NA KONCERT W KOSZULCE FFC !

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 15 mar 2009, 21:44

Tak.
Już wyjaśniłem Robsonowi całą sprawę, więc wszystko jest ok ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Re: NA KONCERT W KOSZULCE FFC !

Postautor: Nemo » 18 maja 2009, 23:39

Zaczał się sezon, więc przypominamy -

W związku z tym, że FFC nam się ostatnio rozleniwiło, musimy Wam o czymś przypomnieć i podkreślić to.

Członkowie FFC od innych fanów Łez odróżniają się tym, że posiadają jedyną i niepowtarzalną koszulkę FFC.
Ta koszulka upoważnia do wielu przywilejów, jak np. wejście przed barierki czy spotkanie z zespołem.

Koszulka FFC jest jedynym "identyfikatorem" członka FFC i jest obligatoryjnym ekwipunkiem członka FFC na koncercie. Brak koszulki oznacza brak przynależności do grupy FFC, a co za tym idzie masę problemów.

Do sezonu letniego jeszcze trochę czasu dlatego już teraz Wam o tym przypominamy - jeśli wybieracie się na koncert i chcecie skorzystać z przywilejów FFC, to musicie mieć koszulkę FFC. Jeśli ktoś jej jeszcze nie ma, to można ją zamówić w dziale FFC, bądź ewentualnie pożyczyć od członka FFC, który nie jedzie na dany koncert albo ma dwie koszulki, bo są takie osoby. Do sezonu jest jeszcze czas, więc koszulkę da się skombinować.

Wydaje Nam się, że nie prosimy o zbyt wiele. Dostajemy za to wiele - wejścia na zamknięte koncerty, spotkania z zespołem po koncercie itd. W zamian prosimy Was tylko o tę jedną rzecz - posiadanie koszulki FFC na koncercie :)

Jeśli osoby, które jeszcze nie mają koszulki zamierzają się wybrać na jakiś koncert, najlepiej żeby napisały o tym kilka dni wcześniej, żeby osoby które też jadą na ten koncert i mają dwie koszulki (starą i nową) mogli zabrać obie i pożyczyć osobie bez koszulki. Tutaj też apel do osób, które posiadają dwie koszulki - zabierajcie ze sobą obie, dużo taka koszulka nie zajmuje, a można pomóc komuś z FFC :)

-

-

Awatar użytkownika
Aniaaa

Postautor: Aniaaa » 06 cze 2009, 19:38

jak taka koszulka wygląda ?
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 07 cze 2009, 11:33

Nemo pisze:Zaczał się sezon, więc przypominamy -

W związku z tym, że FFC nam się ostatnio rozleniwiło, musimy Wam o czymś przypomnieć i podkreślić to.

Członkowie FFC od innych fanów Łez odróżniają się tym, że posiadają jedyną i niepowtarzalną koszulkę FFC.
Ta koszulka upoważnia do wielu przywilejów, jak np. wejście przed barierki czy spotkanie z zespołem.

Koszulka FFC jest jedynym "identyfikatorem" członka FFC i jest obligatoryjnym ekwipunkiem członka FFC na koncercie. Brak koszulki oznacza brak przynależności do grupy FFC, a co za tym idzie masę problemów.

Do sezonu letniego jeszcze trochę czasu dlatego już teraz Wam o tym przypominamy - jeśli wybieracie się na koncert i chcecie skorzystać z przywilejów FFC, to musicie mieć koszulkę FFC. Jeśli ktoś jej jeszcze nie ma, to można ją zamówić w dziale FFC, bądź ewentualnie pożyczyć od członka FFC, który nie jedzie na dany koncert albo ma dwie koszulki, bo są takie osoby. Do sezonu jest jeszcze czas, więc koszulkę da się skombinować.

