Ostrów Wlkp

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
aparatka

Postautor: aparatka » 16 kwie 2007, 20:07

Magłoś a ile tam tych fotek jest? bo ja ścigam...i mi 1 h. 28 minut pozostalo niby...i troszke sie złamalam... :P
WYSTARCZY CHCIEĆ...

Postautor: Małgoś » 16 kwie 2007, 20:26

Około 40. Troszkę mniej ich mam niż Daria ;)

Moja podróż rozpoczęła się w sobotę o 11, kiedy spotkałam się na dworcu z Darią:*. Kupiłam bilet, prowiant na drogę i o 11.25 wsiadłyśmy w pociąg do Poznania. W pociągu napisałam Ewci krótki liścik i dołączyłam do wcześniej nagranej płytki z Kubusiem Puchatkiem, którą trzymałam na specjalną okazję :P Po czterech godzinach wysiadłyśmy i spotkałyśmy się z Elly:*. Podróż kontynuowałyśmy we trójkę pociągiem z plastikowymi siedzeniami... coś strasznego. Elly opowiadała o szczurze, który jej oszalał. W Jarocinie prawie wszyscy ludzie wysiedli, pewnie myśleli, że jest festiwal :D o 17.40 byłyśmy w Ostrowie, gdzie spotkałyśmy Gregorikosa, Sabę i jej koleżanki ;) Udaliśmy się na miejsce koncertu. A łatwo nie było się tam dostać :P Szliśmy godzinę, podczas której dzwoniła Weronika, a Elly coś mruknęła, że mogę Ją pozdrowić, więc powiedziałam „Elly Cię pozdrawia, ale jakoś tak od niechcenia...”, na co Elly krzyknęła „Ze chceniem!!”. Tekst był potem powtarzany przez Elly jeszcze wiele razy :P Elly również co chwilę mówiła „o, jaki ładny domek” albo „o, jaki fajny pies”, „o, jaka fajna tabliczka”. Stawała się już nieco monotematyczna :p Po przejściu całego miasta i nie znalezieniu klubu Protector, Daria zapytała miejscową dziewczynkę na rowerze, jak się tam dostać, na co dziewczynka odpowiedziała, że mamy iść prosto 25 minut :D Tak więc szliśmy i szliśmy...skończyło się miasto i dalej szliśmy między jakimiś polami \m/ Saba z Darią poszły zapytać o drogę jakiegoś wieśniaka. Okazało się, że minęliśmy ten największy klub w Wielkopolsce. Tak więc wróciliśmy i po jakimś czasie ów miejsce odnaleźliśmy. Weszliśmy do środka, Daria zapytała jednego pana czy jako fanclub możemy wejść i chociaż przywitać się z zespołem. Kiedy weszliśmy, zespół akurat miał próbę. Chwilę po nas przyjechała Aga, Marta, Nemo i Em. Przywitaliśmy się i Aga zarezerwowała nam loże. W klubie porozwieszane były plakaty, na których było napisane, że zespół wykona takie hity(!!) jak „Całą sobą” i „Gdybyś był” :twisted: Hitu „Całą sobą” nie było jednak :P Wkrótce rozpoczęła się dyskoteka. Rozbrzmiewały tam zdecydowanie nie nasze dźwięki :D Nie mogliśmy pogadać nawet, bo jak przy takim hałasie... :| Nemo śmiał się z dziewczyny, która hm... rzucała się w oczy :D i co chwilę tańczyła w czapce innego kolesia (jest uwieczniona na jednym ze zdjęć Darii, tam akurat bez czapki :( ) :D Po kilku godzinach przybyła Ewciaa!:*** z Ninonką, Yanishem i Wheremanem ;) Dyzio pozwolił nam na pójście do garderoby zespołu, żeby się z nimi spotkać i zostawić plecaki. Chwilę pogadaliśmy z Anią, która się rozśpiewywała :) Przed