FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 26 wrz 2003, 18:39

kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 wrz 2003, 18:53

Awatar użytkownika
PINIAK

Postautor: PINIAK » 26 wrz 2003, 18:57

Pamiętam dokładnie dzień kiedy poznałem łzy. Poszedłem z przyjaciołmi na koncert. Zobaczyłem Adama i Anię(wtedy w czarnym jeszcze ubranku). Poczułem mrok i od tamtej chwili zawsze gdy ich słucham doznaję dreszczyku emocji. Nie tylko sentyment czyni ze mnie fana łez. Cenię także Łzy za ich teksty i muzykę i dlatego zawsze będę ich wiernym fanem. Chciałbym jednak poznać waszą i adama opinię na temat tego, czy zespoł podąża i rozwija się we właściwym kierunku.
Jestem znanym i cenionym w środowisku krytykiem muzycznym, więc radzę liczyć się z moim zdaniem. Nie chcę być zarozumiały, ale prawdę powiedziawszy, mam zawsze rację. Jeżeli będziecie się przeciwstawiac moim poglądom, to środowisko was zje.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 26 wrz 2003, 19:01

Sylwia
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 26 wrz 2003, 19:04

Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 26 wrz 2003, 19:14

a ja mam dopiero tera z więcej czasu aby trochę popisać.

na początku kompletnie nie wiedziałam o co chodzi adasiowi..ale po rozmowie na chacie już wszystko rozumiem i go popieram co do niektórych kwestji. myślę że jedyną sprawą o co adam jest zazdrosny to jesteśmy my fani łez.i nie dziwię u się że jste zły że apo idzie na łatwiznę!! bo tak jest. łzy do kariery poonywały nie przetarty szlak.. a apo co? idą na łatwiznę. część fanów przeszła na forum apo. ok mają prawo słuchać czego chcą ale wspomnę to co powiedziała sylwia to łzy załatwiają busy wejściówkki itp. a apo? wzieli was na pizze. może to był tylko gest przyażni a może chcieli zyskać coś więcej...no ok mówicie że łzy czasami są dla was nie dosyępne ale czasami trzeba ich zrozumieć to tesh są ludzie! i tesh mają zły chumor, złe dni a czasmi poprostu nie chce im śię gadać!! wejdzcie czasami w ich skóre... bużka pa
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 wrz 2003, 19:49

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 wrz 2003, 20:40

Przyznam isę szczerze, że nie przeczytałam całego tematu ;) ale tylko niektóre wypowiedzi... niektórzy sie obrazali na Adama... czy coś podobnego... Adam ma rację... w ffc jest wiele osób, ale ile z tych osób znamy? ja ostatnio naliczyłam 30 takich osób, które dla mnie są trzonem ffc i naprawdę nie wiem skąd sie wzięło te 100 osób :shock:
Nie dziwie sie że Adam się martwi o ffc, bo jest o co się martwić, teraz możemy isę poczuć jak zespół o który my sie martwimy :D mała zamiana ról?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 wrz 2003, 21:21

Dodam tylko...
- kwestia zaproszenia na pizze nie ma tu imo najmniejszego znaczenia...
- najwięcej piany na Adama tutaj leci od ludzi którzy są tutaj od paru "chwil" więc ich ta sprawa zupełnie nie dotyczy... smutne :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 26 wrz 2003, 21:21

Przyglądałem się waszym wypowiedziom i postanowiłem też wyrazić swoje zdanie. Po pierwsze to po raz pierwszy słyszę o takim zespole jak Apogeum. Z waszych opinii mogę wywnioskować że Apogeum chce być takie jak Łzy. Nie wiem czy to dobrze czy źle jest na razie za wcześnie żeby o tym powiedzieć. Jeśli jednak tak jest to uważam że zespół powinien się cieszyć że jest „idolem” Apogeum.
Jeżeli zaś chodzi o fanów. Jeżeli Łzy mają wiernych fanów to na 100% oni ich nie opuszczą. Są na dobre i złe. Bardzo lubię Łzy i wiem że choćby nie wiem co się miało zdarzyć będę z nimi. Teraz słyszę że fanów jest co raz więcej. Niektórzy usłyszeli „Oczy szeroko zamknięte” kupili płytę i stwierdzili że są wiernymi fanami. Na początku nie możecie tak mówić, bo to wychodzi dopiero w późniejszym okresie. Ale odbiegam od tematu.
Po prostu uważam że jeżeli ktoś jest naprawdę wiernym fanem, a nie tzw. „pseudo fanem” to zostanie z zespołem i choćby nie wiem co się stało go nie opuści.
Niektórzy z was mówią że Adam jest zazdrosny. Nie zgodzę się jednak z wami. Uważam że Adam jest rozżalony (to nie jest dobre słowo) że im nikt nie pomógł w drodze do kariery, a Apogeum stara się jak najmniejszym wysiłkiem stać się sławnym. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że Łzom nikt, absolutnie nikt nie pomógł.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 26 wrz 2003, 22:12

Ten temat całkowicie mnie zaskoczył :!: :!: Z jednej strony to co wypisuje Adam jest żałosne :!: , ale z drugiej strony jak był bym na Jego miejscu też bym czuł żal, ale za żadne skarby bym tego nie okazał. Adam troche honoru trzeba mieć!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 26 wrz 2003, 22:52

Moze skonczymy sie klocic i wszyscy razem cos ustalimy?? Adam co ty proponujesz?? :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 26 wrz 2003, 23:09

to ze im nikt nie pomogl nie znaczy ze oni tez maja innym nie pomagac... todejscie pomogli to tez pomoge a jak nie pomogli to po co ja mam pomagac jest okropnie samolubne...
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: Carti » 26 wrz 2003, 23:12

Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 26 wrz 2003, 23:21

mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Wróć do „Łzy”