Cie znowu zobaczyć....
Miśka--- za wszystkie śmieszne sytuacje... za kolejne spotkanie... Ty wiesz...
Cieniu--- za namawiane na ognisko :D za kolejne spotkanie... za wspomnienia z Bydzi...
Śliwka--- za spotkanie kolejne, za rozmowe i wspólna zabawe na koncercie,
Ewela&Kolega--- za poznanie się... i śmieszne sytucacje...
Jacek?--- za skakanie na koncercie :D...
Gusia--- za kolejne spotkanie.... bardzo fajne spotaknie...
Zespól--- za rozmowy... naprawde dawno sie taak nie bawiłem, tzn dawno wszycy nie byliście tak rozmowni... AVE!!!

Posumowanie:
Koncer zaliczony do tych udanych... Choszczno mile mnie zaskoczyło... byle więcej takich koncertów...
PS moje dredy proszę zostawić w spokoju ... fajne nie!!!!
8) :D :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 16 sie 2004, 19:59

Jeśli chodzi o plakaty...hmm....zdania są podzielone :D
No, powiedzmy.. :D Rafałowi nie baardzo się podobają a Dawid ma z Rafiego ubaw :D Zresztą zobaczcie plakat.... :D :twisted:
" Życie wychodzi bo to nie poezja! A wiesz dlaczego? Bo nie poddaje się krytyce!"
Awatar użytkownika
Birdus

Postautor: Birdus » 16 sie 2004, 20:03

Dzięki Benek za super skakanie na koncecie. Napewno jeszcze nie raz będziemy mieli do tego okazję.
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 16 sie 2004, 20:04

Dla nie doinformowanych Miśka to ja :P
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 16 sie 2004, 20:08

benek :!: Moj kolega to Jarek :) A jeszcze bylo Świnoujście :P
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 16 sie 2004, 22:39

Zorganizuj sobie Spontanicznosc!

Wróć do „Koncerty”