Warszawa.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 24 lis 2003, 16:28

Aniu ot tak założę się zę trafisz, bez większych problemów :DDD
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 26 lis 2003, 22:54

ej ej ja też idę!!! :P poczekajcie jeszcze na mnie ;P

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 26 lis 2003, 23:03

No dobra doliczyłam sie jakiś 10 osób..chyba..
Christina
Ignis
anka,ot tak
Joola
wesoła przez łzy
annagdy
aero32
Forest
niussa
a i jeszcze koleżanka Sylwia..
No to lista jest..Mam nadzieję że wszyscy opojawią się o czasie ;D

Do zobaczenia :D
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 26 lis 2003, 23:19

em pojawianie sie o czasie zdecydowanie nie jest moją najmocniejszą stroną :PPP ale postaram się ;D

ps. CHRISTIANE a nie Christina :P

Do you want to know
It’s crazy, I know

Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 26 lis 2003, 23:23

Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 26 lis 2003, 23:25

ehh wiedziałam że tak będzie :P
do jutra :]

Do you want to know
It’s crazy, I know

Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 27 lis 2003, 15:39

jakby co, to nie czekajcie na mnie bo nie wiem czy się wyrobię, najwyżej spotkamy się w środku ;]

Do you want to know
It’s crazy, I know

Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 28 lis 2003, 0:42

dzielnie wróciłam do dumku ;D
Na koncercie było super!!!
Relację napiszę jutro jak sie wyśpię :D

Pozdrawiam:D
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 28 lis 2003, 0:55

Czy to Sylwia z tego forum tak dzielnie śpiewła Przebój z Ania na scenie?! :) Kiedy płyta!? :) Fajnie wyszło. Ech... zakochani! :p Łezki są kochane, zwłasza Adaś. Ale to nic nowego... :wink:
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 28 lis 2003, 12:44

czemu nie ma jeszcze relacjii???
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 28 lis 2003, 13:16

<B><I>No to już macie relację ;p z braku chęci pisania dwóch - to ta sama co na blogu ;p
Miłego czytania ;D

