Częstochowa!=]

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
athine

Re: Ha! Będę pierwsza z wrażeniami po koncercie.

Postautor: athine » 30 maja 2010, 21:17

Ewa_p pisze:
athine pisze:Byłam jedną z ostatnich osób i bardzo żałuję, że nie mam możliwości poznać Ani lepiej. Wydaje mi się bardzo ciepłą i przyjazną osobą.

Jest możliwość :) Trochę pobyć na tym forum i wstąpić do FFC, a wtedy o spotkania z Anią po każdym koncercie łatwo :)

athine pisze:Dziękuję za koncert Łzy! czekam na następny!
(i czekam aż skoncze 18 lat żeby chodzić na solowe koncerty Ani :( )

Czemu 18? W sensie, że rodzice nie puszczają?

W sensie, że jak ostatnio w Częstochowie było w klubie Retro to nawet się tam nie wybierałam bo to chyba nawet nie jest od 18 lat a od 21... :( No ale kiedyś uda mi się wybrać, chcę usłyszeć solowe piosenki bardzo bardzo mocno! :)

Kurcze tu mnie zastanowiłaś z tym FFC. Jestem fanką Łez od... hmmm niech się zastanowię. Od małego dzieciaka z 1 klasy podstawówki a może z zerówki. Wyrosłam i wychowałam się na tym przez starszego brata :) A płyta Ani jest idealna dla mnie więc już w ogóle...

Rozejrzę się na forum i zorientuje sie w sytuacji w takim razie! :D
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 30 maja 2010, 22:58

W takim razie życzę miłego korzystania z naszego forum :)

Dziwne, że w Częstochowie było takie ograniczenie wiekowe... Ja nigdy nie miałam z tym problemów, a mam 18 lat właśnie( na koncertach bywam od pięciu). Zresztą koncerty Ani nie zawsze są w klubach :)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
athine

Postautor: athine » 30 maja 2010, 23:23

Ewa_p pisze:W takim razie życzę miłego korzystania z naszego forum :)

Dziwne, że w Częstochowie było takie ograniczenie wiekowe... Ja nigdy nie miałam z tym problemów, a mam 18 lat właśnie( na koncertach bywam od pięciu). Zresztą koncerty Ani nie zawsze są w klubach :)

może błąd w tym że się nie zainteresowałam?
Chodze na dyskoteki i w ogole, jakos udaje mi się wchodzić. Ale do Retro nigdy nawet nie próbuję bo od 21 lat... :/ Teraz jak to przemyślałam, to przeciez na koncert ma sie wczesniej bilet i moze gdybym sprobowala to by sie udalo? :)
Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 30 maja 2010, 23:23

Było, było i nawet sprawdzali dowody osobiste. To był taki typowy klub z segregacją wiekową i wyglądową... :roll: Nam się udało wejść dzięki Magdzie (wtedy nawet nie miałam 18 lat :P ).

Na YT pojawiło się kilka filmików z Częstochowy. Ja dniach może też jakiś wrzucę:)

EDIT:
Tam nie kupowałaś osobnego biletu na koncert, tylko po prostu wejściówkę do klubu. Niektórzy mieli zaproszenia, ale nie wiem w jaki sposób można było je zdobyć;)
Pozdrawiam!
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 30 maja 2010, 23:27

athine pisze: wszyscy muzycy szybko się uwinęli, a biedna Ania musiała się uśmiechać żeby nikt nie posądził ją o 'co to nie ja' i zmęczona po tak męczącym koncercie podpisywać.

Reszta zespołu pewnie się nie uwinęła, ale była gdzieś z tyłu sceny. Wystarczy poprosić Maćka albo Dyzia (któryś z nich na pewno towarzyszył Ani przy rozdawaniu autografów), żeby zawołali chłopaków, a oni z przyjemnością dadzą autografy i porobią sobie zdjęcia z fanami ;)

athine pisze: Świetny koncert. Oprócz tych wszystkich znanych utworów bardzo ucieszyły mnie "Zdjęcia z wakacji" i "Jesteś" (najpiekniejsza piosenka o przyjazni jaką znam).

