Strona 1 z 2

biuro rachunkowe

: 21 sie 2020, 10:32
autor: daria kowalik
Hej,
Słuchajcie tak się stało, że mój dotychczasowy księgowy zamknął swoją firmę i pilnie poszukuję kogoś nowego. Koleżanka doradza . Co sądzicie? Pozdrawiam serdecznie

Re: biuro rachunkowe

: 24 sie 2020, 17:57
autor: dunio
witam

Ja korzystam z usług biura rachunkowego http://www.abacosc.pl/ Myślałam że są jak każde inne biuro ale jak ostatnio rozmawiałam ze swoimi znajomymi to okazuje się że moja księgowa pozałatwiała mi wszystkie pomoce pieniężne jakie można było uzyskać przez koronowirusa . Wszystkie wnioski za mnie wypisała. naprawdę jestem mega zadowolona bo o tych wszystkich zapomogach nawet nie wiedziałam

Re: biuro rachunkowe

: 05 lut 2021, 23:15
autor: Roberton
W tematyce rachunkowości na pewno warto też wspomnieć o rozliczeniach podatkowych. Ja zajmuje się samodzielnie takimi kwestiami i wysyłam e-deklarację. Jeśli znajdziecie chwilę to zerknijcie sobie koniecznie na ten poradnik: https://wiadomosci.ox.pl/poradnik-pit-3 ... roku,67317 Dowiedziałem się z niego wielu naprawdę przydatnych informacji w tematyce podatków.

Re: biuro rachunkowe

: 20 kwie 2021, 8:25
autor: adam333266767
Jeśli ktoś szuka dobrej księgowej to warto skorzystać z http://dobraksiegowa.info/ksiegowosc,8,pl .Z tego co wiem to dużo osób z tej księgowej skorzystało.

Re: biuro rachunkowe

: 12 maja 2021, 18:47
autor: KristofREPO
Ja również prowadzę swoje biuro i muszę przyznać, że jak najbardziej chciało mi się już do niego wrócić fizycznie. Muszę przyznać, że jak nawet czytałem na stronie https://www.gamfi.com/powrot-do-biur/ to sam powrót do biur co dla niektórych osób może nie być taki łatwy.

Re: biuro rachunkowe

: 15 lis 2021, 13:43
autor: domi.nika
[quote="daria kowalik"]Hej,
Słuchajcie tak się stało, że mój dotychczasowy księgowy zamknął swoją firmę i pilnie poszukuję kogoś nowego. Koleżanka doradza dsprofit.pl biuro rachunkowe reda. Co sądzicie? Pozdrawiam serdecznie[/quote]
Jeśli szukasz dobrego biura rachunkowego to warto się zainteresować https://goo.gl/maps/LYULMzyLfuN1a2gU6

Re: biuro rachunkowe

: 28 lut 2022, 9:40
autor: KamsON
Ja polecam super księgowego w biurze rachunkowym w Gdańsku https://plusksiegowy.pl/ :) Naprawdę super Pan!

Re: biuro rachunkowe

: 02 mar 2022, 6:09
autor: morioweber
Czy wymagana jest znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości?

Re: biuro rachunkowe

: 14 kwie 2022, 18:17
autor: KristofREPO
Wydaje mi się, że raczej ciężko jest prowadzić działalność bez biura rachunkowego i jeśli już faktycznie na któreś chcemy się zdecydować to na pewno warto jest wiedzieć które wybrać. Mogę przyznać, że mi świetnie się współpracuje z https://innovation.net.pl/biuro-rachunkowe-lancut i jestem zdania, że warto jest nawiązać takie kontakty.

Re: biuro rachunkowe

: 25 kwie 2022, 23:24
autor: stasiulek
Ja również nie wyobrażam sobie działalności bez sprawdzonego biura rachunkowego. Ja od jakiegoś czasu korzystam z usług https://klinikaksiegowosci.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Jakby ktoś z Warszawy szukał sprawdzonego biura rachunkowego to polecam się z nimi skontaktować.

Re: biuro rachunkowe

: 26 kwie 2022, 13:01
autor: gonia22
Tak, tak, tak - nie ma co samodzielnie się zabierać za księgowość, bo wiecie jak jest... Jeden błąd i robią się problemy. Najlepiej niech zajmuje się tym ktoś, kto ma doświadczenie i odpowiednią wiedzę. Chociażby tutaj warto wyróżnić firmę https://optimax.biz.pl , która ma obszerną wiedzę i wszystkimi sprawami się zajmą kompleksowo.

Re: biuro rachunkowe

: 27 kwie 2022, 23:44
autor: MGH56
Zdecydowanie lepiej zatrudnić księgowego. Podatki są na tyle skomplikowane, że odpowiedni fachowiec to osoba obowiązkowa. Nie warto oszczędzać w takich sprawach i żałować kilku złotych na biuro rachunkowe.

Re: biuro rachunkowe

: 18 maja 2022, 21:21
autor: betis
Jeśli prowadzicie swoje biuro rachunkowe lub pracujecie w takowym, to polecam zajrzeć na stronę https://ordersoft.pl/konferencja-comarc ... hunkowych/ i zapisać się na darmową konferencję. Na pewno będzie można się dowiedzieć wielu rzeczy.

Re: biuro rachunkowe

: 23 lip 2022, 10:25
autor: Aleksandra97
U mnie właśnie bardzo dobrze sprawdził się system https://www.oscbr.pl/ . Ułatwił mi współpracę z klientami i przede wszystkim jest on prosty w obsłudze co jest też ważne

Re: biuro rachunkowe

: 23 lip 2022, 16:42
autor: gonia22
Chętnie poznam wasze opinie i odczucia po przeczytaniu artykułu https://optimax.biz.pl/obowiazkowa-e-fa ... od-2024-r/ o fakturach elektronicznych. Jak dla mnie to chyba będzie dość duże ulepszenie. Wszystko będzie można zobaczyć w systemie w jednym miejscu, skończy się przechowywanie papierowych wersji.