Superjedynki.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 18 cze 2013, 16:31

No właśnie, jestem ciekawa dlaczego zespół nie odezwie się w temacie? Na zyczenia urodzinowe każdy odpisze ale żeby ktoś wytłumaczył postawę Pani Kwiatek to już gorzej...
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 18 cze 2013, 16:52

Zespół się nie odzywa bo jak sama zauważyłaś nie są to słowa zespołu :wink:
Awatar użytkownika
rozczochrany
Członek FFC

Postautor: rozczochrany » 18 cze 2013, 17:11

Adrian-LZY pisze:Zespół się nie odzywa bo jak sama zauważyłaś nie są to słowa

Tylko to zespół najwięcej traci na braku profesjonalizmu i taktu menagerki.

Co do wpisu Ani - pełna klasa. Tego zabrakło Angelinie i zespołowi Łzy. Z tej sytuacji to Ania wyszła z twarzą, a zespół z tego co widzę bardzo dużo stracił w oczach wielu fanów.
Bo każdej nocy, gdy mi się śnisz
Czuję w sobie ten ogień.
Co sprawia, że chcę tu być
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 18 cze 2013, 17:27

Nie rozśmieszaj mnie Adrian. Ona jest waszym "menagerem" a nie koleżanką ze szkoły i wypowiada się na temat Wasz i Ani więc to nie jest tak że wy nie macie z tym nic wspólnego.
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 18 cze 2013, 17:48

karusia pisze:Nie rozśmieszaj mnie Adrian. Ona jest waszym "menagerem" a nie koleżanką ze szkoły i wypowiada się na temat Wasz i Ani więc to nie jest tak że wy nie macie z tym nic wspólnego.

Zgadzam się. Dla opinii publicznej słowa z FB są słowami zespołu. I tyle. Możecie się do tego nie odnosić, możecie nic nie robić (zresztą co można zrobić, oświadczenie pisać, że to prywatne zdanie pani menager? lol), negatywne wrażenie pozostanie.
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 18 cze 2013, 18:01

Adrian-LZY pisze:Zespół się nie odzywa bo jak sama zauważyłaś nie są to słowa zespołu :wink:

Czy to znaczy, że zespół nie ma wpływu na swoją manager? Nie są to bezpośrednio Wasze słowa, ale manager jest też swego rodzaju przedstawicielem zespołu, a przez tego typu wpisy Angeliny, jak też inne, obrażające także innych użytkowników, tracicie bardzo dużo. Nie wiem, czy naprawdę tego nie widzicie? Im szybciej to dostrzeżecie tym lepiej dla Was.
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 18 cze 2013, 19:34

Yennefer pisze: Dla opinii publicznej słowa z FB są słowami zespołu. I tyle. Możecie się do tego nie odnosić, możecie nic nie robić (zresztą co można zrobić, oświadczenie pisać, że to prywatne zdanie pani menager? lol), negatywne wrażenie pozostanie.

Chyba tylko zmiana managera uratowałaby zespołowi twarz w tej sytuacji.

Jak pisałam wcześniej, stoję za zespołem w sprawie występu na SuperJedynkach, to jednak wypowiedź z Facebook'a cytowana przez Pudla (jak i komentarze pod nią - jeszcze gorsze) jest totalnie żenująca. Wpis Ani jest za to pełen klasy, jest na poziomie i robi dobre wrażenie. Szkoda, że to właśnie nie w ten sposób zostało wyrażone niezadowolenie z występu Ani w Opolu. Należy pamiętać, że słowa, które piszemy nie świadczą o osobie, o której piszemy, ale o nas samych. Dlatego należy pisać z rozwagą.
Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

Postautor: adir » 18 cze 2013, 19:41

Możecie wydawać singiel za singlem, a i tak nie ma to znaczenia, skoro osoba nazywająca się waszą menadżerką publicznie wytrząsa swoje żale, obrażając przy okazji wszystkich do koła.
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Angelina Konkol

Postautor: Angelina Konkol » 20 cze 2013, 0:32

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie,

Krótkie wyjaśnienie.

