Chorzów.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 14 lip 2003, 2:55

ihas pisze:

Poznałem mnnnnostwo loooxnych ludzi, np.: ally, iwan[który podniósł mnie na duchu],

Hehe a czymze to Cie tak na duchu podnioslem ?? :D
O panu d. jush nic nie mowie-psycha siada to samo o te p******ne Rumunki z ich3 :lol: :lol: :lol:
Jeszcze chwialem podziekowac takiej jednej niepelnosprawnej pani za pilnowanie plecaka na koncercie Łez bo facet z naglosnienia Łez nie chcial polozyc go kolo siebie "bo cos zginie":evil: a pani na wozku "daj nie ma problemu odbierzesz se po koncercie -idz sie bawic"WIdac ze sa ludzie jeszcze z sercem i mili :D Jeszcze raz dzieki :****** I chce next timeeeeeeeeeeeeee !!!
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 14 lip 2003, 11:14

No tak,teraz chyba kolej na mnie.....
Jak juz pewnie wszyscy wiedzą(wiedzieli)spała u mnie Olcia.....Dowiedziałąm sie duzo ciekawych żeczy co robiłam w nocy m.innymi.....Kopałam,biłąm i spychałąm z łużka.......Rano(8.00)mam na siadanie zrobiła nam choddogi(ja niechce parówki-mi ja daj,nieeee tu są pieczarki-fujjjjjj-to co Ty lubisz jesć-nic;P)Ale jakos zjadłam....Potem szłąm do kwiaciarni z Olca po kwiaty dla Karinki:********************........A przy okazji kupiłam zeszyt,kaczke i potrzebną mi do roibienia albumu taśme klejącą.....W domu posłychałayśmy demo,zrobiłysmy album i.....Czas już iśc......Przygotowanią itp.....O godzinie 13.30 wyszłam z domu z Olcia i moja mamą.....Szłyśmy na PKP....Mieliśmy takze przystanek na który kupiłysmy bardzo dobre lody z....(Olcia Ty wiesz;*).....Dotarlismy z dobrymi lodami z.....na PKP......A wiwcie kto tam był:?:Grzesiu-fanek:!:Fajnie co nie:?:.....Potem przyjechała Sylwia i poszliśmy kupiś bilety(już bez loda-Jesoos wyciagne go i zachwam na nastepny zlocik,co:?:;P)......Potem byli prawie wszyscy tylko bez Martynek....One takze kupiły bilety....I idziemy do pociągu.....Jepiiii jest już pociąg.....Ale nagle był przystanek i wiecie kto do nas dołączył:?:Karinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:****************************...........Potem znów jechalismy,jechalismy itd.........Jestesmy .......Poznałam tam Paule:*********Młodą*********************I moja kochaną Ewe:***************************************************.....Niipamiętam jak dotarliśmy na miejsce koncertu ale wiem ze spotkaląm Ally:******************************************************************************************************************.........Potem czekalismy bo pan M.D. jadł lanch........Ale doczekalismy się biletów......Ale doczekalismy cierpliwie....Po wejsciu szukaiśmy miejsca na zlot.....Było ono pod drzewkami......Niekturzy szli na karuzele ja nie po mogłam zygac.....Potem cos robilismy ale niewiem co.....No a po jakims czasie przyszedl zespul.....ZDJECIA,AUTOGRAFY I WYWIADY.....Potem łezki szypko pod scene.....Ja szłam do sklepiku......I tam sie bawiłam.......Po koncercie czas spotkania i pozegnania(Doda:*****************)......No a potem ja i Martynka planowałysmy rozmowe w ciapongu.....POczekalismy takze na ciapong....Jest...No to wsiadamy.......Potem było fajnie....MARTYNKO:***************sssssspacer,ssssesja,i sssssstoper.......No wysiadamy...Potem jechałam do domu z tatą Pajaczka.....I zas pozegnania.....
A TERAZ POZDROWIENIA......
MARTYNKA:*****
DODA:*********
EWA-JA SAMOTNA:********
KARINKA:******
ZEWSPÓŁ:********
MARI:***********
SLIWKA:********
I RESZTA ALE KAZDY O KILKA MNIEJ:****
:p:p:p
KOCHAM WAS!!!:*****
BYŁO NIEDOOPISNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lip 2003, 11:33

Chciałam zauwazyć, że zostałąm wyrózniona przez Moniczke jako pierwsza :lol: :wink: ;***********
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 lip 2003, 11:50

A ja chciałem zauważyć, że w ogóle nie zostałem ;) :D
...
Awatar użytkownika
Martin

Postautor: Martin » 14 lip 2003, 12:12

Witam wszystkich :)
Nareszcie moge zostawic jakiegos posta :) Dzieki za pomoc Alareel :) W sumie to Iwan juz wszystko napisal na temat naszego wypadu na koncerty :) Ja tylko dodam, ze w Chorzowie to byl moj 8 koncert i bylo super :D Wielkie podziekowania dla Kariny, ktora ugoscila nas u siebie w domu :) Pozdrawiam
Martin
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 lip 2003, 12:32

