Superjedynki.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 16 cze 2013, 19:04

Bezczelna pisze:Na powrót takich hitów nie ma szans. I chociaż uwielbiam Łzy to wydaje mi sie to niemozliwe. Poki Adam będzie pisał muzykę i teksty nic dobrego z tego nie wyniknie. Jakiś czas temu ogladalam nagrany kamerka koncert Łez. Uśmiałam sie po pachy. 5 dorosłych facetów, wyglądających conajmniej na dobry rokowy zespół, buja sie w rytmie popowej muzyki trzymajac w rekach gitary. ( Na nic nie czekam). Wyglądało to bardziej na kabaret. nie wiem czy zespol udaje ze ich wlasna muzyka rzeczywiscie im sie podoba, czy zeszli juz do miary "róbmy coś byle była z tego kasa" ale dobrze to nie wygląda.
Jak dla mnie taki chłam, do tego jeszcze popowo spłycony... wstrętny.
Byłam jedną z większych fanek zespołu. Stałam murem za wszystkim co robili, ale to juz nie jest zespół, który pokochałam dawno temu.

Co do oświadczenia, podjeżdza mi ono zazdrościa. Nikt nie zaprasza już Łez, bo tego zespołu tak właściwie już nie ma. Ania to także już nie ta sama osoba, ale styl który reprezentuje mimo odmany, jest naprawdę na wysokim poziom.

Tylko czemu nie mogłaś tego napisać ze swojego normalnego nicku, tylko nowy założyłaś?
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 16 cze 2013, 21:19

rozczochrany pisze: Dopóki Łzy nie powrócą z przebojem na miarę "Oczu" to zawsze tak będzie.

Amen ;)
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 17 cze 2013, 0:10

Yennefer pisze:
rozczochrany pisze: Dopóki Łzy nie powrócą z przebojem na miarę "Oczu" to zawsze tak będzie.

Amen ;)

Może niekoniecznie "oczy" ale wystarczyloby samo odejscie od glupkowato brzmiacego popu... Ale zgadzam się z rozczochranym
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 17 cze 2013, 10:53

Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 17 cze 2013, 12:32

Nieźle się ubawiłam. Przepraszam bardzo, ale robi się z tego po prostu kabaret. Tego typu wpisy niczego nie zmienią, a tylko ośmieszają zespół. Najpierw było o kradzieży piosenki, teraz już o kradzieży SuperJedynek. Wpis brzmi tak, jakby Ania zaśpiewała tylko piosenki Łez, a nie swoje, co jest nieprawdą. Wpisy Angeliny na FB w stylu obrażonej trzynastolatki świadczą po prostu o braku profesjonalizmu, a ten nie był jedynym.
Ale co ja tam wiem, według wpisów Angeliny należę pewnie do tej większości bezmózgich istot, ale ostatecznie wolę nie mieć mózgu niż tkwić w kole wzajemnej i nieuzasadnionej adoracji: "Raczej i Niestety w większości ludzie,którzy nie orientują się w tym jak to wszystko na rynku muzycznym funkcjonuje, to bezmózgie istoty,pędzące jak stado baranów na oślep.Ziemia jest płaska i oparta na 7 krokodylach.Teraz już to wiem;-). Ja pier....e jaki ten naród jest głupi;-)".
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 17 cze 2013, 14:04

Otóż to. Kabaret, dziecinada i tyle :D
gg: 1604953
Awatar użytkownika
LovinQ
Członek FFC

Postautor: LovinQ » 17 cze 2013, 16:44

jakas masakra...
"Tak wiem, że wierny jesteś mi jak pies
I nałogów w twoim życiu żadnych nie ma
Aureola świeci ponad twoją głową
Na pierwszy rzut oka dla wszystkich ideał..."
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 17 cze 2013, 19:55

Pani "menagerka" odwaliła kawał dobrej roboty...

ŻENADA.
Obrazek
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 17 cze 2013, 20:03

Z jednej strony rozumiem stanowisko Łez, ale jest mi przykro, że próbują swój sukces budować na skandalu. A przecież nie muszą tego robić, a wręcz nie powinni. Nie wiem kto za tym wszystkim stoi, ale to co robi nie ma klasy.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 17 cze 2013, 21:17

Ja również byłam zniesmaczona, gdy przeczytałam ten wpis Angeliny, a komentarze jej tam są jeszcze gorsze :(
Ja rozumiem przekaz i ogólny sens, zgadzam się z tym, że to jednak zespół powinien być zaproszony do wystąpienia w Opolu, a nie Ania, ale tekst jaki sformułowała "menadżerka" nie przystoi komuś, kto pełni taką funkcję.
Bardzo wiele Łzy przez to straciły na swoim wizerunku.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2013, 22:33 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 17 cze 2013, 21:39

Obawiam się, że to gwóźdź do trumny zespołu Łzy. Ech...
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 18 cze 2013, 12:05

PO OPOLU...

