Dobiegniew! Jesteście tu? :D

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Dobiegniew! Jesteście tu? :D

Postautor: taodmisia » 10 lip 2015, 20:24

Ale zajebiście! Kurde zaraz będzie ognisko po koncercie żałujcie, że Was tu nie ma, wóda chłodzi, catering odpalony nic tylko po koncercie wracać na hotel i jazda :D :D :d
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 12 lip 2015, 22:59

Ot taki powrót do korzeni... relacja i podziękowania :-)

Koncertowe Łzy to Łzy, które kocham całą sobą... Koncert był rewelacyjny... za każdym razem towarzyszą mi inne emocje... Tym razem trochę takich dawniejszych wspomnień - a to za sprawą Agnieszki, która dla mnie nadal jest taodmisia :-)

Instrumentalne fragmenty sprawiły mi wyjątkowo dużo frajdy... aż się sama złapałam na tym, że stałam jak zaczarowana z wlepionym wzrokiem w Arka... zwłaszcza na Dla miłości, warto... po prostu magia...

Są piosenki, które niekoniecznie robią na mnie wielkie wrażenie i takie, których mi troszkę brakuje... ale miałam wrażenie, że koncert wyjątkowo szybko zleciał, a publiczność bawiła się bardzo dobrze, niektórzy aż tak dobrze, że ochrona interweniowała.

Dziękuję:
- Monice, Jadwidze i Mandi za wspólną podróż
- Agnieszce za obudzenie wspaniałych wspomnień
- Sarze za piękny koncert i poranny spacer nad jeziorkiem
- Adamowi za długą rozmowę przy grillu
- Adiemu i Rafałowi za... Wy wiecie co
- wszystkim chłopakom za niesamowity koncert i to co po nim...
- Ziutowi, Gregowi oraz Tomkowi za miłe spotkanie
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 13 lip 2015, 19:47

Ja również dziękuję i liczę na to że w końcu coraz częściej będziemy spotykali na swoich koncertach ludzi ze starego FFC. Cieszy nas fakt że coraz więcej jest nowych fanów, ale miło jest czasem spotkać kogoś sprzed lat :)
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 14 lip 2015, 10:43

Miło Adrian że zapraszasz, że w przerwach od ciężkiej pracy nad tworzeniem takich głębokich utworów jak "jesteś powietrzem" masz szanse odezwać się na forum. Za zaproszenie dziękuję, ja osobiście nie skorzystam.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 lip 2015, 16:55

A ja bardzo chętnie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku (roku 20-lecia istnienia zespołu) uda mi się wybrać na jakiś koncert/imprezę ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 21 lip 2015, 12:44

Nie będę wchodził w polemikę bo nie taki mam cel, ale jestem ciekaw karusia czy jako osoba (przynajmniej niegdyś) bezpośrednio zainteresowana oprócz tych "głębokich" utworów zrobionych typowo pod radio, raczyłaś chociaż raz przesłuchać pozostałych do których teledysku nie ma sensu nagrywać bo i tak w dzisiejszych czasach nikt tego nie puści.
Np: https://youtu.be/M-UOMwVsvzI
https://youtu.be/mCZ0rcLFksk
https://youtu.be/Fg4GYhiuwn4
i co najmniej kilku pozostałych z dwóch ostatnich płyt.
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 21 lip 2015, 17:46

Przesłuchałam Adrian, ponieważ obie Wasze ostatnie płyty kupiłam, jak wszystkie zresztą z tym wyjątkiem że na każdej zawsze musiałam mieć wasz podpis, po dwóch ostatnich stwierdziłam ze to żaden sukces nagrać coś takiego i raczej nikomu znajomemu nie pokazywać. I co z tego że są tam próby powrotu do grania porządnej muzyki skoro i tak przegrywa z wiecznym szukaniem miłosci, jazdą na rolkach i innymi pierdołami. Nie wiem czy próbujesz się tłumaczyć że radio wam zrobiło disco polowe gówno z piosenki czy nie masz odwagi żeby powiedzieć że po prostu gówno robicie? Całe to ffc wstydzi się chyba Wam cokolwiek zarzucać i wszyscy udają że jest super jak kiedyś, po co? Mówisz że w dzisiejszych czasach radio wam nie pusci dobrej piosenki i nie robicie do nich teledysku no okej ale ogród jakoś się zrobił i uważam że to świetna piosenka i jakimś cudem zdarzało się usłyszeć ją np w Polskim Radiu 1 ale nie w tym jest problem. Jak się nagra dobrą piosenkę i zrobi się dupny teledysk o gotowaniu makaronu i skakaniu na masce samochodu to postarajcie się żeby ten teledysk promowało nie tylko DD TVN ale też coś innego. Wasza walka o dawną popularność jest smutna, jak sama andzela.

Dobrze że napisałeś o "kilku pozostałych" rzekomo "dobrych" piosenkach z dwoch ostatnich płyt bo o większej ilości wstyd mówić:)

Pozdrawiam Serdecznie i czekam na rewanż jak to macie w zwyczaju nie zostawiać suchej nitki gdy ktoś wam słodko nie mówi:)
Awatar użytkownika
stefane23443

Re: Dobiegniew! Jesteście tu? :D

Postautor: stefane23443 » 16 mar 2018, 6:15

Ja minimum raz na rok chodzę na jakiś koncert lub występy kabaretu
Awatar użytkownika
mirek22

Re: Dobiegniew! Jesteście tu? :D

Postautor: mirek22 » 26 kwie 2018, 21:20

Mi rzadko udaję się chodzić na jakiś koncert , ale za to na kabarecie jestem co tydzień gdzieś

Wróć do „Koncerty”