północą zaczęliśmy wpychać się pod scenę, gdzie kolega pana w białych rękawiczkach pytał, czy oni po polsku czy angielsku śpiewają, na co ktoś odpowiedział mu, że uczą się po ukraińsku :P Ale śmieszne :P Kiedy wchodził Arek ten sam pan stwierdził „o patrz kur*a Tarzan!” Na koncercie było 14 piosenek: Dla miłości, Narcyz, Anka, Julia, Oczy, Anastazja, Słodkie winogrona, Do zakochania jeden krok, Wróciłam, Opowiem Wam jej historię, Trochę wspomnień, Puste słowa, Agnieszka i na bisa Jestem jaka jestem. Jak już dziewczyny wspominały, wróciły takie efekty jak confetti i ognie. Bez żadnej przerwy po koncercie, dalej trwała dyskoteka, a my poszliśmy do zespołu. Kiedy pojechali, wróciliśmy do naszej loży. Elly robiła mi i Ewie sesję zdjęciową w rękawiczkach, które od Sylwestra leżały u Marty w Policach :D W pewnym momencie zachciało mi się tak strasznie spać, że mając w głębokim poważaniu wszystko co się działo dookoła łącznie z głośną dyskotekową muzą, poszłam spać :P i obudziła mnie koło godziny 4 Daria twierdząca, że Robert zawiezie nas gdzieś na jakiś dworzec i, że wszyscy już tam są :D No dobra... pojechaliśmy, odzyskując najpierw nasze rzeczy z szatni. Pożegnaliśmy się z Ewcią i Robertem i poszliśmy na pociąg. Mniej więcej odzyskałam świadomość i wsiadłam do przedziału z ekipą szczecińską i Elly. Saba z Gregorikosem i Saby koleżankami jechali w drugim, a Daria krążyła między tymi przedziałami :P W czasie podróży kilkakrotnie padaliśmy ze śmiechu, ja nawet płakałam :D Miśka spadła mi na kolanach :) Nemo był wielce zdziwiony, że mam 6 z polskiego i to na pewno dlatego, że pracuję w bibliotece, bo nawet epok (a nie er?) literackich nie umiem wymienić. Nemo chciał gadać o książkach z poszczególnych epok. Opowiadał „Lalkę” wyraźnie podkreślając, że nie lubi Izabeli :D Nikt nie chciał pić mojej wody, bo w wiadomościach mówili, że od tego umiera się na sepsę :D Damianowi podobała się ulotka schroniska dla psów, którą dostałam od Kamili ;)Słuchaliśmy piosenek o wodach płodowych autorstwa Nema oczywiście, ale w mp4 Ema padł akumulator :P Po dwóch godzinach wysiedliśmy w Poznaniu i poszliśmy do dworcowego kfc. Ktoś z nas stwierdził, że tamtejsza muzyka idealnie pasuje do naszych stanów umysłów, grali dość nasennie i uspokajająco ;) . Zjedliśmy śniadanie, pogadaliśmy chwilę i ekipa szczecińska oraz Saba z koleżankami i Grzesiek poszli na swój pociąg. Okazało się, ze Elly nie ma jak wrócić, ale wkrótce przyjechał po Nią Ojczenasz i pożegnała się z nami krótko po tamtych :P Daria i ja zostałyśmy w kfc i wypiłyśmy sobie kawę :) O 9.30 poszłyśmy na nasz pociąg, który był strasznie zatłoczony. Przez pierwsze dwie godziny siedziałyśmy na krzesełkach na korytarzu, ale później zwolniły się miejsca i weszłyśmy do przedziału. Daria prawie całą drogę spała, a ja coś czytałam i zjadałam zapasy żywności. O 14.09 byłyśmy w Gdańsku, pożegnałyśmy się, Daria pojechała w swoją stronę, a ja w swoją :)
I to chyba wszystko.

