Jastrzębie.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 27 paź 2003, 13:20

24.10.2003 Koncert Łez w Jastrzębiu Zdroju. Był całkiem fajny gdyby nie to,że porobiły się młynki na parkiecie i można było dostac po głowi plecach. Ale to nie ważne ważne jest to,że była bardzo fajna zabawa i panował świetny nastrój.Po koncercie była chwila na autografy, a następnie "impreza" w pubie z zespołem. Pozdrawiam wszystkich,tórzy tam byli i sie bawili :D :) :lol: :P :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 27 paź 2003, 13:23

Iwonkax pisze:Jesoos bardzo chcial pokazac mi swoj spiwor ktory niby mial w plecaku

cóż :twisted: do pełni prawdy w tym zdaniu brakuje jednego słowa: jesoos bardzo nie chciał pokazać :twisted: nieładnie tak mijac się z prawdą :twisted: więcej grzybków nie dostaniesz :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 27 paź 2003, 15:11

jesoos pisze:
Iwonkax pisze:Jesoos bardzo chcial pokazac mi swoj spiwor ktory niby mial w plecaku

cóż :twisted: do pełni prawdy w tym zdaniu brakuje jednego słowa: jesoos bardzo nie chciał pokazać :twisted: nieładnie tak mijac się z prawdą :twisted: więcej grzybków nie dostaniesz :wink:

ciiiii :P nie wszyscy musza wiedziec :wink:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
_Wujek_

Postautor: _Wujek_ » 28 paź 2003, 18:32

niebieskooka pisze: Był całkiem fajny gdyby nie to,że porobiły się młynki na parkiecie i można było dostac po głowi plecach.

Mój to był pierwszy koncert Łez na jakich byłem ( kumpela mnie namówiła ). Na początku myślałem że ( bez obrazy ) to jakaś denna kapela ale mile się zawiodłem - grali Świetnie :!:
Na początku dziwiłem się co to za ludzie z tym FFc na koszylkach - teraz wiem że to wy :)
Co do młynków - co to za koncert bez nich :?: :P
Jak dla mnie lajt i wogóle wszytsko okey ( może poza 30 zł za bilet :P ).

Ps. Tak wogóle to witam wszytskich czuje teraz że chyba częściej będe tu wpadał - juz szykuje się na koncert w Szuszcu. Pozdrowo ....
Miłość ! Przyjaźń ! Muzyka !
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 28 paź 2003, 21:00

niebieskooka pisze: 24.10.2003 Koncert Łez w Jastrzębiu .Był całkiem fajny gdyby nie to,że porobiły się młynki na parkiecie i można było dostac po głowi plecach.

No przecież te młynki to właśnie najlepsza zabawa :D :D
A po głowie i plecach to ja cały czas dostawałam włosami Pajonka,a potem jeszce Jesoosa :P
Awatar użytkownika
domel_gl

Postautor: domel_gl » 29 paź 2003, 0:03

hmmmm .... widzac koncert i porownujac z Zabrzem wyciagam moje wnioski:
w Jastrzebiu bylo wiecej miejcsa na szalenie, Ania byla zdrowa i wesola wiec dala czadu.... na minus: Ania byla na czarno (czyli smetnie-w bieli jej lepiej), efekty specjalne gorsze .
Ogolnie mowiac - kolejny koncert z dobra muza, na trybunach duzo staruszkow. Mon dal niepowtarzalny popis aktorstwa, dlugo trzebabedzie czekac na cos rownie dobrego :wink:
Spotkanie z zespolem raczej niewypal ale checi szczere...nie zawiodl nas tylko Dawid :D
grunt to się nie przejmować...dobrze się odrzywiać...nie pracować...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 29 paź 2003, 13:26

myself pisze:
A po głowie i plecach to ja cały czas dostawałam włosami Pajonka,a potem jeszce Jesoosa :P

Oj od Pajonka to ja co chwile dostawalam :P Raz mi nawet łzy pociekly bo tak w oko dostac to troszke boli, ale nie mam nikomu tego za złe, w koncu to tylko zabawa :D i tak apropo Myself kto Ty?? widzialam Cie na koncercie?
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 29 paź 2003, 13:32

[quote="iwonkax i tak apropo Myself kto Ty?? widzialam Cie na koncercie?[/quote]
Nie wiem czy mnie widziałaś na koncercie bo nie bardzo wiem jak ty wyglądasz :D
Jak chcesz to zobacz sobie moje zdjęcie :P
http://www.malva.republika.pl/
Fotki nie są najlepsze ale innych na razie nie mam
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 29 paź 2003, 13:39

hmm..zobaczylam ale dalej Cie nie kojarze...mozliwe ze bawilysmy sie kolo siebie ale nie zwrocilysmy na siebie uwagi :) :)
Awatar użytkownika
_Wujek_

Postautor: _Wujek_ » 29 paź 2003, 14:43

Ja mam takie pytanko odnoście ceny - wszędzie się tak cenią jak w J-biu ?? - 30 zł. Nie chce tu przytaczac cen innych kapel ale troche mnie zatkało jak uslłyszałem 30zł - wszezie ceny były podobne ... ???
Miłość ! Przyjaźń ! Muzyka !
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 paź 2003, 16:25

Bilety mają wszędzie różne ceny.Ja w październiku tamtego roku płaciłam 15 zl. ale teraz przeważnie kosztują 20-25 zl.Chyba zależy od organizatora...
Awatar użytkownika
Asia Michalik

Postautor: Asia Michalik » 31 paź 2003, 22:41

I już po koncercie. Ale był napradę super, cool, extra i trendy. Warto było wydać 30 zł.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 01 lis 2003, 14:12

No prosze, rosną młode gwiazdy polskiego rynku muzycznego. Moon ja bym na twoim miejscu rozglądałą się za menagerem, moze Pan Maciek albo Karinka???;) albo odrazu menagera Iron Maiden. z takimi ruchami scenicznymi i głosem to listy przebojw sa twoje ;);)

A o zdjęciu w dziennku zachodzinim nie wspomne, zawodowe. Moje małe gwiazdy. Buźka.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
TALCIA

Postautor: TALCIA » 01 lis 2003, 16:31

MOIM ZDANIEM KONCERT BYŁ SUPCIO :!: PO KONCERCIE AUTOGRAFY PO PROSTU GIT :twisted: POD SCENĄ MAŁY MŁYN ALE O TO WŁAŚNIE CHODZI W KOŃCU TO KONCERT ROKOWY :P :P
Awatar użytkownika
Asia Michalik

Postautor: Asia Michalik » 03 lis 2003, 19:05

I już po koncercie. Bardzo mi się podobało. Było super, cool i trendy. Kiedyś dwa razy byłam na ich koncertach, ale ten był (nie da się opisać). Tak się wybawiął i wykrzyczałam, że na drugi dzień oj ... głos straciłam, :oops:

Wróć do „Koncerty”