Dla miłości, warto - jako czwarty singiel z NCNJ

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 26 maja 2004, 0:24

A dla mnie Tak niewiele rządzi.... Dużo wspomnień mam związanych z tą piosenką.... Bardzo miłych
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 26 maja 2004, 0:28

Jednak 4 minyty to nie 3....więc pozostaje Nam jeszcze ta jedna minuta.... :wink:

To może my sami skrócmy piosenkę.....wymyślmy teledysk....i rodzaj promocji.....a zespołowi oddamy tylko pomysł na gotowe :lol: może wtedy się zgodzą :D
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 26 maja 2004, 0:36

Singiel wcale nie musi trwać tylko 3 minuty. Taki wymóg jest tylko jeśli chodzi o piosenke eurowizyjną. Prostym przykładem mogą być inne single Łez np. " Oczy..." które trwają prawie 4 minuty, albo "Niebieska sukienka" któta trwa 5:29 :wink:
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 26 maja 2004, 0:41

No własnie 3 minuty musi trwac piosenka na eurowizje.Normalny singiel może trwać nawet 10 jak ktoś się uprze. :D
Ja tam wolę na singla "Tak niewiele" :D (brat piątka za piosenkę) :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 26 maja 2004, 7:39

No nie wiem czy rzeczywiście singiel może mieć więcej niż 3 minuty.......możliwe, że kiedyś było to możliwe, ale przecież mogło się zmienić, bo o ile wiem....kilka zespołów skracało swoje piosenki na single :wink:
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 26 maja 2004, 9:49

DMW nie mozna skrócic. Jej urok jest własnie w tych jej 4 minutach(bez wstawki) 8)
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 26 maja 2004, 11:28

Hm..no to może nie 3 minuty.... :> Ale z tego co słyszałam, jak coś jest długie, to trzeba skracać....Sama jak pytałam kiedyś pewnego zespołu...czy dadzą jakąś tam piosenkę na singla...To powiedzieli, że chyba nie, bo trzeba by było ją skrócić, a wtedy by taka fajna nie była... :>
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
marigell

Postautor: marigell » 26 maja 2004, 12:09

Singiel nie musi mieć 3 minut ale POWINIEN ... coś ponad 3 bo innaczej radia nie chcą puszczać takich długich :roll: Co do Oczu i Niebieksiej to nie wiem czy sprawdzaliście czas wersji singlowych ... i na pewno pamiętacie, ze Anastazja też została skrócona.

Co do DMW ja bym się ucieszyła ... ale to chyba mało prawdopodobne. Iwonka ma racje, że "Jak cukierek" bardziej sie nadaje na hit wakacyjny :twisted: ... hyhyhy ....
Obrazek
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 maja 2004, 12:38

Nie mam nic przeciwko temu, żeby DMW ukazało się na singlu :D choć i tak żadne radio typu Zetka czy RMFFM by tego nie puszczały, ale byłaby jakaś satysfakcja ;) że obok Anki czy Julki wydali na singlu też taką piosenkę :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Jakub_fan1

Postautor: Jakub_fan1 » 26 maja 2004, 15:06

Ja bym wolał aby 4 singlem z NCNJ było piosenka ''Jak Cukierek''
Wielki powrót? :D
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 26 maja 2004, 15:49

ja słyszałam od Ani i jeszcze bodajże od Adama, żer kolejnego singla nie będzie...

ale jeśli miałby być, to ja bym również była za "DMW"... bo to jedna z moich ulubionych piosenek z płyty... i jeszcze może za "Twoją, ot tak"...

a na lato dobre byłoby "Tak niewiele" albo "Jak cukierek" ;)
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 26 maja 2004, 18:06

mi sie wydaje, że to nawet nie miało by sensu wydawac kolejny singiel, bo jak juz ktos pisał przejdzie bez echa.... choć musze przyznac że chetnie bym zobaczyła teledysk szczególnie do 'Czasami ot tak'.... no i 'Jak cukierek' tez by było fajnym singlem
Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 26 maja 2004, 18:19

marigell napisała:
"Co do Oczu i Niebieksiej to nie wiem czy sprawdzaliście czas wersji singlowych ... i na pewno pamiętacie, ze Anastazja też została skrócona."

Jeśli chodzi o Oczy i Niebieską to dokładnie ich wersje singlowe trawają odpowiednio: 4:01 i 5:29, a Anastazja została skrócona o "całe" 20 sekund :twisted:
Ja osobiście jako kolejny singiel chciałabym Tańcz..., albo Twoją, ot tak, jednak wydaje mi się, że kolejnego singla z tej płyty się nie doczekamy :roll:
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 26 maja 2004, 20:02

Chyba nie będzie żadną nowością jak napisze, że najbardziej ucieszył by mnie singiel "Twojej, ot tak" :mrgreen:

Jednak napewno też chciałabym aby singlem kolejnym (jesli powstanie pomysł jego wydania) było "Dla miłości, warto" lub "Tańcz, zaprosili....." i chyba tu się wyróżnię....ale chciałabym usłyszeć na singlu "Ostatni na dobranoc" :wink:

Słyszałam jednak, że tak jak pisali poprzednicy.......singla czwartego nie będzie....ponieważ zespół zajmie się teraz reedycją NCNJ :(
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 26 maja 2004, 20:02

Eh...a dlaczego singiel by musiał trwać 3 minuty? Np. Turbo, Dorosłe dzieci mają ponad 7 minut i co to ma do rzeczy? Tylko to, że nie puszczają w radiu, chociaż jak mniemam, gdyby stało się wielkim hitem, to by puszczali. Eh...ja najbardziej wolałabym Tak niewiele, ze względu na siostrę, ale i tak się pewnie nie doczekam na taki singielek, póki co muszę zadowolić się TWTD.
uśmiech się
bo już dobra czas

Wróć do „Łzy”