NA KONCERT W KOSZULCE FFC !

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

NA KONCERT W KOSZULCE FFC !

Postautor: Nemo » 02 lut 2009, 22:41

W związku z tym, że FFC nam się ostatnio rozleniwiło, musimy Wam o czymś przypomnieć i podkreślić to.

Członkowie FFC od innych fanów Łez odróżniają się tym, że posiadają jedyną i niepowtarzalną koszulkę FFC.
Ta koszulka upoważnia do wielu przywilejów, jak np. wejście przed barierki czy spotkanie z zespołem.

Koszulka FFC jest jedynym "identyfikatorem" członka FFC i jest obligatoryjnym ekwipunkiem członka FFC na koncercie. Brak koszulki oznacza brak przynależności do grupy FFC, a co za tym idzie masę problemów.

Do sezonu letniego jeszcze trochę czasu dlatego już teraz Wam o tym przypominamy - jeśli wybieracie się na koncert i chcecie skorzystać z przywilejów FFC, to musicie mieć koszulkę FFC. Jeśli ktoś jej jeszcze nie ma, to można ją zamówić w dziale FFC, bądź ewentualnie pożyczyć od członka FFC, który nie jedzie na dany koncert albo ma dwie koszulki, bo są takie osoby. Do sezonu jest jeszcze czas, więc koszulkę da się skombinować.

Wydaje Nam się, że nie prosimy o zbyt wiele. Dostajemy za to wiele - wejścia na zamknięte koncerty, spotkania z zespołem po koncercie itd. W zamian prosimy Was tylko o tę jedną rzecz - posiadanie koszulki FFC na koncercie :)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Re: NA KONCERT W KOSZULCE FFC !

Postautor: ciacho » 03 lut 2009, 1:55

Nemo pisze:Członkowie FFC od innych fanów Łez odróżniają się tym, że posiadają jedyną i niepowtarzalną koszulkę FFC.

A ja mam koszulkę (L)egii :-D

I potrafię zatańczyć:

Tańczymy Labada, Labada, Labada,
Tańczymy Labada, Małego Walczyka hey.
Tańczą go kibice, kibice, kibice,
Tańczą go kibice Legii Warszawa.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Kasiulek
Członek FFC

Postautor: Kasiulek » 03 lut 2009, 9:04

Jeśli mogę to zamawiam koszulkę tutaj, bo nie mam jeszcze dostępu do działu FFC, ale na piątkowym koncercie to raczej nie będę miała koszulki, chyba że ktoś mi pożyczy :wink:
Nigdy więcej z drogi nie skręcę, bo przejęłam ster.
Zaciśnięte na nim ręce, dokąd płynąć wiem.
Choć w oczy czasem wieje wiatr, a czasem jest go brak, dopiero teraz czuję że żyje...
iskierka
Członek FFC

Postautor: iskierka » 12 lut 2009, 17:58

To ja też się zgłaszam tutaj, bo też nie mam jeszcze dostępu do działu FFC.W sumie to ja już w wakacje pisałam do Sabiny w tej sprawie... :D Mam nadzieję,że w końcu się uda :D
Awatar użytkownika
Eveline14

Postautor: Eveline14 » 22 lut 2009, 15:41

Hej. Jestem nowa, choć fanką Łez jestem od kilku lat. Chciałabym wiedzieć, jak otrzymać koszulką FFC. :)
Ewelajn.
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 22 lut 2009, 15:48

Przejrzyj forum. Są regulaminy,wszystko jest dokładnie opisane.Polecam regulamin FFC, który znajduje się w dziale ŁZY.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 22 lut 2009, 16:16

Eveline14 pisze:Hej. Jestem nowa, choć fanką Łez jestem od kilku lat. Chciałabym wiedzieć, jak otrzymać koszulką FFC. :)

