Białobrzegi Radomskie

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Carmen:
Członek FFC
Kontaktowanie:

Białobrzegi Radomskie

Postautor: Carmen: » 06 maja 2012, 23:17

A ja się chciałam zapytać o koncert w Białobrzegach,gdyż zbliża się on coraz bardziej.Wybiera się ktoś?
Widziałam,że była jeszcze Jedlnia-letnisko,która miała być dzień później,ale jakiś czas temu zniknęła...?
A co do Białobrzegów to chciałabym być i mam nadzieję,że mi się to uda(choć teraz to nie jestem tego pewna) :wink:
tak,czy siak mam ochotę się zjawić,chociaż nie jest to pewne na 100% :o
"Śmiech rozstąpi zło,dosyć płaczu"
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/Liluska93
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 07 maja 2012, 23:08

Może, może ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 08 maja 2012, 1:45

Ja prawdopodobnie się wybieram :-)
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 14 maja 2012, 11:43

-

-

Awatar użytkownika
Carmen:
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Carmen: » 14 maja 2012, 14:06

U mnie to nic pewnego nawet na tak krótki czas przed koncertem,bo dzień później mam powtórkę Komunii siostrzeńca i to rano,więc nie wiem jak to się potoczy jeszcze :wink:
PS.Koncert jest w końcu o 20,czy 20:30? Bo na stronie Łez jest wpisana 20,a na plakacie 20:30? :wink:
"Śmiech rozstąpi zło,dosyć płaczu"
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/Liluska93
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 15 maja 2012, 22:45

Lepiej być zawsze na tą wcześniejszą godzinę - w tym przypadku 20:00 ;)

-

-

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 maja 2012, 5:58

Komu w drogę temu glany \m/ ŁZY po raz 66, czyli rozpoczynamy letni sezon koncertowy! Kierunek - Warszawa -> Białobrzegi Radomskie \m/

PS. Będę z Martą i Ewcią. Jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć (czytałem, że Carmen i adir się zastanawiają), to dzwońcie - 508 354 928 :)

-

-

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 19 maja 2012, 10:23

Fajna liczba tych koncertów :twisted: No to chyba dużo się będzie działo... ;)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 19 maja 2012, 10:29

Ja prawdopodobnie również się zjawię razem z adirem ;-)
Także pewnie do zobaczenia :)
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 20 maja 2012, 21:38

No i po koncercie! Było świetnie ;-)

Dziękuję bardzo Marcie i Ewci za wszystko i oczywiście całej ekipie zespołowej za znakomitą atmosferę przed, w trakcie i po koncercie. Za całe spotkanie, rozmowy i wszystko inne :) A picie piwa w nieznanym mieście w jakimś lesie przypomniało mi moje początki w FFC :)

Tak mogłyby wyglądać zawsze koncerty Łez - wyrozumiała ochrona, zabawa bez ograniczeń przed barierkami. Publiczność (może bez szałów jeśli chodzi o frekwencję) zainteresowana koncertem, dobrze się bawiąca, bez żadnych pijackich ekscesów.

Jeśli chodzi o koncert to ze zmian na ten sezon warto zauważyć powrót (w wykonaniu Sary po raz pierwszy) do kończenia koncertu "Modlitwą". Oprócz tego w skład playlisty plenerowej weszły numery "Gdy na Was patrzę", "W tym znaku zapytania" i cover "Sex On Fire" no i nowe intro. Na bis ponoć będzie grana... "Pierwsza łza" (czemu nie była wczoraj, to za chwilę). Niestety z playlisty wypadły "Zdjęcia z wakacji" - to cios. No i wypadły też "Bo każdej nocy", cover "Hello" i niestety "Czy jeszcze kochasz mnie?".

I tu właśnie megaspecjalne podziękowania przede wszystkim dla Sary i oczywiście też dla chłopaków za to, że na bis właśnie zamiast "Pierwszej łzy" zagrali "Czy jeszcze kochasz mnie?". Wyprosiłem to przed koncertem u Sary, ale nie spodziewałem się, że zmienią ten numer ze względu na moją prośbę - tak jednak zrobili i Sara przed tą piosenką powiedziała o tym ze sceny, wspomniała też o FFC - było to naprawdę miłe :)

Przy okazji okazało się, że mój telefon robi całkiem niezłe zdjęcia, więc zrobiłem ich kilka, wrzucę na dniach.

