ŁZY-rock czy pop

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 03 gru 2003, 19:44

Marta (ot, tak) pisze:tomas ale ja nie widze nic niepoprawnego na "juz czekamy od 2000 lat" zauwaz ze nie napisal czekam wiec nie chodzi o niego. czekamy odnosi sie ogolem do spolecznosci satanistow. a kto wie czy juz 2000 lat temu takowi istnieli...

Napisał/a czekamy, więc i on/a czeka, co pozbawia ten argument znaczenia. Ale nie o to chodzi, więć proszę nie czepiać się szczegółów. To co napisałem jest durne, bo tekst opisywanego postu taki jest. Wiem, że każdy ma prawo do własnych sądów i dlatego ja z tego prawa korzystam i oceniam.
A co do istnienia takowych, to proponuję dokładne przeczytanie moich słów bo na ten temat jest jeden akapit i tam znajduje się opowiedź którą Ci udzielam. :D
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 11 gru 2003, 16:18

Płyta WZZS jest najlepsiejsza..to fakt.. ale ja osobiście uważam że NCNJ jest równiez czadowa..może nie wszystkie posenki sa takie .jak na WZZS ale wiekszośc jest spoksik..:):)
Zresztą na koncerciku inacej są troche grane(mocniej, bardziej gitarowo) nom i tak ma być jest loozik..!!!!I koniec z wzajemnymi "obelgami" Kochacie Łezki to cii i nie kłocić mi sie tu..!!!

...jestem Twoją rozkoszą....
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 12 gru 2003, 10:24

tynka pisze:Płyta WZZS jest najlepsiejsza..to fakt..

etam...coś co jest kwestią gustu nie może być traktowane jako stan faktyczny :twisted: wg mnie naprzykład najlepsze jest Słońce...więc Twoje zdanie w tym momencie jest fałszywe :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 12 gru 2003, 23:25

jesoos pisze: wg mnie naprzykład najlepsze jest Słońce... :wink:

No ja podzielam zdanie jesoosa, tzn nie wiem czy najlepsza, bo każda różni się zasdaniczo od siebie, ale "Słońce" jest supcio, a nie zrobiła furrory ja "NCNJ", zaś "NCNJ" nieźle zadziałała, ale w moim "notowaniu" jest 4 w kolejności w kolejnosci z wydanych przez Łezki płytek (nieuwzględniając na liscie Dema)... :twisted: sylwia;-)
marigell

Postautor: marigell » 17 gru 2003, 15:57

piosenka Anka, od tak - "krwawi(...)przed ołtarzem" - to jest nawiazanie do obrzedu czarnej mszy
Buhahahaha ... chyba Anke polubie :twisted:

A tak w ogole to nie wiem o co sie czepiacie? Przecież każdy moze sobie interpretować teksty jak chce :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
żaba

Postautor: żaba » 19 gru 2003, 13:03

u mnie na pierwszym miejscu jest SŁOŃCE najbardziej jakby to powiedziec rockowa taka melancholijna a jakie takiej muzy lubie sluchac zwlaszcza teraz :evil: sluchac i plakac :(
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 29 gru 2003, 23:07

Mi sie jednak wydaje ze kazdy znam mimo ze lubi zespol łzy i ich muzyke to kazda piosenke lubi na swoj sposob. ja rozwniez wole Łzy w rockowych brzmieniach ale trosze popu (nie za duzo i jezeli zespół tak woli :) nie zaszkodzi) CHOCIAŻ WOLE TE SMUTNE PIOSENKI TE DAWNE TE rockowe ale Łzy zawsze były sai beda rockowym zespołem ( tak mi sie zdaje) :D
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
marigell

Postautor: marigell » 30 gru 2003, 9:22

kasieńka15 pisze: to kazda piosenke lubi na swoj sposob.

