Konin.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Kasia

Postautor: Kasia » 12 mar 2008, 21:15

Dziękuję za Aniele mój:*:*:*:)
Kasia
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 13 mar 2008, 18:06

Dziękuję za "Dla miłości" :***
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.
Awatar użytkownika
_Paweł_
Członek FFC

konin

Postautor: _Paweł_ » 13 mar 2008, 19:01

A ja dziękuję za "Oczy" i "Wróciłam" :)
Awatar użytkownika
Magda

Postautor: Magda » 14 mar 2008, 18:03

Dziękuję Darii za telefon z koncertu.****Cieszymy się z Kasią,że o nas pomyślałaś. :) :)
Magdusia
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 14 mar 2008, 19:53

Nemo napisze relację więc ja tylko podziękowania.

Damian - za całokształ :wink: :***
Ewusi - za to, że nas zabrałaś, za towarzystwo, za pierwsze spotkanie w tym roku < :shock: >, za wypady do toalety i w ogólę za wszystko :***
Darii - za godne prezesowanie, za obecność, za towarzystwo i w ogólę for all :***
Idze - za spotkanie, towarzystwo, rozmowy o studiach i za komplementy :**
Robertowi - za kolejne spotkanie, za towarzystwo, za to, że znowu byłeś pokrzywdzony, za pomoc w ogarnięciu wszystkich :**

Zespołowi - za pierwszy koncert w tym roku i jak zawsze za pogodę ducha i dobry humor :)
Ani - za wytrwałość w próbach rozruszania ludzi, za energię na koncercie, za przedstawienie nas, za włączanie nas w koncert, za zainteresowanie nami, za opiekę i przygarnianie nas :)
Chłopakom - za śpiewanie na koncercie :twisted:
Adrianowi - za to, że jesteś jaki jesteś, za rozmowy, za odporowadzenie nas na dworzec i w ogólę za całokształt :)
Arkowi - za rozmowy, za dyskusje na temat studiów, za to, że mnie nie poznałeś i za obecność :)
Rafałowi - za to, że jest sławną osobą < :twisted: >, za towarzysto i w ogólę :)
Adamowi - za komplement, za robienie dziwnych min jak zwykle do zdjęcia ze mną, za totalne rozbawienie nas na koncercie wyjaśnieniem skąd nazwa zespołu :)
Dawidowi - za krótką obecność i towarzystwo :)

Maćkowi i Dyziowi - za opiekę, za pomoc i zaproszenie, a także za interesujące rozmowy przy stole :)
Wojtkowi, Ziutowi i Tomkowi - za obecność, dobry humor i towarzystwo przy stole :)

Oprócz tego specjalne podziękowania dla 2/3 zarządu FFC za bardzo godne nas reprezentowanie :twisted:

Zdjęcia jak zmniejsze to wrzucę :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 14 mar 2008, 20:33

