Festiwal Jedynki w Sopocie

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 20 sie 2005, 0:34

Młodszy,a mi się "Skóra" właśnie podobała.Lubię PtakY akurat,ale to nie ma nic do rzeczy.Wiadomo,że Kukiz ma specyficzny wokal i nikt nie zaśpiewa "Skóry" jak on,ale Makowski ma wokal specyficzny i jak na jego głos wypadło to nieźle.Mi się podobało :)
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 20 sie 2005, 9:00

A mnie się najbardziej TSA podobało <serduszka> :D
I właśnie.. Dżemu mi też zabrakło :( .

A dzisiaj wielki dzień :wink:
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 20 sie 2005, 9:50

Ja byłem bardzo zaskoczony... pozytywnie. Szczerze mówiąc nie słyszałem wiele na temat tego festiwalu... nawet nie wiedziałem, że miał być wczoraj. Włączyłem odruchowo Telewizor... no zaczęło się... obejrzałem do samiuśkiego końca i muszę przyznać, że TVP1 zrobiła kawał dobrej roboty zapraszając grono takich muzyków...Jakby na to nie patrzeć scenę w sopocie zdominował ROCK ;)
...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 20 sie 2005, 9:51

Zawsze Uśmiechnięta pisze:A dzisiaj wielki dzień :wink:

Zobaczymy jak "Pierwsza łza" prezentuje sie na żywo :D
...
Awatar użytkownika
Joanna
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 20 sie 2005, 11:14

Szczerze mówiac to niezabardzo przypadł mi do gustu wczorajszy pierwszy dzień festiwalu , ale dzisiaj będe oglądała Sopot z udziałem Łez tak jak wy , chociaż mam dobre przeczucie co do ich wystepu i czuje że wygrają tylko my musimy się oto postarać głosując.
www.konkollzy.fora.pl
Uważam , że Łzy ze swoja piosenką zasługują na tą nagrode jak najbardziej . Pozdrawiam
" Bo ty i ja anioły dwa , mijamy się każdego dnia ,
Bo ty i ja to tylko gra , czy skończy się , gdy spadnie
Pierwsza Łza".
Zapraszam również na strone mojego i Mc fc :
www.fc-adamkonkol.mylog.pl
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 20 sie 2005, 11:24

ciacho pisze:Młodszy,a mi się "Skóra" właśnie podobała.Lubię PtakY akurat,ale to nie ma nic do rzeczy.Wiadomo,że Kukiz ma specyficzny wokal i nikt nie zaśpiewa "Skóry" jak on,ale Makowski ma wokal specyficzny i jak na jego głos wypadło to nieźle.Mi się podobało :)

Do PtakY nic nie mam. Wykonanie pod względem instrumentalnym mi się podobało. Tak jak wcześniej napisałem, jedyne zastrzeżenia mam wyłącznie do wokalu. Są różne wokale, lepsze, gorsze, a niektóre po prostu nie pasują do pewnych utworów i według mnie tak jest w tym wypadku.
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 20 sie 2005, 11:30

ciacho pisze:Gosia nie obraź się,ale dla mnie Bracia w wykonaniu "Białej flagi" Republiki wypadli tragicznie.Zwalili ten kawałek na całej linii.Takie piosenki najlepiej brzmią tylko w oryginlanej wersji.Oni porwali się na hymn Republiki.

Seba mi bardzo Slash'a przypominał wyglądem :)

Dlaczego niby miałabym się obrazić? Mi się podobało, Tobie nie musi :wink: Nie będę się za dużo wypowiadać na temat tej piosenki, bo przyznam szczerze, że słyszałam ją jak byłam mała zaledwie kilka razy, więc dokładnego porównania nie mam :] Mnie osobiście wogóle ucieszył fakt, że Braci zobaczyłam - po prostu ;) Poza tym zapowiedzieli już wcześniej, że nie będą blisko oryginału, a wykonają to po swojmu, tak jak inne covery wykonują. Za każdym razem "dodają coś od siebie" i nie strarają się naśladować oryginalnych wersji 8)

Czekam na dzisiejszy wieczór z niecierpliwością aż w końcu usłyszę tę genialną gitarkę Wojtka w "Niczego więcej" :mrgreen:

P.S. Wcale się nie dziwię, że wokalista Oddziału Zamkniętego pozdrawiał Wrocław...często można Go spotkać na dworcu PKP w spodniach w łatki ala krówka :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 20 sie 2005, 11:49

Bardzo mi się podobał wczorajszy koncert ;) "Skóra" była bosko wykonana... na Kobranocce to się rozpływałam :D
Ogólnie bardzo mi się podobało i więcej takich imprez :)

mar-r pisze:Zabrakło mi Dżemu baardzo...

