Bytom

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
dariusz7

Postautor: dariusz7 » 25 paź 2010, 21:48

no niestety nie dysponuje sprzetem video, ale za to posiadam dosc dobry sprzet audio
wiec nagrania wychodza w miare dobrej jakosci

moze ktros ma kamere i chcialby pokrecic troche ;)
nie jest to takie latwe jak sie moze wydawec,
kiedys myslalem tez ze nagranie koncertu to pryszcz a tu nie jest tak latwo, po pierwsze trzeba wniesc sprzet, a nie zawsze jest to latwe bo przeszukuje i wogole, potem trzeba go wyjac i zmontowac, nastepnie trzeba tak go ustawic zeby wylapuywal dzwieki te chciane a nie wszystko dookolo, bo ludzie gadaja, krzycza a tego nie chdemy w nagraniu, przy video jest jeszcze problem zeby tzrymac kamere w miare nieruchomo ;), przy audio starac sie unikac stukania w mikrofon i podobnych rzeczy

jezeli ktos jest chetny niech sprobuje ;) moze zwiekszy sie liczba bootlegow, moze zrobimy jakas fajno kolekcje audio i video

proponuej pozbierac nagrania, kto ma cos z danego koncertu, nagfrywane telefonem aparatem w miare dobrej jakosci niech sie podzieli, mozemy w taki sposob np udokumentowywac kazdy z koncertow, ja niestety z mojej strony nie jestem w stanie byc na kazdym z koncertow, a jedynie na wybranych, bo albo za daleko albo czas nie pozwala
Awatar użytkownika
jennifer
Członek FFC

Postautor: jennifer » 26 paź 2010, 9:38

niestety zgodzę się z tobą:) nie jest to rzeczą łatwą ale możliwą:)tez mam sporo nagrań do których często wracam:)zdecydowanie wolę kamerę niż aparat:)(zdjęcia robi córka i czasami ja po koncercie)pozdrawiam
Awatar użytkownika
dariusz7

Postautor: dariusz7 » 26 paź 2010, 11:01

hej
to moze rowniexz podzielisz sie swoimi nagraniami??
moze zrobnmy liste co kto ma, moze ruszy jakas wymiana / udostepnanie wzajemne nagran? chyba ze chcecie trzymac to tylko dla siebie

moja lista bootlegow nagrywanych wlasnorecznied jest na razie krotka i mozna ja znalezc w sieci, ale mam sporo innych nagrac rownie ciekawych
pozdrawiam

ps do Admina, jezeli uznasz temat za ciekawy i wart uwagi, wnioskuje o zalozenie nowego tematu / watku w tym wlasnie celu, mozna by tam np wklejac linki do nagran
Awatar użytkownika
Agnieszka88

Postautor: Agnieszka88 » 28 paź 2010, 23:10

Bytom rynek koncert zespołu łzy 24.10.2010. Ja się świetnie bawiłam. Super było. pozdrawiam was wszystkich
Awatar użytkownika
dariusz7

Postautor: dariusz7 » 17 wrz 2011, 11:41

wpis indentyczny jak dla pozycji koncertu z zabrza - dotyzcacy bootlega

Wróć do „Koncerty”