Gdańsk.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Jacas18

Gdańsk.

Postautor: Jacas18 » 10 sie 2003, 9:18

Wow!! Super koncert, stoje kolo toi toi z dziewczyna a tu idzie adam :) nikt go nie poznal hehe, porozmawialem chwile, w porzadku czlowiek. Potem szli Arek, Adrian i Rafal, kazdy przemknal nie rozpoznany bo widac wszyscy fani stali juz przed scena. Wystep zaczal sie tuz po 21 szej. Na scenie wisiala ogromna kurtyna z zegarem na okladce, łezki zaczely Dla milosci warto :) Dawali czadu, Adam ubrany w skore, Arek zaslanial sie skutecznie dlugimi wlosami, Ania ubrana w biala sukienke :) Jakies troche krotsze wloski ma, ladna kobieta :)) Zespol zagral prawie cala "W zwiazku z samotnoscia" i "Nie czekaj na jutro", byla tez Anastazja i Jestem jaka jestem i na drugie wyjscie na bis "czy to grzech" :) Wystep sie super udal, ŁEzki zaskoczyly mnie tymi swoimi pirotechnicznymi efektami, naprawde cos pieknego!
nie bede pisal repertuaru choc znam go na pamiec :) Po koncercie kupilem sobie 2 zdjecia i po dlugim oczekiwaniu zdobylem pare autografow, nie wyobrazacie sobie scisku i euforii jak wysza Ania :)) A ja mam zdjecia z zespolem i po 3 autografy kazdego muzyka wiec moge sie dowoli chwalic :) Bawilem sie super!! A wy??
Zabij sie zabij sie ale nie przed koncertem!
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 10 sie 2003, 10:09

Na koncert wpadłem w ostatniej chwili, ledwie tuż przed rozpoczęciem. Wczoraj jeszcze byłem w miejcowości koło Chojnic i widziałem plakaty tamtego koncertu, ale po koncercie w Gdańsku nie żałuję, że nie byłem w Chojnicach na koncercie.

Najlepszy koncert ŁEZ na którym byłem w tym roku!!!! Lepszy od tego w Gdyni o 100000000 razy!!!! Lepszy był klimat i atmosfera. Od Rumi też lepszy, ale nie tak bardzo jak od Gdyni :P (oczywiście według mojej opinii)

W porównaniu z tamtymi koncertami Łezki trochę zmieniły kilka granych nut w piosenkach, bo np. wejście do DLA MIŁOŚCI WARTO było zarąbiste. Na poprzednich koncertach (w Gdyni i Rumi) takiego nie słyszałem. Piosenki zagrali tradycyjne. Nie było Aniele Mój, ani Tańcz, które ponoć były grane już tego lata. Nio ale na sam koniec, już po Winogronach i JJJ. Wyszła jeszcze raz Ania z Adrianem i zagrali CZY TO GRZECH!! :) .

Krzyczałem sobie w przerwach między piosenkami, aby Adam rozwalił gitarę, Przed Winogronami zmienił gitarę (pewnie na taką, która nadaje się do rozwalenia :) :) :) ), ale po JJJ zaczął grać na niej stojakiem na mikrofon, potem zamachnął gitarę do góry i już myślałem, ze ją rozwali, ale w ostatniej chwili jakoś zrezygnował i grzecznie odłożył gitarę na scenie :( :P

Co do incydentów to miały miejsce 2. Po pierwsze jakiś głupi łysol przyczepił się do bawiącej się grupy osób i zaczęła się mała bitwa, naszczęście szybko zareagowała ochrona i jednego takiego agresywnego, czubka zabrali. Drugi iincydent był pomięzy jedną panią i mną. Stałem przed nią no i szalałem, a ona o ma do mnie pretensje, że sobie skaczę, więc powiedziałem jej, że jest ona na koncertcie, a na ogół na takich imprezach się skacze. Jednak jakoś to do niej nie chciało dotrzeć, więc powiedziałem co myślę o takich ludziach jak ona, opieprzyłem ją (starałem się zrobić to najinteligentniej jak mogłem :) :) :) ), a potem już się ode mnie odczepiła. Ogólnie nie kumam lidzi, którzy pchają się prawie pod scenę i stoją, a jeszcze mają pretensie o skakanie, albo zaczynają bójki, bo ktoś bawi się. Smutne to trochę, ale nie wiele na takie osoby można poradzić.

