PRZĘSŁAWICE k. Grójca

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Magdalenka
Kontaktowanie:

Postautor: Magdalenka » 16 lis 2008, 21:02

chcialam przeprosic,ze sie nawet nie pozegnalam,ale znajomi juz nerwa na mnie mieli,ze musieli tyle czekac : P
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 16 lis 2008, 21:38

A gdzie relacje.... ;>

Pisać tu :> Loki, Kasiulek, Paweł! :D:D Daria? i Magdalenka... ;>:)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Kasiulek
Członek FFC

Postautor: Kasiulek » 16 lis 2008, 22:14

Relację napiszę jutro bo muszę odespać brak snu tej nocy (nie licząc 3 sekund snu) :roll:
Nigdy więcej z drogi nie skręcę, bo przejęłam ster.
Zaciśnięte na nim ręce, dokąd płynąć wiem.
Choć w oczy czasem wieje wiatr, a czasem jest go brak, dopiero teraz czuję że żyje...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 16 lis 2008, 22:41

A myślałem, że nikt mnie nie przebije :P
Ja między koncertem w Margoninie, a w Goleniowie spałem aż 3 minuty :twisted:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 16 lis 2008, 23:06

Relacja jutro;).
Awatar użytkownika
OstatniSprawiedliwy.Loki
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: OstatniSprawiedliwy.Loki » 17 lis 2008, 13:18

ehh :twisted: spoko spoko Sylwia, relacje napisze bo jest o czym, tylko czas znajdę :D po prostu ludzie z tego wiejskiego disco dewastowali system. A impreza po koncercie... :D może lepiej nie być wylewnym :twisted:
Obrazek

Chwała żołnierzom wyklętym

gg: 4995089
Awatar użytkownika
Ewcyk
Członek FFC

Postautor: Ewcyk » 17 lis 2008, 19:03

Macie może zdjęcia z tego koncertu? :D
iskierka
Członek FFC

Postautor: iskierka » 17 lis 2008, 19:06

No to ja coś w skrócie napiszę. Koncert był w dyskotece.Ta dyskoteka upewniła mnie w przekonaniu,że nie lubię dyskotek :P Ale koncert był dopiero o północy, więc trzeba było coś ze sobą zrobić :P Ludzie z tych Przęsławic momentami zachowywali się jak ostatnie wieśniaki, ale pomijam.Koncert był świetny jak zawsze, tylko szkoda,że się tak szybko skończył.FFC pięknie śpiewało, oczywiście Ewcia jak zawsze najgłośniej :P :D Filmy

http://www.sendspace.com/file/47ibpv

http://www.sendspace.com/file/7prnn7 (FFC rozśpiewany) :D

Dziękuję wszystkim za super zabawę, a Ani i zespołowi za udany koncert i spotkanie :D
Awatar użytkownika
Kasiulek
Członek FFC

Postautor: Kasiulek » 17 lis 2008, 19:52

No to czas na relację :)