Podpisuję się pod tym.
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 20 sie 2005, 12:27

A ja powiem tak,ze na Kobranocce to az sie rozmarzyłam a najbardziej mi sie podobał Odzial zamkniety z "Gandzia" ah te dlugie włosy solisty<serduszka> (niewiem jak sie nazywa ale coz tak bywa;]).Ale krzyki na koncu "Marichuana" byly powalajace :lol: Ale i tak stawiam na tym ze najlepiej rozgrzał publicznosc własnie Odział zamkniety;]

A dzisiał Łeeeeeeeezyyyyy :!: Głosowac mi k***a bo inaczej bedzie żle :D
Ale i tak cos myśle ze wygra Zackopawer :? No ale jak sie postaramy to beda to Łzy ;]
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 20 sie 2005, 12:30

Zobaczymy jak "Pierwsza łza" prezentuje sie na żywo

A skąd pewność że na żywo?? :D

A co zaś się tyczy wczorajszego koncertu podpisuję się pod Moonem obiema rękami z tym, że ja spieszyłam się do domu z miasta bo ja wiedziałam o tym festiwalu i nie mogłam tego przegapić.

Koncert i dobór artystów po prostu fantastyczny. Z tych lat 80-tych zabrakło mi nie tylko Dżemu.....ale wielu innych kawałków ale gdyby organizatorzy mieli zaprosić wszystkich artystów którzy tworzyli przeboje w tych latach to obawiam się, że noc by nie starczyła.

Mnie się chyba najbardziej podobał Lady Pank może dlatego, że to jedna z moich ulubionych kapel (choć myślałam, że zagrają jeszcze "Zostawcie tytanica") i Perfekt. Ciarki mnie przechodziły :) .

Koncert był chyba od dawien dawna trafiony w 10-kę :D i wydaje mi się, że festiwal w tvn będzie się chyba musiał pochylić przed programem I :D . Tylko że "gwiazdy" mogły by być bardziej dograne....bo skoro koncert rockowy to taka też powinna być gwiazda wieczoru a Craig David chyba tego gatunku muzycznego nie uprawia.

Ciekawa jestem dziś nie samego konkursu...ale mini recitali Brodki i Blu Cafe (już pisałam, że to porażka że recitale daje ktoś kt ma na koncie 1 czy 2 płyty) i tego, czy Ci właśnie artyści zaśpiewają na żywo.....czy może znowu z taśmy.

Daj Boże żeby w konkursie regulamin przewidywał występ na żywo to wtedy nawet "Pierwsza łza" mi się będzie podobała :P
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 20 sie 2005, 12:47

Nowym singlem Meza będzie piosenka "Lepsze jutro". Poznański raper powiedział w rozmowie z INTERIA.PL, że przedpremierowo zaprezentuje to nagranie na Festiwalu Jedynki w Sopocie, podczas konkursowego koncertu "Przeboju lata z Jedynką", który odbędzie się w sobotę, 20 sierpnia.

Tego to ja juz wogóle nie kumem.....PRZEBÓJ LATA ...a kawałek premierowy... :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 20 sie 2005, 12:50

Może Zespoły śpiewają po kilka piosenek łącznie z konkursową? :? Przekonamy się...

Sylwia pisze:
Zobaczymy jak "Pierwsza łza" prezentuje sie na żywo

A skąd pewność że na żywo?? :D

Pewności nigdy nie ma... Ale jest nadzieja 8) Szczególnie po obejrzeniu wczorajszego koncertu. Chyba że dziś dla odmiany wszyscy z playbecku bojadą :D
...
Awatar użytkownika
ASIA_15

Postautor: ASIA_15 » 20 sie 2005, 12:56

Siemka !!

Juz nie mogę sie doczekac 20.10 i koncertu " Przeboju lata z jedynka" :) :)
Mam nadziej, ze łezki wygrają :)

A jak sądzicie, jakch 6 artystów przejdzie do finału o Bursztynowego słowika ? :)

Ok, ja lece bo zaraz w TYN powtórka Sopot Festiwal z Łezkami :)

ASIA_15 :)
Awatar użytkownika
Andrew

Postautor: Andrew » 20 sie 2005, 20:58

No nie poszło im. Publika jakaś nie mrawa... Pewnie wszyscy na Blondie czekają.
Za to wczorajszy koncert był w miarę, szczególnie finał z Lombardem i "Przeżyj to sam".
PFQ Fan Nr 33 :)
Awatar użytkownika
lw23

Postautor: lw23 » 20 sie 2005, 21:01

No rzeczywiscie nie poszlo, Ania probowala rozbawic publiczniosc ale ona naprawde jakas dretwa, chyba raczej nie wygraja:(((

Wróć do „Łzy”