Festiwal Jedynki w Sopocie

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Frytek

Postautor: Frytek » 25 sie 2005, 1:48

A tak wogole na stronie www.itvp.pl/sopot/# mozna jeszcze raz zobaczyc caly koncert :) Polecam !
Ja robie co lubie, krytyke pier**le :-) Ja tak chce i ja tak wole ;)
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 25 sie 2005, 21:46

Ja nie znam się na muzyce... Nie znam nawet tego przeboju lata :roll: To chyba coś nie tak bo jak już niekótrzy pewnie pisali, przebój lata to piosenka wpadająca w ucho, którą każdy śpiewa(zna). Czemu do przeboju lata nie startowała Mandaryna? Ma właśnie piosenki nadające się na taki przebój TVP1 co nie oznacza, że lubię muzykę którą tworzy Mandaryna :lol: Ten cały przebój lata to jedna wielka kicha :P Już szybciej bym Golców obstawiała bo ich każdy zna 8)
Awatar użytkownika
Gabra
Kontaktowanie:

Postautor: Gabra » 25 sie 2005, 22:03

Taaak... Bo lato rozpala każdego górala? :P
W tej kategorii powinni na pewno też dać Brodkę i ,,głęboko w środku gdzieś... ;) " i crazy frog (to tylko polskie było? :D) i "smak słów" Goi, bo stacje radiowe obczaiły tą piosenkę dopiero na lato. A np. nie nominowałabym Sistars - ani razu nie słyszałam ,,hitu" ,,Na dwa" ani w tv ani w radiu :/
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 25 sie 2005, 22:18

A ja właśnie sistars dość częto słyszę w radiu "Cały czas moje serce szuka miejsca gdzie muzyka wciąż gra, pragne być pośród ludzi którzy czują jak sie klaszcze na dwa... na dwa" bleee
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 25 sie 2005, 22:19

Gabra pisze:A np. nie nominowałabym Sistars - ani razu nie słyszałam ,,hitu" ,,Na dwa" ani w tv ani w radiu :/

Ja natomiast ciągle słyszałem Sistars i jak dla mnie to był kawałek na miano hitu lata.Taki trochę funky :)
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Madzior

Postautor: Madzior » 25 sie 2005, 22:37

mnie w tej piosence drazni podklad muzycny
Lenka
Awatar użytkownika
alfaela

Postautor: alfaela » 25 sie 2005, 22:41

Ja tej piosenki Sistars akurat nie lubię (w preciwieństwie do pozostałych). No chyba, że w wersji koncertowej. Co trzeba im przyznać, to to, że mają świetne wersje koncertowe, zupełnie różne od tego, co zamieszczają na płycie. Zawsze z takim klimatem i zawsze inaczej.
"Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę,
ale gorące serce każe inaczej.
Hej, hej, hej, taka jestem już.
Hej, hej, hej, taka jestem już."
Awatar użytkownika
Gabra
Kontaktowanie:

Postautor: Gabra » 26 sie 2005, 8:59

alfaela pisze:Ja tej piosenki Sistars akurat nie lubię (w preciwieństwie do pozostałych). No chyba, że w wersji koncertowej. Co trzeba im przyznać, to to, że mają świetne wersje koncertowe, zupełnie różne od tego, co zamieszczają na płycie. Zawsze z takim klimatem i zawsze inaczej.

Muszę Ci to przyznać. Byłam raz na koncercie Sistars (były przed Wilkami, a później bym się nie dopchała, więc chcąc nie chcąc - byłam) i zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Grały znacznie lepiej niż studyjnie, i naprawdę nie słychać na płytach, jakie dziewczyny mają głosy...
A ja, nie licząc Opola, nie słyszałam ani razu piosenki "Na dwa" :D
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 26 sie 2005, 18:06

Oglądałem ten festiwal jak byłem nad morzem w malusieńkim TV, który strasznie skrzypiał, ale udało mi się zauważyć, że Anka śpiewa na żywo i trochę fałszuję :D No ale to już wszyscy wiedzą. i co najważniejsze, trudno nazwać "Niech mówią..." przebojem "lata", bardziej na to miejsce pasuje 'Pierwsza łza", ale Niech mówią jest zdecydowanie fajniejsze....

ps. to pisał fan łez.... :lol:
Awatar użytkownika
AndziaD
Członek FFC

Postautor: AndziaD » 11 wrz 2005, 14:49

podobalo mi sie:)

Wróć do „Łzy”