Racibórz.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 17 sty 2007, 22:01

Daaaawno nie byłam na koncercie....znaczy byłam ale nie na biletowanym:). Wprawdzie nie chciało mi się jechać strasznie i marudziłam ale Karina mnie ciągnęła bo miała tam spotkanie z zespołem. Pojechałyśmy więc wcześniej:) Przed koncertem Marta nas wyciągnęła do włoskiej knajpy:)Fajna.

Co do samego koncertu.
Muszę powiedzieć, że byłam mile zaskocznona. Po pierwsze mało ludzi co mnie akurat odpowiada. Już mile się rozczarowałam początkiem gdyż Ania niemiała już skrzydeł :roll: które mnie doprowadzały do szału :wink: . Zazwyczaj nie zwracam uwagi na wygląd Ani bo mnie jednak interesuje bardziej muzyka:) Ale tm razem rzuciło mi się w oczy to, że Ania nie dość że zmieniła kolor włosów na ciemny (w którym moim zdaniem jest lepiej Jej) to była ubrana bardzo elegancko ale zarazem ze smakiem. Czarny gorset, czarne spodnie. Wyglądała kobieco i z gustem.
Co do wokalu. Wydaje mi się, że zarówno Ania jak i chłopcy spisali się muzycznie i wokalnie bardzo dobrze. Ani głos widać, że się poprawia.....Jest coraz silniejszy, coraz bardzo głęboki i coraz lepiej słyszalny. Ania coraz lepiej sobie radzi z wyższymi tonacjami.
Ruch sceniczny ma opracowany do perfekcji. Rusza się na scenie rewelacyjnie. Zawsze była w tym dobra a jest jeszcze lepsza :) Czasem przypominała mi Gwen Stefani.....
Co do repertuaru to ja bym pewnie wywaliła niektóre kawałki a niektóre dodała ale rozumiem, że "Anka" np musi być gdyż ludzie na koncercie oczekują zabawy. Brakowało mi przede wszystkim "Całą sobą". Wogóle zdziwił mnie fakt, że nie grali ani tego ani "Szczęścia smak".
Po drugie nagłośnienie i światła na koncercie kameralnym sprawiaja wrażenie lepszych i profesjonalniejszych....ale nie wiem czy to tylko wrażenie :roll:
Po trzecie strasznie się cieszę, że nie ma już żadego konfetti czy tyle ogni i tych wszystkich dodatków.....może na "Zdjęciach" i na "JJJ" mogło by to zostać...ale to akurat nie jest dla mnie problem.
Po czwarte podoba mi się, że Ania nie przebiera się jak swego czasu co 3 piosenki, że nie ma tego weleonu, wspomnianych skrzydeł, kwiatków....i tych "upiększeń". :)
Po piąte Ani wychodzi też sztuka coraz lepszego kontaktu z publicznością. Wogóle miałam wrażenie, że dobrze się Jej grało na tym koncercie. Nie wiem czy to ze względu na miejsce (bo to Racibórz) czy może, że dawno nie grali koncertu biletowanego.

Reasumując. Strasznie mi się koncert podobał. Ciekaweczy doczekam czasu, że Łzy będą grać tylko biletowane koncerty:)...wtedy bym się na Nich pojawiała jak swego czasu co tydzień......Wprawdzie wczoraj niepłaciłyśmy ale myślę, że wczorajsze wrażenie spowodowało, że chyba nieżałowałabym kasy :P
Sylwia
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 18 sty 2007, 7:53

A ja podziekuję ślicznie Sylwi za "Aniele mój" ;*** To też byłs bardzo miła niespodzianka ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
...Nagha...
Kontaktowanie:

Postautor: ...Nagha... » 18 sty 2007, 17:56

Dziękuje Belitce za "Agnieszkę" :*
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tomuś

Postautor: Tomuś » 19 sty 2007, 14:51

Trochę późno piszę, ale koncert w RCK u był zajefajny!!! Dawno nie byłem na koncercie Łez, cieszę się że znowu udało mi się posłuchać ich nutek na żywo!!! No i oczywiśćie Ania... w każdej "odsłonie" wyglądała PRZEPIĘKNIE!!! :D :D :D
Łzy są cool! ;-)
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 19 sty 2007, 15:08

Hmmmm...hmmmm...hmmmm...no cóż. Jak dla mnie koncert od strony technicznej bardzo dobry, prawidlowo zagrany, prawidlowo zaspiewany. No ale szczerze to mnie nie porwali w góre choć na chwile. Czegoś mi brakowało, jakoś Rybnik w październiku ubiegłego roku, bardziej przypadł mi do gustu.
Poza tym, troszkę za krótko jak na 25zet :P :evil: Repertuar w 50% też niespecjalnie przypadł mi do gustu.

