Brzozów.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
wd5

Brzozów.

Postautor: wd5 » 21 lip 2003, 8:29

Czy ktos z forum byl wczoraj na koncercie w Brzozowie? Ja mialem byc, ale sie nie udalo. Straszne!!!! To jest z okazji jakies trasy koncertowej organizowanej przez Radio Rzeszow. Byli juz w Rzeszowie i Ustrzykach dolnych. Wczoraj Brzozow, a potem 26 lipiec Jarosław. zresztą wejdzcie na strone www.radio.rzeszow.pl/?wybor=festyn2003 i sami poczytajcie. Ja napewno bede w strzyzowie :) moje miasteczko czeka, a ze fanow za duzo nie bedzie wiec sie przejde i moze z nimi pogadam (ale obora :) )
Izma wróciła
Awatar użytkownika
DjMevoM
Kontaktowanie:

Ja bylem - DjMevoM

Postautor: DjMevoM » 21 lip 2003, 8:39

Ja byłem na koncercie ! było super !!!!!! TAKIEJ OKAZJI NIE MOŻNA BYŁO PRZEGAPIĆ - wstęp gratis i jeszcze miejsce miałem z przodu aa i autograf mam :-))
Mistrz
Awatar użytkownika
Alva

Postautor: Alva » 21 lip 2003, 8:59

tez byłam na tym koncercie imusze przyznaćze było duzo lepiej niz w rzeszowie(przynajmniej jak dla mnie) ;) było ciasno, gorąco i..mokro(ale deszczu nie było)no i wszyscy świetnie sie bawili a ludu troche było :) ja mam tak gardło zdarte ze sie wole nie odzywać. no ale co tu sie rozpisywać....było naprawde SUUUPEER!!!!!!!!!!! :) i z dużą chęcią poszłabym na jeszcze jeden taki koncert :D
Pozdrawiam cały zespół łzy i wszystkich znajomych i nieznajomych z którymi sie tak świetnie bawiłam na tym koncercie Pa :)
Awatar użytkownika
pelon

Postautor: pelon » 23 lip 2003, 1:04

:lol: byłem równiez , koncert super ponad 10 000 ludzi ( sam Brzozów liczy nieco ponad 8 000 ) . Impreza i zabawa w s p a n i a ł a !!!

Wróć do „Koncerty”