Elbląg.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 18 cze 2005, 13:53

Tylko wioski nie zrobcie :wink:
Tak sie bawi, tak sie bawi FFC :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 18 cze 2005, 17:54

miałam okazje usłysześ "Opowiem wam jej historie " Iwi ;*

Koncert w Starym Polu chyba udany :P Ania wzieła Wesoła i Iwonke B na scene na "Ance ot tak " :lol:
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 18 cze 2005, 18:17

...Wiedziałam, że Iwonce uda się wreszczie znaleźć się na scenie obok Ani :D Dobrze im poszło(Iwonie, Wesołej i Ani)... no nie? :wink: Gratulacje :*
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 18 cze 2005, 18:57

z tego co mi pisała było rewelacyjnie :lol: szkoda,że nie mogłam tego zobaczyć :(

znowu mialam okazje usłyszec piosenki z koncertu tym razem były to "Zamykasz drzi i odchodzisz" "Narcyz" a teraz słucham "Opowiem wam jej hisotrie" Iwi kochana Ty moja dziekujeee ;*;*
Ostatnio zmieniony 19 cze 2005, 6:33 przez kasieńka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 18 cze 2005, 22:42

Ania właśnie powiedziała w Elblągu, że Łzy dostały się do Sopockiego festiwalu :) (Myślę, ze dobrze zrozumiałem :D :P )

Słyszałem już Weronikę, Anastazję, W moim śnie, Zdjęcia z wakacji i Przepraszam Cię Dziękuję :*********************

A słyszałem tyle, tylko dlatego że na tym koncercie jest moja przyjaciółka :>:P

:arrow: A teraz jeszcze usłyszałem Jak Anioł i okrzyki "Jeszcze jeszcze" :twisted: :!: :!: :D jeeeeeee :)

Czekam na relacje :)
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 18 cze 2005, 23:34

o to super wiadomosc z tym Sopotem :D Ciekawe co Ania na siebie wlozy :P
Awatar użytkownika
nerv_inc

Postautor: nerv_inc » 19 cze 2005, 0:34

Byłem po raz pierwszy na koncercie Łez ale mogę powiedzieć, że było rewelacyjnie :D Ja chcę więcej :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 19 cze 2005, 6:30

czułam się jakbym tam razem z nimi była,bo słyszałam prawie cały koncert :twisted: a wszystko dzięki KoChaNej Iwonce B ;*;*;* Straaasznie Ci dziękuje za te wszystkie piosenki ;* Kochom Cie ;*

słyszałam jeszcze

"Jestem Jaka Jestem" ; " TWTD" ;"Wróciłam" ; "W Moim Śnie" ; "Przebój" ; "Weronike" ; "Zdjęcia Z Wakacji" ; "Twoja Ot Tak" ; "Agnieszke" ; "Jak Anioł" ; " Zamykasz Drzwi i Odchodzisz"

Czekam teraz na relacje :twisted: sama mogłabym coś tam napisac, ale zostawie pole do popisu Iwonce,Benkowi i reszcie :twisted:

p.s.Benek masz u mnie 2 piwa :lol: oczywiscie,że przy najblizszym spotkaniu je dostaniesz :wink:
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 19 cze 2005, 11:19

Kasieńka, ja tez słyszałem prawie cały koncert :twisted: Jest nas dwoje :P Wszystko dzięki Klaudii :* :) To rzeczywiście fajna wiadomość Arturo2000, ale nie najważniejze jest chybe co Ania na siebie włoży :twisted: :twisted: :roll:
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 19 cze 2005, 11:35

Właśnie sie obudziłam, było ZAJEBIŚCIE!!!! ale relacje napisze jak sie ockne :)
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 19 cze 2005, 13:41

Chciałabym, żeby ten wczorajszy dzień dopiero się zaczął ;) Było cudownie!
O ile będę w stanie napiszę relacje...póóźniej. Pozdrawiam wczorajszą ekipę ;)
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 19 cze 2005, 15:51

ale mnie nogi bolą :D co do festiwalu, to Ania mówiła,żebyśmy z nimi byli przez całe wakacje i głosowali na "Przepraszam cię",abyśmy spotkali się 3 września(chyba 3) w Sopocie :D
było super,ale nie mam siły pisać relacji.pozdrowienia dla wczorajszej ekipy :D
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 19 cze 2005, 17:50

Dziewczynki nie lenić się tylko relacje pisać :twisted: no raz,dwa,trzy :wink:
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 19 cze 2005, 21:33