Bo to dwie świetne piosenki. "Zdjęcia z wakacji" to wg mnie najlepszy punkt koncertu, a "Jesteś" to piosenka kultowa i bardzo ważna dla FFC ;)

athine pisze: (i czekam aż skoncze 18 lat żeby chodzić na solowe koncerty Ani :( )

To zabrzmiało tak, jakby koncerty Łez były dla wszystkich, a koncerty Ani od 18 lat :P W tym sezonie Ania gra kilka plenerowych koncertów, na których nie ma ograniczeń wiekowych ;)

athine pisze:Rozejrzę się na forum i zorientuje sie w sytuacji w takim razie! :D

Zapraszamy :)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
athine

Postautor: athine » 30 maja 2010, 23:50

Nie chodziło mi oczywiście o to! Miałam na myśli, że ludzie jak zawsze zwracają uwagę na wokalistkę, Anię. Oczywiście, że jest tego warta, ja bardzo sobie ją cenię ;) ale muzycy nie są mniej ważni, a ludzie tak ich niestety traktują. Nie wszyscy dążyli do autografu od nich i dla tego dosyć szybko im to poszło. Wiesz co mam na myśli zresztą:P

athine pisze: (i czekam aż skoncze 18 lat żeby chodzić na solowe koncerty Ani :( )

To zabrzmiało tak, jakby koncerty Łez były dla wszystkich, a koncerty Ani od 18 lat :P W tym sezonie Ania gra kilka plenerowych koncertów, na których nie ma ograniczeń wiekowych ;)[/quote]

Hehe :D
Oczywiście, ale w Częstochowie taki koncert nie jest planowany, cały czas czekam. I doczekam się na pewno, bo muszę usłyszeć płytę Ani. Wiem, że gdyby mi zależało to pojechałabym gdzieś nie tylko w Częstochowie, ale nie mam szczęścia do trzymania pieniędzy. Może w wakacje coś zarobię i wydam na koncert solowy Ani :D

Bardzo żałuję że nie wzięłam swojej płyty Łez i Ani na koncert. Myślałam że nie będzie autografów i bałam się że ktoś mi ją ukradnie :D:D Więc wolałam nie ryzykować. a teraz żałuję. Już kolejny raz się tak załatwiłam :/ Ale następnym razem już nie będę się martwiła o takie głupoty i po prostu je wezmę!
Awatar użytkownika
jennifer
Członek FFC

Postautor: jennifer » 31 maja 2010, 19:56

po każdym koncercie (przynajmniej na tych na których byłam do tej pory) zespół wychodzi i rozdaje autografy bardzo chętnie:D :D podobnie jest ze zdjęciami:) zgadzam sie z Nemo jak ktoś nie zdąrzy sobie zdjęcia zrobić wystarczy poprosić to zespół wyjdzie po raz kolejny:) doświadczyłyśmy tego kilkakrotnie:-; powodzenia na kolejnych koncertach...a wiek to też nie problem...;-)( mówię z doświadczenia)
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 01 cze 2010, 23:03

w Częstochowie bawiłam się całkiem dobrze, przed koncertem byłam na Jasnej Górze z Qbiakiem (moc;D), i choć na zdjęciach wyszliśmy jak pół d..za krzaka, to jakaś pamiątka jest!.

W ogóle to miałam śmieszną sytuacje w pociągu, bo pan konduktor musiał potrząsnąć mnie za ramie (tak głośno słuchałam muzyki i go nie słyszałam).
Tak głośno słucha Pani muzyki ,ze mnie nie usłyszała!,
No tak,- odpowiadam, ale ACDC NIE MOŻNA słuchać cicho, -tłumaczę.
Konduktor się uśmiechnął i mówi : ja tam nic nie wiem, proszę Pani, pierwszy raz pociągiem jadę;)
No cóż , zawsze kiedyś musi być ten pierwszy raz-odpowiedziałam.;D

Miny ludzi w pociągu-bezcenne;D
------
Koncert odbywał się w Amfiteatrze,który to był zbudowany z jakich białych bloków, przez co moje czarne ciuchy pokryły się białym pyłem;/
Po zebraniu ekipy Dyzio wpuścił nas za barierki,gdzie czekaliśmy na koncert. Scena była zbudowana na takim nasypie albo wale, przez co trzeba było zadzierać głowy do góry;)
Koncert rozpoczął się dokładne tak samo jak w Gryfinie i miał prawię te samą playliste , oczywiście były tez te piosenki które w Gryfinie nie zostały zagrane , choć planowo miały być.

