Pytania i uwagi na temat FFC.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 02 wrz 2009, 22:36

A ja nadal Cię namawiam, żebyś zmieniła decyzję - do końca kadencji zostały tylko 2 miesiące ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 02 wrz 2009, 23:08

Wiesz Damian, pierwsze, co pomyślałam po przeczytaniu Twojego posta, to czy warto jeszcze "działać" te 2 miesiące. Wiem, nie moja sprawa, bo to decyzja Darii, ale jednak ja nie widzę tutaj jakichś konkretnych zachęcajacych argumentów, a być tylko dla bycia to chyba mija się z celem (wg. mnie).
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
o-lk-a

Postautor: o-lk-a » 03 wrz 2009, 13:33

__daria__a pisze:A w kwestii spraw FFC... noszę się z bardzo poważnym zamiarem pożegnania się z prezesowaniem. Właściwie to podjęłam decyzję. Tak żebyście wiedzieli, co i jak.

Mistrzu, nie rób tego.
Awatar użytkownika
Alina

Postautor: Alina » 03 wrz 2009, 15:54

Zawsze chciałam być prezesem. załatwisz mi? Nie dyrektorem, nie kierownikiem ale prezesem strasznie mi się podoba brzmienie zwrotu ' Pani prezes" to taka mała dygresja. Szkoda że podjęłaś taką decyzję. Uważam że jesteś doskonała na tym stołku:)
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Pytania i uwagi na temat FFC.

Postautor: ROBSON@ » 19 wrz 2009, 0:10

Można wiedzieć kiedy wybieracie fanów do FFC Łez i na jakiej zasadzie? Pozdrawiam :) :) :) :) :) :)
Robson
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 19 wrz 2009, 11:22

Polecam lekturę następującego tematu.
http://oldweb.lzy.pl/forum/viewtopic.ph ... sc&start=0
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 19 wrz 2009, 11:55

-

-

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 19 wrz 2009, 15:32

Daria odejdzie i z tych strzępów FFC już nikt nic sensownego nie poskłada. Wszyscy, którzy tu coś mieli do powiedzenia sobie poszli bo mieli dość. Dość bzdurnych tematów, dość zawracania d..., dość cenzurowania forum przez kilka osób, a co do Darii to przypuszczalnie ma dość robienia totalnej roboty i słuchania samych pretensji. Ja się jej nie dziwię wcale. A co do forum to mi się tu nawet zaglądać nie chce. Kiedyś odbywały się jakieś dyskusje, polemiki. Teraz jest to wymiana urodzinowych życzeń i wklejanie linków lub pisanie w której gazecie jest fota Ani. Ludzie sprzedają single Łez za które się zabijali kilka lat temu, czat umarł.
Ostatni zgasi światło i zamknie drzwi.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 19 wrz 2009, 19:39

Marek masz dużo racji w tym, co piszesz, ale...
FFC to już nie jest to, co kiedyś, ale raczej nikt nie oczekiwał, że zawsze będzie tak samo. Nowi ludzie, zespół w innym miejscu niż kiedyś. Rotacja ludzi jest rzeczą normalną. A poziom forum, no niestety też zależy od ludzi, którzy tu są.
Ale to nie powód aby ciągle narzekać jakie to wszystko be, a jakie kiedyś było cacy. To tak jakby człowiek przez x czasu rozpaczał, że skończyły się czas szkoły i życie jest inne - a to przecież normalne.
Ty też się zmieniłeś i jakoś nikt nie odstawia z tego powodu histerii, bo raczej to jest normalne, prawda?
Więc moim zdaniem nie ma, co biadolić tylko wybrać czy się chce istnieć na tym forum w takiej formie i próbować je ożywić czy dać sobie spokój i pozwolić czerpać innym z tego przyjemność.

