Łzy feat ..??...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 04 sty 2004, 20:20

Anja Orthodox (podczas wizyty w programie "Kuba Wojewodzki Talk Show") zapytana, czy zaprosiła by na swoją płytę panią z Tercetu Egzotycznego odpowiedziała cos w stylu - "teraz modne są zapraszania na swoja płyte ludzi z całkiem innego podwórka muzycznego. wg mnie są to chwyty show buiznesowe i ... obciachowe. w zasadzie mogłabym zaprosic - tylko po co?"

zgadzam sie z Anją..

a co do Łzy feat ktos tam.. to jeszcze zalezy. jesli miałby to byc jakis wykonawca hiphopowy czy popowy - kategorycznie NIE. wg mnie to nie jest kierunek, w strone ktorego powinny podazac Łzy.. ale z jakims rockowym zespołem - czemu nie?

zreszta, jesli taki pomysl powstanie, to zostanie wykonany, a nam nic nie bedzie do tego..
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 sty 2004, 20:27

hmm.. "Łzy featuring (...)" to mogloby byc dobre... tylko ZALEŻY jakby się do tego przyłozyli :wink:
a "mieszanie stylów" w tym wypadku to termin trochę nie na czasie: obecnie Łzy nie przedstawiają jakiegoś konkrentego stylu ;)
a SN z Peją nie podoba mi sie tak samo jak samo SN :twisted: i w tym wypadku to tez raczej nie jest "łączenie stylów" bo i Glaca rapuje i Peja rapuje :P

a taki malutki "feat." juz w zasadzie miał miejsce: we wrocławiu zaprosili na scene w jednym kawałku jakiegoś bliżej nieokreslonego osobnika z gitarą, wyszło bardzo sympatycznie...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 04 sty 2004, 21:01

Justysia pisze:
jesoos pisze:a taki malutki "feat." juz w zasadzie miał miejsce: we wrocławiu zaprosili na scene w jednym kawałku jakiegoś bliżej nieokreslonego osobnika z gitarą, wyszło bardzo sympatycznie...

Muzyk sesyjny, gitarzysta zespołu takiego jakiegoś nawet znanego - kiedyś, ale nazwy nie pamiętam, właściciel Rockera we Wrocławiu, ojciec Weroniki (koleżanki z przedszkola :P ) i znajomy mojego ojca (dawny).
Już bliżej określony? :twisted: :*

Znanego.. czyli jakiego ???
...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 04 sty 2004, 22:55

jesoos pisze:a taki malutki "feat." juz w zasadzie miał miejsce: we wrocławiu zaprosili na scene w jednym kawałku jakiegoś bliżej nieokreslonego osobnika z gitarą, wyszło bardzo sympatycznie...

on garl wiecej niz jeden kawalek :P super to brzmialo :P hehe mam nawet zdjecie jak jest na scenie :)
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 04 sty 2004, 23:12

juz to widze, jak obywatel Adam K. sie zgadza by Anna W. zagrala z kims :P faktycznie zespol moglby sie posypac wtakiej sytuacji:P

tak na moje to lzy jako calosc moglyby kogos zaprosic do wspolpracy. kiedys mi sie tak uroilo, ze fajnie by brzmial Glaca w piosence "dla milosci warto" wiem nienormalna jestem :P ale Rojek?? ciekawie by bylo. tylko w czyms innym jak "julie" i tym podobne. albo marzenka korzonek, ale cienko to widze
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 sty 2004, 12:52

Justysia pisze: właściciel Rockera we Wrocławiu,

oooo :!: to juz wiem skąd gościa kojarzyłem :!: :twisted: thx :* (szkoda że ani Adam ani Rafał nie byli mi w stanie udzielić informacji :P )
It's the only way.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 05 sty 2004, 16:23

Hmm... a mi sie bardzo podoba duet S.N. z A.M. Jopek i z Peja:) Jest to cos innego, niewatpliwie ciekawego:)
jesli chodzi o Łzy, to sadze ze powinny spróbowac nagrac cos razem z jakims wokalista lub wokalistka.... Ale zeby to były nadal Łezki, caly zespół a nie np. tylko Ania.
mam nadzieje ze kiedys taki duet usłysze, bo jestem bardzo czegos takiego ciekawa:) I móglby bo byc prawdziwy hit, a Łzy by mogły poszerzyc grono swych wielbicieli:)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 05 sty 2004, 16:54

Jak juz wczesniej napisalem fajnie by bylo uslyszec lzy z kims w "duecie". I chyba samemu zespolowi potrzebna jest chwila na oddech zanim przystapial do tworzenia piosenek na nastepna plyte bo jak nie przystopuja to kolejna plyta moze byc ponizej poziomu :roll:
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 05 sty 2004, 17:15

Niewiem jak Wy, ale ja na razie nie widzę żadnego polskiego kandydata do grania ze Łzami.A wy???Jak myślicie, kto by to miał być???

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 05 sty 2004, 17:26

Anja ze Closterkellerem :wink: :twisted:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 sty 2004, 20:07

chciałabym usłyszeć CLostera i Łzy wykonujących Władzę ;)
z innych wykonawców?? nie wiem... ale jeśli miało być "feat" to całe ŁŻy nie tlyko Ania
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 06 sty 2004, 18:02

Vampirzyca pisze:wg mnie są to chwyty show buiznesowe i ... obciachowe. w zasadzie mogłabym zaprosic - tylko po co?"

zgadzam sie z Anją..

a co do Łzy feat ktos tam.. to jeszcze zalezy. jesli miałby to byc jakis wykonawca hiphopowy czy popowy - kategorycznie NIE. wg mnie to nie jest kierunek, w strone ktorego powinny podazac Łzy.. ale z jakims rockowym zespołem - czemu nie?

W 100% zgadzam się z Vampi i z Aniją Ortodox.
Nie chciałabym usłyszeć Łez i Peji nie znam się na hh więc więcej zespołów nie wymienie ale zeczyczywiście jakiś rockowy zespół i Łzy, to ciekawy pomysł.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 06 sty 2004, 19:58

mloda.jg pisze:chciałabym usłyszeć CLostera i Łzy wykonujących Władzę ;)
z innych wykonawców?? nie wiem... ale jeśli miało być "feat" to całe ŁŻy nie tlyko Ania

Ciekawe jakby to wyszło. Napewno SUPER :lol:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 sty 2004, 20:36

Biorąc pod uwagę poza-i na-sceniczne znajomości i konotacje chyba najbardziej prawdopodobny byłby "duet" Łez z Miśkiem Wiśniewskim :) ale przypuszczam że większości tu obecnym faanom nie przypadłby do gustu :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 06 sty 2004, 21:28

jesli by tak duet doszedl do skutku to ja niewiem co bym zrobil panu Menagerowi.. zatrudnil bym Kilera :P hehe :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!

Wróć do „Łzy”