Czas na moją relację ;P
Ze Szczecina wyjechaliśmy z Martą po 10.30. Całą drogę do Poznania byliśmy sami w przedziale ;P W pociągu bilety sprawdzał nam dziwny konduktor, a ja przypadkowo <:P> wyrwałem podgłówek. Na szczęście nikt tego nie widział, a za chwilę już wysiadaliśmy ;D W Poznaniu byliśmy po 14, tam przesiedliśmy się w piętrowy osobowy pociąg ;D Najlepsze było w nim to, że nieważne w jaką stronę się wchodziło, zawsze wychodziło się w tym samym miejscu ;D Kilka razy tak miałem \m/
Po 16 byliśmy w Koninie, tam czekała na nas Daria. Zadzwoniliśmy do warszawskiej ekipy (Ewcia, Ignis i Whereman), którzy jechali do Konina autem. Dowiedziałem się, że jadą autostradą cały czas i czekają aż będzie zjazd na Konin i jak będzie ten zjazd to przyjadą do nas - tak mi Ewcia wytłumaczyła, kiedy będą ;D Nie szło nam to dogadywanie się, bo cały czas się śmialiśmy ;D Potem Marta, Daria i ja poszliśmy pod ten Dom Kultury czy coś tam :P Goście się zjeżdżali, ja opowiadałem o mojej przerażającej wizji tego koncertu, było trochę zimno, ale wytrwale czekaliśmy na Warszawę. A nie wspomniałem o ubraniu - Robert nastraszył mnie, że trzeba być wieczorowo ubranym ;D Oczywiście nie było dla mnie do pomyślenia, żeby jechać na Łzy w garniturze, co zrobił Robert. Ubrałem więc glany, bojówki, czarną koszulę z krótkim i krawat ;D Oprócz tego miałem tylko kurtkę, więc było trochę zimno ;P W końcu po kilku telefonach i wyglądaniu samochodu z warszawskimi rejestracjami dołączyli do nas Ewcia, Ignis i Wherman. Ignis i Whereman ubrani elegancko, Ewcia przebierała się na środku ulicy ;D Poszliśmy do tego domu, tam witali nas jak VIP-y ;D Oddaliśmy kurtki do szatni, nikt nie sprawdzał wejściówek naszych, nasze miejsca były zajęte, więc usiedliśmy niestety osobno ;/ Kazali nam ;D Ewcia, Ignis i Robert w jednym miejscu, Marta ze mną w innym ;P Zaczęła się jakaś gala sportu ;D Półtorej godziny nudów, jacyś prezesi, prezydenci, burmistrze itd. wręczali różne nagrody konińskim sportowcom ;P Potem była przerwa, w czasie której przesiedliśmy się na nasze właściwe miejsca, ustaliliśmy, że jak Ania nas zawoła, to schodzimy na dół pod scenę - mieliśmy nadzieję, że dołączą do nas inni ludzie ;) Zaczęło się od "Gdybyś był", potem Ania bardzo ładnie i miło powiedziała o nas, że mimo że to jest impreza zamknięta, to ich fani jeżdżący po całej Polsce na koncerty zawsze walczą o wejściówki na wszystkie imprezy i nawet tu udało nam się wejść :) Potem zaprosiła ludzi do przodu przed scenę. Marta, Ewcia, Ignis, Daria i ja poszliśmy przed scenę, Robert został :) Ania kilka razy wołała innych, ale nikt nie przyszedł ;] Tak więc, tylko nasza piątka się bawiła przed sceną i było trochę dziwnie ;D Ania praktycznie do nas tylko śpiewała, ludzie wychodzili w czasie koncertu ;] Ania podchodziła do nas z mikrofonem i kilka razy zagrowlowałem ;D Potem Ania mówiła, żeby chłopcy z pierwszego rzędu przyszli pod scenę wspomóc jedynego mężczyznę, który ma mocny głos ;D Jednak nikt nie przyszedł, za to Ania do nich podeszła, potem chodziła po sali i siadała koło tych ważniaków, którzy się zawstydzali ;D Niestety kilka kawałków wyrzucili z tracklisty ze względu na charakter tego koncertu, nie było m.in. "Słońca" i "Szczęścia smak". Pierwszy raz słyszałem akustyczne "Wróciłam" i jestem pod wrażeniem - ogólnie nie lubię tej piosenki, a ta wersja podoba mi się, lepsza niż oryginalna ;) Z "Wróciłam" wiąże się także chyba najlepszy i wyjątkowy fragment koncertu ;D Otóż po kilku sekundach od rozpoczęcia kawałka, w momencie gdy Ania powinna wejść ze słowami "Słońce na mojej twarzy" schowała się z tyłu sceny, chłopaki przestali grać i razem a capella zaśpiewali "Słońce na mojej twarzy" ;D Zajebisty motyw :P Fajnie to wyszło i mówiłem im, że na stałe powinno to wejść do koncertów, ale chyba to była jednorazowa akcja tylko ;P W każdym razie zarówno zespół jak i my śmialiśmy się z tego ostro ;D Na bis było "Boys Don't Cry" i "Puste słowa" :) Koncert bardzo fajny, na pewno zapadający w pamięć :) Po koncercie były autografy i zdjęcia oraz historia z "Zielonym" (kto był ten wie o co chodzi \m/). Potem przede wszystkim dzięki uprzejmości Ani, Dyzia i Maćka udaliśmy się na imprezę z zespołem ;D I co tam się działo... No, ale tego już tu nie można pisać :P W każdym razie tradycyjnie już, jak to bywa na imprezach ze Łzami i FFC było ostro ;D Po 1 mieliśmy pociąg, po 5 byliśmy w Szczecinie i przed 7 w domu ;P
Podziękowania:
:arrow: Marta - za to, że nie zostawiłaś mnie gdzieś tam na dworcu <:P> i za wszystko ;*
:arrow: Ewcia - tu specjalne podziękowania oczywiście, bo gdyby nie Ty i gdyby nie Twoje zaproszenie, to nie byłoby nas na tym koncercie, na imprezie i w ogóle nie spotkalibyśmy się ;* Przede wszystkim jeszcze za śmiech (telefoniczny, "pozielonowy" itd. :P) ;*
:arrow: Daria - za to, że się pojawiłaś na tym koncercie, za załatwianie różnych spraw dla nas i w ogóle ;*
:arrow: Iga - za kolejne spotkanie i koncert :)
:arrow: Whereman (Werman:P) - za męskie towarzystwo, poświęcenie się podczas imprezy i pilnowanie rzeczy na koncercie ;P Ale lepiej wyglądasz w długich włosach ;P
:arrow: Ania - za to, że na koncercie zajmowałaś się nami ;P Za to, że byłaś tak niesamowicie miła i opiekuńcza dla nas po koncercie - inne gwiazdy powinny się od Ciebie uczyć :)
:arrow: Adi - jak zawsze za towarzystwo na imprezie, wytrwałość, odprowadzenie na dworzec i za to, że z Tobą zawsze jest zajebiście ;D
:arrow: Arek - także za długie towarzyszenie nam, rozmowy i miny na zdjęciach ;P
:arrow: słynny Rafał Trzaskalik - za Twoją słynność ;D
:arrow: Adam, Dawid i Tomek - za krótkie spotkanie niestety :)
:arrow: cały zespół - za niesamowity koncert :)
:arrow: Dyzio i Maciek - jak zawsze za pomoc oraz za kilka cennych informacji :)
:arrow: Ziut, Wojtek - za wytrwałe imprezowanie i zdjęcia ;D

