Kłodzko

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 03 lip 2010, 23:50

Świetne zdjęcia :D
,,..woła nas pragnienia krzyk, który ciągle karze się wzbijać na szczyt tak wysoko gdzie nie dotarł jeszcze nikt..''
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 19 kwie 2012, 21:42

Ktoś się wybiera w niedzilę na wycieczkę do Kłodzka? A właściewie to powinnam napisac że na zakupy bo koncert w galerii w końcu ;)
Ja będę na 99,9% i Pinezka zapewne razem ze mną.
"Czasem myślę o rzeczach, których nie powinnam robić..."

Monikaa ---> Mandarynka
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 19 kwie 2012, 22:02

Mi niestety wypada wtedy ,,rodzinna impreza", a szkoda, bo blisko :/
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 19 kwie 2012, 23:08

Szkoda, myślałam że uda nam się znowu zobaczyc. Ale myślę że jak będzie troche cieplej to nadrobimy wyjazdy koncertowe ;)

Monikaa ---> Mandarynka
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 19 kwie 2012, 23:38

Oby. W zeszłym roku mało było plenerów w okolicy, może w tym nadrobimy :)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 20 kwie 2012, 20:55

Wejście jest tam darmowe, bo to galeria.

Monikaa będzie przewodnikiem grupy. Kontaktujcie się z nią w razie czego :)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 20 kwie 2012, 22:57

Z tego co tu widac to chyba będę tylko ja i Inez ;)
Wsumie to nie przepadam za tego rodzaju koncertami w centrach handlowych itp ale jak tylko jest okazja to przecież trzeba korzystac z mozliwości bycia na koncercie ;)

Monikaa ---> Mandarynka
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 20 kwie 2012, 23:43

To z Opola jeszcze skorzystaj! :)
Dobre i takie w centrach handlowych, jasne :)
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 21 kwie 2012, 11:15

Opole tez wchodziło w gre ale niestety nie dam rady się tam pojawic :( Ale myślę że nadrobie w sezonie plenerowym- bedzie cieplej i jakoś tak przyjemniej na długie podróże w pogoni za Łzami ;)

Monikaa ---> Mandarynka
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 21 kwie 2012, 15:13

Ja też mam nadzieję, że uda mi się na kilka koncertów wybrać w sezonie plenerowym ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 23 kwie 2012, 10:40

Wypadało by napisac relację ;)
No więc w Kłodzku razem z Pinezką i 3 naszych znajomych byliśmy juz po południu bo przy okazji koncertu zrobilismy sobie wycieczkę- zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej. Spacer po jej górnej cześci jak i po lochach w których czasami wysokosc sięgała ,,aż" 90 cm i szerokości akurat na idącego na kuckach człowieka, nie wspominając o ciemności w takim ,,wysokim" tunelu panującej ;)
I w takiej atmosferze upłynął nam czas do koncertu. Ok 18.30 pojawilismy się w galerii, odszukalismy scenę na której miał odbyc sie koncert i poszłismy jeszcze w międzyczasie pochodzic po sklepach żeby skrócic czas oczekiwania.
Koncert zaczął sie planowo. Set lista troszkę skrócona, ale biorąc pod uwagę to co pisałam wcześniej że nie lubie konecrtów w takich miejscach, podczas tego wczorajszego nie dało sie odczuc że jest to koncert w galerii, a nie jakimś klubie np. Publicznośc bawiła się wspaniale mimo że nie było jakichś powaljących tłumów (no chyba że ja z racji swojego wzrostu nie widziałam reszty ludzi stojacej gdzieś bardzo daleko). Grupka dziewczyn i jeden pan nawet sobie pogo uskuteczniali pod sceną przy mocniejszych brzmieniach, druga grupka dziewczyn robiła za chórki bo znały praktycznie wszystkie piosenki, aż Sara się śmiała że nie słyszy siebie w odsłuchu bo chórki ją zagłuszają ;)
Także emocje podczas trwania koncertu super. Niestety co dobre szybko się kończy.
Po koncercie zespół rozdawał autografy i pozował do zdjęc. Potem udało nam się spotkac i porozmawiac chwilę z Sarą i Adim. Okazao się że było prawodpodobieństwo odwołania wczorajszego koncertu ponieważ Sara jest przeziębiona co podczas rozmowy było słychac, ale podczas trwania koncertu nigdy bym nie powiedziała że z jej głosem jest cos nie tak. Nie dało sie absolutnie tego wychwycic.
Podsumowując (bo starsznie sie rozpisałam co mi się rzadko zdarza)
Koncert mimo że w galerii był super, zwiedzanie Kłodzka też udane więc wczorajsza niedziela spędzona jak najbardziej pożytecznie :)

