Wasze wrażenia po występach ŁEZ w tv.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Wasze wrażenia po występach ŁEZ w tv.

Postautor: Z.U.-Oliwia » 10 sty 2004, 14:12

Ten temat będzie służył do tego abyście się wypowiedzieli i przedstawlili swoje wrażenia po występach ŁEZ w tv.Reszte z tv pozostawiam tematowi:gdzie was szukać.... :wink: Dzięki Dokturek za pomył na przerobienie tematu :!:

Ja zaczne. Słuchajcie na stronie z newsami napisane jest żeby dziś oglądać TELEEXPRES bo będą ŁZY. Wczoraj jakoś coś mnie natchnęło że włączyłam TELEEXPRES i w wiadomościach muzycznych były ŁZY a właściwie Ania i mówiła o tym że startują na EUROWIZJE i był pokazany urywek teledysku Juli. :wink: Nie wiem może dziś też będą pokazane ale wątpie.Ania ślicznie wyglądała, bardzo mi się podobała. :D
Ostatnio zmieniony 10 sty 2004, 18:15 przez Z.U.-Oliwia, łącznie zmieniany 1 raz.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

Postautor: Ania Radziszewska » 10 sty 2004, 14:21

Mi sie wydaje ze o tv sie pisalo w temacie "gdzie was szukac, oczekiwac, wygladac". Ale moze sie myle.
Pozdrawiam
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
Bogdan Ciesielski

Postautor: Bogdan Ciesielski » 10 sty 2004, 15:17

Mi się wydaje, że taki temat jest nawet przydatny: "Można tu też napisać swoje wypowidzi o występie ŁEZ w telewizji" choćby właśnie ze względu na to. :)
Poza tym nie zawsze w newsach są zamieszczone wszystkie informacje o występach w TV, a w temacie "gdzie was szukac, oczekiwac, wygladac" niekiedy można się zgubić, bądź przeoczyć jakąś istotną informację o TV.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 10 sty 2004, 15:26

Właśnie Bogdan ja też tak sądze! :wink:

Ok w 30 tonach pisało że piosenka ŁEZ Anka, ot tak ma 1 miejsce w Ostrołęce i w Pasręku! :D

ŁZY z piosenką Julia tak na imię mam na VIVIE POLSKIEJ są propozycją na liste chatsurfer i można na ŁEZKI głosować smsowo treść: surfer 25 pod numer 7140 koszt smsa: 1,22 plus vat :wink:
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 10 sty 2004, 16:11

Może jednak pozostańmy przy temacie "Gdzie was sukać oczekiwać wglądać??" Tak teraz są dwa tematy o praktycznie tej samej tematyce...no i co? Mamy pisać to samo w dwóch miejscach....chyba mały bałagan by się zrobił! :roll:
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 10 sty 2004, 16:31

W sumie to mila masz racje ale jak teraz spojrzałam na tamten temat to jedni piszą o TELEEXPRESIE a inni o koncercie i dają fotki i tam jest bałagan. Po za tym tam raczej nie można byłoby się wypowiadać na temat występów ŁEZ bo wtedy by nie było na temat i ludzie by ię czepiali i mieli by racje. Jeśli chodzi o mój temat to tutaj chętnie zobaczyłabym Wasze wypowiedzi i tak samo fajnie by było gdyby były tu zamieszczone informacje na temat list przebojów telewizyjnych i możliwości głosowanie. Zrobicie co chcecie. Ten temat pewnie i tak zostanie zlikwidowany choć mam ndzieje że nie :wink:
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 10 sty 2004, 17:37

Ten temat ma sens jeśli będzie służył tylko komentowaniu tego co się ujrzy w TV na temat Łez. W tym celu proponuję pozostawić ten temat ale troszkę zmienić jego nazwę, na przykład na taką: "Wrażenia dotyczące Łez w TV". I wtedy wszystko będzie jasne. Do informowania kiedy zespół pojawi się w telewizji pozostałby temat: "Gdzie was szukać, oczekiwać, wyglądać". Dobry pomysł?
Marek C.
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 10 sty 2004, 23:17

dokturek pisze:Ten temat ma sens jeśli będzie służył tylko komentowaniu tego co się ujrzy w TV na temat Łez. W tym celu proponuję pozostawić ten temat ale troszkę zmienić jego nazwę, na przykład na taką: "Wrażenia dotyczące Łez w TV". I wtedy wszystko będzie jasne. Do informowania kiedy zespół pojawi się w telewizji pozostałby temat: "Gdzie was szukać, oczekiwać, wyglądać". Dobry pomysł?