Zdjęcia z imprezy dla zainteresowanych będą najprawdopodobniej jutro :)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 15 mar 2008, 21:55

Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 15 mar 2008, 23:23

Cholera...
Skasowały mi się całe podziękowania.
Jutro napiszę.
Dzięki za zdjęcia.:*

<foch>
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 16 mar 2008, 14:30

No pisz, pisz ;P

A ja daję zdjęcia. Jeśli kogoś interesują zdjęcia z koncertu, bądź zdjęcia Łez, to niech nie ściąga ich, bo są tu przede wszystkim zdjęcia FFC. Jest to 19 zdjęć wybranych z 80, jakie zrobiłem przed i po koncercie. W trakcie koncertu nie robiłem zdjęć, bo robiła je Marta - zresztą dała już je na forum.

To link do wybranych 19 zdjęć:
http://www.sendspace.pl/file/M9AMgRXM/

Jeśli ktoś jest zainteresowany wszystkimi 80 zdjęciami i spełnia odpowiednie kryteria, to proszę o kontakt na gg - tam podam linki do wszystkich zdjęć, jakie robiłem :)

-

-

Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 16 mar 2008, 16:07

Ostatni mój koncert akustyczny...
Był specyficzny,zdecydowanie.Miałam momentami wrażenie,że grany jest dla osób stojących pod sceną.Energia niezaprzeczalnie popłynęła ze sceny i to było dla mnie najważniejsze.
Szkoda tylko,że odpadły niemal najlepsze piosenki.Resztę zostawiam w pamięci i kieruję podziękowania.

