Festiwal Jedynki w Sopocie

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
MeDuZa
Kontaktowanie:

Postautor: MeDuZa » 20 sie 2005, 23:19

Gdyby wybrali piosenkę tych całych Braci, to miałabym odruch wymiotny na samo słowo "TVP1".
Obrazek
Obrazek
don't copy
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 20 sie 2005, 23:24

A ja mam odruch wymiotny jak czytam takie posty jak wyżej napisane. :evil:
Pewnie...lepiej było wybrać piosenkę o której nikt praktycznie nic nie słyszał.....

Bez komentarza chyba....dosłownie jestem w szoku i to jeszcze jakim....Zespoły, które miały największe szanse nawet nie znalazły się w I trójce.... :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
MC

Postautor: MC » 20 sie 2005, 23:25

niemożliwe.... żałoba... Wrona na drugim miejsu :/ TRAGEDIAAAAAAAA!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :( :cry: :cry:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 20 sie 2005, 23:27

ale kto wygrał i kto byl w pierwszej trójce?
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
lw23

Postautor: lw23 » 20 sie 2005, 23:29

no sadzac po tym festiwalu to w tym wrzesniowym to pewnie mandaryna wygra, tragedia :( :(
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 20 sie 2005, 23:29

Lipa
Obrazek
Awatar użytkownika
MC

Postautor: MC » 20 sie 2005, 23:29

iwonkax pisze:ale kto wygrał i kto byl w pierwszej trójce?

1. Rubik/Branny/Szomańska "niech mówią że to miłość"
2. B.Wrona "maria" ;/
3. Golce "bo lato rozpala"
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 20 sie 2005, 23:31

Do Małgorzaty :
Babcia mnie obudziła na Łzy bo sobie drzemkę uciąlem, obejrzeliśmy razem ich występ i stwierdziła że Bracia najlepiej śpiewają a Łzy dały plamę (babcia ma 86 latek więc wie co mówi).
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 20 sie 2005, 23:34

A mnie się podoba piosenka, która wygrała :]
W sumie to występ Łez był nawet, nawet, ale Ance coś nie wyszło :|

Ech. A co do Bartka Wrony to jestem w szoku :|
Awatar użytkownika
=D@RI@=

Postautor: =D@RI@= » 20 sie 2005, 23:40

hmmm....mnie też podobała sie ta piosenka, ktoóra wygrała....chociaż słyszałam ją po raz pierwszy w życiu :?
...ale "dziwna" była ta trójka "wygranych" ...hmm...
a występ Łez barrrdzo mi sie podobał :lol:
pozdrawiam;***
...
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 20 sie 2005, 23:55

Hmm no tak, piosenka która zajęła 1 miejsce nie była zła więc ok, czepiać się nie będę. Ale Wrona na 2 mnie totalnie zaskoczył, że o Golcach nie wspomnę ( tym bardziej że ich piosenka to cover jakiegoś tam starego szlagieru :/ ). Jak tak patrze na to głosowanie to na wygraną w Sopocie 3 września wyznaczam Mandarynę :/
A Łezki bardzo ładnie zagrały, szczególnie oprawa występu była super, a Ani rzeczywiście głos trochę drżał ale przecież nie ma się co dziwić, nerwy to norma. Także ja im gratuluję i chyba nie ma czego żałować, że nie stali koło Wrony.
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
Wiedźma

Postautor: Wiedźma » 21 sie 2005, 2:00

A ja sądzę, że jest czego załować! Nie moge zrozumiec, dlaczego wygrala piosenka, której nikt, nigdy wcześniej nie słyszał, a chodziło przecież o "Przebój lata" :!: :!: :!: Czyżby to wszystko było ustawione?! Wrona? Golce?! Totalna porażka!!! :evil:
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz" - Julian Tuwim
Awatar użytkownika
Frytek

