Brodnica.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Brodnica.

Postautor: benektorun » 14 lip 2003, 15:31

jest koncertw brodnicy! hmmmmm....
to jest na pomorzu moze sie spotkamy w pare osob z pomorza! duza propozycja dla cien aniola, dave... i reszty osob z pomorza! raczej osoby ze slaka nnie przyjada ale przopozycja jest otwarta!
czekam nma propozycje!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
ihas
Kontaktowanie:

Postautor: ihas » 14 lip 2003, 18:19

Jo tysz zapraszam fszystkich looooodkoooooof do brodnicy,
I bardzo prosze ludzi ze śląska:
PRZYBYWAJCIE !!!!!!!!![/size]
[size=12]Bo naprawde warto a unas też jest fajnie ;)
"wiem po co mówie,
czemu mówie,
co i komu..."
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 14 lip 2003, 18:25

niech moc bedzie z wami bo ihas jest spragniony waszej gwary!
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 21 lip 2003, 20:37

JOLA ....CZYTAJ REGULAMIN......DZIS TO PRZENIOSĘ.....

Siemanko wszystkim!!! Jestem tutaj nowa i niezbyt wtajemniczona, ale mam nadzieje, ze sie wkrece w to wszystko. Jak na razie to nie moge doczekac sie koncertu w moim miescie cyli Brodnicy. Mam nadzieje, ze zdaze na niego bo niestety mam egzaminy na studia w ten dzien, ale zrobie wszystko co moge. Nawet nie bede czekac na wyniki egzaminu i wracam na koncert, bo to przeciez jest najwazniejsze!!! Pozdrowka i mam nadzieje do zobaczenia na koncercie!!!!
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 lip 2003, 20:45

Gdzie jest Brodnica?Koło czego?
marigell

Postautor: marigell » 21 lip 2003, 20:49

Wg mapy Brodnice sa trzy. Chyba chodzi im o tę koło Torunia? http://www.mapapolski.pl/index.php3?z_c ... lang=&wsp=
Obrazek
Awatar użytkownika
Joola

Postautor: Joola » 21 lip 2003, 20:50

Tak, chodzi o ta kolo Torunia( 6o km od niego) I sorrki za wpadkie z drugim tematem!!!!
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 lip 2003, 21:59

Niestety...Brodnica troszke za daleko.Inna sprawa gdybym miała kase na ciapong.Ale będę 8 sierpnia w Chojniach-są przed Bydgoszczą.
Ktoś sie orietnuje ile kosztuje pociag ze szczecina do chojnic czy brodnicy lub wie gdzie to sprawidzic na necie?
Awatar użytkownika
ihas
Kontaktowanie:

Postautor: ihas » 23 lip 2003, 10:25

Cień Anioła wejdź na www.pkp.pl i tam wpisujesz stacje początkową i końcową i wyskakują połączenia wszystko się dowiesz :)

PozdrawiaM |>>
"wiem po co mówie,
czemu mówie,
co i komu..."
Awatar użytkownika
Joola

Postautor: Joola » 23 lip 2003, 13:34

Bylam dzisiaj dowiedziec sie wszystko o koncert w Brodnicy.....bilet kosztuje 20 zl. Impreza zaczyna sie o godzinie 17 i trwa do 23. Pierwszy bedzie gral apogeum, pozniej jeszcze jakis zespol i dopiero Łzy, ktore podobno maja zaczac o 21 ( tak jest na stronie www.lzy.pl) jednak jak kupowalam bilety powiedziano mi, ze maja zaczac ok godziny 20. Mam jednak nadzieje, ze wielu z was przyjedzie i bedzie suuuper impreza. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia...........
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 26 lip 2003, 20:25