Marta- za spotkanie w oficjalnym stroju,za przewracającą się butelkę po Coca Coli,tak jak piszesz...for all:*
Damian- za cudowny krawat bez dodatków, boski głos, godne reprezentowanie zarządu :twisted: i fantastyczną zabawę:*
Ewcia- za przebieranie się w aucie, bounce na koncercie, podpijanie piwka spod kurtki i komplementy przy stole:*
Robert- gdzie są Twoje włooosy? Wyglądasz tak poważnie...jak nie z FFC :twisted: .Za spotkanie i stanowienie poważnej części ekipy:*
Iga- za wspólny koncert, elokwentne rozmowy przy stole o sprawach ważnych i ważniejszych i świetną zabawę:*
Zespół-za świetny koncert i równie świetne przed i pokoncertowe wrażenia,za megazakład (wszyscy śpiewali równo) i opiekę przed koncertem:P.
Ania- za pamięć w sprawie 30 S.T.M, wrażenia, wzruszającą chęć zaopiekowania się,talerze,a przede wszystkim za koncert.:)-potwierdzam powtarzane kilkukrotnie "jestem fajna" :mrgreen:
Dyzio- za ogół i całokształt radosnej twórczości.No i za toast za Kubusia:)
Maciek- za Feist i dosłowne sformułowanie pytania przy stole:))
Adam,Arek- za zabawę, wyjaśnienie genezy nazwy Zespołu, ukląk :twisted:
Adi,Wojtek- za party,odprowadzenie, "Ty przecież nie odmawiasz" :twisted:
Rafał- za bycie sławnym w knajpie w Rybniku :twisted:
Dawid- za tuning plakatu, zaopatrywanie:)
Ziut- za mecz i dzielne kibicowane (PSV :D) i stołowanie się
Tomek- za opowieści na temat potraw,konsumpcję:)

Marta pisze:Oprócz tego specjalne podziękowania dla 2/3 zarządu FFC za bardzo godne nas reprezentowanie :twisted:

Dziękujemy :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
ziutt
Technika zespołu Łzy

Postautor: ziutt » 16 mar 2008, 18:41

W przyszłym sezonie Tottenham zbije wszystkich :D
Dzięki wszystkim za pozdrowienia
Ziutt
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 16 mar 2008, 19:38

Tak,a ja jestem prezydentem Kostaryki. :twisted:
Awatar użytkownika
ziutt
Technika zespołu Łzy

Postautor: ziutt » 16 mar 2008, 20:27

A co takiego jest w Kostaryce że chcesz tam zostać prezydentem? :D
Ziutt
Awatar użytkownika
ewcia_s
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ewcia_s » 17 mar 2008, 22:13

Parę słów z mojej strony. ;)

My wyruszyliśmy jakoś z Warszawy koło godziny 13.30. Ja jak zwykle robiłam za pilota i nawet mi się udało nie pomylić drogi. ;) W drodze dopadła nas jakaś wichura i nam praktycznie przód samochodu podnosiło i nas znosiło i się trochę z Robertem zdźiwiliśmy, że przecież Emma już przeszła przez Polskę. :P Robert wybrał taką trasę, że nawet autostradą jechaliśmy i tu też przytoczę to co napisał Damian, że dzwonił i się pytał za ile będziemy na co ja powiedziałam, że nie wiem bo nie ma żadnych znaków i nie wiemy ile nam do celu zostało, więc jak będzie zjazd na Konin to wtedy dam znać. ;) Był zjazd na Konin i później telefon do Darii, żeby nas kierowała pod ten dom kultury. Jeszcze wcześniej pytaliśmy jakiejś babki to jakimiś zawijasami nam tłumaczyła. :> ale intuicja Roberta nie zawiodła i dobrze pojechaliśmy. ;)
Na miejscu czekali już na nas Marta, Damian i Daria. Ja się w biegu przebierałam na ulicy bo wcześniej nie zdążyłam i z poślizgiem jakoś 30 minutowym weszliśmy do tego domu kultury i taka pani baaardzo miło nas przywitała i powiedziała, że mamy się pospieszyć bo już się zaczęło. Weszliśmy na salę, a tam ciemno tylko scena była oświetlona. Nasze miejsca były zajęte, więc usiedliśmy na wolnych miejscach jakie były. Samo rozdanie nie było jakieś bardzo długie, jeden pan ciągle płakał, ale wszystko jakoś szybko mięło, przynajmniej dla mnie. :P