Ogólnie jeden z gorszych koncertów na jakich miałem okazje się pojawić.
ocena ogólna: -3, czyli poprostu wporządku i tyle 8)
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 21 sty 2007, 22:45

Cieszę się, że mogłam być na tym koncercie..

Pod względem technicznym super! Byłam w szoku :)
Publiczność ... :roll: , ale Ci co sie chcieli bawić się bawili ;-)
Ania ma wielkiego plusa.. jak zawsze za kontakt z ludźmi.

Podziękuję sobie..
Ewci - że w dniu urodzin mogłyśmy sobie poszaleć i , że choć troszkę mogłam się przyczynić to tego szczęścia zabierajac Cie i wogóle za wszystko:*
Ewie K. - taka raciborzanka.. za to, że jednak była, za wspólną zabawę itd :)
Belitce, Kajowi, Moniczce, Sylwi - za spotkanie ;-)))
zespół - za koncert na poziomie:P
Maciek - za to, że byłeś i za umożliwienie wejścia wcześniej :) :*
Ania - przegigant z Ciebie.. zapomnieć tekstu "Agnieszki.." wstyd :P ale miło było, bo sobie pośpiewałam :D, za czas po koncercie i za całokształt (chociaż wielka szkoda, że nie zagraliście "Całą sobą"). Dziękuję :*

Dziękuje również przemiłemu Pani z Domu Kultury za wyczerpujące rozmowy i dobry humor ;-)
Ciao:)
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 23 sty 2007, 20:29

Ja chciałabym bardzo podziękować Ewie za bardzo fajne zdjęcie z tego koncertu:D Ania w nowych strojach wyglądała fantastycznie:D Mam nadzieje,że niedługo zobaczę je na własne oczy....
Jeszcze raz wielkie dzięki:*
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 24 sty 2007, 9:21

a właśnie, ten pierwszy strój był okropny :lol:
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 24 sty 2007, 11:24

Kajo pisze:a właśnie, ten pierwszy strój był okropny :lol:

Ten pierwszy strój,tzn?

Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 24 sty 2007, 15:18

z tyłu miała taka peleryne jak batman, tylko przecieta w polowie z dołu do góry...wyglądało to okropnie :lol:
a co do ruchu scenicznego to jest też taki jeden motyw, który mnie odrzuca :twisted: ale nie wiem jak go tu zademonstrować wiec najlepiej go przemilcze :shock:
pozdro :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 sty 2007, 15:19

Opisz mniej więcej :twisted:
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 24 sty 2007, 15:20

Kajo pisze:z tyłu miała taka peleryne jak batman, tylko przecieta w polowie z dołu do góry...wyglądało to okropnie :lol:
a co do ruchu scenicznego to jest też taki jeden motyw, który mnie odrzuca :twisted: ale nie wiem jak go tu zademonstrować wiec najlepiej go przemilcze :shock:
pozdro :D

Jeżeli chodzi o mnie,to ten strój właśnie bardzo mi sie podoba,ale wiadomo,że każdy ma swój gust.... Mam nadzieję,że Ania wystąpi w nim w Kluczborku:D

Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 26 sty 2007, 7:42

Dagmara pisze:Opisz mniej więcej :twisted:

Słowami mozna w ten sposób: Wyginam śmiało ciało, dla mnie to?! MAŁOO!! :shock: :D :twisted:
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 sty 2007, 15:41

Ja tez chcialem byc ale :
nie mialem jak dojechac, cena biletu i ... srodek tygodnia :?
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 14 sie 2009, 21:51

22 sierpnia koncert w Racku, więc niedaleko mnie ;]
Ale jakbym pojechał to nie miałbym czym wrócić, bo już żaden autobus nie kursuje ;]
Ah szkoda, trzeba będzie poczekać aż za 3 lata się wyprowadze do większego miasta :twisted:

Wróć do „Koncerty”