Krapkowice

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
pekin21

Krapkowice

Postautor: pekin21 » 09 maja 2014, 13:15

Od koncertu w Krapkowicach minęło już parę dni,lecz dopiero teraz znalazłam chwilę czasu by napisać o swoich wrażeniach i odczuciach :) Generalnie sam koncert zaliczam do jak najbardziej udanych :) Początek świetny wybór piosenka " Z każdym nowym dniem" świetnie sprawdza się jako utwór otwierający listę utworów.Wielki plis dla Sary za świetne wykonanie utworu "w moim śnie" zabrzmiało lepiej niż oryginał.Śmieszny incydent przydarzył się na Agnieszce kiedy Sara zeszła do publiczności - ale i z tym sobie bardzo dobrze poradziła obracając w żart "nową wersję refrenu Agnieszki" jaką wykombinował jeden z chłopaków wśród publiki.Jedyny minus jaki może być to to iż tak mało piosenek zabrzmiało z nowej płyty.Bardzo dobry kontakt Sary z publicznością,mnóstwo pozytywnej energii jaką dał zespół!!Śmiało mogę powiedzieć że jak dotąd był to mój najlepszy koncert Łez na którym byłam.Gratulacje dla zespołu za stworzony klimat i bardzo dobrą zabawę!!!!
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 11 maja 2014, 14:53

A jaka to "nowa wersja" refrenu? ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
pekin21

Postautor: pekin21 » 11 maja 2014, 15:00

Wersja dla dorosłych słuchaczy :D Cytat refreny zaprezentowanego publicznie przez bardzo odważnego chłopaka brzmiał "Agnieszka ssała mego ...... " Sara świetnie z tego wybrnęła i powiedziała że nawet sam Adam czegoś takiego by nie wymyślił dlatego też owy chłopak został przez Sarę zachęcony do pisania tekstów jako nowy talent odkryty podczas tego koncertu.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 11 maja 2014, 17:51

A to nie jest nowa wersja, tylko znana od lat :P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
pekin21

Postautor: pekin21 » 11 maja 2014, 18:08

Przyznaję rację źle to napisałam:) Miałam określić to mianem nie grzecznej wersji :)
Awatar użytkownika
edward22

Re: Krapkowice

Postautor: edward22 » 29 wrz 2018, 8:17

W Krapkowicach to ja jeszcze nie byłem w swoim życiu. Będę musiał za nie długo na pewno tam pojechać z całą moją rodziną.

Wróć do „Koncerty”