Cierpliwości....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 04 sty 2004, 11:59

Tomas(J.W.P) pisze:Tak wogóle to zdaje mi się, że napisałem o tym, iż 40 postów w 4 dni to za wiele jak dla mnie oraz, że też czegoś takiego nie popieram.

Szczerze powiedziawszy to mi sie tez to zbytnio nie podoba :roll:
A co do nowych osob...wiekszosc z nas chciala na siebie zwrocic uwage kiedy pierwszy raz tu zajrzala wiec badzmy troche wyrozumiali i cierpliwi...zwracajmy uwage dopiero jak dana sytuacja zaczyna sie czesto powtarzac :roll:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 sty 2004, 19:36

Ciekawy ten temat... :D Tekst o kropelkach był świetny ;)
Myślę, że nowi już zrozumieli, ale zauważyłam pomijanie przez niektórych czytania regulaminu forum...
Było kilka osób "nowych" na forum, którzy jakoś sie zaakalimatyzowali tutaj bez zbędnego szumu i pisania 50 postów w ciagu kilku dni... Z mojej strony, bardziej w pamięć zapadnie mi osoba, która napisze coś mądrego... niż ta która pisze dużo, nie na temat...
Napisałam do kogoś w PW, że jeżli będzie pisała dużo postó i nie na temat to niedługo każdy zacznie pomijać jej posty, bo przypomni sobie jej posty te bezsensowne... a poznać ludzi można inaczej... jest PW, jest gg, jest mail... jest też chat... nie trzeba pisać niewiadomo ilu postów.
Nie kłóćcie sie już, bo nie ma o co... My musimy zrozumieć nowych że chcą się pokazać, ale "nowi" niech zrozumią też nas... że staramy sie tu zaprowadzić jaki taki porzadek, by to forum nie wyglądało tak jak inne...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Milka » 06 sty 2004, 14:41

Kajo pisze:
Tomas(J.W.P) pisze:Tak wogóle to zdaje mi się, że napisałem o tym, iż 40 postów w 4 dni to za wiele jak dla mnie oraz, że też czegoś takiego nie popieram.

Szczerze powiedziawszy to mi sie tez to zbytnio nie podoba :roll:
A co do nowych osob...wiekszosc z nas chciala na siebie zwrocic uwage kiedy pierwszy raz tu zajrzala wiec badzmy troche wyrozumiali i cierpliwi...zwracajmy uwage dopiero jak dana sytuacja zaczyna sie czesto powtarzac :roll:

ja już troszkę udzielałam się na forum i miałam 40 postów. ale teraz mam tylko 2. musiałam zmienić profil bo mój brat coś nakręcił. W poprzednim wcieleniu byłam IRMINA. Pozdrawiam wszystkich!!!!!
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 sty 2004, 19:28

Tak, jesteśmy grzeczni, mili i sympatyczni, ale gdzieś są granicę ludzkiej wytrzymałości...
Przyznam szczerze, że jak ja czytam kolejny post jakiejś osoby, w którym pisze "Nasze łezki są wspaniałe, kochane... Ania śliczna, śpiewa ślicznie i w ogóle Łzy są super itd." to sorry, ale zadaje sobie pytanie "po co ten ktoś to, do cholery, pisze jak nic to do dyskusji nie wnosi?"... chce się komuś podlizać? Chyba nie tedy droga... Czytanie takiego 'miodku' to dla mnie tylko strata cennego czasu... I jeśli ktoś X razy wygłasza takie opinie to przyznaję się, ale w ogóle zaczynam ignorować jego posty... ależ ja jestem okropna, prawda? Ale zmierzam do czegoś innego... drodzy nowi forumowicze... naprawdę, jakiekolwiek 'podlizywanie się' FFC naprawdę nie zjednuje wam członków fanclubu... a rzeczowe, ciekawe i przedstawiające wasze zdanie posty na pewno to robią... To taka moja mała rada dla każdego na początek.

