Kraków.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 19 sty 2004, 18:41

SORRY. POMYŁKA.
NA SŁAWKOWSKIEJ JEST "KLIMATIC" ( CZY JAKOŚ TAK). KLUB KLIMAT ZNAJDUJE SIE NA ULICY ZAKOPIAŃSKIEJ.
WIĘCEJ INFORMACJI:
www.klubklimat.pl
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 20 sty 2004, 16:20

Kurcze! Szkoda że nie wiedzaiłam o tym koncercie przynajmniej miesiąc wcześniej...Nie pojadę! nie mam szans! powody: kasa - nieuzbieram, a mam trochę km do Krakowa, rodzice - nie puszczą mnie samej, chciałam ich wziąść ze sobą ale nie chcą :( , no i szkoła - żeby jechać musiałabym opuścić piątek, a raczej nie modę bo konsekwencje będą mnie słono kosztować! :(

Zobaczę co się da jeszcze zrobić...ale szanse marne!
Przepraszam tych co im obiecałam że w Krakowie będę! :(
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 20 sty 2004, 21:13

Łukaszo pisze:A CO DO KLUBU TO JA JESZCZE W NIM NIEBYŁEM, BO JEST NIEDAWNO OTWARTY..ALE JAK SŁYSZAŁEM NA REKLAMACH ( I JEŚLI PAMIĘĆ MNIE NIE MYLI) TO "KLIMAT" ZNAJDUJE SIĘ NA ULICY SŁAWKOWSKIEJ, CZYLI..... NA TEJ SAMEJ CO "FREE PUB" :D PAMIĘTACIE FREE??

Byłam tam dziś i jakoś nic nie widziałam :D... widocznie jestem ślepa :D...

Ale za to widzieliśmy z Moonem dziś na rynku cały jeden plakat informujący o koncercie... NA KTÓRYM PISAŁO: BILETY: W PRZEDSPRZEDAŻY: 35 ZŁ, W DNIU KONCERTU: 40 ZŁ... I co wy na to?... :roll:
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 20 sty 2004, 21:21

NO JA NA W OKOLICACH RYNKU TEZ JUZ DAAWNO NIE BYŁEM...MOŻE JUZ NIEMA TEGO KLUBU..NIEWIEM... A CO DO CENY..COŻ, TRZEBABĘDZIE COŚ KOMBINOWAĆ "ODGÓRNIE" :P
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 20 sty 2004, 21:27

Kto się szykuje na ten koncert niech się tu wpisze........muszę mieć jakiś zarys.....jak będę znowu Joli marudzić :P ....o zniżki dla FFC :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 21 sty 2004, 9:35

Ja jeśli będzie jakaś przystępna cena biletu :D
...
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 21 sty 2004, 10:24

moon pisze:Ja jeśli będzie jakaś przystępna cena biletu :D

jestem tego samego zdania co MooN, zwarzywszy na to, ze pieniazki beda potrzebne tez na inne dni :-)
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 21 sty 2004, 18:23

ale sie ciesze!!! zrobie wszystko co w mojej mocy zeby tam byc!! moja ukochana kapela wreszcie w moim ulubionym najukochańszym mieście w Polsce!!! Jesli tylko zalapalbym sie na miejsce w czyims autku (mile widziani są siemianowiczanie :twisted: ) Łukaszo sprawdz czy to na pewno jest na tej ulicy bo ja cos slyszalem ze na Zakopiańskiej (gdziekolwiek to jest). Btw napisz potem czy daleko jest do od rynku powiedzmy idąc pieszo...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 21 sty 2004, 19:55

Qbiak pisze: moim ulubionym najukochańszym mieście w Polsce!!! .

NARESZCIE ZNALAZŁ SIĘ KTOŚ KTO DOBRZE GADA :!: :)

"KLIMAT" JEST NA ZAKOPIAŃSKIEJ, CZYLI NA POPULARNEJ "ZAKOPIANCE", JEDNEZ Z NAJNIEBEZPIECZNIEJSZYCH DRÓG W POLSCE. KLUB TEN JEST ZARAZ PRZY WYLOCI EZ KRAKA, ALE OD RYNKU TO KAWAŁ DROGI. NIEWIEM ILE DOKŁADNIE BO W TAMTYCH OKOLICACH ŻADKO SIĘ ZJAWIAM.
JA TEŻ SIĘ CIESZE CO DO KONCERTU, SZKODA TYLKO ŻE ADAMA NIEBEDZIE :(

ALE JA BĘDE, BEZ WZGLĘDU NA CENĘ BILETU.
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 21 sty 2004, 22:04

Ja na 99 % jade wiec Sylwus dopisz mnie do listy zgloszeniowej :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 21 sty 2004, 23:54

Qbiak pisze:Btw napisz potem czy daleko jest do od rynku powiedzmy idąc pieszo...

to bedzie jakies 1,5 godzinki z buta :D wiec troszke daleko ale za to moge powiedziec ze jak sie idze z dwroca na rynek wlasnie jest przystanek z którego jedzie tramwaj nr 19 i wysiadac trzeba na przedostatnim lub ostatnim przystanku o czaderskiej nazwie Borek Fałęcki i stamtad kierujac sie na Centrum Handlowe "Zakopianka" :D

Koszt biletu tramwajowego to 1,10 zł - ulgowy lub cały 2,20 zł w jedną strone :D
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 22 sty 2004, 21:53

NIEJESTEŚ NA CZASIE FREZZERKU :) TERAZ BILETY SĄ DROŻSZE JUŻ. ULGOWY 1,20 I 1,30, JEDEN DLA EMERYTÓW DRUGI DLA UCZNIÓW. ALE NIEWIEM KTÓRY JEST KTÓRY BO JEŻDŻĘ NA MIESIĘCZNYM :P
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 22 sty 2004, 23:04

Łukaszo pisze:ULGOWY 1,20 I 1,30, JEDEN DLA EMERYTÓW DRUGI DLA UCZNIÓW. ALE NIEWIEM KTÓRY JEST KTÓRY BO JEŻDŻĘ NA MIESIĘCZNYM :P
Z tego co mi wiadomo to dla FFC powinna byc odrebna kategoria biletow tzn emerytowani-uczniowie :lol: i do kazdego kupionego biletu powinni dodawac piwo gratis :twisted:
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 22 sty 2004, 23:12

Łukaszo pisze:NIEJESTEŚ NA CZASIE FREZZERKU :) TERAZ BILETY SĄ DROŻSZE JUŻ. ULGOWY 1,20 I 1,30, JEDEN DLA EMERYTÓW DRUGI DLA UCZNIÓW. ALE NIEWIEM KTÓRY JEST KTÓRY BO JEŻDŻĘ NA MIESIĘCZNYM :P

dziadowski Kraków - znowu wszysto zdrozało :PP

A reszta sie zgadza ?
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 23 sty 2004, 20:43

NIE, BILET "NIEULGOWY" KOSZTUJE 2;40 ZŁ. W KOŃCU WSZYSTKO ZDROŻAŁO :P A RESZTA TZN CO? MIEJSCE KONCERTU? ZGADZA SIĘ . KLUB "KLIMAT" JEST OBOK CENTRUM HANDLOWEGO "ZAKOPIANKA" ( HIPERMARKET NA "C", ALE NIEBĘDE REKLAMOWAŁ :P )

Wróć do „Koncerty”