Dziękuję Moniczka za buziaki :*************** ;)
Martynko a ja za nic nie mogę sobie przypomnieć co Ci napisałam w tym sms-ie ;) było chyba za wcześnie :D
Tak w ogóle chciałam powiedziec, ze ja do końca jeszcze nie wiem kto było kto... ale tylko troszeczkę, większość zapamiętałam :)
Najlepsze były pożegnania... to nic że się żegnałam nieraz po kilka razy z jedną osobą ;) (Jędrzej, MArtynka, Paula... i nie wiem kto jeszcze)
I nawet się pożegnałam z Kathleen zapominając że ja z nią nocuje u Kariny ;)
I nie wiem czy przesyłałam całuski dla Ali3, który mnie znalazł po koncercie :D Stanął nade mną i się o mnie spytał kogoś... a ja nie wiedziałam kim ona jest :D milion myśli mi przeszło przez głowę... aż się przedstawił :D ale nie rozumiem dlaczego tylko mi isę przedstawiłeś, a reszta forum?? :D ale masz za to całuski :*************

"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Rafael

Postautor: Rafael » 14 lip 2003, 14:39

Koncert w Chorzowie został juz opisany tak szczegółowo, że nie da się tego uzupełnić w zbyt wielu aspektach :-) Jedynię pragne wyrazić swoją radość, z poznania osób zwiazanych z FFc, ze spotkania z Adasiem, Kathleen, Martynka i Dorotką, oraz z Panią Prezes Sylwią!! Wreszcie po półtorarocznej znajomości inetowej dana nam była szansa poznania sie naprawdę. Dziekuję Motylku i Dorotko za opiekę nade mną i ciesze się, ze "zaryzykowalyście" krótką przejażdzkę alfunią ;-).
Podziwiam wszystkich FŁ (fanów łez) za wytrwałość, cierpliwość i hart ducha - wielu z Was pokonało olbrzymi szmat drogi, aby przybyc na koncert. Wierzę, że ŁZY to doceniają i są szczęsliwe, iż mają TAKICH Fanów! AVE FŁ! Bardzo cieszę się, z tego spotkania. Nikt chyba nawet nie przypuszczał w lutym 2002, że FFc, do którego należało wtedy kilka osób, przekształci sie w coś znacznie więcej. Pomagajcie sobie nawzajem i wspierajcie, gdy będzie taka potrzeba!
Nikt w Polsce nie ma tak oddanych Fanów.

Pozdrawiam serdecznie
"Jeszcze zdążymy swoją miłością siebie zachwycic, siebie zachwycic i wszystko w krąg....wojna to bedzie straszna, bo świat nas bedzie chciał zniszczyć, lecz nam sie uda zachwycic go..."
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 14 lip 2003, 15:16

moon pisze:A ja chciałem zauważyć, że w ogóle nie zostałem ;) :D

nie martw sie ja tez!

jeszce chcialem napisac ze ze mna wywiad robili jak powiedzialem ze jestem z torunia! i do jakijs gazety zdjecia! nawetw toruniu byla relacja z tego koncertu w radiu GRA!

a najbardziej mnie ciesza paleczki od dawida!!!!!!!!!!!!!1hehehe (ale syriel nie dam):)
ja na nastepny koncert wybieram sie do brodnicy 25 lipca! a jak odbedzie sie ognisko w sierpniu to sier mnie spodziewajcie na slasku znowu!!!
ogolnie jeszcze nie ochlonolem! ale luz! w brodnicy bede!

a jak jush mowilem to wszystkich widze na zlocie na jesien!!!!!!!

a martynka i dorota zostanie zniszczona bo sie ze mnie smieja!!! :D :D :D :D :D :twisted:
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lip 2003, 15:44

Jak to sie śmieją? Z czego? :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 14 lip 2003, 15:47

bo nie rozumalem gwary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to dorota z toba spiewala agnieszke i mnie zatkalo! hehehe
ale bylo luzz
fajnie!
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 14 lip 2003, 15:57

jeszce chcialem napisac ze mam problem z miesniami jescze dzisiaj po ooncercie! milio mi bylo poznac wszystkich was!
chcialem pozdrowic jeszczeraz wszystkich!
tylko bnajbardziej sue zdziwilem ally! cicha woda brzegi rwie hehehehehe i martynka ktora jest bardzo szalona!
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 14 lip 2003, 16:35

MARTYNKA pisze:Chyba jeden z lepszych punktów całego tego wyjazdu :lol: Sylwuś - i tak wiem,że mnie kochasz;) Pogadałam sobie ze Śliwkiem przez telefon ('pozdrów ode mnie ten ciapong' - 'ciapongu, pozdrawiam Cie od Śliwki' - 'Ciapong dziekuje i pozdrawia również';))

tak ten punkt tej calej wycieczki tez mi sie najbardziej podobal :P
a tak w ogule to fajny ten Wasz ciapong byl....ja jeszcze nie spotkalam takiego co by umial pozdrawiac :wink:
dziekuej za telefon i Tobie ;************ i Sylwi ktora jadla kanapke :***********
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lip 2003, 18:02

benektorun pisze: i martynka ktora jest bardzo szalona!

Ja szalona? A tam zdaje Ci sie tylko... ;)
Sliwek kochany mój;) pisze:i Sylwi ktora jadla kanapke :***********

Tego już mogłaś nie pisać :twisted: ;*
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 14 lip 2003, 21:00

ehh... chyba sobie zepsulam opinie z tego co widze ;)
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 14 lip 2003, 21:45

MARTYNKA pisze:
Sliwek kochany mój;) pisze:i Sylwi ktora jadla kanapke :***********

Tego już mogłaś nie pisać :twisted: ;*

ale chcialam :P

Wróć do „Koncerty”