Co sie dzieje ze starymi tematami???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
świeżynka

Co sie dzieje ze starymi tematami???

Postautor: świeżynka » 22 maja 2005, 12:40

Mimo że jestem tu zupełnie nowa to od razu zacznę pisać nowe tematy
Ten być może powinnam umieścic w dziale różne czyli inne ale myśle ze jesli naprawde ten temat powinien się tam znajdować odpowiedni ludzie się tym zajmą :wink:

Więc to temat-pytanie : Co dzieje się ze starymi tematami? Czy pokrywają je nowe?? Mam nadzieję że nie bo takie tematy z przed kilku lat są bardzo cenne tak jak i wypowiedzi np. członków zespołu. Jeśli jednak są one usuwane serecznie apeluje do administratorów ozrobienie np. kolejnych stron na tematy.
Dzięki, weri
marigell

Postautor: marigell » 22 maja 2005, 12:44

Przecież są kolejne strony i sa tam wszystkie stare tematy. Nic nie jest usuwane ...
Obrazek
Awatar użytkownika
świeżynka

Postautor: świeżynka » 22 maja 2005, 12:49

Ale chodzi mi o te na ostatnich stronach (tj. czy temat wysłany 21 sierpnia 2002 roku "Golden Web Award jest pierwszym??) chyba nieee
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 22 maja 2005, 13:04

Zgadza się, najstarsze znikają. Też nad tym ubolewam, ale trzeba się chyba z tym pogodzić.
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 22 maja 2005, 19:14

hm... ja też sie nad tym zastanawiam. Szkoda jeśli te stare tematy znikają, bo jestem ciekawa np. pierwszego tematu, który na pewno został już zastąpiony przez jakiś współczesny :?
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
ołszyn

Re: Co sie dzieje ze starymi tematami???

Postautor: ołszyn » 24 paź 2019, 11:00

Najstarsze tematy jakie tu widzę są z 2002 roku jeżeli dobrze widziałam. Szkoda, bo miło sie by patrzyło na te posty, które pojawiły się lata temu i mozna by było z nostalgią do tego podejść.
Ciało bez rozstępów? Możesz to uzyskać bez użycia skalpela! Zobacz: https://strialys.pl/blog/jak-wybrac-najlepszy-balsam-na-rozstepy/

Wróć do „Łzy”