hey! to ja wasz sprawdzony komentator!
wczoraj odbyl sie koncert! bylo lepiej niz w katowicach!
zaczne od samego poczatku!...
a wiec... koncert zobaczylem ze jest po powrocie z katowic :) brodnica lezy 60 km od torunia (w porownaniu z katowicami :)) wiec zaplanjowalem podroz z ihaem na koncert! sprawdzilem pociagi lecz dostalem, walka bo powrotny mialem o godz 5 rano! dopiero i nie kciala mnie mama piuscic!
WESZYSTKO BY BYLO DOBRZE GDYBY NIE BARK KASY!
gdy bylo coraz blizej koncertu szanse na p0ojechanie zmalaly do mnumum, bo ihas sie wycofal!
ale na szczescie adam i karina zalatwili wejscie za darmo (wielki dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
niestetyn nie mialem jak znalesc sie w brodnicy wiec namowilem mamae zeby pojechala ze mna samochodem! no i udalo sie! gdy dojuechalem do brodnicy juz bylo kupe ludzi! katrina wyszla po nas i poszlismy sie przywitac z zespolem!
po ok 30 minutach zaczal sie koncert (byla super kurtyna "nie czekaj na jutro"!gdy sie zaczelo ja zaczolem z kuzynka skakac a ludzie sie patrzyli! ale gdy doszlo do konca piosenki ludzie zaczeli sie kolo mnie krecic i zaczeli ze mna skakac! pszyszedl jakis paker i klepnol mnie i mowi" wezmiemy tych lowelasow i rozkrecimy zabawe"! wszyscy zaczeli sie bawic! niestety pogoda byla bardzo zla! ciagle padalo! lalo!!
ale mi to nie przeszkadzalo! gdy byla krotka chwila zawolalem "adam rozwal gitare" a on tylko sie usmiechnal i oki"
tylko czekalenm na jakas piosenke szybka! widzow ok 3,5 tys czykli malo ale bilety drogie wiedz nmalo burakow! bawili sie wspaniale! podeszla do mnie jola i zapytala czy jestem z ffc? a ja sie uczieszylem! poznalem ja! gdy nadchodzil konieczagraqli na bis "winogrona" jestem jaka jestem"! i po tym adam rozwalil gitare! ale byl czad! napewno tego bardzo dlugo nie zapomne! byl naprawde szal ludzi! adam podszedl do sceny w moim kierunku i zucil gitarke! niestety nie zlapalem!
ale po koncercie ochrona (chu8jowa) mnie przepuscila do nich! przywitalem sie (pamiwtali mnjie) i pogadale troche! byli zadowolenie bardzo z koncertu! ja zreszta tez!
niestety organizacja byla co najmniej zla! nie bylo dobrego zabezpieczenia! stalo sie pod plotem! barierki dalejko! ochrona nie sympatyczna!
ale mysle ze warto bylo jeschac do brodnicy na taki szal!!!!
mam adzieje ze zawitam jeszcze w wakacje na koncercie lez!
naprawde to co dzialo sie w brodnicy nie mozna bylo porownac z katowicami! szczegolnie ze bylo ciemno!
jeszcze raz wielki dzieki dla adama za bilety (bez ciebioe by m,nie tam nie bylo)!!!! wielki AVE!!!!!
Awatar użytkownika
Joola

Postautor: Joola » 26 lip 2003, 20:56

Benek wyprzedziles mnie :) zgadzam sie z Toba calkowicie, ze bylo suuuuper zajeee.....scie. Nawet ulewa nie przeszkodzila w czadowej zabawie. Wyszalalam sie niesamowicie i dzisiaj mnie wszystko boli :) Co do tej gitarki rozwalonej przez Adama => to bylo fajne!!! Tymbardziej, ze spadla ona jakies pol metra ode mnie i udalo mi sie ja nawet zlapac po chwili.......jednak moje szczescie nie trwalo dlugo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Przyszedl jakis frajer z 5x wiekszy ode mnie i mi ja wyrwal....duuuupek wredny, co on sobie wogole mysli, Pewnie nie znal zadnej piosenki Lez a ze byl wiekszy i silniejszy to sobie moze...Nawet ochrona sie dochrzanila do niego i zaczeli sie szarpac, ale nic z tego.....:(( Po koncercie zepol pojechal do restauracji i my pojechalismy za nimi. Weszlismy tylko an chwile po autografy i nie chielismy im przeszkadzac bo w koncu nalezal im sie odpoczynek po tak zaje..tym koncertem. Wielkie dzieki dla zespolu i zapraszamy ponownie!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ihas
Kontaktowanie:

Postautor: ihas » 26 lip 2003, 21:04

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
......mama mnie nie pusciła..........
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
"wiem po co mówie,
czemu mówie,
co i komu..."
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 27 lip 2003, 17:45

A możecie napisać co Łezki zagrały na tym koncercie? Tradycyje piosenki, a może coś zmienili?? Jak nie możecie to trudno, ale fajno by było.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 29 lip 2003, 17:50

tradycyjne! nic nowego!

Wróć do „Koncerty”