Brodnica.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Agania

Postautor: Agania » 31 lip 2003, 1:47

Koncert faktycznie był super. To był mój pierwszy koncert Łez na jakim byłam i chyba żałuję, że dopiero pierwszy. Miałam to szczęście, że tak naprawdę byłam w Brodnicy od 10:00, bo razem z moim ojcem brałam udział w przygotowaniu do koncertu. Tak więc dowoli mogłam chodzić po scenie i obracać się (NIESTETY) wśród obsługi technicznej. Poznałam osobiście Karinę!!! Miałam też poznać Anię Wyszkoni, ale przyjechała chwilę przed koncertem i nie było na to czasu. A zaraz po koncercie musiałam wracać do domu.

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pojadę na koncert Łez. Może uda mi się namówić Tatę na wycieczkę do Chojnic????

Pozdrawiam
A.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 02 sie 2003, 18:50

nawetcie kojarze bo stalem na poczatku obok ciebie!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Martynka

Postautor: Martynka » 02 sie 2003, 21:27

Agania pisze: Tak więc dowoli mogłam chodzić po scenie i obracać się (NIESTETY) wśród obsługi technicznej.

Ale ekipa techniczna jest naprawde super :lol: Wierz mi :lol:
Poznałam osobiście Karinę!!!

I co? :lol: Zajebista jest, nie? :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Wiecho

Postautor: Wiecho » 02 sie 2003, 21:53

[size=9][color=cyan]na Waszych koncertach jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kocham Was, a w szczególnosci Anie :roll: [color=red][/color][/color][/size]
Awatar użytkownika
Agania

Postautor: Agania » 16 sie 2003, 18:57

Do MARTYNKA:
Wiem, że ekipa techniczna jest super. Miałam okazję bliżej sie z nimi poznać dopiero w Dobczycach (16.08.). Wszyscy są super. Chodziło mi, że byłoby fajnie móc być na scenie z zespołem. POZDRAWIAM OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ.
A Karina? Też jest fajna choć rozmawiałam z nią krótką chwilkę.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 sie 2003, 22:11

Panowie z Obsługi Techniczej są zajebisci-szczegolnie Michał (Krzyś) :D Dziekujemy serdecznie za wszystko ;*

Wróć do „Koncerty”