ŁZY-rock czy pop

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 22 lis 2003, 13:11

Ania Radziszewska pisze:
a ja bylam na koncercie i wcale nie uwazam ze sa bardziej rockowe niz np natalia kukulka na ktorej koncercie bylam jakies 5 lat temu jako 12latka...

niewiem czy dobrze zrozumialam, ale Natalia Kukulska i Rock? Przeciez ona robi inna muzyke, bardziej pop&RnB czy cos w tym stylu. No nie wiem.

Natalia Kukulska i Rock :?: :?: Wow:P
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 22 lis 2003, 14:42

My wcale nie uważamy że ŁZY są bardziej zespołem Popowym
grają rocka choć niektórym może się wydawać że to jest raczej pop ponieważ słyszeli tylko kilka piosenek!!!
Pozdrwiamy Pati i Nati
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 22 lis 2003, 14:47

JA NIGDY NIEMIAŁEM WĄTPLIWOŚCI ŻE ŁZY TO ROCK...CHOC NA PŁYCIE ( W SUMIE TO NA WSZYSTKICH PŁYTACH) TEN ROCK BRZMI DOSYĆ SKROMNIE. JEDNAK NA KONCERTACH WSZYSTKO JEST TAK JAK MA BYĆ- OSTRO I CZADOWO :D
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 22 lis 2003, 16:02

no wlasnie natalia nie gra rocka wtedy grala typowy pop a koncert brzmial tak rockowo jak lez.....
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 22 lis 2003, 21:50

Cień Anioła pisze:Tak samo jak i Moonlight się przydziela do gotyku, rocka i metalu ( :roll: ), tak samo Łzy grają pop i rock.

Tylko ze wiesz, metal i gotyk to są właściwie podgatunki rocka -wszystkie te formy i style sie przenikają...prawie ciagle...a pop i rock to jakby inne kategorie, kóre po prostu czasem się zbliżaja do siebie...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 lis 2003, 22:00

jesoos pisze:a pop i rock to jakby inne kategorie, kóre po prostu czasem się zbliżaja do siebie...

Te zbliżenia są zbyt częste...
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 22 lis 2003, 23:11

Mi sie też wydaje że zespół schodzi na złą drogę. My-fani musimy cos zrobic żeby do tego niedopóścić! Bo inaczej to przyszłość widzę ciemno...bardzo ciemno... :( I wręcz się boję tej przyszłości.... :?
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 23 lis 2003, 2:17

mila pisze:Mi sie też wydaje że zespół schodzi na złą drogę. My-fani musimy cos zrobic żeby do tego niedopóścić! Bo inaczej to przyszłość widzę ciemno...bardzo ciemno... :( I wręcz się boję tej przyszłości.... :?

Bez urazy, ale wiecie doskonale, jak zespół zważa na nasze zdanie.....Teraz nie mamy nic do powiedzenia....I nic też nie mozemy zrobić....Mila, przyszłośc już jest....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Asia Michalik

Postautor: Asia Michalik » 23 lis 2003, 9:46

Nio wiecie mi się podoba, że Łzy nie stoją w miejscu. :D
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 23 lis 2003, 12:54

Asia Michalik pisze:Nio wiecie mi się podoba, że Łzy nie stoją w miejscu. :D

Co innego dążyć do tego,a by być coraz lepszym pod wzgędem muzycznym... garć coraz lepiej, tworzyć coraz to lepsze kompozycje... a co innego iść w stronę muzyki coraz mniej ambitnej...

Nikt im nie każde stać w miejscu... ale my tylko delikatnie podpowiadamy, ze nie tędy chyba droga...
Martynka

Postautor: Martynka » 23 lis 2003, 13:43

Syriel pisze:
Asia Michalik pisze:Nio wiecie mi się podoba, że Łzy nie stoją w miejscu. :D

Co innego dążyć do tego,a by być coraz lepszym pod wzgędem muzycznym... garć coraz lepiej, tworzyć coraz to lepsze kompozycje... a co innego iść w stronę muzyki coraz mniej ambitnej...

Nikt im nie każde stać w miejscu... ale my tylko delikatnie podpowiadamy, ze nie tędy chyba droga...

Zgadzam się z Syriel... Dobrze, ze ida do przodu... Ale chyba nie tą droga co powinni.. Albo inaczej... nie tą drogą, którą my byśmy chcieli... :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Calypso

Postautor: Calypso » 23 lis 2003, 14:37

Zgadzam się całkowicie z jesoosem (ale masz nicka :? ).

Kukulska tu pasuje jak piernik do wiatraka.

A łzy że by zarobić na życie chcąc nie chcąc muszą być trochę komercyjno-popowi. Rock w nich jest ale... trochę go mało jak na mnie.
Awatar użytkownika
Asia Michalik

Postautor: Asia Michalik » 23 lis 2003, 15:45

Martynka i Syriel chyba się nie zrozumieliśmy. Nie o to mi chodziło. Zgadam się z wami, że skręcili z byłej drogi (muzyka rock). Ale moim zdaniem jeszcze do niej wrócą. Może chcieli pokazać, że inny typ muzyki też u mią grać. A w sumie sama nie wiem jak to jest.
Martynka

Postautor: Martynka » 23 lis 2003, 15:56

Asiu.. Ale skoro są zespołem rockowym, to zupelnie nie rozumiem dlaczego musza pokazać, ze inne gatunki tez potrafią grać...
Są rockowi, niech grają rocka...
W ogóle za nie długo, jesli nie wrócą do dawnego repertuaru to to sie źle skończy.. I będą sie utrzymywać tylko na starej opini, ze rockowi..
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 23 lis 2003, 15:59

Asiuncia pisze:
Jędrek pisze:Calypso a słyszałeś piosenki Łez na koncercie. Wiesz mi wcale nie brzmią jak piosenki popowe są rockowe i to bardzo.

wiesz, to trzeba usłyszeć... no bo ich troje też mówią, że ich piosenki na koncertach są rockwe....;) no coment...;P
a Łzy i bez koncertu są rockowe ;) chyba, że masz na myśli, że np. Anka na koncercie jest rockowa :)

Właśnie o tajki piosenki mi chodzi. Reszta bez tegho jest rockowa :)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl

Wróć do „Łzy”