Wydaje Nam się, że nie prosimy o zbyt wiele. Dostajemy za to wiele - wejścia na zamknięte koncerty, spotkania z zespołem po koncercie itd. W zamian prosimy Was tylko o tę jedną rzecz - posiadanie koszulki FFC na koncercie :)

Jeśli osoby, które jeszcze nie mają koszulki zamierzają się wybrać na jakiś koncert, najlepiej żeby napisały o tym kilka dni wcześniej, żeby osoby które też jadą na ten koncert i mają dwie koszulki (starą i nową) mogli zabrać obie i pożyczyć osobie bez koszulki. Tutaj też apel do osób, które posiadają dwie koszulki - zabierajcie ze sobą obie, dużo taka koszulka nie zajmuje, a można pomóc komuś z FFC :)

Oj, chętnie bym pożyczył od kogoś taką koszulkę :!: :!: :!: Jak by co to zostawiam nr. tel. 518-424-342. Jak będzie koncert w pobliżu Warszawy, a ktoś ma taką koszulkę, to niech da znać ok :!: POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW!!!!! CIEBIE, DARIĘ, AŚKĘ I OSTATNIEGOSPRAWIEDLIWEGOLOOKI :!: :!: :!: :!:
Robson
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 07 cze 2009, 12:40

Aniaaa pisze:jak taka koszulka wygląda ?

Jest na wielu zdjęciach, np. na stronie FFC ;)

ROBSON@ pisze:Oj, chętnie bym pożyczył od kogoś taką koszulkę :!: :!: :!: Jak by co to zostawiam nr. tel. 518-424-342. Jak będzie koncert w pobliżu Warszawy, a ktoś ma taką koszulkę, to niech da znać ok :!: POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW!!!!! CIEBIE, DARIĘ, AŚKĘ I OSTATNIEGOSPRAWIEDLIWEGOLOOKI :!: :!: :!: :!:

Niestety koszulka FFC jest przeznaczona tylko dla członków FFC ;)

-

-

Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 08 cze 2009, 0:59

Nemo pisze:
Aniaaa pisze:jak taka koszulka wygląda ?

Jest na wielu zdjęciach, np. na stronie FFC ;)

ROBSON@ pisze:Oj, chętnie bym pożyczył od kogoś taką koszulkę :!: :!: :!: Jak by co to zostawiam nr. tel. 518-424-342. Jak będzie koncert w pobliżu Warszawy, a ktoś ma taką koszulkę, to niech da znać ok :!: POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW!!!!! CIEBIE, DARIĘ, AŚKĘ I OSTATNIEGOSPRAWIEDLIWEGOLOOKI :!: :!: :!: :!:

Niestety koszulka FFC jest przeznaczona tylko dla członków FFC ;)

Ojj, wielka szkoda :cry: , ale na koncerty będę chodził regularnie, jak łzy będą w pobliżu W-wy :D :!: :!: Wielki szacun i pozdro nemo :!: :!: :!:
Robson
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 19 cze 2009, 19:33

A ja pisze z takim zapytaniem. Czy jeżeli ktoś jeszcze nie ma koszulki FFC, a chciałby wcielić się w szeregi naszego fun clubu, to zamienna koszulki może być szalik? Chodzi mi oczywiscie o przywilej wejścia przed barierki...
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 20 cze 2009, 20:58

Em, a Ty masz jeszcze moją koszulkę :P
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 20 cze 2009, 21:13

Tak wiem ;p Bądź spokojna, leży sobie grzecznie w szafie.
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 22 cze 2009, 22:30

Emanuelnoire pisze:A ja pisze z takim zapytaniem. Czy jeżeli ktoś jeszcze nie ma koszulki FFC, a chciałby wcielić się w szeregi naszego fun clubu, to zamienna koszulki może być szalik? Chodzi mi oczywiscie o przywilej wejścia przed barierki...

Jeśli ktoś nie należy do fan clubu, to nie może wejść przed barierki z FFC. Możliwe są wyjątki, ale to w szczególnych sytuacjach.
Jedyną przepustką umożliwiającą wejście przed barierki jest koszulka FFC - to zarządzenie Dyzia. Szalik to jedynie dodatek ;)

-

-

Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 11 sie 2009, 9:12

Poprosiłabym, żebyście zajrzeli do tematu "Zabrze" i przeczytali mój post.

Raz jeszcze powtórzę wiadomość od Dyzia. Nie będzie współpracy z Jego strony (z mojej też) z fanami FFC na koncertach jeśli nie zaczniecie pomagać sobie i Jemu w zamian za to, co robi pozwalając Wam być przed barierkami i na backstage.

