"Tak niewiele" (z niej zostało).

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 17 sty 2004, 22:29

eno fajnie by było mieć całą gitarke jednego gitarzysty z zespołu z dedykacją to by była pamiątka na calutkie życie acha jeszcze jedno Narcyzek i inni teraz już będe wiedzieć że FFC to ci co najlepiej sie bawią 8) kurde szkoda że tak późno sie skapłam że istnieje FFC :wink: ale jak sie ma brata starszego który gra na kompie 24h na dzień :lol: ale kilka miechów temu sie to zmieniło :twisted: teraz ja jestem więcej na kompie więc moge bardziej udzielać sie na forum dobra teraz trzeba tylko czekać do lutego na nowy regulamin zapisze sie razem z kumpelą :D
"...Życie to wyprawa na którą musisz iść..."

dzola88@tlen.pl

GG: 5036880
Awatar użytkownika
szalonakicia

Postautor: szalonakicia » 18 sty 2004, 14:13

:D Siemeczka!!!Dawno nieudzialałam sie tutaj bo zapomniałam hasła :( .Próbowałam,sobie przypomniecale sie niedało wiec wspaniałe "łzy"dało mi nowe hasełko :wink: .KOncert "łzów",są superowe odlotowe moza niezle sobie poskakac sie rozgrzac jak komuś zimno,ale niesadze bo przy łzach szybko sie rozgrzewam:D.Od lutego zamierzam zapisac sie do FFC :D .Pozdrawiam wszytskich fanów i "łzy". I moja kumpelke Dżolke.która kocha "łzy" Papa
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 18 sty 2004, 15:05

kicia nie puszczaj na forum takiej lewatywy że kochasz zespół :D samo to żę tu juz jesteś mówi wszytkim że lubisz bardzo ten zespół to tak info dla ciebie musisz sporo poczytać postów za nim coś napiszesz :D żeby nie powtarzać tych samych tematów itp. 8) wytłumacze ci wszytko jak sie dziś spotkamy :P

dzola88@tlen.pl

Awatar użytkownika
Bogdan Ciesielski

Postautor: Bogdan Ciesielski » 19 sty 2004, 10:09

frezzer pisze:Tu Łukaszoo ma racje, tylko nie wplątuj w to ochroniarza, nic mu sie nie stało bo Anka w niego nie trafiła, tamburyno odbiło sie rykoszetem od odsłuchu i prosto do mnie :D no ale stwierdziłem ze jeszcze bede miał okazje złabac bardziej fair wiec je odrzuciłem :D, Fakt faktem fajnie by to wyglądało jak bys sobie takie tamburynko powiesił na scianie :D

Wiec przy najlblizszej okazji lepiej zrobic miejsce jak bedzie lecialo następne w tłum :D

Dobra, dobra kto był w Czaladzi to wie jak było naprawdę :D :D Ochroniarz dostał w łeb aż mu zaświeciło. W pierwszm momencie myślał że dostał czymś co mogła żucić w niego publiczność lub jakaś zamachowiec :twisted:
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 19 sty 2004, 10:21

Napewno jak sie dowiedział, że to tamburyn Ani to przeszła mu cała złosć :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 19 sty 2004, 11:51

takim tamburynkiem to przyjemność dostać..
choć ja wolałabym jednak nie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 20 sty 2004, 16:51

JA BYŁAM W CZELADZI STAŁAM PRZY SAMYCH BARIERKACH NA KOCERCIE NIE ZABRDZO NA TEN RZUT TAMBURYNEM ZWRÓCIŁAM UWAGE ALE TO KTOŚ Z FFC ZŁAPAŁ A NIE JAKIŚ OCHRONIAŻ DOSTAŁ W ŁEPEK :P

dzola88@tlen.pl

Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 22 sty 2004, 11:51

o ile sobie przypominam to po jaworznie jesoos ma ten kawałek gitary z autografem a gryf adam dał łukaszszowi -miał go przekazać małej hamnni bo adam po koncercie nigdzie nie mógł jej znależć..
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 24 sty 2004, 11:27

Chciałabym mieć taki kawałek gitary. :cry: :cry:
Lecz nigdy nie będę miała.
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 05 lut 2004, 23:57

No, no, widze ze zespoł nie próżnuje na kocertach, u nas w Łodzi we wrześniu na koncercie Ania rzuciła talerzem od perkusji (nieźle Dawidek musiał dawać po garach) :wink:
Awatar użytkownika
Joola

Postautor: Joola » 08 lut 2004, 14:04

W Brodnicy na koncercie tez gitara Adasia skonczyla swoje piekne zycie :lol: No i nawet udalo mi sie ja zlapac, ale....niestety...przyszedl jakis napakowany koles ( w stanie wskazujacym na spozycie) i nam ja zabral :( :evil: nawet ochrona zaczela sie z nim troche szarpac, ale nic z tego...co za frajer.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
łzawa
Kontaktowanie:

Postautor: łzawa » 12 lut 2004, 18:48

"Chciałabym mieć taki kawałek gitary. :cry: :cry:
Lecz nigdy nie będę miała."

jak to szło... "nigdy nie mów nigdy" :D
my prosta dzieci błukajem pa śviecie
sonca nam śviecić a ŭ hałavie viecier

Wróć do „Koncerty”