Ogólnie koncercik był SUPER, EKSTRA FAJNY :) :) :) :) :) :)
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 10 sie 2003, 11:05

mi tez udalo sie dotrzec do gdanska.... to byl moj pierwszy koncert, ktory spedzilam za barierkami i bylo naprawde super. nie musialam sie nigdzie przepychac zeby lepiej widziec zespol... musze przyznac ze to byl jeden z lepszych koncertow na ktorych bylam. Łezkom chyba tez sie podobalo, skoro byly 2 bisy :) no i z tego co mowil Adam zostal pobity rekord publicznosci...Koncert jak zwykle szybko sie skonczyl... (przynajmniej dla mnie)... pozniej musialam udac sie z moim "gorylem" ;) na dworzec i tam spotkalismy lukiego :) mielismy jeszcze ponad pol godziny do odjazdu wiec pogadalismy sobie troche :) Nastepny koncert juz w piatek...... DOBCZYCE :D
Awatar użytkownika
Jacas18

Postautor: Jacas18 » 10 sie 2003, 11:11

Tomek szkoda ze sie nie spotkalismy :( Mi tez sie podobalo co napisalem hehe, zabraklo mi nie lubie nikogo i dilera ale bylo okej! Rozmawialem z Adamem przed koncertem i mowil ze chcial rozwalic gitare ale nie dowiezli mu takiej do rozbicia a jako ze kazdy gitarzysta kocha swoj instrument Adam powiedzial ze za bradzo ja lubi by zespuc :) Jak sie zamachnal wiedzialem ze zaniecha :) Poza tym pytalem czy zagraja Zabij sie ale nie :( Adam mowil ze graja 4 pod rzad i sa zmeczeni troche ale dali takiego czadu ze az kurde szok :) Co do incydetnow to wszedzie sa buraki i lysi, w koncu 60% osob na plenerze nie zna w ogole zespolu! A przede mna ktos zemdlal brr, a co do skakania to tak zawsze jest, ci ludzie ida spac na koncert? kurde, ja zawsze ich depcze :)))
Awatar użytkownika
Jacas18

Postautor: Jacas18 » 10 sie 2003, 11:12

A co do rekordu to jakim cudem tam sie zmiescilo az tyle typa? moim zdaniem przesadzili niezle :) a te 40006 to plus zespol hehe :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 sie 2003, 11:32

Jacas18 pisze: a te 40006 to plus zespol hehe :)

Eee toi chyba rekord nie został pobity :roll: W Szczecinie było 50 000 osob(tyle sie pod scena zmiescilo),a ogolnie to bylo 100 000.
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 10 sie 2003, 18:41

A dla mnie ten koncert był po prostu wyjątkowy :-) nie dość, że Łzy świetnie wypadły, to miałam okazję poznać zespół. HURRA ! No zresztą chyba każdy koncert Łez jest po prostu super !!!!
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 10 sie 2003, 18:43

Koncert w Gdańsku się udał.Było świetnie :!: Łezki poradziły sobie śpiewająco! :wink: :) :lol: :) :wink: Pogoda dopisała, atmosfera była świetna, a do tego udało się ich "złapać" po koncercie 8) 8) 8) 8) Mam nadzieję, że będzie jeszcze wiele takich wspaniałych koncertów :!: :!: :!:

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 10 sie 2003, 20:48

koncert był bardzo a to bardzoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 10 sie 2003, 21:08

No cóz moge więcej dodać, wszystko juz zostało napisane. Ja osobiście nie potrafie wyrazic słowami tego co przezywałam podczas koncertu i po. Czułam się conajmniej jakbym była w jakimś transie :smile: W imieniu fanów, bo mysle, że wszyscy mnie poprą, dziękuję Łzom za tak wspaniały koncert i czekamy na więcej :wink: heh najlepsze było jak Adam chciał rozwalic gitare, ale sie powstrzymał :smile:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Ligia
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 11 sie 2003, 11:02

Mmm... Mi też się strasznie podobało :-) Szkoda, że ostatni autobus do domciu miałam tak wcześnie i musiałam wychodzić podczas ostatniej piosenki... :-( Ale atmosfera (nie licząc kilku incydentów) była wspaniała. Szkoda, że czas leci tak szybko :-(
Awatar użytkownika
Ligia
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 11 sie 2003, 13:15

Zapomniałam jeszcze dodać jednego ;-) Nie podobało mi się zachowanie ludzi podczas piosenki "Anastazja jestem"... Ale ogólnie było super :-))))
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 11 sie 2003, 13:53

No racja szkoda, że pojechałyśmy tak wczesnie. Z tego co słyszałam, było ciekawie potem :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 12 sie 2003, 16:41

Koncert był niesamowity :D :D
Jak zwykle wszystko było bez zastrzeżeń, tylko coś chyba z nagłośnieniem było nie tak :roll:
Bawiłam się świetnie!!!!
I mało brakowało żeby Adam i Ania pozbawili mnie zdjęć na których się podpisywali...
A i jeszcze jedno :D Adam nie podpisuje się na zdsjęciach, na których nie ma jego głowy :D :D :D
Pozdrowienia dla zespołu i FFc
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 12 sie 2003, 22:39

Muszę przyznać, że ta trasa była wyjątkowo udana. Poznałem na niej wyjątkowo dużo forumowiczów, wszystkich oczywiście pozdrawiam i nie będę was wypisywał bo z pewnością kogoś pominę. Mam nadzieję, że znowu się spotkamy. Aha, pozdrowienia również od mojej żony Marty. :wink:

Wróć do „Koncerty”