1.Koszulki lub inne oznakowanie
2.Dyscyplina, a nie łażenie po całym terenie przed barierkami
3.JEDNA osoba, która kontaktuje się Dyziem
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 11 sie 2009, 12:12

Dopisując jeszcze kilka słów do tego, co napisała Daria -

Dyzio ma potem problemy przez to, że nie jesteśmy zdyscyplinowani.

Jeszcze jedna ważna sprawa, na którą zwrócił uwagę Dyzio - wejście przed barierki to przywilej dla FFC, tylko i wyłącznie dla FFC. Może Dyzio nie zna twarzy wszystkich ludzi z FFC, ale nie jest trudne zauważyć, że przed barierki wchodzi sporo przypadkowych osób, znajomych. Zresztą widać to na zdjęciu grupowym z Zabrza, które dał JohnnyB. Ja też nie znam twarzy wszystkich ludzi z FFC, szczególnie nowych, ale na zdjęciu rozpoznaję jedynie Tynkę i Sylwię. Pozostałe 6 osób widzę pierwszy raz na oczy - jeśli jest tam ktoś z FFC, to nie ma sprawy, ale wątpię, żeby cała 6 należała do FFC. Ani jedna osoba nie ma też koszulki, która jest przepustką przy wchodzeniu przed barierki, a jeśli dobrze patrzę, to ta ekipa jest już przed barierkami.

Osoby, które jeżdżą często na koncerty powinny wiedzieć jakie zasady panują i co można robić, a co nie i powinni wyczulać na to nowe osoby.

To oni (organizatorzy, ochrona, Dyzio) robią nam łaskę, że możemy tam być, a nie my im, więc dostosujmy się do ich zasad.

Pamiętajcie o tym co pisała Daria i ja, bo inaczej niestety skończą się nasze przywileje.

-

-

Awatar użytkownika
dyzio
Tour Manager

Postautor: dyzio » 13 sie 2009, 11:32

Ludzie. Nikt nie robi Wam łaski, a tym bardziej ja. Zajebiście, że przyjeżdzacie na koncerty często z drugiego końca Polski, że się Wam chce, że wierzycie w zespół. Podziwiam Was, lubię Was i chce z wami współpracować. Ale i Wy musicie też współpracować ze mną. Ileś tam nieoznakowanych osób, często kompletnie mi nie znanych, które robią co chcą, łążą gdzie chcą podczas gdy jest ciemno, zadyma koncertowa, każdy ma co robić - to spory problem dla ochrony, organizatorów, dla mnie. Dlatego na każdym KONIECZNIE grupa musi mieć szefa (którego dobrze znam), który nad nia panuje, musi być oznakowana, zdyscyplinowana i nie ma mowy o "wszystkich krewnych i znajomych kólika". Wyłącznie FFC, nie znajomi, kuzynki, dziewczyny, koledzy. Inaczej jest totalny bałagan i robicie zespołowi pod górkę czyli kiepski "piar". Bo kto jest później winny: Dyzio i zespół.
Zapraszam do WSPÓŁPRACY - zapraszam na koncerty i przed barierki
Howgh
Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 29 gru 2009, 15:06

No tak. :D Trzeba sobie zasłużyć żeby być członkiem FFC. Nie wystarczy sie zarejestrować i to wszystko.. Trzeba sie udzieląc,trzeba działać ! :)
No ja tez radze przeczytać Regulamin. Jest co czytać. :P Ja sama jeszcze nie należe do FFC jestem tylko zarejestrowana. Wiem że trzeba sie postarać żeby być członiem FFC.Postaram sie i mam nadzieje że niedługo w nim będę i wtedy napewno na koncert przyjade w koszulce !
Pozdrawiam. :twisted:
,,..woła nas pragnienia krzyk, który ciągle karze się wzbijać na szczyt tak wysoko gdzie nie dotarł jeszcze nikt..''
Awatar użytkownika
WagnerR

Postautor: WagnerR » 15 mar 2010, 10:48

Witam Was
Jak mozna zostać członkiem FFC
pozdrawiam

Wróć do „Koncerty”