Uwazam ze to jest wspaniały pomysł !!!! Wteedy nei było by zadnego balaganu i kazdy moglby zdac sowje relacje z programu albo cos :) :) 8)
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 11 sty 2004, 14:13

Miałabym do Was małą prośbę. Najprawdopodobniej dziś nie będę mogła obejrzeć reczitalu ŁEZ i chyba też sobie nie nagram. Fajnie by było gdyby ktoś tutaj się wypowiedział i przedstawił swoje wrażenia po tym reczitalu i napisał co się działo. Widziałam dzisiaj reklame i to będzie kncert i Ania była w sukni ślubnej przy piosence Ania, ot tak i bardzo mi siępodobała :wink: Z góry dziękuje :!:
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 11 sty 2004, 17:13

ja z chęcią napiszę.... to było okropne.... w ogóle mi się nie podobało.... oglądając to zaczęłam się zastanawiać gdzie są te nasze Łzy.... achh.... aż żal patrzeć, co się z Nimi dzieje....
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 11 sty 2004, 17:19

Teraz widać jak zy się zmieniły.Tylko czy na pewno na lepsze?...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 11 sty 2004, 17:21

Zgadzam się z Dodą...to było straszne...Wogole mi się nie podobało :!: :?
Tak wogole to czy Ania spiewala z playbacku czy na zywo? bo ja sie na tym nie znam, a czasami miałam wrazenie ze strasznie fałszowała...Wogole nie przeciągała, wszystkie piosenki brzmiały tak sztucznie...I co to byli za tancerze??? jej.... ;/
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 11 sty 2004, 17:22

Przepraszam a te wrażenia z reczitalu to tutaj czy w "gdzie was szukać oczekiwać wglądać?"...bo rozdwoić sie jakoś nie mogłam i w końcu dałam z przyzwyczajenia tam gdzie zwykle... :lol: :twisted: :wink:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 sty 2004, 17:29

Przy oczach byłam pewna że to playback ale przy każdej kolejnej a po tem już całkiembyłam pewna że to na żywo... nawet Adam zagrał w pewnym momencie inną solówkę niż jest naprawdę... Początek mi sienei podobał, bo był wlaśnie jakiś sztuczny, przy Ance zaczełam tęsknić za koncertem, a przy Narcyzie łezki mi popłynęły z tęsknoty... Przy Narcyzie i Agnieszce, żadnej sztuczności nie wyczuwałam... tak bardzo chciałam wtedy seznaleźć na koncercie Łez i też poszaleć...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 11 sty 2004, 17:32

czarna łza pisze:Jak Wam się podobał występ Łez w TV1 11.01 o godz.16.05?Moim zdaniem to było okropne..... to nie były łzy których muzyke pokochałam......Ania sie przebierała co utwór(o ubiorach już nie wspomnę) Z "Agnieszki" zrobiono dyskotykowy kawałek i w ogóle nie grali cudownycch pełnych głebi utworow takich jak np. Anastazja.....Przy "Oczach" paradowały jakię "laleczki" a publika była zabojcza..... Jeśli teraz poznalabym Łzy snając tylko " Julie "powiedziałabym tylko"znowu jakaś szmira" Dlaczego Łzy się zmieniły?! Dlaczego zmieniła się Ich muzyka?! Dlaczego zależy in tylko na sławie? Wszystko zaczeło się od 4 płyty....A nie mówiłam?! Ja chce dawne Łzy, które już pewnie nie powrócą :cry:
Są łzy, które jak ogień palą...

Wróć do „Łzy”