Znajomi, przyjaciele doradzają mi – „odezwij się”, „nie zostawiaj tego tak”. Jestem przeciwniczką wszelkich oświadczeń, tzw. „przerywania milczenia” i innych chwytów medialnych. Uważam że muzyk jest od śpiewania a nie od oświadczania. Dlatego nie będę wydawać i wysyłać oświadczeń. Jest mi po prostu przykro. Bardzo przykro, że koledzy, z którymi wspólnie tworzyliśmy zespół Łzy, obwiniają mnie za swoje wszelkie niepowodzenia. Posądzają mnie o kradzież i oszustwa. Jest mi przykro, że muszą się do tego posuwać, by o sobie przypomnieć.

Zostałam zaproszona przez Telewizję Polską do występu w jubileuszowym 50. Festiwalu w Opolu. Zaproszenie przyjęłam z dumą i wielką radością, ponieważ z opolską sceną wiążę same dobre wspomnienia, jest ona spełnieniem moich dziecięcych, muzycznych marzeń, a występ podczas takiego święta, jakim jest jubileusz 50-lecia, był dla mnie wielkim wyróżnieniem. Dlaczego nie zaproszono zespołu Łzy, należy zapytać organizatorów Festiwalu.

Podczas mojego występu w Opolu z największą starannością zaprezentowałam kilka swoich piosenek, utwór zespołu Maanam w hołdzie Markowi Jackowskiemu oraz fragment utworu „Oczy szeroko zamknięte” stworzonego jeszcze wspólnie z zespołem Łzy. WSPÓLNIE – to jest istota rzeczy. Jestem współkompozytorką tej piosenki, więc nawet gdyby wykonywanie cudzych kompozycji było przestępstwem, a nie jest, to i tak nikomu nie wolno powiedzieć, że coś ukradłam. Równie dobrze ja mogłabym powiedzieć, że Łzy oszukują mnie wykonując „moje” piosenki na swoich koncertach. Ale to nie jest tak. Stworzyliśmy je razem, więc wszyscy mamy takie samo prawo do ich wykonywania. Gdyby organizatorzy Festiwalu w Opolu zaprosili zespół Łzy, nawet nie przyszłoby mi do głowy, żeby protestować i obrażać kogokolwiek z tego powodu. Superjedynka otrzymana za ten utwór w 2004 roku stoi u któregoś z muzyków Łez, a nie u mnie, zarzut „kradzieży Superjedynek” jest więc równie chybiony i nieuczciwy. Podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu zostałam uhonorowana przez Telewizję Polską nagrodą specjalną za całokształt działalności, a nie za jej wycinek dotyczący zespołu Łzy.

Po rozstaniu z zespołem, a w zasadzie po wyrzuceniu mnie z niego trzy lata temu, wydałam dwie płyty i kilka przebojów, za które otrzymałam wiele nagród od publiczności, między innymi właśnie Superjedynkę w Opolu. To właśnie były powody zaproszenia mnie przez Telewizję Polską do wykonania minirecitalu podczas tegorocznego Festiwalu. Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkał mnie ten zaszczyt i że mogłam znowu pojawić się na opolskiej scenie obok wielu wspaniałych artystów. Dlaczego zespołu Łzy zabrakło w tym gronie? Tego nie wiem i nie należy mnie za to obwiniać. Serdecznie życzę kolegom z zespołu Łzy, by nagrali dobrą piosenkę, wydali dobrą płytę, odnieśli sukces i nie mieli już czasu na intrygi.

Ania Wyszkoni

Hihihi...
Święta prawda... częściowo, ale prawda
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 18 cze 2013, 13:10

Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkał mnie ten zaszczyt i że mogłam znowu pojawić się na opolskiej scenie obok wielu wspaniałych artystów. Dlaczego zespołu Łzy zabrakło w tym gronie? Tego nie wiem i nie należy mnie za to obwiniać. Serdecznie życzę kolegom z zespołu Łzy, by nagrali dobrą piosenkę, wydali dobrą płytę, odnieśli sukces i nie mieli już czasu na intrygi.

Ania Wyszkoni

Podpisuję się pod tymi życzeniami! Zgadzam się z wypowiedzią Ani.
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
LovinQ
Członek FFC

Postautor: LovinQ » 18 cze 2013, 13:23

Po wpisie widać kto ma w sobie takt. Brawo Ania. Łzy upadaja coraz niżej goniąc za intrygami i robiąc (nie ukrywajmy) coraz gorszą muzyką, a jeszcze teraz niszcząc sobie wizerunek. Wydaje mi sie ze ta bajka nie bd miala happy end-u.
"Tak wiem, że wierny jesteś mi jak pies
I nałogów w twoim życiu żadnych nie ma
Aureola świeci ponad twoją głową
Na pierwszy rzut oka dla wszystkich ideał..."
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 18 cze 2013, 15:42

Chciał bym, żeby zespół sobie poczytał te nasze wpisy. Może zrozumieją, że bez fanów nie mogą nic jako zespół...
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.

Wróć do „Łzy”