I przyszedł czas na koncert. Ania po "Gdybyś był" przedstawiła nas i powiedziała, że jeśli ktoś ma ochotę pobawić się to zaprasza pod scenę. My niewiele myśląc, delegacją z samej góry zeszliśmy na dół i w 5 osób bawiliśmy się tak do samego końca. Mimo tego, że Ania namawiała kilka razy resztę do zabawy nikt się nie skusił i publiczność ograniczyła się do klaskania. :D
Koncert magiczny jak każdy na swój sposób. Bardzo mi się podobało wykonanie "Wróciłam", a jeszcze bardziej moment kiedy chłopaki zaśpiewali "Słońce na mojej twarzy" :D Bardzo mi się też podoba to, że na scenie stoi fortepian i Adi na nim gra. :)
Po koncercie było rozdawanie autografów i sesja zdjęciowa, a później jak już Damian napisał pojechaliśmy na kolację i na imprezę. I tutaj koniec mojej opowieści i przejdę do podziękowań. ;)

Dziękuję:
Robertowi- za to, że się znowu tak bardzo poświęcił i pojechał samochodem, za wiele rozmów i uśmiechu, za dużo by tutaj pisać ;) :*
Idze- za to, że byłaś, za tajne rozmowy ;* i za to, że coś zrozumiałam.
Martusi- za to, że poświęciłaś ćwiczenia na uczelni, żeby przyjechać dla mnie, za rozmowy, wspominanie, za ładny wygląd, po prostu za wszystko! ;*
Damianowi- hehehe :D jak ja Cię już widzę to się śmieję :D za dużo uśmiechu i optymizmu, przez telefon i po zielonym i ciągle, za mówienie do Dyzia, że "ona na pewno chce" :D za Twój krawat i glany :D za subtelny ryk do mikrofonu :D i wspomnienia! ;*
Daria- tutaj tez dużo mogłabym się rozpisywać ;) zresztą Pani Prezes wie :D ale tak w skrócie to za to, że też Ci się chciało taki kawał jechać, za piwko spod kurtki, za zabawę pod sceną :D za wszystko ;*

Zespół- za wspaniały koncert, za atmosferę i ciepłe przyjęcie po koncercie,
bo bez Was nie byłoby tego wszystkiego co mamy!
Ania- za masę optymizmu, za przedstawienie nas, za dawkę uśmiechu ze sceny i tak wspaniałe potraktowanie nas po koncercie, za wszystko! ;)
Adi- za to co robisz dla FFC, za rozmowy, Ty zawsze wiernie wytrwasz z nami do końca! ;) i fajny pomysł z tym fortepianem ;)
Arek- za debatę na temat studiów "czy warto studiować?" ;) i śmieszną fotkę z poważną miną :D
Rafał- za to, że znam sławnego Rafała :D za rozmowy na temat jedzenia :D "Nie wszystko dobre co ładnie wygląda" \m/ :D
Dawid, Adam- że byliście ;)
Maciej- za ładną fotkę i ciepłe przywitanie ;)
Dyzio- również za ciepłe przywitanie i zaopiekowanie się nami ;)
Wojtek- za wytrwanie do końca, za rozmowy i na następny raz ubierz kurtkę, bo się w końcu przeziębisz! ;)
Ziut- za fotkę ;) i za to, że też tak długo z nami siedziałeś.
Tomek- że byłeś ;)

I jeszcze na końcu szczególnie podziękuję Przeglądowi Konińskiemu, że mi przesłali zaproszenia i że to dzięki nim mogliśmy przeżyć tak wspaniałe kolejne chwile. ;)

Podsumowując świetny koncert i świetna impreza, oby więcej takich wypadów było :twisted:
Kochać kogoś tzn. widzieć cud niewidoczny dla innych...
---
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 31 sie 2011, 12:51

2011-09-03 godz. 18:00 KONIN - Lato z Radiem

Planujemy się tam pojawić. Ktoś jeszcze? ;>

-

-

Wróć do „Koncerty”