Kościan - zlot i koncert.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 23 cze 2005, 11:52

nie mam nr.do potoka,ale jakbyś się odezwał na gg do kisiela i ładnie bys poprosił,to pewnie dostałbyś nr......
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 23 cze 2005, 11:58

No tak, tylko, że Kisiel nie odpowiada wcale na gg :?
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 23 cze 2005, 12:43

Easyrider
Ja przejechałam ponad 300 km i jakoś nie żałuże że pojechałam...
Mimo tego nagłośnienia, więc jak Ci się nie podoba to nie jeździj...
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Ojczenasz
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ojczenasz » 23 cze 2005, 15:21

:( Easyrider, ty chyba stałes na koncu tego tłumu, dlatego nic nie słyszałes.Z resztą Łzy nie grały na swoim nagłośnieniu, (z wyjątkiem sceny)to możesz mieć pretensje tylko do firmy nagłaśniającej przody.A ja stałem z boku sceny i tam było wokal doskonale słychac.Z reszta ten tłum ludzi mówił sam za siebie.Jakbys był w Kielcach w amfiteatrze to być tam tłum zobaczył-15 tysiecy ludzi-pełen amfiteatr.Powodzenia na innych koncertach :P
I wtym jest wielki błąd, w horoskop patrzysz wciąż
i nie pomoże Ci następny rok
Nad sobą pracuj więc, już nie rozklejaj sie
I tylko weż się w garść, wtedy osiągniesz cel.
Awatar użytkownika
Wiedźma

Postautor: Wiedźma » 23 cze 2005, 16:21

Pozdrowionka dla Wiedzmy Kochana Wiedźmo dziekuje za to ze zabrałas mnie do Kosciana! "Bo Ty i Ja anioły dwa, mijamy sie każdego dnia, bo Ty i Ja to tylko gra..."

....nie skończy sie gdy spadnie pierwsza łza!!! Ja też przesyłam Ci buziaczki Łezko!!! :D Nasza przyjaźń wszystko przetrwa....
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 23 cze 2005, 16:25

sylwiiaa pisze:Easyrider
Ja przejechałam ponad 300 km i jakoś nie żałuże że pojechałam...
Mimo tego nagłośnienia

No ja jeszcze wiecej ciut przejechalem :P , a co do naglosnienia to nie wiem w czym problem? Przeciez naglosnienie bylo swietne! Chyba najlepiej naglosniony koncert Łez na jakim mialem, okazje byc. Co do ludzi - podobnie, do samego konca plac pękał w szwach! Wszyscy bawili sie swietnie, nikt ich do tego nie zmuszal.
Koncert byl naprawde udany i nie wiem Easirider, czy to jakas prowokacja miala byc czy co?
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 23 cze 2005, 18:53

tata pisze:Z reszta ten tłum ludzi mówił sam za siebie.P

Ojczenasz, od kiedy tłum świadczy o jakości nagłośnienia?? ;)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 23 cze 2005, 18:54

a moze mu chodziło o to ze ludziom koncert sie podobał i nagłosnienie także ;> :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Funny

Postautor: Funny » 23 cze 2005, 19:52

Cześć,
jestem tu po raz pierwszy...i zarejestrowałam się tylko, że byłam na koncertcie Łez w niedzielę...Przyjechali do mojgeo rodzinnego miasta. Powiem szczerze, że koncert mnie nie zachwycił...Łzy są zespołem, który w miarę trawię... Ale niesttey bardzo denerwują mnie teksty ich piosenek ... jak można śpiewać "spalimy w kominku nasze dzieci", albo "ja nie lubie nikogo zawsze chodze własna drogą"... Nie uważacie, że jest to trochę bez sensu? Szanuję to, że jesteście fanami Łez... Ale szczerze...nie przeszkadza Wam trochę, że w prawie w każdej piosence pojawiają się słowa typu "kocham Cię", "Tęsknię" i t p.
Pozdrawiam;)
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 23 cze 2005, 20:04