Co do prezesury Darii to masz wiele racji w tym, co piszesz. Ale na to się chyba nic nie poradzi. Jednak chyba zbyt mało wierzysz w FFC, bo ja najbliższa przyszłość widzę w jaśniejszych kolorach.
Czeka nas nowa płyta, a co za tym idzie więcej Łez w tv itp, no i więcej ludzi więc jeśli nowy prezes będzie ogarniętą osobą to naprawde może być dobrze :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 20 wrz 2009, 9:28

Po pierwsze to ja nie wiem kto miałby być tym prezesem, po drugie to po nowej płycie robił się tylko chwilowy burdel zawsze. Ja nie narzekam bo mnie to nie obchodzi, tylko stwierdzam fakty. Ale powodzenia życzę niezmiennie.
PS: A jak tam ognisko tegoroczne??
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 20 wrz 2009, 23:53

Ale przecież nawet jeśli Daria nie zrezygnuje to i tak wybory są nowe..??
Jest zarząd wybierany na nowo... pewnie by się przedłużył,
ale z drugiej strony czy to pewnie..? Nie.

A FFC dużo się zmieniło.. sama nawet mniej tu wchodzę.
Mar ma rację, życzenia, fotki i linki... nic więcej prawie...
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 21 wrz 2009, 10:08

Stwierdzenia, że nikt sobie nie poradzi i nie "poskłada" FFC dziwnie się czyta.
Ale jeszcze dziwniej i nieprawdziwie czyta się sugestie jakoby Ewa i Damian nic nie robili. To niesprawiedliwe i niewłaściwe.
To jak funkcjonuje nasza trójka wiemy tylko my i nie widzę sensu w spekulowaniu na ten temat i rozdzielaniu pracy.
Jeśli ktoś pisze takie rzeczy to wkłada trochę kij w naszą (Ewy,Damiana i moją) relację, również prywatną.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 21 wrz 2009, 22:57

sylwiak pisze:A FFC dużo się zmieniło.. sama nawet mniej tu wchodzę.
Mar ma rację, życzenia, fotki i linki... nic więcej prawie...

Narzekanie i wspominanie, jak to zajebiście było kiedyś, a jak źle jest teraz do niczego nie doprowadzi. Trzeba coś robić, działać, starać się, aby FFC funkcjonowało jak najlepiej.
Może ja jestem jakiś głupi albo ślepy, ale ja się czuję w FFC bardzo dobrze. Nieważne kto jest ze mną na koncercie, ja się zawsze dobrze bawię. Zawsze jak jestem na koncercie, to zabawa jest zajebista. Dobrze się bawiłem zarówno na koncertach w 2005, 2007 jak i w 2009 roku. Prezesi się zmieniali, towarzystwo na koncertach też się zmieniało, ale atmosfera zawsze była bardzo dobra. Nawet chyba mogę powiedzieć, że teraz jest lepiej niż kiedyś, a nie odwrotnie.

Na forum panuje stagnacja, bo Łzy od kilku lat nie wydały żadnego nowego wydawnictwa, tematy niezwiązane ze Łzami także zostały już niemal wyczerpane - czy jest jakiś temat, o którym nie było mowy na forum? Będzie nowa płyta, nowe piosenki, teledyski, programy w telewizji - będzie o czym pisać i dyskutować.

Ja wierzę w FFC i myślę, że już wkrótce (przy okazji nowej płyty) pokażemy na co nas stać ;)

-

-

Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 21 wrz 2009, 23:14

Mam podobne zdanie do Damiana.
Choć przyznam szczerze, że do niedawna też narzekałam, ale tak się jakoś złożyło, że wylądowałam z paroma osobami na czacie i zmieniłam swoje podejście do FFC. Ale to trzeba chcieć...

Ja chciałabym może jeszcze dodać, że nadal czasami w kilka osób spotykamy się na czacie i nigdy nie jest nudno. Nie ma też pretensji i narzekania na FFC, co jest dużym plusem czatu:) Po prostu fajnie i miło spędzamy czas. Dyskutujemy. Poznajemy nowe osoby, które dopiero dołączyły lub zapewne dołączą do FFC. Może dlatego tak nie rzuca się mi w oczy ta, tak często wspominana, obecna beznadziejność Forum. Nie wiem.

Może zamiast narzekać to warto by było wyjść z jakąś inicjatywą? Trochę się postarać, a nie tylko stękać jak to jest źle na Forum, z FFC...
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 22 wrz 2009, 7:44

a ja zauważyłam, że taki "kryzys" pojawia się co jakiś czas, ale zawsze prędzej czy później mija. Albo po prostu się o tym nie mówi ;)
Nawet w najlepszych małżeństwach zdarzają się kryzysy i ciche dni :twisted: :twisted:

Wróć do „Łzy”