Wodzisław Śląski.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 28 sty 2008, 22:06

hm... a ja się zastanawiam, czy się nie wybrać. ;)
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 29 sty 2008, 16:29

Yennefer pisze:2008-03-08 godz. 1900 WODZISŁAW ŚLĄSKI - Wodzisławskie Centrum Kultury. Koncert akustyczny

mam juz zarezerwowane bilety. w drugim rzedzie:)

W jakiej są cenie?? Bo jak wypali, też będę.
gg: 1604953
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 29 sty 2008, 17:43

30zl w przedsprzedaży, 35zl w dniu koncertu
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 01 lut 2008, 23:49

Za miesiąc koncert Łez w Wodzisławiu, a tymczasem znalazłem zdjęcia z poprzedniego koncertu, który odbył się nie tak dawno, ale z tego co pamiętam to był jakoś o 9 rano ;P W każdym razie zdjęcia bardzo ładne :)
http://www.cyberfoto.pl/akt-portret-lud ... ycznie.htm
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 04 mar 2008, 21:42

tak koncert odbędzie sie w moku 8 i tak bilety sa po 30/35 zl
mnie osobiście nie będzie stać ale może wpadnę pod mok z racji tego że koncert carrantouhilla na którym miałem być w tym czasie jest dla vipów.
w każdym razie zapraszam;)

na poprzednim który był jakoś w listopadzie? nie bylem bo raz bylem w pracy a po drugie był dla szkół jakąś tam akcją jak ktoś pisał na 9 wiec byłby problem się wbić chociaż znajomi mówili ze i tak robili jakieś tam pogo:P ale foteczki fajne:P
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 09 mar 2008, 18:40

Czas na małą relację z mojej strony...

Koncert jak dla mnie rewelacyjny... Koncerty akustyczne mają swój urok i czar. Dwu miesięczna przerwa koncertowa sprawiła, że ten koncert był jeszcze bardziej oczekiwany niź jakikolwiek inny... Strasznie miło było usłyszeć po raz kolejny głos Anny i grę chłopaków:-) Warto było opuścić 3 dni zajęć na uczelni i przejechać ponad 664km:-) Cały koncert bawiłam się świetnie z resztą naszego FFC i nowo poznanym kolegą - Rodrigiem :) Publiczność bardzo fajna, choć niektórzy strasznie nieśmiali i nawet mi się to udzieliło podczas "Oczu szeroko zamkniętych":P Najbardzije chyba oczekiwałam "Twojej, ot tak" i"Anastazji" i gdy już tylko je usłyszałam, to praktycznie nic do szczęscia nie było mi potrzebne...a w dodatku jeszcze ta dedykacja i te miłe słowa z ust Ani były dopełnieniem wszystkiego... Koncert upłynął niestety bardzo szybko... Oczywiście były dwa bisy :D

Podziękowania dla:

-Sylwii-za wszystko! Zaczynając od noclegu, rozmów, wygłupów, a kończąc na 24 godzinnym przebywaniu ze mną:P Fajnie było znowu się spotkać :*

-Mandarynki- za kolejny wspólny koncert, rozmowy i w ogólę za wszystko:*

-Tynki- za tą wielką niespodzinkę, którą nas zrobiłaś; za ten mile spędzony czas przed i w trakcie koncertu i oczywiście po :*

-Karoliny i Marcina- za kolejne miłe spotkanie, pogaduszki przed i po koncercie i za całą resztę:*

-Rodriga- za poznanie; miłe towarzystko i dotrzymanie nam towarzystwa w oczekiwaniu na autobus:-) Miło było Cię poznać:-) Mam nadzieję, że do zobaczenia już niedługo...

-Joli- za spotkanie, nocleg po koncercie i rozmowy:*

-Ani i Maćka- po prostu "DZIĘKUJĘ...":*

-zespołowi- za kolejny świetny koncert :-)

-Dyziowi- za kolejne spotkanie, rozmowy i za to stwierdzenie na nasz temat :-)

-dla bardzo miłych pracowników WCK, których serdecznie pozdrawiam!
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 10 mar 2008, 17:31

na koncert zaczęła się o rano, kiedy to zostałam wręcz ściągnięta z łóżka przez niejaką Sabinę co mi spać nie dawała... przygotowałyśmy się i pojechałyśmy sobie do silesi, potem do Biedronki po zapasy żywności na podróż.. i tak trafiłyśmy na dworzec gdzie o 13.10 przyjechała Mandarynka i o 13.25 ruszyłysmy w drogę do Wodzisławia... Troszkę drogi chyba przespałam bo nie było mi dane spać w łóżeczku moim kochanym... no i te nocne siedzenie z kompem w łóżku robi swoje... po 15 byłyśmy w Wodzisławiu, tam obeszłyśmy troszkę w poszukiwaniu Domu Kultury, po chwili znalazłyśmy no i poszłyśmy sobie dalej na pizze do Da Grasso... pizza duża była taka że w trzy zjeść nie umiałyśmy, i to nawet z tego co wiem nie jedząc za wiele wcześniej... Ale to tak mało ważne... ok 17 poszłysmy sobie już do tego domu kultury... i tak sobie siedząc tam patrzymy a tam Tynka, która robiła nas w bambuko że jej nie będzie ;) porozmawiałyśmy też sobie z miłą obsługą z tego domu kultury, która to dziwiła się że z tak daleka przyjeżdzamy.. Wreszcie po długim czekaniu doczekałyśmy się koncertu... Koncert zaczął się troszkę inaczej niż poprzednie na których byłam bo zmieniono troszkę playlistę... Koncert bardzo mi się podobał, było tak fajnie klimatycznie, tymbardziej że Łzy grały przed "swoją" publicznością... Bardzo mało osób wstało, ale i tak zabawa była udana... Ania w nowym stroju wyglądała ładnie :) Brakowało trochę "Tańcz" na koncercie, ale za to było "Wróciłam" co też pasowało do tego że koncert był w rodzinnych stronach zespołu... Po koncercie dostaliśmy wykład na temat: prostownic, grzebienia, lokówek, suszarek i tego typu urządzeń :)... Było bardzo sympatycznie :)

