Toruń.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Toruń.

Postautor: benektorun » 08 lut 2003, 4:23

witam!! własnie wrócilem zkoncertu który sie odbyl w Toruniu. A wiec impreza byla super, hiper, extra. Bylo tylko 20minutowe opuznienie. Ludu przyszlo bardzo duzo. Koncert zaczął sie oczywiscie piosenka "Zdjecia z wakacji".Publika byla na poczatku troche zaspana ale po drugiej piosence zaczelo sie szalenstwo. Potem byly "Lzy szczescia" i dalej sie posypalo. zrobilem pelno dfotek - mozna je ogladac na mojej stronie www.benek34.prv.pl. Ania jak zwykle pieknie ubrana rozkrecila towarzystwo. Widac bylo ze chlopaki i Ania daja z siebie wszystko. Zagrali 16 piosenek z płyt "słońce", "w zwiazku z samotnoscia", i "jestes jaki jestes". Przy koncu koncertu tak dobrze sie wszyscy bawili ze nikt niechcial wychodzis z sali. Byly bisy i ŁZY wróciły na scene. Zagrali 2 nowe piosenki poraz pierwszy w Polsce. Mówie wam beda to hity na miare Agnieszki. Potem znowy byly bisy. Po chwili wrócili na scene i zagrali "jestem jaka jestem". Koncert zorganizowaly Łzy byl super zorganizowany. Koncert odbyl sie z okazji 10 urodzin radia"GRA". Byla zapowiedz ze jako pierwszanstacja w Polsce beda grali nowe single Łez. Hehe Toruń ma jednak szczescie. Adam po koncercie mówił ze w Sopocie nie bylo zle a to co bylo napisane na forum wskazywalo na to. Na szczescie w Toruniu nie bylo zadnej wpadki ze strony Łez(zreszta jak zwykle w Toruniu). No to jutro napisze wiecej na temat koncertu bo teraz jestem zmeczony i ide spac. Przy okazji pozdrawiam Adama który mówił ze bedzie czytal ten wpis. Sorry za zlą jakos fotek na mojej stronie ale przy takim swietnym oswietleniu jakie bylo aparat siedal. postaram je jeszcze obrobic i bedzie git. Pozdrawiam wszystkich.
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 08 lut 2003, 6:28

Tak, tak...Adaś kazał nam napisać co nieco na forum co nieniejszym czynię. :wink: :) Było super chociaż nie powiem, że był to mój najlepszy koncert Łez... co do tych nowych piosenek to chyba nie powinnam się wypowiadać, bo po jednym przesłuchaniu ciężko cokolwiek ocenić... Ale jednak coś napiszę... ta druga piosenką (niby wielki hit) jakoś mnie nie powaliła, zdecydowanie bardziej podobały mi się WINOGRONA.... Ale ogólnie koncert na 5+ .... Chwilę po zakończeniu Łzeki przyszły spotkać się z fanami, więc skorzystałam z okazji i mam teraz komplecik, a nawet dwa, autografów na płytach... DZIĘKUJĘ! Prawie wszyscy już poszli, a ja miałam dużo czasu do autobusu do Bydgoszczy, więc poszłam sobie jeszcze na piwko i potem Ania i Adaś przyszli na chwilkę. Aaaa... I Adam mówił, że przez jakiś czas go nie będzie na forum, bo się przeprowadził i cośtam... :lol: Ale był baaaardzoooo miły. Zawsze podziwiam takich ludzi, którzy zmęczeni po koncercie mają jeszcze ochotę pogadać z fanami... Zresztą nie każdy zespół może sobie na to jeszcze pozwolić, ale Łezki mogą i to mnie bardzo cieszy. :) Trochę się zdziwiłam jak zobaczyłam Adama w krótkich włosach (no dobra - nie tak zupełnie krótkich, ale krótszych).... i z czerwonymi pasemkami... czy jakkolwiek nazwać to, co miał na głowie. :twisted: Oby więcej takich koncertów... A jutro pewnie będę miała zakwasy, ale co tam... warto, zawsze warto!!!

I w ogóle strasznie mi sie miło zrobiło jak Adaś powiedział. że stara się zapamiętać wszytskich na forum, bo to jak druga rodzina prakytcznie.... ehhhh.... I jak tu ich nie kochać!?
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 08 lut 2003, 6:31

no, widze benek, ze mnie wyprzedziles :) przede wszystkim wielkie dzieki za instrukcje, pozdrawiam serdecznie :)

pozdrowiena rowniez dla niusi, ktora mialam okazje poznac na koncercie :) tez mnie wyprzedzilas :)

wiec... a koncert dojechalam, mimo, ze juz myslalam, ze mi sie to nie uda. ledwie zdazylam na pociag z bydgoszczy, bo bus siadl... ale warto bylo :) koncert popisowy, bylam jak na razie na 4 koncertach łez, i musze stwiedrdzic, ze ten byl najlepszy ze wszystkich. wczesniej mialam okazje wqidziec Łezki w akcji 2 razy w bydgoszczy i raz w Słupsku. pierwszy koncert w bydgoszczy byl w trakcie zaawansowanej juz ciazy Ani, wiec nie mogla byc ona tak zywiolowa na scenie, poza tym byla ona (scena) osadzona zbyt wysoko. poza tym nawalallo oglosnienie, nie za bardzo bylo slychac wokalistke. 2 koncert w bydgoszczy odbyl sie na starym miescie, niestety nie byl on biletowany, nikt sie dobrze nie bawil, bo byl straszny scisk, nie bylo jak sie ruszyc, a i towarzystwo niemrawe, niestety. koncert w slupsku wspominam o tyle milo, ze po raz pierwszy bylam stosunkowo blisko sceny, lecz tez, niestety, nawalalo naglosnienie. ale charyzmatyczna Ania wraz z zespolem dali z siebie wszystko i mimo wszystko koncert zaliczam do udanych.