Podziękowania:
- Daria – Bejbe, za wszystko, kolejną wspólną podróż, rozmowy, towarzystwo :****
- Elly – za Twoje ciągłe gadanie o szalonym szczurze, o domach, psach i tabliczkach w Ostrowie :** za ‘ze chceniem’ :twisted: i ‘i cóż, że ze Szwecji?’ ;)
- Ewunia – spotkanie spóźniło się o tydzień, ale najważniejsze, że było ;) dzięki za piwo, za sesję zdjęciową ze mną na kolanach :P za to, ze dotarliście, choć nie było łatwo:***********
- Martuś – dzięki za rękawiczki i za bronienie mnie przed Nemem :D :***
- Nemo – fajnie, że dałeś się namówić na ten wyjazd, bez Ciebie nie byłoby tak śmiesznie :*, za epoki :P następnym razem będę znała wszystkie po kolei :D
- Miśka – początkowy zdecydowany brak zadowolenia z panujących warunków, no ale w końcu nie było tak źle :***
- Ninonka i Yanish – za spotkanie po dość długim czasie nie widzenia się, za rozmowy, zdjęcia, za ciągły uśmiech i doskonały humor Moniki :**
- Em – za kolejne spotkanie, koncert, zdjęcia i odtwarzanie piosenek o wodach płodowych ;)
- Saba z koleżankami i Grzesiek – spotkanie, jakieś krótkie, ale jednak rozmowy, szukanie klubu po polach :D
- Robert – trzykrotny rajd na dworzec i rozmowy ;)

Dziękuję za uwagę :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2007, 17:03 przez Małgoś, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 16 kwie 2007, 21:06

Małgoś pisze:Wiem, wiem, to Wyspański napisał "Cztery wesela i pogrzeb", prawda :?:

Oczywiście, najpierw napisał cztery razy "Wesele" (nie przepisał, tylko napisał :D ), a potem umarł i był pogrzeb ;>

też Małgoś pisze: Jestem w stanie Ci wybaczyć ze względu na chorobę zawodową :* :twisted:

Cieszę się niezmiernie :twisted:

znowu Małgoś pisze: A zapomniałeś napisać o mojej sepsie ze strychu ;>

A tak - remont, strych, sepsa i te rzeczy :twisted:

no i Małgoś (Marta będzie zazdrosna ;P) pisze: - Nemo – fajnie, że dałeś się namówić na ten wyjazd, bez Ciebie nie byłoby tak śmiesznie :*, za epoki Razz następnym razem będę znała wszystkie po kolei Very Happy

Przepytam na pewno! A jak nie będziesz umieć to... ;P Masz ściągę w smsie ;D Chyba już nie zobaczymy się na żadnym koncercie, nie będziesz chciała przechodzić tego stresu ;D

Co do ulotki to była fajna;D Chciałem ją Qbie podarować ;D
I nie ktoś stwierdził, że muzyka pasuje do naszych stanów umysłów tylko ja!

A zdjęcia się ściągają, ściągają i ściągnąć się nie mogą ;P

dla odmiany Ewcia pisze: Damian ja i tak przjadę do Polic Twisted Evil

A czyżbym miał coś przeciwko? :twisted:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 16 kwie 2007, 21:12

Ciekawa jestem dlaczego,jak tylko słucham sobie Pustych słów, to zaczynam się niebotycznie śmiać:> :twisted: ?
Damian,Twój autorytet nauczycielski jest straszliwie druzgocący:).Małgoś na pewno drży ze strachu przed kolejnym quizem.:P
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 16 kwie 2007, 22:15

Dziś tylko zdjęcia. Nagrania i podziękowania jutro.
Starałem się wybrać możliwie najlepszej jakości...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 16 kwie 2007, 22:39

__daria__a pisze:Ciekawa jestem dlaczego,jak tylko słucham sobie Pustych słów, to zaczynam się niebotycznie śmiać:> :twisted: ?