ps. Mar-r... napisałeś, że starzy nic nie piszą... A np. Moon, Sara, Adas, Martyna, Sylwia, Doda i choćby ja... to co?

ps2. Co do legitki, to ten, któremu zależy tylko na niej i tak prędzej czy później rzuci ją w kąt... bo tak naprawdę to ona nie jest niczym innym jak KAWAŁKIEM PLASTYKU... a FFC to są emocje, koncerty, wyjazdy i ponad wszystko ludzie... Po raz kolejny powtarzam, że legitki nie mam... i jakoś nic z tego co nazywamy FFC mnie nie omija...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 sty 2004, 20:48

Syriel pisze:Przyznam szczerze, że jak ja czytam kolejny post jakiejś osoby, w którym pisze "Nasze łezki są wspaniałe, kochane... Ania śliczna, śpiewa ślicznie i w ogóle Łzy są super itd." to sorry, ale zadaje sobie pytanie "po co ten ktoś to, do cholery, pisze jak nic to do dyskusji nie wnosi?"

Syriel piszesz jakbys się dopiero obudziła :P -nie od razy Rzym zbudowano, w większości przypadków działalność forumową zaczyna sie od konkretnego lania wazeliny..dopiero po jakimś czasie spostrzega się że można również coś wartościowego napisać :wink: nie mówie tu o chlubnych wyjątkach od reguły...
a tekst w stylu "po co ten ktoś to, do cholery, pisze jak nic to do dyskusji nie wnosi?" przychodzi mi na myśl prawie zawsze gdy moja próżnośc zaprowadza mnie na takie zjawisko jak blogi... :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 06 sty 2004, 20:55

NO TAK...I WYCHODZI NA TO, ŻE JAK KTOS SIE TU PAKUJE I BLUZGA NA ŁZY TO JEST ŹLE..A JAK PRZYCHODZI I SŁODZI TAK, ŻE AZ NIEKTÓRYCH MDLI TO JEST JESZCZE GORZEJ :!: ...
MONIKA, WIADOMO,ZE TAKIE SŁODZENIE NIC NIE WNOSI DO DYSKUSJI..ALE POSTY OSÓB DOPIERO TUTAJ ZALOGOWANYCH TRZEBA POTRAKTOWAC (WESŁUG MNIE) TROCHĘ Z "PRZYMRÓŻENIEM OKA". BO KAZDY, KTO SIĘ TU LOGUJE CHCE W JAKIŚ SPOSÓB ZOSTAĆ ZAUWAŻONYM.....A TO NIE JEGO WINA,ŻE NIEZNA KLIMATU PANUJACEGO NA TYM FORUM I O WIELU SPRAWACH TAK NAPRAWDĘ NIEMA POJECIA...ALE TRZEBA BYĆ WYROZUMIAŁYM, WKOŃCU KAZDY Z NAS MIAŁ TU SWÓJ "PIERWSZY RAZ"...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 06 sty 2004, 22:53

Syriel, może źle się wyraziłem, ale ostatnio forum troszkę zapadło w sen (zimowy?). W sumie nie bardzo jest o czym pisać, bo Łzy praktycznie nie grają koncertów, nikt w ciążę nie zachodzi, albo co :).
Na czacie też pustki, strona nie jest aktualizowana, zespół na czacie praktycznie się nie pokazuje, na forum nawet Adam nic nie maźnie.
Może dlatego te posty "nowych" tak niektórych kłują w oczy.
Jak zaczynałem tu pisać, to Cień Anioła namawiała mnie do częstego udzielania się na forum. Moim zdaniem to słuszne, dajmy szansę nowym osobom na aklimatyzację, jak Ich wciągnie jakaś dyskusja to z pewnością podzielą się własnymi uwagami i przemyśleniami.
Wiele z tych osób patrzy na FFC z podziwem i szacunkiem, nie uważam sa przyjemne i sympatyczne od razu dostać po łbie, dlatego że nie do końca czuje się klimat.
Przypomniał mi się tekst z filmu "Ich Troje" (nie kojarzyć z pewnym zespołem) może nie do końca dokładnie, ale zacytuję : " Próbowaliśmy zaprzyjaźnić się z ludźmi, którzy czują klimat, tylko my czuliśmy klimat :)
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Milka » 07 sty 2004, 11:52

