Twardogóra

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Twardogóra

Postautor: Ewa_p » 20 maja 2012, 12:02

27.05.2012, 20:30, plener

Ja planuję być. Ktoś jeszcze się wybiera?
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Monikaa
Członek FFC

Postautor: Monikaa » 21 maja 2012, 2:07

Zapewne ja z Pinezką i naszą ekipą wyjazdową tez się pojawimy. Przynajmniej narazie mamy w planach i mam nadzieję że nic się nie zmieni.
"Czasem myślę o rzeczach, których nie powinnam robić..."

Monikaa ---> Mandarynka
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 26 maja 2012, 13:24

Na miejscu kontaktujcie się z Wiolą w sprawie wejścia przed barierki itd. :)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Pinezka
Członek FFC

Postautor: Pinezka » 28 maja 2012, 13:48

Koncert był super, kilka pozytywnych niespodzianek i na Bis cały koncert w pigułce ;) Pełną relację postaram się napisać wieczorem.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 28 maja 2012, 14:45

Pinezka pisze: na Bis cały koncert w pigułce ;)

tzn.? :)

-

-

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 28 maja 2012, 14:57

Na bis zagrana została Agnieszka + mix kilku piosenek, z tego, co pamiętam to ,,Twojej ot tak", ,,Jestem jaka jestem", ,,Gdybyś był", ,,Twoje serce", ,,Puste słowa"... pewnie o czymś zapomniałam.
W porównaniu do Białobrzegów było parę niespodzianek, ale o tym nieco później :)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 28 maja 2012, 15:16

Czemu później? Nie trzymajcie nas tak w niepewności :D

-

-

Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 28 maja 2012, 18:44

No właśnie:-). Taki mix..to fajna niespodzianka. Czegoś takiego jeszcze chyba nie było.
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 28 maja 2012, 20:10

Ok, już zaspokajam Waszą ciekawość, bo wcześniej to byłam na forum tylko tak z doskoku :)

Swoją podróż zaczęłam spod wrocławskiego aquaparku, gdzie przyjechały po mnie Monika i Inez ze znajomymi i wspólnie wyruszyliśmy do Twardogóry. Dojechaliśmy trochę na ostatnią chwilę, ale zdążyliśmy :) Generalnie po obejrzeniu nagrania z koncertu w Białobrzegach myślałam, że nic mnie nie zaskoczy, a tu jednak :) Bodajże po ,,Twojej ot tak" Sara weszła na scenę ubrana w zwiewną, ładną sukienkę, na środek wkroczyło takie małe pianino, Sara do niego zasiadła i grając zaśpiewała ,,Trochę wspomnień", a potem(kolejna niespodzianka) ,,Całą sobą". To drugie wyszło niesamowicie, zresztą zobaczycie na nagraniu, chociaż oczywiście ono nie oddaje tego, co było na żywo. Z setlisty wypadły ,,Westchnienia i szepty bezwstydne", niestety, ale w sumie nie mam nic przeciwko temu, co dostaliśmy w zamian. ,,Modlitwa" wypadła lepiej niż w Białobrzegach. :) Publiczność na początku była dosyć sztywna, ale pod koniec się rozgrzała, więc wspomniany już wcześniej mix piosenek na bis sprawdził się doskonale - pełnia szaleństwa wśród nas, publiczności, zespołu. Świetne to było!
Po koncercie trochę rozmów, zdjęć, pochodziliśmy po wesołym miasteczku i ruszyliśmy w drogę...
Podziękowania:
- Monika - za zawiezienie mnie do i z Twardogóry, wspólną drogę, fajnie spędzony czas
- Inez - za towarzystwo, kolejne spotkanie
- Sara i Adi - za rozmowy, zdjęcia
- zespół, technika - za kolejny świetny koncert :)

Nagrania:
,,Trochę wspomnień": http://www.youtube.com/watch?v=UJdaH-fx-tg
,,Całą sobą": http://www.youtube.com/watch?v=hZFEKfURz4M
(trochę urwany początek, bo miałam nie nagrywać, ale mnie Monika zmotywowała ;))

Zdjęcia:
https://picasaweb.google.com/ewaperlows ... ra27052012
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 28 maja 2012, 21:24

"Całą sobą" - a to niespodzianka :P

Nie przepadam za tą piosenką, ale fajnie coś takiego na koncercie usłyszeć. No, ale wymiana z "Westchnieniami"...