"Ja nie lubie nikogo zawsze chodze wlasna droga"-przeciez to bardzo dobry cytat a cala piosenka jest fajnia wiec nie wiem do czego sie doczepiasz w niej :roll:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 23 cze 2005, 20:12

bez sensu dyskusja ;)))
Funny pisze:jak można śpiewać "spalimy w kominku nasze dzieci",

to o dzieciach to imo jeden z lepszych ich tekstów ;) są duuużo gorsze ;) odp: może nie lubisz poezji, może nie lubisz Ich poezji.. może wolisz inną poezję ;)
Ale szczerze...nie przeszkadza Wam trochę, że w prawie w każdej piosence pojawiają się słowa typu "kocham Cię", "Tęsknię", itp.

jak komuś prtzeszkadza, to słucha innych kawałków ;) jak komuś bardzo przeszkadza -nie słucha łez ;)
naiwne pytania
It's the only way.
Awatar użytkownika
Funny

Postautor: Funny » 23 cze 2005, 20:21

Ale czy Ci ludzie, którzy to piszą nie mają lepszych pomysłów na piosenki? Po co śpiewac "ja nie lubie nikogo"? Kiedy słyszę tą piosenkę to mam wrażenie, że śpiewa ją rozkapryszowa jedynaczka, która myśli, że jest pępkiem świata! Jakie przesłanie ma taka durny tekst? Wiecie...nie dziwię, się, że media tak długo nie interesowały się Łzami...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 23 cze 2005, 20:26

Człowieku - takie teksty w stylu "Ja nie lubię nikogo, zawsze chodzę własną drogą" należy traktować z przymrużeniem oka.... :roll: Wcale się nie dziwię, że nie rozumiesz....

Poza tym tutaj jest dyskusja na temat zlotu i koncertu, a nie jakie testy powinny pisać Łzy. Może podyskutuj w innym temacie odpowiednim do tego.
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 23 cze 2005, 20:27

Funny - na tym forum są ludzie, którzy potrafią przejechać całą Polskę, po to, żeby być na koncercie Łez, więc to że Tobie się coś nie podoba, nie znaczy, że jest złe, bo może dla innych ma to jakąś wartość nie sądzisz?
Druga sprawa, skoro Ci się nie podoba, to dlaczego akurat pofatygowałaś się, żeby wejść na stronę Łez, rejestrować się i próbować nas przekonywać do swoich racji - chciało Ci się? Był koncert, skończył się, zapomnij... ale widać Ci zależało z jakiegoś względu, żeby tutaj wejść. Czyżby Łzy w Twojej mieścinie to było takie wielkie i rzadkie wydarzenie, że trzeba od razu opisywać, nawet jeśli było beznadziejne? Bo tak to wygląda. Jeśli tak jest, to naprawdę współczuję. Może czas wyrwać się z Kościana i pojechać do Spodka, na stadion śląski, do Stodoły, żeby znaleźć coś z czego nie będziesz musiala drwić?
Ostatnio zmieniony 23 cze 2005, 20:54 przez Qbiak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 23 cze 2005, 20:42

Funny pisze: Jakie przesłanie ma taka durny tekst? Wiecie...nie dziwię, się, że media tak długo nie interesowały się Łzami...

1. większość piosenek obecnych w mediach ma debilne teksty. z przesłaniem dla 13latków ( z całym szacunkiem dla 13latków)
2. nie wiem jaką telewizję odlądasz. z tego co mi wiadomo media interesują się najbardziej tymi "artystami" którzy mają badziewne utwory.. dlaczego? bo ludzie najchętniej słuchają tego nad czym nie trzeba się zastanawiać:P
Ale czy Ci ludzie, którzy to piszą nie mają lepszych pomysłów na piosenki?

mam wrażenie, nie wiem czemu ;) że zadajesz pytania na które znasz odpowiedź ;)
nie mają.
It's the only way.

Wróć do „Koncerty”