Czy Łzy powinny być popularne???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 15 paź 2003, 14:37

Paula_Jestem pisze:jednak chyba wolałam tamte Łzy.

No cóż... sława nie trwa wiecznie....niestety....moze za rok będzie tak samo cicho o Łzach jak rok temu...
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 15 paź 2003, 14:58

Margot pisze:No cóż... sława nie trwa wiecznie....niestety....moze za rok będzie tak samo cicho o Łzach jak rok temu..

Ja mam nadzieje,ze nie :D
Zresztą nie wydaje mi sie,ze za rok juz bedzie cicho....bedzie jeszcze głośniej :P :P
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 15 paź 2003, 16:10

Paula_Jestem pisze: jednak chyba wolałam tamte Łzy

Ja temate Łzy wolałam ,bo:
1.Czerń była gównym kolorem.
2.Na forum był spokój i osoby, które się znały-co z tego wynika nie było zbytnio kłótni.
3.Teraz za bardzo już nie musza się liczyć z fanami ,bo są sławni.Ale na szczęście (póki co) jeszcze Ich obchodzimy :twisted:
4.Było jakoś inaczej, lepiej...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 15 paź 2003, 17:00

Czy Łzy powinny byc popularne...?? Mysle, ze tak, ale nie kosztem "pchania" sie wszedzie gdzie popadnie... wydajse mi sie, ze prawdizwą popularnosc powinno sie osiagac muzyka jaka sie wykonuje... na szczescie mimo, ze Łzy troche za bardzo ostatnio "molestuja" media, to jendak ich muzyka potrafi sie bronic sama...

I czy ja wole stare Łzy czy nowe... ja jakos nie doswiadczyłęm tego medfialnego boom na zespol wiec, jakos nie ma dla mnie starych lez czy nowych... w sumie, jesli maja nagrywac takie plyty jak NCNJ to jestem za... bo naprawde ten krazek jest swietny, swietnie sie go slucha... dopoki, ta zmiana w zespole drstycznie nie odbija sie na jakosci muzyki to mi to nie przeszkadza...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 15 paź 2003, 18:33

Ghrave pisze:I czy ja wole stare Łzy czy nowe... (...)jakos nie ma dla mnie starych lez czy nowych...

to samo chciałam napisać... o co chodzi ze starymi i nowymi Łezkami? nie widzę różnicy... to że się zmieniąją wizualnie to nic dla mnei wielkiego, bo sama często lubie sie zmieniać... a w muzyce różnicy nie ma, nadal na płycie część piosenke jest naprawdę ostrzejszych a część spokojniejsza, a część to Anka itp ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 17 paź 2003, 13:45

wszystko sie zmienia i nic z tym nie zrobimy ale trzrba pamiętać że nie zawsze zmienia sie na leprze ani nie moźna wrucić do tego co jush było....
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 17 paź 2003, 13:50

2 minuty puźniej....
weszłem sobie na stronke adasia(www.lezki.prv.pl) pooglądać nowe fotki i zobaczyłem link do starej wersji stronki nawiązującej do 2 płytki i jednak zakręciła mi sie łezka w oku.....
Awatar użytkownika
*afrodyta*

Postautor: *afrodyta* » 17 paź 2003, 15:30

Boże :twisted: znowu przyszła ta co zaśmieca forum i próbuje ubliżyc komuś....słuchaj cie to bawi???bo nas nie :!: :!: :!: po za tym to jest forum Łez , a nie Linkin park :!: jezeli kochasz linkin park to idż na ich forum i zakładaj o nich tematy :!: :!: :!: :? i
JA NIE LUBIE NIKOGO ZAWSZE CHODZE WŁASNĄ DROGĄ .....NIE LUBIE NIKOGO....
Awatar użytkownika
Słoneczko!
Kontaktowanie:

Postautor: Słoneczko! » 17 paź 2003, 20:03

tam juz jestem, a tu przyszlam, bo myslalam, ze to normalne forum, jednak sie myliulam
Why is everything so fucking hard for me???

I'm tired of being what you want me to be....

What's your plans for Valentine's Day?
- Masturbation - Chester Bennington:D
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 17 paź 2003, 22:08

Słoneczko! pisze:tam juz jestem, a tu przyszlam, bo myslalam, ze to normalne forum, jednak sie myliulam

A jak wg ciebie wygląda "normalne" forum. Bo wiesz ja tu jestem jakiś czas (może nie za długo, ale parę miesięcy się uskładało) i jeszcze nie doszły do mnie słuchy, że ktoś jest tutaj nienormalny. Z tego co mi wiadomo to ludzie na tym forum są w pełni władz umysłowych... Więc nie wiem skąd masz tak błędne informacje... sylwia;-)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 17 paź 2003, 22:14

tak dziś sobie oglądałam program nagrany z okazji wręczenia platynowej płyty za krązek "WZZS" i tak sobie pomyślałam....to były Łzy...
nie mówie tu ze teraz jest źle.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Słoneczko!
Kontaktowanie:

Postautor: Słoneczko! » 17 paź 2003, 22:59

Sylwia;-) pisze:
Słoneczko! pisze:tam juz jestem, a tu przyszlam, bo myslalam, ze to normalne forum, jednak sie myliulam

A jak wg ciebie wygląda "normalne" forum. Bo wiesz ja tu jestem jakiś czas (może nie za długo, ale parę miesięcy się uskładało) i jeszcze nie doszły do mnie słuchy, że ktoś jest tutaj nienormalny. Z tego co mi wiadomo to ludzie na tym forum są w pełni władz umysłowych... Więc nie wiem skąd masz tak błędne informacje... sylwia;-)

no chyba widze, najpierw mi ludzie normalny temat kasuja, a zreszta co sie bede wami przejmowac, ja tam kocham inne forum, a to mnie nie obhcodzi..

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 17 paź 2003, 23:05

Słoneczko! pisze:
Sylwia;-) pisze:

no chyba widze, najpierw mi ludzie normalny temat kasuja, a zreszta co sie bede wami przejmowac, ja tam kocham inne forum, a to mnie nie obhcodzi..

jeżeli to Cie nie obchodzi to po co na nim jesteś...sama do tego doprowadziłaś, tutaj nikt nigdy do nikogo nie był źle nastawiony.a te kasowanie tematów to po prostu dbanie o porządek.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Słoneczko!
Kontaktowanie:

Postautor: Słoneczko! » 17 paź 2003, 23:36

Paula_Jestem pisze:
Słoneczko! pisze:
Sylwia;-) pisze:

jeżeli to Cie nie obchodzi to po co na nim jesteś...sama do tego doprowadziłaś, tutaj nikt nigdy do nikogo nie był źle nastawiony.a te kasowanie tematów to po prostu dbanie o porządek.

na pewno sama do tego nie doprowadziłam to było po prostu chamstwo, że skoasowali temat o LP, jesteście nietolerancyjni dla innej, lepszej, cięższej muzy i tyle

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 paź 2003, 2:13

czemu znów sie kłocicie?
co do popularności... coś mi isę wydaję, ze ten szczyt popularności spowodowany Oczami powolutku mija...
Ostatnio zmieniony 18 paź 2003, 16:28 przez mloda.jg, łącznie zmieniany 1 raz.
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Łzy”