Po sobotnich zajęciach na uczelni udałam się na pkp w Poznaniu, żeby poczekać 3 godziny na pociąg do Sochaczewa, ale tępe ch**e nie powiedzieli, że zamienili perony i miałam 2 minuty na przejście na drugą stronę dworca :roll: no ale najważniejsze, że zdążyłam. Potem z dworca odebrali mnie: Daria, Loki i Paweł - dzięki wielkie i przepraszam, że musieliście czekać. No i ruszyliśmy do Przęsławic. Tam powitanie z resztą ekipy, która wcześniej dotarła. W końcu się ogarnęliśmy i weszliśmy do Panorama Club, który wyglądał jak obdrapany barak i miał szyld "night club" :twisted: Taka wiejska potupaja. Po raz kolejny koncert po kilkugodzinnej dawce techno :evil: No ale trzeba było się wkręcić w klimat i troszkę poszaleć na rozgrzewkę :D Białe rękawiczki królowały (tylko pamiętajcie, żeby się nie ruszać bez nich na koncert). Ale hitem wieczoru była klatka na środku parkietu ;p - niestety plan zabawy w niej wziął w łeb bo jakieś (jak to Ania stwierdziła)"totalne buraki" ją opanowały. Czekając pod sceną na Łzy jakaś laska się rozpychała udając, że fajnie tańczy (tylko nie wiem jak do techno można dobrze tańczyć ;p ). Chciałam ją troszkę uszkodzić, ale ochrona pewnie by mnie wyprowadziła więc zacisnęłam zęby i jak grzeczna dziewczynka :D spytałam czy może się tak nie rozpychać, a ona mi z tekstem "nie" :!: Jedyne co mi przyszło na myśl w tej sytuacji to: "o ty szmato zobaczysz za 20 min co znaczy nie mogę" 8) ale zobaczyła po 30 min, bo zespół miał mały poślizg.
Na wejście były oczywiście "Puste słowa" i w totalnym ścisku ludzi, czując ich oddech i kropelki potu spływające po skroniach, którzy napierali na nas, zaczęliśmy skakać i tylko ja tak przypadkiem lądowałam na tej lasce, nawet nie pisnęła słówka tylko zmieniła miejscówkę :lol:
Nawet jakiś koleś się wczuł w śpiewanie i bycie gwiazdą wieczoru, że chciał Ani wyrwać mikrofon jak mu go podstawiła pod buraczaną gębę :lol: skończyło się na małej szarpaninie, ale daliśmy radę ;pPo całej akcji stanął, rozejrzał się oczami mówiącymi "co ja robię tu, co ty tutaj robisz" i tyle go widzieliśmy
Inny chciał Anię pocałować kładąc się na scenę, a jakieś dwa lachony ciągle krzyczały "Soft" :roll:Oczywiście bardzo kulturalnie (po raz drugi tego wieczoru ;p) je uświadomiłam: "Weźcie się już zamknijcie debilki, soft śpiewa Video" :lol: Ale nie pomogło, no cóż takie towarzystwo ;p
No i ewenement lepiący niewidzialne kule, które potem wypuszczał w niebo :evil: po prostu pobił wszystkich totalnie (pewnie wziął jakieś tabsy o nazwie łzy, bo ufo by były dla niego za słabe ;p)
Nawet "ktoś" nas oblał wodą ze sceny, bo było baaardzo gorąco :D ("Adam, mam pytanie, czy Ci nie jest gorąco" :lol:) .
Między czasie było troszkę naszego śpiewania i solówka Pawła, a potem Ewci, która speniała i nie zaśpiewała :lol: A potem to dopiero się działo (tańce, hulanki, swawole), ale lepiej przemilczeć tę kwestię dla dobra sprawy :D

Dzięki wielkie:
Lokiemu - za ustawienie wszystkiego, żeby odebrać mnie z pkp-u, wspólną podróż, szaleństwo, możliwość poprowadzenia fury:) namówienie do powrotu do domu przez Elbląg (zawsze to po trasie;)) i za całokształt :*
Darii - za podróż, zabawę, poczucie humoru, że "smakowała" Ci moja nalewka, fajne rozmowy i dotrzymanie towarzystwa w samochodzie, uświadomienie pewnych rzeczy i za to co robisz(mimo, że nie wszyscy doceniają nie poddawaj się) :*
Pawłowi - za towarzystwo, zabawę-tańce, pogaduchy, śpiejca, śniadanie i kawę-uratowałeś mój zdewastowany system, za naukę trunków-toruńska wymiata :*
Ewci - za bycie, szaleństwo przed koncertem i po też, rozmowy, narzekanie, że Warszawa jest tak blisko (i lubię po niej jeździć, ale tylko z tak zaj***stym pilotem :)), za nie picie z nieznanej szklanki na dyskotekch :*
Całej ekipie (przepraszam, ale nie pamiętam wszystkich imion, ale tak mam i nie będę się kompromitowała próbując wymienić ;)) - za poznanie, zabawę, rozmowy :)

Ani - za energię, humor na scenie, spotkanie, rozmowy (o rzeczach ważnych i mniej :)), lepienie kuli :)
Chłopaki - jak zawsze świetne granie i wszystko, co się działo "po", wymiatacie :-)
Dyzio - za rozmowy i przytulanie, jesteś the best :)

Ogarnęłam zdjęcia i proszę bardzo :)

ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 18 lis 2008, 19:13 przez Kasiulek, łącznie zmieniany 1 raz.
Choć w oczy czasem wieje wiatr, a czasem jest go brak, dopiero teraz czuję że żyje...
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 17 lis 2008, 20:14

Fragmenty twojej relacji mnie rozwaliły ze śmiechu :lol:
Kasiulek pisze:jakaś laska się rozpychała udając, że fajnie tańczy (tylko nie wiem jak do techno można dobrze tańczyć ;p ). Chciałam ją troszkę uszkodzić, ale ochrona pewnie by mnie wyprowadziła więc zacisnęłam zęby i jak grzeczna dziewczynka :D spytałam czy może się tak nie rozpychać, a ona mi z tekstem "nie" :!: Jedyne co mi przyszło na myśl w tej sytuacji to: "o ty szmato zobaczysz za 20 min co znaczy nie mogę" 8) ale zobaczyła po 30 min
Obrazek
Awatar użytkownika
Kasiulek
Członek FFC

Postautor: Kasiulek » 17 lis 2008, 20:42

Ja tylko pisałam jak było :lol:
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 lis 2008, 22:37

Kasiulek pisze:Nawet jakiś koleś się wczuł w śpiewanie i bycie gwiazdą wieczoru, że chciał Ani wyrwać mikrofon jak mu go podstawiła pod buraczaną gębę :lol: skończyło się na małej szarpaninie, ale daliśmy radę ;p

Kasiulek pisze:Inny chciał Anię pocałować kładąc się na scenę, a jakieś dwa lachony ciągle krzyczały "Soft" :roll:Oczywiście bardzo kulturalnie (po raz drugi tego wieczoru ;p) je uświadomiłam: "Weźcie się już zamknijcie debilki, soft śpiewa Video" :lol:

No to nieźle było \m/

Kasiulek pisze:solówka Pawła, a potem Ewci, która speniała i nie zaśpiewała :lol:

Czego nie zaśpiewała ;>

Daria, gdzie Twoja relacja? :P

-

-

Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 17 lis 2008, 22:57

Niektórzy pracują i się uczą Damian;).
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 lis 2008, 23:00

Tak? Pierwsze słyszę ;>

A pytałem się, bo wczoraj napisałaś, że relacja dziś ;>

-

-

Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 19 lis 2008, 10:23

Moje wrażenia z tego koncertu mogłabym opisać tak: "Pobrudziłam sobie spodnie o tą zasraną kratkę otaczającą dół sceny".
Ale nie narzekam,bo doskonale wiedziałam,czego się spodziewać,kiedy planowałam ten wyjazd. Sensem wypadu było spotkanie się z ludźmi:).
Relacji nie napiszę, bo tak właściwie nie mam czego relacjonować.

Podziękowania:

- Loki- za czarną strzałę, która ma wszystko,oprócz ogrzewania;),za nowe powiedzenie \m/, za zajebistą zabawę przy dźwiękach umpa-umpa, prawie pogo na koncercie i śpiejca w drodze powrotnej:*
-Ewcia- za spotkanie, za oczyszczenie atmosfery, za to,że przeze mnie Twoje nogi odmówiły posłuszeństwa;), za zmienne nastroje w trakcie koncertu, obserwację Człowieka Lepiącego Kulę, za wypicie wódki.:**
-Paweł- za kanapki,niezrealizowany pomysł szaleństwa w klatce \m/, za to,ze mówisz o mnie same złe rzeczy:P i za to,że pojechałeś:*
-Kasia- za dowiezienie naszych tyłków do domu, za zajebistą nalewkę (ją trzeba pić z czymś:P), następnym razem niech się zakręca:D, za uświadamianie ludzi, za poważną rozmowę w drodze powrotnej;);*
-Ninona,Iga,Iskierka- za wspólny koncert i "zabawę" na nim.Szkoda,że uciekłyście wcześnie:*
-Magdalenka-za poznanie i wspólny koncert. Przyjeżdżaj częściej;).

Dyzio- za pomoc;)
Chłopaki- za ciekawie spędzony czas po koncercie :twisted:
Ania- za wpuszczenie do garderoby 2x2 m. tłumów;) i w ogóle;).

Wróć do „Koncerty”