Koncert dzisiejszy... po prostu rewelacja... grane byly kawalki ze wszystkich 3 plyt, niestety nie doczekalam sie "Lukrecji", ale to nic, i tak bylo super. Trzeba zauwazyc, ze koncert organizowal sam zespol Łzy, a organizacja byla bez zarzutu, nie liczac 20 minut sposnienia. No, ale to rzecz normalna. Wielki plus dla zespolu za to, ze naglosnienie bylo naprawde dobre. Najlepsze z wszystkich koncertow zespolu na jakich bylam. Piosenki wybrane dobrze, wydaje mi sie ze w dobrej kolejnosci.

Zespol zagral 2 piosenki z nowej plytki. Obie podobaly mi sie bardzo. Wielkie dzieki dla pewnego milego pana z radia, ktory namowil zespol do zagrania piosenki singlowej, ktorej grac nie mieli w planach. chociaz ta pierwsza chyba jest lepsza, glebsza, a ta druga bardzo wesola, zywiolowa, cos w stylu "ja nie lubie nikogo" obie sa dobre, choc ta pierwsza lepsza.

slodze strasznie, ale naprawde nnie bylo sie tam doczepic. tradycyjnie juz zespol wyszedl na chwile po koncercie podpisac plakaty, plytki, zdjecia, porozmawiac. udalo mi sie zebrac podpisy na plakacie, wielkie dzieki zespolowi :)

powiem tak : czekam na tak samo dobry koncert w bydgoszczy, albo jeszcze lepszy, o ile to mozliwe. gardlo mam zdarte strasznie, nogi mnie bola, i jestem pelna pozytywnej energii :)

ludzi moze nie bylo zbyt duzo, ale bylo naprawde super. dzieki, Łezki :)

jesscze jedno, Adam, wloski super :) lepiej niz poprzednio.

mi rowniez sie milo zrobilo na ten text, ze fani Łez to ajk jedna wielka rodzina, i ze stara sie nas zapamietac. Dzieki, Adam :) dzieki, zespol :) kochani jestescie.
Obrazek
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 lut 2003, 21:30

teraz cos napisze bo wczoraj za duzo emocji :lol:
He mialem okazje poznac niussie oraz po prostu ja hmmmm chyba jetsem od was młodszy (troche). Ale koncert w toruniu i tak sie bardzo udal. Zagrali 2 bisy i wogóle bylo super. szkoda ze mamy tak daleko na zloty a pozatrym niemam z kim jechac! :( szkoda!!! Adam po koncercie z nami pogadal ale aparat odmawil posluszenstwa i na koncu nie moglem robic juz fotek. :oops: ! Szkoda ze tak zadko graja na pomorzu ale i tak byla milo ich posluchac Pozdrawiam wszystkich z zespolu którzxy dali niezle widowiska!
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 lut 2003, 23:52

he
sa juz fotki na mijej stronie z koncertu www.benek34.prv.pl
Awatar użytkownika
Ania-LZY
Zespół Łzy

Postautor: Ania-LZY » 09 lut 2003, 2:05

witajcie kochani. ja chciałam tylko sprostowac sprawe piosenki singlowej. to nie do konca jest prawda... planujemy ja jako singiel ale nie bedzie promowała naszej kolejnej plyty. pierwszy singiel bedzie zupełnie w innym klimacie... tylko ten gosc z radia tak strasznie sie uparł... no i jeszcze jedna sprawa... DZIEKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY BYLI NA KONCERCIE. JESTESCIE CUDNI
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 09 lut 2003, 18:59

Co do owej piosenki bez tytulu, moze by pasowalo "...Na nowa droge zycia" lub "...na nowej drodze zycia"?

Benek, niezle zdjecia :) Tylko jakosc nienajlepsza :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 09 lut 2003, 20:51

Tak,tak... nowa droga zycia pasuje! :)

Aniu to my dziękujemy!!! :) JESTEŚCIE WIELCY!!!
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Roxi

Postautor: Roxi » 10 lut 2003, 3:39

Nio ja też byłąm na koncerciku!! Było odlotowo!!! Daliście czadu na miarę światową:) Wielkie dzieki za zabawę jakiej mało!! Czakam na następne koncerciki!! Pozdrawiam Wszystkich stąd!!! CmOkAsY~!!! :P
Słońce już zaszło--> dobranoc mój książe!!
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 10 lut 2003, 19:28

ROXI jetes z Torunia? Fajnie ze Ania weszla na ten temat Fotki maja zła jakosc bo swiatła troche dawaly w obiektyw i rafal i arek byli w ruchu i bylo nie wyraznie
Awatar użytkownika
Roxi

Postautor: Roxi » 11 lut 2003, 1:54

Tak benek--> jestem zTorunia:) Nio zdjątka mają złą jakość ...ale to co najważniejsze jest-- > nastrój!! Ja sobie ściągnęłam kilka na mój komp!! Szkoda tylko benek... że mnie nie załapałeś:) A stałam prawie obok Ciebie:) Pozdrawiam!!
Słońce już zaszło--> dobranoc mój książe!!

Wróć do „Koncerty”