Oficjalne pismo ''z klasą'' dotyczące całej sytuacji z Opolem było na stronie głównej Onet.Pl. link tutaj; http://muzyka.onet.pl/newsy/pop/oswiadc ... omosc.html, później jeszcze raz poszło razem z oświadczeniem Edyty Górniak, Patrycji Markowskiej itp...
Natomiast mój facebook jest prywatny, a na swoim profilu mogę mówić ,to co czuję naprawdę. POza tym nie miałam na celu rozpętać burzy medialnej, a już na pewno nie spodziewałabym się,że media czytają naszego prywatnego facebooka.

Natomiast jeśli chodzi o całą sytuację nadal podtrzymuję swoje zdanie. Ania zachowała się nie Fair względem zespołu, przywłaszczyła sobie SuperJedynki zespołu ŁZY, a to już nie było profesjonalne zachowanie ze strony Ani. Nie mam też nic przeciwko temu,że Ania realizuję się solowo. Również życzę jej sukcesów, ale przez te kilka ostatnich lat posiada swoje osiągniećia, swoją SuperJedynkę, platynową płytę i ok... Rozumiem to i szanuję, ale nie uszanuję tego,że przekłamali prawdę. A prawda jest taka,że mogła tam wystąpić ze swoją SuperJedynką i nie podpinać się w dalszym ciągu pod zespół ŁZY. Oglądając Opole nie mogłam uwierzyć,ze to prawda!? SuperJedynka ze przebój roku- zespół Łzy, za zespół roku-Łzy i występuję Ania Wyszkoni. Bardzo przykrę,że Ania po 15 latach współpracy z chłopakami mogła ich tak oszukać,że po 15 latach przyjaźni stać ją było na to by przypisać sobie nagrody, które należą się zespołowi Łzy, by zabrać im to, co należało się zespołowi. Z całego serca życzę Ani sukcesów, ale życze też Ani by na przyszłość nie musiała podpierać się sukcesami zespołu Łzy.

Magicznie pozdrawiam
Angelina Konkol
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 20 cze 2013, 11:13

Angelina Konkol pisze:
POza tym nie miałam na celu rozpętać burzy medialnej, a już na pewno nie spodziewałabym się,że media czytają naszego prywatnego facebooka.

Jak nie ma ustawień prywatności to czemu mają nie czytać;) Zresztą nawet wsród znajomych z FB znajdzie się ktoś kto podzieli się "newsem" z Pudelkiem

Angelina Konkol pisze:Ania zachowała się nie Fair względem zespołu, przywłaszczyła sobie SuperJedynki zespołu ŁZY, a to już nie było profesjonalne zachowanie ze strony Ani. (...) SuperJedynka ze przebój roku- zespół Łzy, za zespół roku-Łzy i występuję Ania Wyszkoni.

Ja się z tym nie zgadzam. Wtedy, gdy zespół dostawał nagrody Ania była w zespole. Teraz nie jest, ale to nie znaczy, że te nagrody powinni jej zabrać.
Łzy jako zespól i każdy z jego członków z osobna mają po 2 nagrody, Ania dostała 1 za solową twórczość, więc w sumie ma 3. Dlatego została zaproszona do Opola. M. in. dlatego. Bo także dlatego, że ludzie ją lubią, często występuje w Opolu i Maciek umie wszystko załatwić;) No pewnie głównie dlatego.

Rozumiem rozgoryczenie i poczucie niesprawiedliwości. Nie podoba mi się, że Ania nadal wykonuje utwory zespołu. Ale to obecnie Ania ma "hity" a nie zespół. I tyle. Powtarzam, dopóki Łzy nie nagrają przeboju na miarę "Oczu... możecie stawać na rzęsach, ale nic z tego nie będzie :(
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 20 cze 2013, 11:36

Popieram zdanie koleżanki. Fb to nie jest Twój zeszyt który kładziesz pod łóżko. Media raczej nie interesują się Twoją osobą i tymi skandalicznymi komentarzami na Twoim profilu, ale pewnie ktoś miał ochotę powiedzieć o tym Pudelkowi. Edyta, Markowska sranie w banie że tak powiem. Swój honor trzeba mieć, powinniście się zainteresować swoją gasnącą karierą a nie tym czy Patrycja Markowska ma złe zdanie na temat Opola i nie propagować tej historyjki o kradzieży bo to ośmiesza i Was i Nas. Trochę rozsądku kobieto...
Awatar użytkownika
Angelina Konkol

Postautor: Angelina Konkol » 20 cze 2013, 23:45

karusia wróć na profil Ani, bo tutaj się nie odnajdziesz;)))) Moje zdanie i tyle. Podoba się komuś czy nie... jak się nie podoba nie musisz czytać! Prawda jest taka , a nie inna i na pewno ja nie będę przekłamywać faktów! Jak sumienie Pani W. pozwala jej na to , by móc wystąpić jako Łzy w Opolu, jej sprawa, ale ja się godzić na to nie będę i za każdym razem kiedy Ania wykona gdzieś piosenkę zespołu ''ŁZY'' będę o tym mówić- Głośno!