Nowi... niedawno ja ją byłam. Tylko teraz zmieniłam nick z IRMINA na MILKA. Dajcie im sie nacieszyć tym że mogą uczęszczać na forum. Po pewnym czasie napewno nie będą wypowiadali się bez potrzeby. Dajmy im trochę czasu :!: :D
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 07 sty 2004, 17:28

dzieki za wyrozumiałści :? :) :D
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 07 sty 2004, 18:09

kurde troche tutaj najeżdżacie na nowych ale pamiętajcie że nie wszyscy piszą bez senesu pomimo że są nowi ja pisze co mi sie nasunie na dany temat oczywiście i staram sie pisać jak to określiliście "MĄDRZE" chociaż nie wiem czy mi to zawsze wychodzi :wink: czasami moge coś palnąć bez sensu ale przeważnie to przez nerwy 8)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 07 sty 2004, 18:27

Panowie, mówię do Jesoosa i Łukaszo... tamten post miał być tylko dobra radą dla nowych forumwiczów... I pokazaniem jak widzą te sprawę niektórzy o dłuższym starzu... bo jestem pewna, że nie tylko ja nie czytam tych 'miodkowych' postów... :twisted: :roll:
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 07 sty 2004, 19:07

Hmmmm, Syriel, nie wiem dlaczego , ale czuję się zignorowany :P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 07 sty 2004, 21:02

mar-r pisze:nikt w ciążę nie zachodzi, albo co :).

Przecież ostatnio Ania zaszła w ciążę, nie słyszaleś najnowszej plotkiz "Twojego Impreium" :twisted: ?
Zgadzam sie z Syriel... ona napisała dobrą radę dla nowych... właściwie to co ja napisałam, żeby uważali na to co piszą, bo przez to co piszą mogą być albo chętnie czytani, ablo pomijani...
Nie lubie słodzenia... typu "Łzy są super, maja ekstra piosenki, a Adaś jest taki przystojny" :twisted: to mi się kojarzy z sezonowymi fanami... chetniej czytam jak ktoś uzasadni odpowiedź i napisze co mu się dokładnie podoba... jakieś za 0 przeciw, tak jak w dyskusji powinno być ;-)
Oczywiście nie każdy "nowy" pisze nieciekawie... równie często pojawiają się osoby "nowe" piszace ciekawie i takie myśle o wiele szybciej wchłaniają się w spolecznosć forum :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 07 sty 2004, 21:56

Nie, żebym się zaraz czepiał, ale wyrwałaś mi zdanie z kontekstu. Po prostu przypomniało mi się zdanie z bloga Martyny, gdzie cytowała kogoś, nie wiem kogo, że Łzy mają satanistyczne teksty - przykład "krwawi przed ołtarzem" :D
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 09 sty 2004, 13:31

widze ze wraca jak bumerang temat nowych ludzi na forum....
gdy ktos z ludzi nowych pisze sensownie to nic do niego nie mam, ale niema sie czemu dziwic ze ludzie sa przewrazliwieni na temat smiecania.....
:( forum to jest miejsce gdzie wiele osob z nas przebywa tu pol dnia....
ja juz pare razy dostalem zjeby za to ze zwracalem uwage nowym.....:)
ostatnio nawet ^coma napisala ze jestem niewychowany :) bo zwrocilem uwage komus.....
:D hmmm... od niedawna przestalem zwracac juz uwage na smieceniue i juz nikt mi ne zazuci ze jestem nietolerancyjny.... ja juz w tej wielkiej klotni nie biore udzialu .... :P
pasuje :!: :!:
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Łzy”