No dobra to ja może zaczne pisac

Z gdańska ja i moja mama wyjechałyśmy około 11:30. Było fajnie cały czas leciały "Historie...". Po godzince z haczykiem dojechałyśmy do starego pola. Zaparkowałyśmy i ruszyłyśmy w kierunku "Targów rolnych" :D Zadzwoniłam jeszcze tylko do iwonki i potem juz szukałyśmy sceny. Była maleńka scenka w kształcie wiatraka... Przywitałam sie z FFC i poszłąm do kibelka. Przed 15 zaczęły sie przygotowywania do koncertu. Perkusja zajmowała jakąś połowe sceny.... A jeszcze techniczni rozwiesili czarną kurtyne która wyglądała byle jak, można by było zawinąc nią scene do okoła :? W końcu zaczęły sie cwiczenia.... strasznie głośne, staliśmy blisko kolumn straaaasznie głośnych :? Przed koncertem zagadała mnie _Agnieszka_ która też jest z gdańska i co ciekawe nawet dośc daleką ale sąsiadką :P Chwile później przyszła daria i po pewnym czasie zaczął się koncert z niewielkim (jedynie dwugodzinnym) opóźnieniem. Zaczęło się od wróciłam, a dokładniej od refrenu. Był naprawde świetny koncert choc jak dla mnie troche za głośny. Dziadkowie i babcie siedzieli na krzesełkach, dzieci stojace przy kolumnach zatykały sobie uszy a FFC tradycyjnie najlepiej sie bawiło 8) Na ance, ania ot tak wzięła wesołą i iwonke, dziewczyny rewelacyjnie wywrzeszczały piosenke i dostały welonik :D Po koncercie czekaliśmy chwile na zespół który w końcu nie przyszedł bo spieszył sie do elbląga, ja dokonałam zakupu kubka i dwóch fotek pożegnałąm sie z towarzystwem które jechało do elbląga pociągiem i razem z iwoną dołączyłam do tłumku dzieci krzyczących "Ania!! Ania!! Ania!!" z tym że my zaczęłyśmy krzyczec "Cool-dziewoja!! Cool-dziewoja!!" W tym momencie ludzie zamilkli i spojrzeli na nas... tak więc z czizem na ustach wróciłyśmy do ffc. Poznałam paulinke ze słońca i zaczęłyśmy zbierac sie do samochodu. Mamuśka prowadziła a my we cztery : Iwona, Kasia, Wesoła i ja śpiewałyśmy "Historie.." Dojechałysmy do elbląga i ruszyłyśmy w kierunku sceny. Kiedy ją znalazłyśmy mama pojechała na dworzec po reszte a my szukałyśmy bankomatu. Kiedy Wesoła wypłaciła pieniążki zadzwoniła moja mama, i oznajmiła ze nie moze znaleźc FFC. Wykonałyśmy do siebie chyba z 10 telefonów i wysłałyśmy jakieś 5 sms-ów by w końcu ekipa sama znalazła się na miejscu :lol:
Jak juz wszyscy byliśmy razem poszliśmy coś zjeśc. W menu były flaczki wołowe albo grochówa z kiełbasą, bleeee tak więc chyba wszyscy wzięliśmy frytki po 3 zł lub 3,50 jeśli chciało sie z ketchupem :P Jak zjedliśmy była godzina 20:08 (pamietam bo jeszcze sie kasi pytałam) wiec poszliśmy zając miejsce przy scenie. Skorzystalismy z tego że były przesuwane barierki więc wepchnęliśmy sie do przodu. Kiedy miejsca były zajęte, poszłam z iwonka do toi-toia. Przy okazji znalazła sie moja mama :). Potem pan z "od przeczkola do opola" prowadził konkursy dla dzieciaków, to było nuuuudne ale rozkręciło się jak jeden z uczestników zaczął śpiewac a potem nie połączył bucików i któraś z naszych (iwona chyba) to zauważyła i dostała nagrode :D a kolejnemu panu popieprzył sie motylek z gwiazdeczką, kasia to zauważyła też dostała nagrode!! BRAWO!!!
W końcu zaczął sie koncert, świetnie było, naprawde mi sie podobało. Na ance ania wzięła jakaś dziewczyne która nie znała słów, ale i tak dostała welonik :P a pierwszą łze ania dedykowała oli wiec FFC zaczęło krzyczec "ANIOŁEK!!! ANIOŁEK!!! ANIOŁEK!!!" co oli sie na pewno spodobało Ani zresztą też :) Po piosence "Jak Anioł" Ania sie z nami pozegnała :cry: i jakos tak mi sie smutno zrobiło ale oczywiscie zawołalismy zespół na bisa. Po koncercie zaczekalismy na zespół, w miedzy czasie przywitałam sie z olą i było całkiem sympatycznie. W końcu przyszła ania i chłopcy, gadalismy chyba z godzine. Jejku ale fajne to było... Ale ciocia Jola zabrała nam anie i sobie pojechali :(((((((((((((((
Moja mama wpadła na genialny pomysł by odwiezc FFC na dworzec, pomysł był naprawde niezły gdyby nie to ze 8 osób o ile sie nie myle siedziało na pace, no ale było całkiem wesoło :DDD dziewczyny nawet jakies zdjecia robiły :P Na dworcu sie rozstaliśmy, ale najpierw słuchaliśmy sztuki stapiania i na specjalne życzenie benka, najlepszej piosenki na nowej płycie czyli........ OPIEKUNA. Potem żegnaliśmy którys juz raz z kolei i moja mama została namówiona na koncert w poznaniu <jupi> FFCiaki poszły sobie na dworzec a ja z Agnieszka, jej koleżanka i mamą wróciłam do Gdańska.

Koniec
Pewnie będę to jeszcze poprawiac milon razy no ale mniej wiecej było własnie tak.

Pozdrowienia i buziaki dla:
- mojej mamy że mnie zawiozła przywiozła i była kochana:**
- FFC bo też byli kochani : Iwonka, Kasia, Wesoła, Agnieszka (Ta od misia) _Agnieszka_ i jej koleżanka(której imienia zapomniałam) Michiru Elly Benek Aniołek DARIA :*****
- Zespołu, za dwa świetne koncerty :***
- Cioci Joli, która nam anie zabrała :evil:

Gratulacje dla iwonki i wesołej za rewelacyjne wykonanie anki

No chyba wszystko ufff
Ostatnio zmieniony 19 cze 2005, 22:12 przez Małgoś, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 19 cze 2005, 21:48

Małgoś dzieki za relacje :* Chociaz jedna się postarała,bo reszta to lenie :twisted: Z tego co wyczytałam musiało byc naprawde super :wink:

Wróć do „Koncerty”