Publika bawiła się bardzo dobrze, ładnie śpiewali,dobrze się bawili.
Na osobną uwagę zasługuje Arek , który po prostu przeszedł samą Anie, pod względem robienia show;D
W szkockim kilcie, dał niezły pokaz gry na gitarze, robił mnóstwo śmiesznych min, na scenie był dosłownie wszędzie, powiem wam-niezłe ciacho z tego naszego Arka;D
Nic dziwnego że kiedy Ania przedstawiała na koniec chłopaków, to przy imieniu Arek-usłyszeliśmy tzw. "krzyk dzieci na polance", czyli wrzask rozhisteryzowanych lasek;D
Arek you will be our STAR:P

Pstrykano dużo fotek, więc mam nadzieję że ktoś je udostępni, żebyście mogli mi uwierzyć;D

Dziękuję wszystkim co byli,czyli: Klaudii, Anicie i Jennifer, która to ujęła mnie za serce;)
( Właściwie skoro uważacie że "z dzieckiem mi do twarzy" to ja chcę taka małą;)

Mam nadzieję że się jeszcze wszyscy kiedyś spotkamy;)
Dyzio -bez Ciebie nie dalibyśmy rady-jeszcze raz wielkie dzięki!
Zespół-za koncert i rozmowy po;)
Wojtek Klich za poznanie i rozmowy;))
Wszystkim innym pominiętym przeze mnie celowo lub też nie-również dziękuję! :D
" Życie wychodzi bo to nie poezja! A wiesz dlaczego? Bo nie poddaje się krytyce!"
Awatar użytkownika
ola2162

Postautor: ola2162 » 02 cze 2010, 12:40

''Jak złote ziarenka piasku rozsypuję się na wszystkie strony świata''
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 02 cze 2010, 19:16

ola2162 pisze:http://www.youtube.com/user/maniek11985

nagranie z Częstochowy :P

Już dawno nie widziałem tak fajnego filmiku :wink:

Genialny początek, świetne ruchy Ani :D
Obrazek
Awatar użytkownika
ola2162

Postautor: ola2162 » 02 cze 2010, 22:04

nie jestem pewna czy to ten koncert :)

http://www.youtube.com/user/dziennikcz# ... TZIi8037pY

jesze tutaj :D

http://www.youtube.com/user/athine0919# ... HXxXi9zEI8

i tu:

http://www.youtube.com/user/marcin73r#p ... 6oFYe7gCsE

( nie wiem czy jakość filmików jest dobra bo tego nie oglądałam , tylko znalazłam i od razu linki wkleiłam tutaj :twisted: )
''Jak złote ziarenka piasku rozsypuję się na wszystkie strony świata''
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 02 cze 2010, 23:33

Bursztyn pisze:Scena była zbudowana na takim nasypie albo wale, przez co trzeba było zadzierać głowy do góry;)

Tak samo mieliśmy w Pruszkowie :P

Bursztyn pisze:Na osobną uwagę zasługuje Arek , który po prostu przeszedł samą Anie, pod względem robienia show;D
W szkockim kilcie, dał niezły pokaz gry na gitarze, robił mnóstwo śmiesznych min, na scenie był dosłownie wszędzie, powiem wam-niezłe ciacho z tego naszego Arka;D
Nic dziwnego że kiedy Ania przedstawiała na koniec chłopaków, to przy imieniu Arek-usłyszeliśmy tzw. "krzyk dzieci na polance", czyli wrzask rozhisteryzowanych lasek;D
Arek you will be our STAR:P

W Żychlinie i Pruszkowie Arek też się tak zachowywał, za co zgodnie wszyscy po koncercie go pochwaliliśmy. Mam nadzieję, że nadal Arek będzie robił takie show :)

Dzięki Bursztyn za relację, bo tradycja pisania relacji z koncertów nie ma się zbyt dobrze w ostatnich czasach, szczególnie wśród starych wyjadaczy ( :twisted: ), dlatego chwali Ci się to :P
A innych zachęcam do pisania relacji po koncertach ;)

-

-

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 08 cze 2010, 0:00

W galerii zostały dodane świetne zdjęcia z Częstochowy. Uwielbiam takie zdjęcia z koncertów Łez, na których uchwycona jest cała energia i MOC zespołu :)

-

-

Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 28 cze 2010, 19:14

http://www.youtube.com/watch?v=px72Cyh4qmE

Bardzo fajny filmik z Częstochowy :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 28 cze 2010, 19:51

Ciekawy :)
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...

Wróć do „Koncerty”