Gdynia.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
AnKia
Kontaktowanie:

Postautor: AnKia » 06 maja 2005, 9:51

No to jedyne co nam pozostaje to sie umówić "na Gdańsk" ;-)
Pozdrawiam ;)
"Stoje przed zyciem, jak przed szyba zachlapaną farbami, różności sie do niej przykleiły...
zwykłe dni na przemian z marzeniami..."

ANKA OT TAK :)
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 06 maja 2005, 13:15

Hmmm najbardziej z relacvji podobał mi się ten moment o Sangrii :D Od razu wsopmnienia sie odezwały... :P I to z tą samą ekipą...pozdro
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 06 maja 2005, 13:20

Benek - trzeba to powtórzyć kiedyś, może w Gdańsku ? ;)
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 06 maja 2005, 13:32

Fajunie by było... lecz jest duże ale...
Brak czasu... każdy weekend do końca czerwaca mam zajęty a potem jadę do Holandii.... hmmm trudno w tym przypadku sie wyrwać gdziekolwiek.... chciałbym jechać na koncert do Elbląga ale tego dnia o 5:00 wracam z Holandii a o 8:00 mam kolejny wyjazd... musialbym z niego zrezygnowac... a toi jest ciężkie... może bede w Elblągu i tej wiosce obok... nie obiecuje lecz Sangrii bym sie napił... :D pozdro dla Was....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 06 maja 2005, 15:20

Benek! Ty musisz być na jakims koncercie, bo ja i Kasiek ostatnio stwierdzilysmy ze bardzo sie za Toba steskniłyśmy, i że koncert bez Ciebie to nie to samo :D :*
:D
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 06 maja 2005, 17:37

Iwona Bielawa pisze:A tak apropo... to Ania zmieniła tekst w Twojej :D
I zamiast "nie chce cie kochac" jest "tak chcę cię kochać" :P
POdejrzane :wink:

Nom, Iwonka to jest podejrzane, dodam, że Anka jeszcze w jednym miejscu zmieniła tekst( :!: ):
zamiast "Jestem porządaniem, nie Twoją miłością" :arrow: "Jestem porządaniem i (:!:) Twoją miłością" :!: :roll:
...wydaje mi się, że Anka miała satysfakcję z tego, że zmeniła tekst i nie wiedzieliśmy co śpiewać :twisted: :lol: :D Bo ona jak to śpiewała to zmieniała melodię, patrzyła na nas i się śmiała(tzn. uśmiechała bardziej niż normalnie :D )
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 06 maja 2005, 18:20

Dodam, że Ania często na "Twojej, ot tak" zmienia tekst :twisted:
Pamiętam jak robiła to zaraz jak wyszła płyta NCNJ.
Śpiewała zamiast "nie chcę Cię kochać" to "będę Cię kochać, kochać Cię"

:wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 08 maja 2005, 20:22

To teraz ja

Na plac grunwaldzki w Gdyni przybyłam z mamuśką po15 i od razu stwierdziłam że na scenie obecnie znajduje się jakiś amatorski zespolik pieśni i tańca. Była to Mandaryna....
Potem mamuśka gdzieś zniknęła (i dobrze) jak się potem okazało skoczyła z kumpelą na piwo :P a ja świetnie się bawiłam, najpierw oglądając debilny kabaret bercika ze świętej wojny, potem jakieś przedstawienie, a w między czasie głupie gadki konia czy jak mu tam... ale wytrzymałam to dla łezek. Wkrótce zaczęło się znoszenie instrumentów. nakryłam Dawida jak palił papierosa, chwile potem Arka jak witał się z technicznym i menagera Macka jak się przechadzał wzdłuż sceny. A przed samym koncertem chyba widziałam jak Rafał wysiadał z samochodu ale ręki sobie nie dam uciąć że to był on. Potem panowie techniczni powiesili zegar i emocje sięgnęły zenitu. Po kilku minutach kurtyna miała opaść ale coś nie wyszło i spadla tylko do połowy, jednak panowie kaskaderzy wykazali się świetnym refleksem i zerwali ją kilka sekund później. Ania miała włosy związane w kitka, okularki (które roztrzaskała chyba po drugiej piosence. Widziałam że celowała w Dawida :P) białą spódniczkę i topik (te co w stratosferze). Tym kto mnie najbardziej pozytywnie zdziwił był Adaś :) Za to publika przy barierkach tam gdzie ja na początku stałam przymulona że szok. Nikt nie skakał ani nie wrzeszczał tylko ja wariatka jedna!! W dodatku puściłam czisa do Adama i on w tym momencie też się uśmiechnął, super nie?!?! Koncert był fajny, zresztą każdy koncert łez jest świetny, ale brakowało mu tego czegoś co było w Pruszczu i Tczewie. Może było za dużo nowych piosenek, a może to ci ludzie tacy dziwni, albo nie było klimatu, bo za wcześnie był ten koncert... nie wiem chyba wszystko razem. Z nowych piosenek spodobała mi się baaardzo Weronika a tytuł chyba był „Efekt motyla” czy jakoś tak, w każdym razie fajna piosenka. Mniej więcej w połowie koncertu jak Ania poszła się przebrać usłyszałam „tak się bawi FFC” albo jakoś podobnie więc od razu opuściłam moje miejsce przy barierkach i poszłam do dziewczyn. Widziałam tylko Iwonke i Kasie, resztę miałam zamiar poznac po koncercie. Wtedy też chciałam zrobić sobie fotki z Anią i w ogóle miałam w planie dużo fajnych rzeczy do zrobienia po koncercie. Więc gdy tylko skończył się koncert dziewczyny z ffc poszły do zespołu i też chciałam tam dołączyc jak tylko odnajdę mamuśkę. Znalazła się. I oznajmiła że boli ją głowa i wracamy do domu... myślałam że ją udusze i mało brakowało :P przecież wiedziała jak mi na tym zależało....
Za to sobie postanowiłam że w Gdańsku będę siedziec z zespołem i ffc do upadłego aż mnie stamtąd wyrzucą :P
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 09 maja 2005, 15:22

Tak, tak... głośno krzyczałyśmy "tak się bawi, tak się bawi FFC" a najgłośniej FFC :!: :lol: ...Bo wtedy ja się budziłam i darłam się 8) Ps. Taka dziewczyna w różowej koszulce to była Nagha :P
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 09 maja 2005, 15:32

moze by ktos wrzucil jakies fotki z koncerta :)
Awatar użytkownika
...Nagha...
Kontaktowanie:

Postautor: ...Nagha... » 17 maja 2005, 16:01

Ja nie wzięłam z Cyberką aparatu. Kasieńka miała ale ona jeszcze nie zeskanowała w kafejce.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 17 maja 2005, 16:47

Coś mi się wydaje, że nie będzie żadnych fotek z Gdyni :( ...A szkoda, bo było nawet dość jasno i można było zwykłym automatem pstryknąć zajefajne zdjęcia które by wyszły cudne... Z Gdańska będą zdjęcia jeśli pojadę, a w Gdyni zapomniałąm wziąć aparatu na koncert niestety( :cry: )

Informacja z ostatniej chwili :!:
Kasieńka powiedziała, że się zastanowi i może gdzieś uda jej się zeskanować :-)
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 05 sie 2005, 15:34

Włąsnie patrzę że 18 sierpnia jest koncert w Gdyni, biletowany 18 zł ale i tak na bank się pojawię :D
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 05 sie 2005, 16:57

ja jadę :D :D :D
od razu mi się humor poprawił:D
Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 05 sie 2005, 17:32

Będe na 100 %. Bardzo się cieszę :D