Postautor: Frytek » 21 sie 2005, 2:19

Moim zdaniem piosenka ktora wygrała była naprawde najlepsza !!! O 100 razy lepsza od wszystkich innych. Oczywiscie Łzy tez sa super, no ale piosenka ktora wygrała była totalnie inna, i taka porywającą i wogole :) Wystep Łez był udany, te wszystkie efekty itd, i byl bardzo zywiolowy bo reszta to bylo totlanie nudne, tylko cos z glosem Anii nie tak:/ :( Jakos tak dziwnie,nie za czysto itd :/ Moze to trema? Kto wie? Ogolnie wystpe bardzo mi sie podobal :)
Ale ten Bartek Wrona !!!! Szok :twisted: :evil: i to drugie miejsce !!! :(
Szkoda ze Łzy nawet do 3 sie nie dostały :( No ale mowi sie trudno. ciekaw jestem na Sopot TVNu, mam nadzieje ze tam bedzie lepiej, ze chociaz do tej glownej 6 sie dostaną :/ hmmmm 3majmy kciuki
Ja robie co lubie, krytyke pier**le :-) Ja tak chce i ja tak wole ;)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 21 sie 2005, 10:10

Ogolnie wiekszosc piosenek kandydujących na "Przebój lata" była smieszna: Wrona, Czerwone Gitary, Szczesniak (ale miał fryzure, metalowiec :twisted: ), i kilku nieznanych artystow. W sumie nie bylo tam zadnej ciekawej piosenki. Dziwie sie, ze w pierwszej trójce nie pojawily się Łzy, Sistars, Mezo, Zakopower - myslalem, ze to oni beda sie liczyc, a nie jakas Olga Szymanska czy cos :wink: Wystep Łez byl najciekawszy, Ania chciala zlapac kontakt z publicznoscia, ale jak bylo kazdy widzial (nas tam nie bylo :twisted: ). A co do recitali to Brodka i Blue Cafe mi sie nie podobaly, gdyz nie za bardzo lubie tych artystow, a Bonnie Tyler mi sie podobala (jaki przepity głos :twisted: ). A Blondie tez ok (wokalistka ma 61 lat, wcale tego nie widac :twisted: :twisted: :twisted: ). Ale chyba pierwszy dzien Sopotu w Jedynce byl ciekawszy :twisted:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 21 sie 2005, 10:15

Na wstępie co nieco o Łzach. Występ był niewątpliwie na żywo - co bardzo, bardzo, ale to bardzo cenię! :* Nie dało się jednak nie słyszeć, tego zadrżenia w głosie Ani na refrenie "Bo ty i jaaaa#$%#$!$#!aaa.....". Mimo to i tak chylę czoła Ani, bo żeby zaśpiewać taką piosenkę, (niewątpliwie trudną wokalnie) trzeba się troszkę namęczyć... co nie raz dało się odczuć. Nie zmienia to jednak faktu, że to piosenka ich autorstwa i powinna nie sprawiać trudności. Wydaje mi się, że Łzy mają teraz małą nauczkę... Gdyby częściej występowali na żywo w tego typu programach, festiwalach, trema na pewno byłaby mniejsza, a występ bardziej wyloozowany. Bo mimo iż zagrali pełną parą, były wybuchy, Ania szalała na scenie i wybiegła do publiczności to dało się odczuć tremę.

Nie wygrali, nie dostali się do III finałowej. Trudno się mówi - niech to będzie wielki kop przed festiwalem w Sopocie!

Dla mnie byli wygrani podczas tego koncertu. Nie mogłem obejrzeć go na żywo w całości. Dopiero dzisiaj z kasety ;) I powiem tyle… Cały ten konkurs „Przebój lata” był jednym WIELKIM niewypałem. Nie rozumie do tej pory jakimi kryteriami kierowali się ludzie, którzy wybrali piosenki walczące o nagrodę „Przeboju”.

PS. Ania wyglądała świetnie 8) Widać po jej zachowaniu czy wypowiedziach, że bardzo się zmieniła. Jednak ta dziwna skromność i nieśmiałość, która kiedyś była blisko niej, dodawała niewątpliwe uroku, pewnie się mylę ale czuję, że teraz bije z jej osoby nieszczerość.

PS.2 Gratuluję występu 

PS.3. Ahh no i z wielką przyjemnością obejrzałem koncerty: Blondi i Bony Tyler. Życzę Łezką takiej wytrwałości na scenie muzycznej ;)
...

Wróć do „Łzy”