Pozdrawiam

Angelina
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 21 cze 2013, 0:45

Angelina, jesteś "menagerką" w tym momencie a nie jakąś tam osobą prywatną. Gdybym np ja na swoim fb napisała to co Ty, to nikogo raczej by to nie poruszyło, ale odpowiadasz za zespół, reprezentujesz ich i takie zachowanie jest co najmniej nie na miejscu. Nie mów mi na jakim forum mam siedzieć, nie raz wspominałam że mino wszystko stoję za zespołem, nie za Anią ale takie zachowanie obraża i nas i zespół(skoro twierdzisz że to tylko i wyłącznie Twoja opinia). Skoro zajmujesz takie stanowisko, to musisz liczyć się z tym, że obowiązują Cię pewne nie koniecznie zasady czy normy ale pewna odpowiedzialność i musisz mieć świadomość, że na koncie o nazwie "Angelina Adam Konkol" na którym występujesz przede wszystkim jako menager zespołu(info,koncerty,nagrody,media, itp.) to przede wszystkim powinnaś robić WSZYSTKO dla jego dobra. A psujesz opinię, wyrażasz się nie taktownie, nie na poziomie menagera zespołu, takiego zespołu który na rynku jest od 16 lat i który budował swoją opinie latami, Ty niszczysz bo widocznie nie potrafisz panować nad emocjami albo nie potrafisz być obiektywna. I skoro Ty możesz mieć swoje zdanie i twierdzisz że nikogo nie powinno to interesować a tym bardziej mediów to, to jest właśnie moje zdanie!
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 21 cze 2013, 1:08

Zgadzam się z tym, co już napisały dziewczyny
Yennefer pisze:
Angelina Konkol pisze:Ania zachowała się nie Fair względem zespołu, przywłaszczyła sobie SuperJedynki zespołu ŁZY, a to już nie było profesjonalne zachowanie ze strony Ani. (...) SuperJedynka ze przebój roku- zespół Łzy, za zespół roku-Łzy i występuję Ania Wyszkoni.

Ja się z tym nie zgadzam. Wtedy, gdy zespół dostawał nagrody Ania była w zespole. Teraz nie jest, ale to nie znaczy, że te nagrody powinni jej zabrać.
Łzy jako zespól i każdy z jego członków z osobna mają po 2 nagrody, Ania dostała 1 za solową twórczość, więc w sumie ma 3.

Dokładnie! Gdyby ktokolwiek z ówczesnego składu oprócz Ani zdobył jakąś Superjedynkę poza zespołem Łzy, też mógłby powiedzieć, że ma 3 i zapewne nikt by się go nie czepiał...

Angelina Konkol pisze:karusia wróć na profil Ani, bo tutaj się nie odnajdziesz;))))

Po raz kolejny odsyłasz na stronę Ani kogoś, kto ma inne zdanie na jej temat niż Ty. Czy na tym forum jest miejsce tylko dla śmiertelnych wrogów Ani, reszta się nie odnajdzie? :P
gg: 1604953
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 21 cze 2013, 8:10

Angelina Konkol pisze: Jak sumienie Pani W. pozwala jej na to , by móc wystąpić jako Łzy w Opolu

Nie występowała jako Łzy, występowała jako Ania Wyszkoni. W materiale przed występem dokładnie powiedzieli, że dwie nagrody zdobyła z zespołem Łzy. To, że zaśpiewała fragment "Oczu..." to już inna kwestia. Zresztą nikt jej tego zabronić nie może. Publiczność i tak wie, że to utwór Łez itd. Tak czy inaczej "Oczy..." to był wycinek jej występu. I tyle.

Byłoby miło, jakby dyskusja była merytoryczna i na poziomie dorosłych ludzi.

Wróć do „Łzy”