Wypadły "Zdjęcia", teraz "Westchnienia" - wielka szkoda.

Czyli na "Całą sobą" tylko Sara i Arek zostają na scenie?

Na bis była "Pierwsza łza"? Czy tylko ten mix?

Świetne zdjęcia! :)

-

-

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 28 maja 2012, 21:36

W pierwotnej wersji ,,Całą sobą" też średnio lubiłam, ale ta aranżacja mi przypadła do gustu. No i Sara świetnie pokazała w tym utworze swoje możliwości.
Na bis był tylko mix, przy czym ,,Agnieszka" była w całości, albo prawie w całości, w tej chwili nie pamiętam.

Nemo pisze:Świetne zdjęcia! :)

Dziękuję bardzo :)
Awatar użytkownika
Kinga
Członek FFC

Postautor: Kinga » 29 maja 2012, 16:01

"Całą sobą" to jest świetne wykonanie, słucham i nie mogę przestać :D
Nigdy nie wiesz czy widząc kogoś nie widzisz go po raz ostatni...
Awatar użytkownika
Pinezka
Członek FFC

Postautor: Pinezka » 29 maja 2012, 21:00

Czas na relację ;) Do Twardogóry wyruszyliśmy z Moniką i naszą znajomą o 16. We Wrocławiu zabraliśmy Ewę. Droga do Twardogóry wydawała się nie mieć końca i myślałam, że się spóźnimy na koncert. Na szczęście przyjechaliśmy na styk. Odnaleźliśmy miejsce koncertu i udaliśmy się pod scenę. Koncert mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Sara po "Twojej ot tak" przebrała się w białą sukienkę a na scenie pojawiło się pianino. Sara zagrała "Trochę wspomnień tamtych dni" oraz "Całą sobą". Była to miła niespodzianka, nie spodziewałam się, że na koncercie elektrycznym usłyszę tę piosenkę. Kolejną niespodzianką był bis. Myślałam, że będzie to sama Agnieszka a był to mix z najpopularniejszych piosenek "Pustych słów", "Gdybyś był","Jestem jaka jestem","Twoja ot tak","Twoje serce" i tak jak Ewa nie pamiętam co było jeszcze zagrane. Po koncercie porozmawialiśmy z Sarą i Adim, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia, wycieczka po wesołym miasteczku i ruszyliśmy do domu.

Podziękowania:

Monika - tradycyjnie kolejny koncert i wspólną zabawę :)
Ewa- za kolejne spotkanie, wspólną drogę i zabawę :)
Sara i Adi za rozmowę i zdjęcia :)
Całemu zespołowi za super koncert :)
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 29 maja 2012, 21:41

Ale nowości. Zacznę od kreacji. Szczerze mówiąc przyzwyczaiłam sie do tego jak Ania zmieniała stroje i brakowało mi tego gdy pojawiła się Sara. Fajnie,ze wrócili do tego pomysłu. Ta biała sukienka, była sliczna..robi wrazenie i idealnie pasowała do tego fortepianu i tych ballad. Nie lubię tych "podartych" spodni. Zauwazyliscie jakie ciekawe buty miała Sara? Ze zdjęc podoba mi sie nr 13. Niby ubiór sportowy na luzie ale fajnie pasowały do tego te rozpuszczone loki.Trzecia kreacja tez bardzo fajna, róz połączony z jeansem. I cóż..widac,ze Sara chyba uwielbia słonce i solarium:-) Bardzo ładnie jej w tej opaleniźnie:-) Co do utworów...uwielbiam te piosenki choć porównując bardziej wolę "szczęścia smak".
Adi chyba podciął włoski?:-)))
ps no powiem, ze zespół się postarał..... również podoba mi sie to nowe logo "Łzy".
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 29 maja 2012, 22:25

No, buty Sara miała świetne choć pewnie niewygodne, jeśli masz na myśli te ,,amerykańskie" :) Ale tak jak już pisałam kiedyś, według mnie Sara ma naprawdę świetny styl ubierania i do tej pory wszystkie jej stroje mi się podobały :)
A to logo już od jakiegoś czasu pojawia się na koncertach :)

Wróć do „Koncerty”