Koszulką FFC można otrzymać na każdym koncercie Łez. Wystarczy kogoś w takiej koszulce wkurzyć. Gwarantuję skuteczność tej metody. Niewykluczone jest otrzymanie z glana bądź z grzywy.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 22 lut 2009, 16:18

Mimo wszystko bez kija nie podchodź:D.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 22 lut 2009, 22:37

Eveline14 pisze:Hej. Jestem nowa, choć fanką Łez jestem od kilku lat. Chciałabym wiedzieć, jak otrzymać koszulką FFC. :)

Po pierwsze, to trzeba do tego FFC należeć ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
asiule3q
Członek FFC

Postautor: asiule3q » 22 lut 2009, 22:46

Nemo pisze:

Po pierwsze, to trzeba do tego FFC należeć ;)

Eveline14 postaramy się razem właczyć do FFC przynajmniej nie będę sama ;)
gg:306844
e-mail:asia909@op.pl
o-lk-a

Postautor: o-lk-a » 23 lut 2009, 12:38

Widzę dyskusję o koszulkach, to ja napiszę, że zamawiam jedną ;) Nie mam jeszcze dostępu do działu FFC, to piszę tu.
Awatar użytkownika
Eveline14

Postautor: Eveline14 » 26 lut 2009, 16:29

To mi powiedzcie, co mam zrobic, zeby należeć.. ;)
Ewelajn.
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 26 lut 2009, 19:48

Przeczytać regulamin w dziale Łzy, tam wszystko pisze..
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Re: NA KONCERT W KOSZULCE FFC !

Postautor: ROBSON@ » 11 mar 2009, 19:58

Nemo pisze:W związku z tym, że FFC nam się ostatnio rozleniwiło, musimy Wam o czymś przypomnieć i podkreślić to.

Członkowie FFC od innych fanów Łez odróżniają się tym, że posiadają jedyną i niepowtarzalną koszulkę FFC.
Ta koszulka upoważnia do wielu przywilejów, jak np. wejście przed barierki czy spotkanie z zespołem.

Koszulka FFC jest jedynym "identyfikatorem" członka FFC i jest obligatoryjnym ekwipunkiem członka FFC na koncercie. Brak koszulki oznacza brak przynależności do grupy FFC, a co za tym idzie masę problemów.

Do sezonu letniego jeszcze trochę czasu dlatego już teraz Wam o tym przypominamy - jeśli wybieracie się na koncert i chcecie skorzystać z przywilejów FFC, to musicie mieć koszulkę FFC. Jeśli ktoś jej jeszcze nie ma, to można ją zamówić w dziale FFC, bądź ewentualnie pożyczyć od członka FFC, który nie jedzie na dany koncert albo ma dwie koszulki, bo są takie osoby. Do sezonu jest jeszcze czas, więc koszulkę da się skombinować.

Wydaje Nam się, że nie prosimy o zbyt wiele. Dostajemy za to wiele - wejścia na zamknięte koncerty, spotkania z zespołem po koncercie itd. W zamian prosimy Was tylko o tę jedną rzecz - posiadanie koszulki FFC na koncercie :)
Wszystko jest takie piękne, ale trzeba paru miesięcy by zostać fanem ŁEZ na stronce a i zdobyć tą koszulkę FFC . Ale ja jestem fanem Łez od 2001 roku! Należałem do fan-clubu parę lat temu tylko nie internetowego. Moim zdaniem to też powinno się liczyć!!!! Trochę jest to nie sprawiedliwe ale jeśli są takie zasady :twisted: ? POZDRAWIAM !!!![
Robson
Awatar użytkownika
Analea
Kontaktowanie:

Postautor: Analea » 15 mar 2009, 16:48

wydaje mi się że każdy musiał swoje odczekać żeby zostać członkiem i dostać koszulkę..
teraz gdy udało nam się wzajemnie odnaleźć

jestem pewna, że nie jest to tylko przypadek..

chcę byś był u mojego boku..

Wróć do „Koncerty”