A tutaj niespodzianka z YT:
http://www.youtube.com/watch?v=npw0PhLuXOA

A z tego co widzę, to autor nagrania wrzuca chyba cały koncert po kolei w dosyć dobrej jakości, więc sami się przekonacie jak było:
http://www.youtube.com/user/SirKuros666?feature=watch

-

-

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 20 maja 2012, 22:45

Fajnie przeczytać relację po pierwszym w tym roku plenerze :)

Powrót ,,Modlitwy" mnie cieszy. Kilka pierwszych moich koncertów Łez kończyło się tym utworem, więc mam sentyment :)
,,Gdy na Was patrzę" i ,,Sex on fire" też było elektryczne? Jeśli tak, to jestem bardzo ciekawa :) ,,Zdjęć z wakacji" szkoda...

Obejrzałam sobie ,,Sandmana", Was szalejących pod sceną i straaaasznie mi się zatęskniło za plenerem. Ostatni raz na Łzach w plenerze byłam prawie dwa lata temu. Zdecydowanie to za długo, czas to zmienić :)
Awatar użytkownika
ewcia_s
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ewcia_s » 21 maja 2012, 16:02

Dzisiaj rano dzwoni do mnie Nemo i oto mniej więcej fragment naszej rozmowy...

N-Cześć. Co robisz?
Ja-Cześć. Leżę i dochodzę do siebie po weekendzie, strasznie mnie boli szyja i plecy. A co u Ciebie, jak się czujesz?
N-Ciebie też bolą plecy? Poza tym że mnie bolą plecy, kark, ręce, nogi, zmęczony jestem i to wszystko po 1,5h koncertu to jest ok.. Czuje się jakbyśmy wrócili z wyprawy na Mount Everest. Ale wiesz co?
Ja-Co?
N-Warto było.

:)
Parę słów ode mnie..
Około godziny 14 odebrałam Martę i Damiana z dworca centralnego. Pojechaliśmy do mnie i była burza mózgów jak i o której jedziemy. Po ustaleniach wyszło, że jedziemy PKSem tak jak za dawnych lat. Na 17.30 tata zawiózł nas na dworzec zachodni i doskonale zaopatrzeni w zapasy wyskokowe ruszyliśmy w trasę. Po prawie 1,5h dotarliśmy do Białobrzegów. Pierwsze co to było szukanie toalety, niestety nie dane nam było skorzystać z publicznej toalety, bo była zamknięta i trafiliśmy na łono natury. Tak jak Damian napisał wcześniej mogliśmy poczuć się jak dawniej, tak jak były nasze początki w FFC. Następnie poszliśmy juz na miejsce koncertu. Szliśmy i szliśmy i ani nie było widać miejsca koncertu, ani słychać. No ale w końcu doszliśmy i razem z nami wjechał akurat bus z zespołem.

Koncert ogólnie super. Potrzebowałam takiego odstresowania i szaleństwa.
Nemo pisze:A tutaj niespodzianka z YT:
http://www.youtube.com/watch?v=npw0PhLuXOA

Ten filmik obrazuje całą naszą zabawę na koncercie. :) (jakby nas z zoo wypuścili :P )
Sara mówiła o nas przed bisem, ale to już o wszystkim Damian napisał, więc nie będę się powtarzać. ;)

Dziękuję Marcie i Damianowi, że z Wami te koncerty są takie jakie powinny być. Wszystko jest cudowne i bajkowe :D (Oczywiście żart :P ) Po prostu wszystko jest takie jakie powinno być. ;) "Nieważne gdzie ważne z kim". Ale to zabrzmiało. :*
Zespołowi i technice za świetny koncert, za rozmowy przed i po koncercie i w ogóle za wszystko. ;)
Angelinie i Marcie za wspólną zabawę. ;)
Wioli i Ziuttowi za pomoc. ;)
Izie za poznanie. ;)
Teresie, że była. Mam nadzieję, że zdjęcia niedługo dostaniemy. ;)

I na koniec chce jeszcze specjalnie podziękować Tomkowi, że gdyby nas nie zabrał rano do Warszawy to ja nie wiem jakbyśmy przyjechali. Dobry z Ciebie człowiek po prostu. ;)

