HISTORIA PEWNEJ PIOSENKI

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 18 paź 2003, 1:34

Zachowanie pana doktora jest dla mnie dziwne, a raczej podstępne.
Jeśli komuś coś daje to choćby się okazało potem że nie mogłem mu tego dać nie oczekiwał bym niczego w zamian.
Ani współczuje, zaufała komuś, a teraz ma tylko kłopoty.
Nie wieżę w to ze pan doktor nie wiedział jak mają się sprawy z prawem autorskim. Wydaje mi się że to oświadczenie napisał tylko po to by mieć dowód na to, że tekst jest napisany przez Niego. Po co niby by potem szedł się dowiadywać do Zaiksu, z ciekawości ??? Chodzić po urzędach i dowiadywać się czy teraz mógłby dostać pieniądze ze swój podarunek.
Ślepo zapatrzony w zespół to ja na pewno nie jestem, ale w tej sytuacji nie mam wątpliwości kto jest winny i uważam ze 100% winy jest po stronie doktora, a Ania zawiniła tylko tym że mu zaufała i przyjęła od Niego prezent.
Teraz jak ktoś mi będzie chciał dać jakiś prezent np. na urodziny to chyba sprawdzę w urzędach czy aby może mi go dać, kto wie czego się dowiem.
:twisted: :twisted: :twisted:
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 paź 2003, 2:11

moim zdaniem ten temat w ogóle bez sensu jest rozstrząsany... ale to tlyko moje odczucie
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Łezka_szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Łezka_szczecin » 18 paź 2003, 12:05

Moim zdaniem na początku każdy z nas powinien zadac sobie podstawowe pytanie: Komu bardziej wierzymy?? jakiemuś facetowi (doktorkowi), któreko praktycznie nie znamy (my fani)?? Czy Łzom, naszemu zespołowi którego znamy juz od dość dawna???
Ja osobiście oczywiście, że bardziej wierze zespołowi!!!!!!! i nie pisze to dlatego, ze ich lubie.. po prostu ICH lepiej znam od jakiegos tam doktorka (nawet niemialam okazji z nim pogadac...)
No więc?? jakie jest wasze zdanie?? I sprawa załatwiona!!!! i faktycznie panie 'MONDRALO' jeśli myślałeś ze zmienimy swoje zdanie dzieki twoim podzękowaniom itd. to sie BARDZO GRUBO MYLISZ!!!!!!
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 18 paź 2003, 19:12

Wg mnie teraz powinniśmy poczekać aż pojawi się ponowownie doktorek (co raczej się już nie zdarzy), albo Ania... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 18 paź 2003, 19:48

Cze.. no właśnie tyle zamieszania rozpętał i sobie poszedł.. heh.. co za tupet, się spisał... :evil: sylwia;-)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 18 paź 2003, 22:38

Iwona Bielawa pisze:Wg mnie teraz powinniśmy poczekać aż pojawi się ponowownie doktorek (co raczej się już nie zdarzy), albo Ania... Pozdrawiam

no ale głównych zainteresowanych niestety nie ma.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 paź 2003, 15:41

Łezka_szczecin pisze:Komu bardziej wierzymy?? jakiemuś facetowi (doktorkowi), któreko praktycznie nie znamy (my fani)?? Czy Łzom, naszemu zespołowi którego znamy juz od dość dawna???

Pana Labusa nie znamy, nie wiem czy ktoś z forum ma tak duży kontakt z Anią żeby wierzyc we wszystko co mówi (nie zarzucam tutaj kłamsta, bo tyle co wiem ze strony Ani to to co przeczytałam w 'życiu na gorąco' i 'trybunie sląskiej') .Ja tych osób nie znam i tyle wiem ile jest w gazetach i na forum.Pan Marek może kłamac lub mówić prawde, Ania również, ale chyba nigdy się nie dowiemy jak było naprawde :roll: .
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 21 paź 2003, 18:03

moze i jestem dziwna ale ja wierze Ani...nie dlatego ze słucham Łez i Ją lubie...ale wiem ze by nie kłamała...to osoba szczera ,odpowiedzialna i troskliwa...tak mi sie przynajmniej wydaje..... i bedzie sie wydawało przez cały czas:wink:
Ostatnio zmieniony 21 paź 2003, 21:30 przez kasieńka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 paź 2003, 18:47

ja chyba co innego czytałem, bo gazetowe "zeznania" obu stron były zgodne :twisted:
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 21 paź 2003, 20:29

ale Ania już chyba przed tą historia sprawiała wrazenie szczerej osoby i moim zdaniem ona właśnie taka jest... chociaz nie twierdzę, że nieprawdę mówi droga strona... tylko wtedy to wszystko wyjdzie trochę bez sensu...
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 25 paź 2003, 19:08

doktorek za troche późno sie skapnął, że powinien sprawę nagłośnić.Czy to nie dziwne? :?: :o Zobaczymy jak ta wojna się skończy i kto ją wygra... jeszcze troche przed nami... :?

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 25 paź 2003, 19:28

Anioł_ciemności pisze: :o Zobaczymy jak ta wojna się skończy i kto ją wygra... jeszcze troche przed nami... :?

kto ją wygra? jestem pewna, że Ania. Bynajmniej, ja przyznaje Jej racje, i Ona ma wsparcie fanów. Gorzej z sądami, ZAIKSem etc.. Ale Bóg czuwa.
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 25 paź 2003, 19:46

moim zdaniem niepotrzebne wywody tylko strony zainteresowane wiedzą jak było naprawdę
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 paź 2003, 19:59

Vampirzyca pisze:
Anioł_ciemności pisze: :o Zobaczymy jak ta wojna się skończy i kto ją wygra... jeszcze troche przed nami... :?

kto ją wygra? jestem pewna, że Ania. Bynajmniej, ja przyznaje Jej racje, i Ona ma wsparcie fanów. Gorzej z sądami, ZAIKSem etc.. Ale Bóg czuwa.

Owszem ma nasze wsparcie.Ale są jeszcze tysiące ludzi, którzy nie mają o sprawie pojęcia.I jeśli przeczytają artykuł , który jest na korzyść Pana Labusa to będą myśleć ,ze to wszysto Ani wina.
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 25 paź 2003, 20:09

Tak..ludzie są czasem bardzo niesprawiedliwi..bo oceniają nie nzając faktów...:(
Ale wierzę że nad Ania jednak ktoś czuwa :D

Wróć do „Łzy”