No u mnie jest innaczej, niektórych piosenek nie lubie w ogóle i z dnia na dzień jest ich coraz wiecej :roll:
kasieńka15 pisze: rockowe ale Łzy zawsze były sai beda rockowym zespołem ( tak mi sie zdaje) :D

No i tu też się mi innaczej zdaje. Były, powoli już orzestają być i chyba niestety nie będą :?

Ale to oczywiscie tylko moje zdanie 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 30 gru 2003, 10:31

do sara :)

Nie umiem jeszcze cytowac ......... ale to szczegół :D
dlatego tez ja napislam ze kazdy lubie ( no i powinnam dodac nie lubi) piosenki Łez na swo sposób. Te osoby ktore lubią pop słuchaja ŁEz dla popu a te ktore lubia rock smuca sie że Łzy staja sie popowym zespołem :? :( i zgadzam sie z toba saro że to juz chyba nei bedzie za bardzo mocno rockowy zespół neistety :cry:
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 09 sty 2004, 13:37

I TAK KOCHAM ŁZY MIMO IZ BARDZIEJ PODOBALA MI SIE PLYTKA WZZS ALE TO NIE ZNACZY ZE NNJ NIE JEST FANTASTYCZNA CO PRAWDA TEKSTY TROCHE NIE PASUJACE DO TEGO CZYM NAS ŁZY PRZYZWYCZAILY ALE I TAK JEST SUPER
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 09 sty 2004, 14:33

kotek pisze:I TAK KOCHAM ŁZY MIMO IZ BARDZIEJ PODOBALA MI SIE PLYTKA WZZS ALE TO NIE ZNACZY ZE NNJ NIE JEST FANTASTYCZNA CO PRAWDA TEKSTY TROCHE NIE PASUJACE DO TEGO CZYM NAS ŁZY PRZYZWYCZAILY ALE I TAK JEST SUPER

I znowu wazelina... :roll:
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
Marcin 77

Re: ŁZY-rock czy pop

Postautor: Marcin 77 » 18 mar 2018, 21:58

Myślę, że i jedno i drugie. Na pewno jest to zespół różnorodny stylistycznie, między innymi łączy oba te gatunki. Dlatego nie bez powodu określa się tą grupę jako pop-rockowa. Zależy to też od poszczególnych utworów, jedne są bardziej popowe, inne bardziej rockowe. Jednak na koncertach, co zresztą sama Sara potwierdziła w kilku wywiadach i wyraźnie to słychać, muzyka jest bardziej wskazana na rock, gdzie zespół preferuje bardziej ostre brzmienie. Na wielu koncertach między innymi grane są fragmenty utworów takich zespołów jak: Metallica, Deep Purple, White Stripes. Co mnie jako fana szeroko pojętej muzyki rockowej cieszy niezmiernie. :D
Awatar użytkownika
mostkowski

Postautor: mostkowski » 27 mar 2018, 19:47

dla mnie to jednak pop,
brakuje cięzkiego uderzenia, i chropowatego głosu :D
nie to że narzekam , bo nie,
ale to nie jest rock
Awatar użytkownika
Marcin 77

Postautor: Marcin 77 » 03 kwie 2018, 12:29

A dla mnie absolutnie nie. Łzy absolutnie nie są kapelą nierockową. :D A wręcz przeciwnie. :D Poza tym w muzyce rockowej niekoniecznie musi być ciężkie brzmienie, oraz chropowaty głos. Rock to dosyć szerokie pojęcie. A Łzy mają w swoim repertuarze również mocne rockowe numery. :D A niektóre są naprawdę mocno gitarowe. :) Ośmielę się powiedzieć, że nawet podchodzące właśnie pod ciężki rock. :) Żeby to dostrzec, wystarczy zapoznać się z całą dyskografią zespołu, pójść na koncert, albo też obejrzeć go na YouTube czy też na DVD.
Awatar użytkownika
modoka

Postautor: modoka » 15 kwie 2018, 21:20

to jest po prostu popowy rock :P

Wróć do „Łzy”