No to tyle. Jak sobie coś przypomnę to napisze. ;)
Kochać kogoś tzn. widzieć cud niewidoczny dla innych...
---
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 21 maja 2012, 21:14

Ewa_p pisze:,,Gdy na Was patrzę" i ,,Sex on fire" też było elektryczne? Jeśli tak, to jestem bardzo ciekawa :)

Elektrycznie, ale bardzo podobnie do wersji akustycznych :)

ewcia_s pisze:I na koniec chce jeszcze specjalnie podziękować Tomkowi, że gdyby nas nie zabrał rano do Warszawy to ja nie wiem jakbyśmy przyjechali. Dobry z Ciebie człowiek po prostu. ;)

W busie było "magicznie" :twisted:

Praktycznie cały koncert:
http://www.youtube.com/user/SirKuros666?feature=watch
Sporo nas tam :twisted:

-

-

Awatar użytkownika
Kuros_666

Postautor: Kuros_666 » 22 maja 2012, 10:03

Witam wszystkich, jestem tu nowy a to mój pierwszy post Jestem bardzo spięty, dlatego lepiej zdejmę opaskę uciskową z szyi. Również był to mój pierwszy koncert (ależ tych pierwszych razów). Pierwszy i pewnie nie ostatni, jeśli gdzieś w pobliżu zespół się pojawi, lub będę we właściwym miejscu o właściwym czasie.. :) Ale starczy tego wstępu.. Koncert bardzo udany, przyjemnie słuchało się utworów live zarówno jeśli chodzi o część instrumentalną jak i wokalną. :) Bardzo miłym akcentem było wykonanie fragmentu Enter Sandmana. :D Setlista udana, chociaż wiadomo, że mogłoby być jeszcze kilka utworów (tzn. bez zmian, tylko przedłużeniu koncertu). :D Podobał mi się również kontakt Sary z publicznością, nie zabrakło zabawnych tekstów, rozwaliło mnie (dostępne też na jednym z nagrań):

Mam nadzieję, że refren zaśpiewacie razem ze mną. A teraz mała próbka... Tak macham do pana, mam nadzieję, że pan też będzie śpiewał. Pan przed chwilą miał rączkę w górze... a pan chyba nie orientuje się, że w ogóle do niego mówię ale okej. Chyba jest w... takim fajnym amoku.

W pamięci utkwił oczywiście też upadek Sary na scenie (dostępne na filmie). Nadal zastanawiam się jak to się stało. :D

Co do publiczności to na początku było troszkę słabiej, ale w miarę trwania koncertu było coraz żywiej. :D Spodziewałem się troszkę lepszej frekwencji. Bardzo żenującym faktem jest to, że następnego dnia na "koncercie" Boysów (nie wiem czy można nazwać tak to co tam się działo - 4 gości robiło jakieś wygibasy, jeden ruszał się i śpiewał (chyba), a całość muzyczna leciała z playbacku - nie było nawet jednego syntezatora) było od groma osób, praktycznie cały stadion zapełniony. Podobno ok. 7 tys. (sic!) ludzi. Podczas gdy na Łzach nie było chyba nawet połowy tego. No cóż, nie jest to dla mnie zrozumiałe ale widocznie taka jest mentalność ludzi z tego obszaru. Wstyd mi za to. :oops: Zdarzył się też bezpośrednio za mną jakiś nieprzyjemny przypadek bójki, ktoś chyba wylądował nawet na ziemi. Gdzieś za mną też chyba jakaś dziewczyna płakała przy którejś z piosenek. :P

To chyba tyle, oczywiście zapraszam wszystkich do obejrzenia nagrań z koncertu (a jeśli ktoś lubi to także innych koncertów) na moim kanale youtube - podany wyżej przez Nemo (dziś pojawi się playlista). Pozdrowienia dla zespołu, fanklubu oraz ładnej dziewczyny robiącej zdjęcia z przodu przed barierkami. :D :P
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 22 maja 2012, 10:22

Witamy na forum i zapraszamy do pisania :)
Dzięki wielkie za nagrania. Podziwiam, że chciało Ci się nagrywać cały koncert ;) Obejrzałam też sobie parę innych filmików z koncertów Comy czy Iry. Bardzo fajne!
Co do Boysów to aż ciężko to komentować...

Wróć do „Koncerty”