Nowy Dwór Mazowiecki.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Nowy Dwór Mazowiecki.

Postautor: Niussia » 02 cze 2003, 4:41

Ech... brakowało mi Łezek, a takie spontony są najlepsze. Wróciłam z Bydgoszczy do Warszawy i miałam jechać nafajny koncert, ale się nie odbył... to był naprawde zbieg okoliczności, że weszłam na koncerty Łez i okazało sie, że grają dzisiaj w Nowym Dworze Mazowieckim... pomyślałam, że jak mazowiecki to pewnie blisko Warszawy... :lol: I to proste rozumowanie doprowadziło do tego, że na godzine przed koncertem wpakowałam się do samochodu i pobrumbałam do Nowego Dworu... ! :P :P Co prawda duszą jestem typowym wielkomieszczuchem i atmosfera jako tako mi sie nie podobała, ale jak są Łzy na scenie to reszta staję się małoistotna... potem postanowiłam troche poszalec z autografami i teraz juz chyba wszystkie płyty i single i od dzisiaj w koncu i plakat mam "pobazgrane"... Dzięki Łezki za wspaniały koncert i za ten dłuuuugaśny bis... a właściwie dwa... :D
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 02 cze 2003, 5:02

A tak w ogole to szokiem numer jeden był ochroniarz Ani W.- Tomek K. ...hihihi... jeden z trzech ochroniarzy Michała W. (brzmi to przynajmniej jak jakaś kartoteka policyjna... :wink: ) No ja rozumiem oczywiście, że Łezki potrzebują ochrony, ale kurcze... no przyznam, że się zdziwiłam. Biedna Ania w sumie... mam nadzieje, że on tak tylko okazyjnie... :roll:
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Astrid

ZnówTenJedenCzas, JednoMiejsce i CiSamiLudzieSpotkaliSie....

Postautor: Astrid » 03 cze 2003, 2:02

CZEŚĆ! Jestem z nowego dworu, tesh byłam na koncercie łez!bawilam sie smerfastycznie, stalam w pierwszym rzedzie.autografy tesh zebralam.nie ma to jak impreza po ktorej zostaja slady na dlugo.tym razem zostana mi nadciagniete miesnie i sciegna od skakania :D no i potężna chrypka :twisted: takie imprezki sa u nas co roku ale wreszcie w najmniej spodziewanym momencie pojawily sie na nim Łzy!!!!nie macie pojecia jak bardzo sie cieszylam!!
BTW Nowa płyta jest super!!!!!!!!!!!! szkoda ze tak malo starych kawalkow bylo na koncercie ale i tak bylo zaj**cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chcę być aniołem...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 10 cze 2003, 4:13

Nowy Dwór MAzowiecki, Sokołów Pdolaski...wszyscy moi znajomi siegdzieś bawią na koncertach a ja nie
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 cze 2003, 17:37

Niussia pisze:A tak w ogole to szokiem numer jeden był ochroniarz Ani W.- Tomek K. ...hihihi... jeden z trzech ochroniarzy Michała W. (brzmi to przynajmniej jak jakaś kartoteka policyjna... :wink: ) No ja rozumiem oczywiście, że Łezki potrzebują ochrony, ale kurcze... no przyznam, że się zdziwiłam. Biedna Ania w sumie... mam nadzieje, że on tak tylko okazyjnie... :roll:

To już lekka przesada :roll: Nie dość, że na nowej płycie na saksofonie zagrał Michal Kobojek, który jest muzykiem Ich3 to teraz jeszcze ochroniarz... :roll: Niedługo chyba wszyscy ludzie z Ich3 będą się koło Łez kręcić, może nawet Michal zaśpiewa z nimi na nową płytę :roll: :?
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 11 cze 2003, 4:56

Nawet nie wiedziałam, że to ten sam muzyk, ale własnie ostatnio sie zastanawiałam, że zaksofon brzmi bardzo podobnie do Ich Troje... i proszę, proszę...jednak mnie słuch nie myli.

Wróć do „Koncerty”