o 17:30 byłam umówiona z ludźmi z forum i nie tylko pod salą kongresową. Trochę się obawiałam tego spotkania gdyż nikogo nie znałam( No poza Forestem..ale on polazł za kulisy i tyle go widziałam ;p). Później okazało się że mój strach był nieuzasadniony, gdyż okazało się że jestem charakterystyczna( nie do końca wiem co to znaczy ;p) i że nie da się mnie nie poznać. Ci co mieli być jakoś dotarli..tylko że niestety ja moje skleroza dała o sobie znać..:( i niepamiętam wszystkich imion..Na swoje usprawiedliwienie powiem że się pogubiłam bo oprócz ludzików z forum przyszły jeszcze siostry i koleżanka..a to już przekraczało moje możliwości.. No ale na pewno była Joola, Ignis, Wesoła przez łzy, Niussia,Christine...i jeszcze Sylwia z Tomkiem( co prawda nie z forum ale już wkrótce sie tam powinni pojawić ;D). Do 18:30 dzielnie czekaliśmy na Annagdy(Sylwię) która niestety jakimś dziwnym trafem się nie pojawiała:( później okazało się ze pociąg się spóźnił i była na dworcu dopiero o 19:10..Na szczęście udało nam sie choć na chwilkę spotkac po koncercie.
Ze względu na to ze już nam było zimno..ruszyliśmy na podbój Sali Kongresowej...
Tylko tu pojawił się kolejny problem..Jak my się będziemy bawić jak wszyscy maja gdzie indziej miejsca..Ale kto jak kto..my byśmy sobie nieporadzili ;D Zrobiliśmy wywiad środowiskowy i pio pierwsze okazało sie że nie sprzedało się za dużo biletów( co oznaczało ze są wolne miejsca) a po drugie zauważyliśmy ze zostały dostawione dwa rzędy. Więc my chyc na te krzesełka...pozajmowaliśmy i już mieliśmy miejsca 2 merty od sceny ;D.
oczywiście na samym środku na początku wisiało wielkie prześcieradło( jak je nazwała pewna dziewczynka) z okładka płyty "nie czekaj na jutro". Koncert się spóźniał...O 19:10 zaczęli chodzić ochroniarze i zmuszali nas do zajęcia miejsc siedzących, ponieważ będą wybuchy i nie można stać koło sceny...co oczywiście nam się ani troszke niepodobało(oczywiście nie to że miały być wybuchy, tylko to siedzenie)..i ze smutnymi minami ruszyliśmy na wcześniej zajęte pozycje..
Wtedy rozbrzmiały pierwsze dźwięki..po chwili spadło prześcieradło ;p naszym oczom ukazał się zespół..Oczywiście zaczęli jak zawsze od :"dla miłości warto"..a my zamiast się cieszyć to siedzieliśmy jak na szpilkach..myśląc, żeby tylko pozwolili nam stać pod scenę..
I nasze prośby zostały wysłuchane :D
Ania stwierdziła ze jej marzeniem jest aby ludzie z dalszych rzędów przyszli bliżej a Ci co są blisko jeszcze bliżej..Więc my nie myśląc długo ani tym bardziej niezastanawiając się ruszyliśmy pod scenę..staliśmy w pierwszym rzędzie..I nareszcie pojawiły się na naszych twarzach piękne uśmiechy :D Krzyczeliśmy skakaliśmy śpiewaliśmy ( oj dawnio tak nieszalałam) Po paru piosenkach nadejszła wiekopomna chwila. a mianowicie przyszedł czas na wręczenie platynowej płyty za "Nie czekaj na jutro" I wtedy przyplątał się jakiś pan fotograf, który zabronił nam podnoscic rece do klaskania w górę...bo on przecież zdjęcia musi zrobić ;p ehhh co za człowiek..
Wszystkie płyty zostały wręczone..Więc nadszedł czas na wielkie brawa i kontynuacje koncertu :D
Oczywiście Ania sie przebierała..No jak wiadomo..biała ołachta na Anastazję..Czarne coś z pierzem ;p na Oczy..
No i przyszedł czas na zagranie Agnieszki... Wtedy do mikrofonu podszedł Adam..a my co mogliśmy robić..jak nie krzyknąć:"Adam śpiewaj" A Adam ku zdziwieniu naszym i oczywiście Ani stwierdził oki ;D Ale potem dodał:"ja zaczne wy skończycie!"
Więc jego wokalny popisa zakończył sie na słowie "BYŁO" ;p my zaśpiewaliśmy początek a potem włączyła się Ania ;D
Następnie przyszedł czas na "przebój" i oczywiście trzeba było wytypować kogoś z widowni..rąk w górze nie widziałam zbyt dużo..co mnie troszkę zdziwiło..ale Ana posłuchała naszych próśb i na scenę dotarła Sylwia(zapomniałam wspomnieć że miała ona na sobie wykonaną własnoręcznie przez mamę Tomka koszulke z logiem łez- była po prostu świetna).. Więc wracajac do opowieści..Sylwia dosłownie wdrapała się na scenę... zaczęła skakać bawić sie i oczywiście wyśpiewała wszystkie refreny z oczkami wpatrzonymi w swojego Tomka..Jak to słodko wyglądało..Po piosence Ania oczywiście całą sytyacje musiała skomentować: Ach jacy oni zakochani, żebyście widzieli ich twarze..życze wam dużo szczęścia...czy jakoś tak powiedziała ;p
Potem jeszcze parę piosenek...na koniec zagrali "tak niewiele" i poszli sobie..Oczywiście nie na długo..bo rozległy siie brawa i krzyki"JESZCZE!!!JESZCZE!!!
I za chwilkę znowu byli na scenie. ZXagrali 2 piosenki na bis..Ania podziękowała wszystkim jeszcze raz i uciekła..zespół odstawi coś typu taniec godowy z instrumentami( bardzo wesoły widok)..Na koniec Adam dodał że: W kuluarach, co by to nieoznaczało jest sklepik i też poszedł..Okrzyki oczywiście nie ustały..ludzie chcieli jeszcze ale organizatorzy chyba nie..zapalili światła i już wiadomo było że nie ma po co krzyczeć..
Więc udaliśmy się na poszukiwanie sklepiku ;D
Karina z panem Czesławem otoczeni byli takim tłumem, że trudno było ich wypatrzeć..poczekaliśmy chwilkę, zeby sie dowiedzieć czy będzie możliwość pójścia do garderoby..zapytaliśmy się..jeszcze chwilkę poczekaliśmy ..aż tu nagle pojawił sie pan ochroniarz..Który stwierdził że już najwyższy czas żebyśmy poszli do domu..bo on nie będzie tu siedział cala noc..Karinka sie za nami wstawiła na całe szczęście i ten pan z miną niezbyt ciekawą zrezygnował..pomogliśmy zanieść rzeczy ze sklepiku bo garderoby( i tym podstępem sie tam dostaliśmy) a mijając tego pana życzyliśmy mu oczywiście miłej nocy i spokojnego snu ;p (prawda ze nas się nie da nie lubić:D).
Więc byl;ismy już w garderobie.( znaczy niedokońca..to było ttakie pomieszczenie przed garderobą..Zobaczyliśmy Adiego..Rafała i Dawida ..oczywiście uśmiechnięci i zadowolenii..wyszli na chwilkę do ludzi a potem do nas wrócili..potem pojawił sie Adam..Arek i na samym końcu Ania..
zabraliśmy autografy( heheh poprosiłam Adasia o aftograf z dedykacją to mam wielki napis "dedykacja" ;p)..porobiliśmy zdjęcia..ucieliśmy sobie bardzo miłą pogawędkę.. Aż do czasu kiedy przyszedł pan Durczak:( i powiedział że moglibyśmy już sobie pójść..bo zespół musi paru wywiadów udzielić..Ale na szczęście został z nami Arek i Karina..którą zmuszałyśmy do zdjęć ;p
No i oczywiście jeszcze sesja fotograficzna z platynową płytą(Kariny);D
A dziś gdzieś w Warszawie jest kręcony teledysk do Julki..tylko niestety nikt nie wie gdzie dokładnie..nawet zespół:( a może nie chcieli nam powiedzieć..Potem nastąpiły pożegnania..i nawet nie było tak smutno..choć wszyscy żałowali ze to już koniec..
I powrót do domu...
Jeszcze parę rozmów telefonicznych trzeba było wykonać..Sylwia;*** Gosia;*** i oczywiście mama ;D

Więc jednym słowem bawiłam sie świetnie..gardło mnie boli bynajmniej nie od latania po dworze bez szalika i darcia się pod sceną ;D

Dziękuję wszystkim przybyłym..Karinie..zespołowi ;***
Ja chcę jeszcze ;D</b></i>
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 28 lis 2003, 13:25

Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 28 lis 2003, 13:38

musialo byc fajnie..ile kosztowaly bilety?? jola wziela komus kurtke?? :D :D :twisted: :P :P :?: :!:
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 28 lis 2003, 13:46

Od 30 do 70zł chyba! :roll: Ale koncert w ogóle nie był nagłaśniany. Nie widziałam żadnego plakatu w Warszawie, a i tak było całkiem sporo ludzi.
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 28 lis 2003, 13:51

Do you want to know
It’s crazy, I know

Wróć do „Koncerty”