Ciii ;P

__daria__a pisze:Damian,Twój autorytet nauczycielski jest straszliwie druzgocący:).Małgoś na pewno drży ze strachu przed kolejnym quizem.:P

Ja też bym drżał przed quizem ze mną ;D

A na zdjęciach od Ema jakoś dziwnie wyglądam;P I brakuje momentu zrywania tego białego czegoś z siedzenia;> Dałeś tylko zdjęcie z już zerwanym czymś :twisted:

-

-

Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 17 kwie 2007, 22:39

Mnie mimo prawie ciągłego bolu glowy :twisted: w tym klubie, nawet sie podobalo ;] relacji nie bede pisala, bo teraz zbytnio czasu nie mam. Koncert fajny był, szkoda tylko, ze krótszy niz zwykle. Reszta (sala, muzyka) juz mniej fajna, ale dalismy rade :P

Podziekowania:

Zespol - za koncert i fajna atmosfere :P bez Was nie bylo by gdzie jechac ;] :*
Ojczenasz - za bycie myslami i zawiezienie i przywiezienie mnie do domu z Poznania :D :*
Małgos - za czyzyka ze Szwecji, chcenie, latanie do lazienki przez sale techno, gadanie, zdjecia, spotkanie i wszystko :P :*
Daria - za kolejne spotkanie, rozmowy, podroz pociagiem i zdjecia :P :*
Marta - za nie wiem ktore juz z kolei spotkanie, ratowanie przed Nemkiem (quiz), doradzanie odnosnie ksiazek w pociagu, zdjecia :*
Nemko - za quiz w pociagu, doradzanie odnosnie ksiazek, piosenki o wodach plodowych, zdjecia i wyglupy :*
Saba i kolezanki - za spotkanie i poznanie, zdjecia i rozmowy :*
Ekipa warszawska - za spotkanie, zdjecia, podwiezienie na ciapong, rozmowy, Wheremanowi za plytke z fotkami z Kotana :*
Ta od misia - za kolejne spotkanie, podroz pociagiem i rozmowki :*
Gregorikos - za spotkanie i pilotowanie po Ostrowie :*
Em - za kolejne spotkanie, zdjecia i robienie zdjec swiecacemu 'pajakowi' pod sufitem :*

Dyzio - za pozwolenie na wejscie do garderoby i zostawienie plecakow :*
Ania - za smieszne rozmowki, zdjecia i usmiechy :*

Zdjęcia :) - nie wiedzialam czy dawac indywidualne wiec jak cos, to zglaszac sie do mnie na gg :]

http://rapidshare.com/files/26535090/kompresja.rar.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 19 kwie 2007, 11:38

Na stronie Protectora już można oglądac fotki:

http://www.klubprotector.pl/galeria/Protector/2007/04/14/
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 23 kwie 2007, 0:40

Hmmm:P Przegapiłam, a się mozna bylo wybrać do żużlowych sąsiadów ;)

ps
No no...muszę powiedzieć, że Anka miała super fryzure:) O wiele jej ładniej, jak ma buźkę na wierzchu:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 05 cze 2008, 19:27

2008-06-14 godz. 2100 OSTRÓW WIELKOPOLSKI - Park Miejski

Ktoś się wybiera?

Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 10 cze 2008, 14:14

Daria i ja się wybieramy. :wink:
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 10 cze 2008, 18:42

Ja mogę byc ale nie jestem pewna, zależy jak wyjdzie z dojazdem.
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 10 cze 2008, 20:54

Ja oczywiście też będę razem z Mandarynką, Agatą i Grześkiem :-)

Awatar użytkownika
ichtisng
Kontaktowanie:

Postautor: ichtisng » 13 cze 2008, 14:08

na 99% będę z moją siostrą! :D
Obrazek

/gg:6393491/
/kanashimi.blog.pl/
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 14 cze 2008, 23:45

Dziękuję bardzo Darii ;* za "Westchnienia i szepty bezwstydne" oraz Małgoś ;* za "Tańcz, zaprosili Cię na bal".
Jak już pisałem Wam w smsach - bardzo dobrze trafiłyście z piosenkami :P

-

-

Wróć do „Koncerty”