Podziękowania dla:
Sabiny, która tyle ze mną wytrzymała, pomimo wszystkiego... dziękuję...
Mandarynce, za to że przyjechałaś na ten koncert, za rozmowy, i za..... chyba wiesz za co...
Tynce, za to że miało Cię nie być a jednak byłaś :)
Yennefer i Mordimer, za poznanie, uciekanie przed panem z radia i wszystko
Nowemu koledze za odprowadzenie na przystanek i poznanie...

Całemu zespołowi za kolejny świetny koncert... bodajże 50 :)
Maćkowi... za wykład.. i wszystko...
oraz Dyziowi za określenie nas.... "normalnymi inaczej" ;)
Ostatnio zmieniony 10 mar 2008, 20:24 przez sylwiak, łącznie zmieniany 1 raz.
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 10 mar 2008, 19:17

A czemu "normalni inaczej":P?
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 10 mar 2008, 19:22

No to kolej na mnie.
Relacji pisać nie będę bo dziewczyny napisały chyba wszystko z tą tylko różnicą, że ja musiałam do nich dojechać w sobotę do Katowic :P

Koncert bardzo udany- zresztą nie mogło by być inaczej :)
Wytworzyła się magiczna atmosfera, ludzie doskonale się bawili chociaż tłumów pod sceną nie było. Zespół dał z siebie wszystko, Ania tryskała energią.
Łzy po raz kolejny udowodniły, że opłacało się przyjechać na koncert (w moim przypadku "tylko" ponad 300 km w jedną stronę) żeby to przeżyć :)

Podziękowania:
Sabina- za kolejne spotkanie, wspólny koncert, podróż, rozmowy, obecność. Za wszystko :*:*:*

Sylwia- za kolejne spotkanie, oprowadzanie po śląsku i wogóle za wspólnie spędzony czas :*

Tynka- za bardzo miłą i wesołą niespodziankę, zabawę na koncercie i kolejne wspólne spotkanie :*

Yennefer i Mordimer- za kolejne spotkanie i wspólny koncert :*

Kolega nasz nowy- za poznanie, wspólną zabawę i odprowadzenie na przystanek :*

Jola- za poznanie, nocne rozmowy, nocleg, herbatke i wogole :*

Chłopcy Łzowi ;o)- za życzonka z okazji Dnia Kobiet które złożył Adam w imieniu wszystkich :) No i oczywiście za wspaniały koncert :)

Ania- za cały spędzony z nami czas, wspaniały humor i za wszystko tego wieczoru :*

Maciek- za bardzo ciekawy wykład, za rozmowy i za wszystko :)

Dyzio- za uświadomienie nam po raz kolejny pewnych rzeczy ;o)

Pan z radia- za bardzo sympatyczny wywiad z nami i pewną Panią :wink:

Ludzie z WCK za bardzo miłe przyjęcie :)
"Czasem myślę o rzeczach, których nie powinnam robić..."

Monikaa ---> Mandarynka
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 10 mar 2008, 22:21

A oprócz braku "Tańcz" i pojawienia się "Wróciłam" były jeszcze jakieś zmiany? ;>

-

-

Awatar użytkownika
JohnnyB
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: JohnnyB » 13 mar 2008, 2:19

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 13 mar 2008, 8:54

Świetne są. Odpalałem linka z myślą, że znowu ktoś nastrzelał Ani zdjęć, których widziałem już tysiące, i to wsio. A tu niespodzianka - profesjonalna robota i ciekawe foty. Dzięki :)
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 13 mar 2008, 9:32

Fajne foty :D
i fajnie że się dobrze bawiliście ludziki ;) ja moze niedlugo tez bede miala okazje napisac jakas relacje ;) chce na koncert!! :P
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 19 mar 2008, 11:06

Po bardzo długiej nieobecności na koncercie Łez w końcu się udało. Warto było.. Koncert inny, klimatyczny niezwykły. Nie ukrywam, że podobało mi się i był to bardzo oryginalnie i radośnie spędzony Dzień Kobiet ;-)

:arrow: Dziękuję dziewczynom i chłopakowi(Sylwii, Sabinie, Monice, Karolinie i Marcinowi) za spotkanie, wspólną zabawę - bardzo przyjemnie było znowu Was zobaczyć!! :*

:arrow: Rogrygowi - miło było się poznać!

:arrow: Chłopaki - za spotkanie koncertowe po tak długim czasie!! ;-)))

:arrow: Dyzio - także respekt w Twoją stronę, bo odwalasz kawał dobrej roboty. Pozdrowienia dla maleństwa :)

:arrow: Maciek - oj pogadaliśmy sobie.. oryginalność treści przede wszystkim. W razie potrzeby służę radą w kwestii fryzjerskiej i chyba nawzajem? ( hehe ;-) ) Fajnie, że byłeś!

:arrow: i Ania - tyle radości, szczerości, siły i talentu w małym człowieku ;-) Wielkie dzięki. Jak najwięcej takich spotkań.

[Buziaki dla Was ;-*]
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 12 gru 2012, 18:21

-

-

Wróć do „Koncerty”