Podziękowania:
Zespół- za kojelny świetny koncert
Sara i Adi- za spotkanie, rozmowy i zdjęcia po koncercie :)

Pinezka- za kolejny wspólny koncertowy wyjazd (bardzo sie cieszę że udało mi się ciebie wciągnąc aż tak w to ,,Łzowe" życie koncertowe)
Reszta naszej wycieczkowej ekipy- za wspólny koncert i zwiedzanie :)

No i znowu zaczyna sie odliczanie do następnego koncertu ;)

Monikaa ---> Mandarynka
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 23 kwie 2012, 12:52

Monikaa pisze:
Okazao się że było prawodpodobieństwo odwołania wczorajszego koncertu ponieważ Sara jest przeziębiona co podczas rozmowy było słychac, ale podczas trwania koncertu nigdy bym nie powiedziała że z jej głosem jest cos nie tak. Nie dało sie absolutnie tego wychwycic.

Dokładnie to samo myślałam sobie w Opolu na koncercie :) Sara dała sobie świetnie radę, naprawdę szacun dla niej :)

Monikaa pisze:No i znowu zaczyna sie odliczanie do następnego koncertu ;)

No, trzymam za słowo, mam nadzieję, że gdzieś tam się spotkamy :)
Awatar użytkownika
Pinezka
Członek FFC

Postautor: Pinezka » 23 kwie 2012, 13:10

No to teraz moja kolej na napisanie relacji :)
Nasz niedzielny wypad na koncert rozpoczął się dość wcześnie ponieważ postanowiliśmy zwiedzić pobliską Twierdzę Kłodzką. Zwiedzanie bardzo fajne, widoki z bastionów twierdzy niesamowite rozciąga się tam przepiękna panorama na całe miasto i okoliczne góry. A zwiedzanie tunelów... Ciekawe ale ciesze się, że przejście tym 90 cm tunelikiem było tylko raz :P
Po zwiedzeniu Twierdzy udaliśmy się do galerii. Mieliśmy dość dużo czasu do koncertu więc udaliśmy się do sklepów.
O godzinie 20 planowo rozpoczął się koncert. Set lista jak już wspominała Monika była skrócona. Zabrakło "Czekam tyle dni", "Tańcz, zaprosili Cię na bal","Ace of spades". To był mój pierwszy koncert w galerii i miałam obawy iż nie polubię tej formy koncertów. Jednak publiczność bawiła się naprawdę świetnie i miałam wrażenie, że koncert odbywa się w klubie. Najbardziej z tłumu wyróżniała się grupa dziewczyn które znały prawie wszystkie piosenki i do tego robiły małe pogo z pewnym panem ;) Sara pomimo choroby zaśpiewała naprawdę rewelacyjnie. Gdyby nie rozmowa po koncercie nie zorientowałabym się, że z jej głosem jest coś nie tak. Po koncercie krótka rozmowa z Sarą i Adrianem. Na koniec pamiątkowe zdjęcia i trzeba było już niestety wracać do domu.

Podziękowania:

Zespołowi za super koncert :)
Sarze i Adrianowi za pogaduchy i zdjęcia :)

Monice za kolejny wspólny koncert :)
Naszej ekipie wycieczkowej za wspólnie spędzoną niedzielę :)

A tym czasem można rozpocząć odliczanie do koncertu w Twardogórze :P
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 23 kwie 2012, 13:54

O, na Twardogórę ja też się szykuję :)
Fajnie, że się ludzie dobrze bawili, coś zupełnie odmiennego od tego, co ja widziałam na koncertach w galeriach :)
Awatar użytkownika
caam

galeria kłodzko

Postautor: caam » 23 kwie 2012, 16:16

To może ja też się pochwalę! :D
Jakie było moje zdziwienie, gdy kasując sobie picie usłyszałam, że w galerii jest koncert! Ponadto słyszałam głos który znałam.. Szybko pobiegłam zobaczyć co się dzieje i aż szczęka mi opadła:D
Oczywiście miałam przy sobie aparat, więc zaczęłam - śpiewając sobie pod nosem - robić zdjęcia. Atmosfera była świetna! Chórek pod sceną szalał :D a każda osoba chociaż jedną piosenkę znała! Fenomen :)

Nawet załapałam się po autograf i to nie byle jaki:
biegusiem poleciałam i wywołałam zdjęcie, które przed sekundą zrobiłam (za piątym razem chyba dopiero się wydrukowało!) i udało mi się dopchnąć do Sary, a efekt można zobaczyć tutaj: https://lh6.googleusercontent.com/-KkGV ... AG0634.jpg ..na żywo wygląda o wiele lepiej :)

P.S
zdjęć maasaa... :D

Wróć do „Koncerty”